Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

Laba mergaites...
as konturini lupu kontura dariausi pries metus laiko,kai pirma karta man padare,korekcija dariau tik po mazdaug 3men.

Idesiu nuotrauka kaip tai atrodo...gal kazkam pades...nes taip norisi pamatyti gyvu pavyzdziu...

Atsakyti
Sveikos,
vis pamastau apie ilgalaiki makiaza - paskaitineju komentarus. nu laaabai noreciau antakius pasidaryti. bet bijau, nes mano nesimetriski labai, vienas auskciau, kitas zemiau. tai bijau, kad nepadarytu kreivai ir reiks taip 5 metus vaikscioti doh.gif dar man baisiai negrazu, kai antakiai prasideda astriais kampais (nemoku kaip paaiskinti).
ir dar klausimukas iskilo tom, kurios jau daresi - kiek jums metu? ax.gif

bamboske - o kur nuotrauka? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morgana: 19 lapkričio 2008 - 15:31
QUOTE(morgana @ 2008 11 19, 16:30)
Sveikos,
vis pamastau apie ilgalaiki makiaza - paskaitineju komentarus. nu laaabai noreciau antakius pasidaryti. bet bijau, nes mano nesimetriski labai, vienas auskciau, kitas zemiau. tai bijau, kad nepadarytu kreivai ir reiks taip 5 metus vaikscioti  doh.gif  dar man baisiai negrazu, kai antakiai prasideda astriais kampais (nemoku kaip paaiskinti).
ir dar klausimukas iskilo tom, kurios jau daresi - kiek jums metu? ax.gif

bamboske - o kur nuotrauka?  bigsmile.gif

man 36.pasidariau konturini viso veido.tai pat nesimetriski antakiai-buvo smile.gif ,esu labai patenkinta
Atsakyti
atsiprašau ar galit pasakyt ka reiškia "viso veido" blush2.gif , kas į šia sąvoką ieina ? žinoma smalsu kur darėt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 11 20, 18:15)
atsiprašau ar galit pasakyt ka reiškia "viso veido"  blush2.gif , kas į šia sąvoką ieina ? žinoma smalsu kur darėt  mirksiukas.gif

sveika, savoka "viso veido" reiskia :antakiu, lupu, akiu padarytas konturinis makiazas
Atsakyti
esu pasidariusi antakius ir akis virsuje ir apacioje. antakiais tai esu 100 procentu patenkinta o va akytes tai labai jau blankios, nors prasiau riskesniu, gal reikes eiti dar ta papildoma linija pasidaryti
g.gif
o skaudejo tai labai, nors ir tepa tepaliuka, kad uzsaldytu, bet man tai napadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2008 11 20, 17:15)
atsiprašau ar galit pasakyt ka reiškia "viso veido"  blush2.gif , kas į šia sąvoką ieina ? žinoma smalsu kur darėt  mirksiukas.gif

dariausi pas Reda Vilniuje.Super. thumbup.gif sesuo irgi pasidare antakius,bet kai pamate lupas,irgi pirmadieni bega darytis,
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2008 11 19, 15:30)
dar man baisiai negrazu, kai antakiai prasideda astriais kampais (nemoku kaip paaiskinti).


bamboske - o kur nuotrauka?  bigsmile.gif


manau atejusi pas kosmetologe, turi issakyti savo lukescius, del formos, spalvos ir t.t., manau kosmetologe pasistengs padaryti taip, kad liktum patenkinta ax.gif
Atsakyti
merginos, kurios daresi akiu konturini, ar jums labai buvo akys sutinusios kita ryta? gal ka reiketu daryti, kad maziau patintu? neuzilgo laukia korekcija, galvoju, kaip cia palengvinus savo dalia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(renoska @ 2008 10 01, 10:58)
Sveikos, merginos, gal galite parekomenduoti kur darytis kontūrinį makiažą  (antakiams) ax.gif .

Nors ir ne antakius, bet dariausi kontūrinį Kęstučio g., Kaune 4u.gif


QUOTE(Magas @ 2008 10 20, 13:01)
merginos gal kokiu atsiliepimu zinost apie Kęstučio g. "long time liner"

Tik teigiami ax.gif 4u.gif


QUOTE(Morocco @ 2008 10 27, 11:52)
Gal nuskambės čia viskas kaip reklama, bet dzin, kas ten buvote, patvirtinkite mano žodžius, kad ten žiauriai gera atmosfera. Meistrės kažkokios gyvybingos, žvengia garsiausiai, na kažkokios patenkintos gyvenimu, švytinčios.

Prisidedu prie tavo gerų žodžių. Man liniją tarp blakstienų "piešė" Rasa 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(digele @ 2008 11 25, 12:32)
merginos, kurios daresi akiu konturini, ar jums labai buvo akys sutinusios kita ryta? gal ka reiketu daryti, kad maziau patintu? neuzilgo laukia korekcija, galvoju, kaip cia palengvinus savo dalia  ax.gif

Ledukai 4u.gif Reikėjo ir tą patį vakarą palaikyti, ir kitą dieną. Kitų vaistų nėra. na bent jau man tik apie ledukus minėjo 4u.gif
Atsakyti
laikiau ledukus, reikes nepatingeti si karta ilgeliau palaikyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2008 11 25, 15:13)
laikiau ledukus, reikes nepatingeti si karta ilgeliau palaikyti  4u.gif
Praeis biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti