Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

[quote=giedre.v,2009 06 11, 21:34]
labai noriu ir as konturinio savo virsutiniams vokams bigsmile.gif
idomu... as uzsirasiau Siauliuose i viena salona, kur atvaziuoja meistre is Rygos. kaina 530, bet pvz, jei noreciau storinti linija, tada kainuos papildomai (jei neklystu 225). o jau papildymas nemokamai metu begyje.
kazi normali kaina? mane glumina tas linijos pastorinimas mokamas... o gal cia visur taip... nes as kazkaip nelabai isivaizduoju kokios storio padaroma ta linija standartiskai? nes jei man tik "pataskuos" tarp blakstienu, tai as tikrai noresiu storinti.. o tada kaina atorodo visai nepadori biggrin.gif
gal kas galit paprotinti del kainos ax.gif
manyciau kaina dydele, nes uz linijos storinima tiek moketi yra nerealu, pvz. man ispraziu padare normale linija virsutiniam vokui ir per korekcija truputi pastorino ir sumokejau 500lt. uz virsutini ir apatini voka cia su korekcija
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 06 11, 18:50)
manyciau kaina dydele, nes uz linijos storinima tiek moketi yra nerealu, pvz. man ispraziu padare normale linija virsutiniam vokui ir per korekcija truputi pastorino ir sumokejau 500lt. uz virsutini ir apatini voka cia su korekcija


o kokio storio ta "pirmine" linija? (durnas klausimas) na ar ji matosi? nes as tai noriu, kad man matytusi tas pavedimas.... gal tada nebereiktu tos linijos storinti...
ir dar, kokiam mieste tu dareisi? ir kaip gijimo procesas? kiek dienu negalejai vaikscioti be akiniu pvz biggrin.gif
labai viskas idomu, nes jau 22 birzelio einu darytis. labai laukiu.
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 06 12, 11:15)
o kokio storio ta "pirmine" linija? (durnas klausimas) na ar ji matosi? nes as tai noriu, kad man matytusi tas pavedimas.... gal tada nebereiktu tos linijos storinti...
ir dar, kokiam mieste tu dareisi? ir kaip gijimo procesas? kiek dienu negalejai vaikscioti be akiniu pvz  biggrin.gif
labai viskas idomu, nes jau 22 birzelio einu darytis. labai laukiu.

pirma karta kaip ta linija padare virsutiniam voke iskarto matesi ,o apatiniame voke buvo matyti po pirmo padarimo miniaturinis tarpelis bet tik as ji maciau nei mano artimieji mate o vyras isvis sake viskas gerai kad tik ieskau priekabu, o po korekcijos mano akim viskas pasidare tobulai siek tiek vaizdas paryskejo.
per korekcija galima ir spalva keisti ir forma jei nepatinka, o jei viskas tinka tei per korekcija nieko nekeicia tik uztvirtinai galutinai pigmenta (bent jau as nieko nekeiciau) t.y. visus neligumus ir pan.(aisku tu ju visu nematai mato tik meistre)
o del gijimo tai man akis nei tino nei asarojo aisku ryte atsikelus matesi patinimas tai juk naturalu bet po keliu valandu truputi atslugdavo ir varydavau i miesta, ten nereikia isivaizduoti kad po tokios proceduros su nuo saules akiniais vaiksiot reiks, sakau man taip nebuvo, beja as ir akis ir antakius ir lupas pasidarius, tai jai del skausmo tai labiausiai antakius skaudejo, o dariausi kaune
http://www.grozio-ga...laugos/Makiazas
ten tik kainos turputi netikslios akiu konturo surasytos, nes as ir mano drauge abi mokejom uz apatini ir virsutini po 500lt su korekcija
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 06 13, 22:16)
aciu labai uz toki issamu paaiskinima  4u.gif  as dar kaip zalia varna... bet jau kaip laukiu... negaliu  biggrin.gif
tik kazkaip man kaina pradeda nepatikti. na bet jau saukstai po pietu, uzsirasiau 22 dienai  yahoo.gif

nu sakau man ir tavo kaina kazkaip nelabai nelabai patinka, nu perdaug zymiai per dau kainuoja liginant su kitomis vietomis kur si procedura atliekama, o avanso nepalikus tai gal atsisakyk,paieskosi kitur
Atsakyti
pasidalinsiu patirtim po visko smile.gif

siaip dar paziurejau internete, tai Siauliuose nedaug kas daro konturini, sakau, gal todel ir kainos didesnes? radau dar viena vietele kur long time liner daro, tai kaina vokams dar truputi didesne nei manoji...
ai, nesiparinu, svarbu kad viskas graziai gautusi biggrin.gif
Atsakyti
na as jau po proceduros.
sumokejau 700 uz dviguba linija. dabar gyja. nzn kaip cia rase kazkas, kad nieko nebuna nei patine nieko...man padare 1dieni, o siandien dar atsikeliau patinus, vakar isvis neejau niekur be akiniu nuo saules... bet jau mazeja viskas.
procedura buvo neskausminga, nuolat tepe saldanti tepala, tai kai dare pirma aki, tiesiog kuteno, labai norejosi pakasyti... jokio skausmo. o antra aki jau jutau, bet ne skausma, o paprasciausiai nemalonu buvo ir tiek. kai visiskai sugis, galesiu pasidalinti info, nes dabar tai ten viskas isburke smile.gif
po proceduros pradejo kalbint tolimesnems antakiu ar lupu proceduroms biggrin.gif
bet gal tiek to... pakaks akiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2009 06 25, 11:14)
biggrin.gif  na nespjaunu del lupu  ax.gif


siaip tai lupos man labai grazu kurios yra pasidariusios, bet deja man nelabai jos pavyko, nes nelabai organizmas pigmenta prieme, net keturis kartus retusavo ir pacias jau tamsiausias spalvas dejo bet deja vos vos matyt pas mane schmoll.gif bet uztat akis iskarto super o antakiai irgi net korekcija buvo nebutina bet vistiek dariausi nes jau buvau susimokejus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agvill: 25 birželio 2009 - 13:45
O Kaune jei kas nors sumastysit darytis, tai labai rekomenduociau Andra is buvusio Tabu salono Undineje. Siai dienai ji isikelusi i Ausros medicinos centra Luksio gatveje 3, taciau kiek zinau ieskosi sau nauju patalpu. Jei kam reiks tai : 8672 67776 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katute @ 2009 07 01, 17:10)
O Kaune jei kas nors sumastysit darytis, tai labai rekomenduociau Andra is buvusio Tabu salono Undineje. Siai dienai ji isikelusi i Ausros medicinos centra Luksio gatveje 3, taciau kiek zinau ieskosi sau nauju patalpu. Jei kam reiks tai : 8672 67776  thumbup.gif

gal zinot kokios kainos pas ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 06 12, 21:51)
pirma karta kaip ta linija padare virsutiniam voke iskarto matesi ,o apatiniame voke buvo matyti po pirmo padarimo miniaturinis tarpelis bet tik as ji maciau nei mano artimieji mate o vyras isvis sake viskas gerai kad tik ieskau priekabu, o po korekcijos mano akim viskas pasidare tobulai siek tiek vaizdas paryskejo.
per korekcija galima ir spalva keisti ir forma jei nepatinka, o jei viskas tinka tei per korekcija nieko nekeicia tik uztvirtinai galutinai pigmenta (bent jau as nieko nekeiciau) t.y. visus neligumus ir pan.(aisku tu ju visu nematai mato tik meistre)
o del gijimo tai man akis nei tino nei asarojo aisku ryte atsikelus matesi patinimas tai juk naturalu bet po keliu valandu truputi atslugdavo ir varydavau i miesta, ten nereikia isivaizduoti kad po tokios proceduros su nuo saules akiniais vaiksiot reiks, sakau man taip nebuvo, beja as ir akis ir antakius ir lupas pasidarius, tai jai del skausmo tai labiausiai antakius skaudejo, o dariausi kaune
http://www.grozio-ga...laugos/Makiazas
ten tik kainos turputi netikslios akiu konturo surasytos, nes as ir mano drauge abi mokejom uz apatini ir virsutini po 500lt su korekcija

O kaip jums spalva po to akiu konturinio makiazo laikesi? Man ir po 2 korekciju ji tokia blyski. Sake tai del odos pigmentu ar pan. Tipo nieko neimanoma padaryti. Kazin teisybe ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(Benukas @ 2009 07 05, 00:06)
O kaip jums spalva po to akiu konturinio makiazo laikesi? Man ir po 2 korekciju ji tokia blyski. Sake tai del odos pigmentu ar pan. Tipo nieko neimanoma padaryti. Kazin teisybe ar nelabai?

man akis kaip pasidare tai spalva labai gerai laikesi ir dar laikosi, sakau iskarto po pirmos proceduros viskas buvo rysku antros kaip ir nereikejo bet ejau nes priklause padaryti, bet kas liecia lupas doh.gif buciau zinojus buciau tikrai nedarius pigmento oda neprieme kaip reikia ir net keturis kartus dariau pacias ryskiausias spalvos dejo ir vos vos matosi dabar, siaip tai gali buti kad viskas dar priklauso kaip pacios organizmas priima sia procedura, o jums akis kaip supratau neryskios gavosi, buna kad kitos moteris ne juoda pigmenta akims deda bet su atspalviu tai irgi rezultatas buna neryskus, mano drauge dare akis juodas su tokiu zalsviu tamsiai atspalviu tai irgi neryskus rezultatas
Papildyta:
siaip dar padariau isvada, nes pati dirbu darba grozio sferoi t.y. kirpykloi ir ateina moteris vienos pasidariusios parnamenta kitos konturini tai vis delto kai pradedam sneketi pernamentas geriau ir rezultatas ilgalaikis ir bent jau iskarto matosi viskas kas priklauso, nors ir siektiek tipo rizikos yra nes atseit pernamento pigmentas odoje po kazkiek laiko keicia atspalvi, tai sekanti karta nusprendziau lupas darysiu ir akis tik parnementa o antakius tik konturini (nenoriu ryzikuot kad pasikestu atspalvis) nes viena kliente turiu su pernamentiniais antakiai tai baisu tokie kaip ruzavi pasikeite pigmentas, tai dabar isnaujo koreguoja su konturiniu deda ruda pigmenta
Atsakyti
Nors turiu begale klausimu del konturinio makijazo, taciau bandysiu rasyt trumpai ax.gif
Jau kelinti metai niekaip nepasiryztu antakiu koregavimui, nes taip baisu, kad nepasiseks - netiks forma, spalva, papulsiu pas nekokia meistre, t.t. Is pradziu dar blaskiausi tarp permanentinio ir konturinio, vis del to, perskaicius daugybe nuomoniu ir atsiliepimu, labiau linkstu link konturinio (kalba eina tik apie antakius).
Kadangi esu tipiska lietuviska pelenine blondine su tokios pat spalvos antakiais, kurie dar ir siaubingai reti, todel kasdien tenka piestis, tai noreciau tokiu antakiuku, kurie ir po proceduros atrodytu kuo naturaliau, ne itin ryskus, tik uzildyti tarpukai tose vietose, kur neauga plaukeliai (kiek suprantu, per konsultacija pati galiu issirinkti norima forma ir spalva, antakiai yra tiesiog nupiesiami, kaip atrodys po proceduros g.gif )
Busiu labai dekinga visoms, parasiusioms konkrecius atsiliepimus apie antakiu konturini (jei galima su nuotraukom, kurias galit siusti jolce@yahoo.com) 4u.gif Svarbiausia, parasykite, pas kokia meistre daretes, kuo patiko/nepatiko jos darbas. Man visiskai nesvarbu, koks tai zmogus, kaip bendrauja/nebendrauja su klientu (gali ir visiskai nesisypsoti ir net nesneketi biggrin.gif ), nes domina tik galutinis darbo rezultatas, kurio noriu labai kokybisko ax.gif
Atsakyti