Įkraunama...
Įkraunama...

Kontūrinis makiažas

tai pasuk erikai ir paklausk, matyt priklauso nuo odos savybiu
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 19, 09:53)
tai pasuk erikai ir paklausk, matyt priklauso nuo odos savybiu

As pasukau ir paklausiau. Sake, korekcijos tam reikalingos, kad spalva uztvirtinti. T.y. jauciu reikia suvaryti iskart pora korekciju doh.gif ir gal ilgiau laikys.

Vnz, ryt keliauju pas ta pacia Erika - nors nugasdino ta savireklama SM, bet pasidomejau, pasiziurejau - man regis megsta zmogus savo darba... Atsisedus i kede sakysiu RYSKIAU RYSKIAU lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(natylli @ 2008 03 18, 19:27)
Na zinot ,pas mane kazkaip jau ryskumas nueina,as jau nelabai tikiu kad uztenka 3 metams,o apie 5 metus jau tyliu visai biggrin.gif

Man kosmetologė sakė, kad dažniausiai moterys ateina po 2 metų korekcijai.

QUOTE(Ramirami @ 2008 03 19, 09:59)
As pasukau ir paklausiau. Sake, korekcijos tam reikalingos, kad spalva uztvirtinti. T.y. jauciu reikia suvaryti iskart pora korekciju doh.gif ir gal ilgiau laikys.

Vnz, ryt keliauju pas ta pacia Erika - nors nugasdino ta savireklama SM, bet pasidomejau, pasiziurejau - man regis megsta zmogus savo darba... Atsisedus i kede sakysiu RYSKIAU RYSKIAU lotuliukas.gif

Ką darysies antakius, akis ar lūpas?
Sėkmės tau ir būtinai parašyk kaip sekėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2008 03 19, 16:14)
Man kosmetologė sakė, kad dažniausiai moterys ateina po 2 metų korekcijai.
Ką darysies antakius, akis  ar lūpas?
Sėkmės tau ir būtinai parašyk kaip sekėsi 4u.gif

Akis ir antakius. Bet kasdien po kelis kartus kyla ranka paskambinti ir atsaukti vizita - kazkaip atsiliepimu prisiskaitinejau, ir kitose temose - sakyciau neramu. Parasysiu, kaip sekesi smile.gif

Jau registruojantis buvo nesusipratimas - uzsirasiau vienai dienai, paskambinusi konsultuotis suzinojau kad nesu uzregistruota, teko persitarti. Na - cia nieko tokio. Tik reiks penktadieni darbe patinusiai rodytis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramirami: 19 kovo 2008 - 16:29
man tos registracijos perregistracijos labiausiai nervina pas erika, du ar tris kartus keitem laika blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 19, 18:00)
man tos registracijos perregistracijos labiausiai nervina pas erika, du ar tris kartus keitem laika  blink.gif

bigsmile.gif Aga, kazkaip keistai su tuo laiku, Natylli irgi skundesi, kad jai megino laika perkelti. Siandien paskambinsiu pasitikrinti, ar tikrai mane priims. Jei kas nors bus pasikeite, spjausiu varysiu i Long-Time-Liner lotuliukas.gif

Beje, Pramones prospekte - akis, antakius ar lupas daretes? Ar patenkinta?
Atsakyti
antakius, esu bais patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 20, 09:21)
antakius, esu bais patenkinta biggrin.gif



O,galit nuotrauka cia imesti? smile.gif labai idomu paziureti
As labai norejau ir lupas daryti,bet po antakiu kazkaip prisibijau jau,kad nebutu ismeati pinigeliai.Aisku visvien man lengviau dabar,nereikia kiekviena ryta "piesti" antakius biggrin.gif
Atsakyti
Dar suzinojau apie meistre Aliona,ji diba Forum palace.Mano drauge pas ja pasidare lupas,visai nieko
Gal dar kas ka girdejo apie ja
Atsakyti
Tikriausiai jus visos tamsiaplaukes, kad tokios patenkintos smile.gif As sviesi mergina ir man mano antakiai gerokai per ryskus. Laukiu laukiu pasviesejimo, bet visi sasai nusilupo ir jie dar gerokai per ryskus, nenaturaliai atrodo. Bijau ir eiti treciai korekcijai, kad visai nepaverstu brezniavu smile.gif Ir dar tie dryziai, vadinami plaukeliais nepatinka, is arti matosi labai. Visoms patariu nekeisti naturalios antakiu formos. Man nupiese pradini varianta, kaip jau kosmetologei butu grazu, tai is karto pasakiau, kad ne. Tada svelnino artino link mano naturalios antakiu linijos, bet vistiek rezultatas nekoks. Padare idealiai islenktus, tik kas is to. Nes naturaliai plaukeliai auga kitur, po tuo islekimu, nei man juos visai ispesioti, nei ka. Kazkokia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Mint @ 2008 03 23, 12:58)
Tikriausiai jus visos tamsiaplaukes, kad tokios patenkintos smile.gif As sviesi mergina ir man mano antakiai gerokai per ryskus. Laukiu laukiu pasviesejimo, bet visi sasai nusilupo ir jie dar gerokai per ryskus, nenaturaliai atrodo. Bijau ir eiti treciai korekcijai, kad visai nepaverstu brezniavu smile.gif Ir dar tie dryziai, vadinami plaukeliais nepatinka, is arti matosi labai. Visoms patariu nekeisti naturalios antakiu formos. Man nupiese pradini varianta, kaip jau kosmetologei butu grazu, tai is karto pasakiau, kad ne. Tada svelnino artino link mano naturalios antakiu linijos, bet vistiek rezultatas nekoks. Padare idealiai islenktus, tik kas is to. Nes naturaliai plaukeliai auga kitur, po tuo islekimu, nei man juos visai ispesioti, nei ka. Kazkokia nesamone.

O pas ka daretes? Nes kas liecia antakiu forma, as lygiai ta pati galiu pasakyti - labai laukiu korekcijos, kadangi mano antakiai platus, o per juos nubreze siaura linija - man asmeniskai jokios logikos g.gif Plaukai auga aplinkui ir tikrai nezadu ju issipesioti, kadangi palikus tik ant nupiestos linijos likciau beveik be antakiu.

Sssaule, kadangi istorija su mano konturiniu labai idomiai issirutuliojo lotuliukas.gif tai komentuosiu turbut tik po korekcijos.
Atsakyti
[quote=Ramirami,2008 03 07, 23:41]Buvau pasiryzusi pas Erika Kaune keliauti, bet permanento temoje nusigasdinau po paskutiniu komentaru doh.gif Kur dabar vietoje Erikos kreiptis g.gif Visur internete tik Long Time Liner smile.gif
[/quote]
Dar yra Audrone gera meistre Vilniuje. VISUNITA salone mirksiukas.gif Jau daug metu dirba
Papildyta:
[quote=saimona,2008 03 09, 20:42]sveikos,

aš pasidariau lūpų kontūrą su nutušavimu prieš pusantrų metų pas Redą 4u.gif tiesą sakant iš pradžių buvau išsigandusi, nes atrodė laaaaabai ryškiai blink.gif po antro karto buvo gal kiek geriau, nes šviesesne spalva padarė... na, bet kurį laiką nepasidažius blizgesiu iš namų neidavau blush2.gif situacija pagerėjo po beveik metų, dabar tas kontūras atrodo natūraliai, esu patenkinta. Tik nežinau kiek jis dar laikysis blush2.gif

šiaip siūlyčiau, jei pakanka pinigų, darytis visų lūpų nutušavimą, kad nesiskirtų tas kontūras taip labai iš pradžių g.gif arba bent jau neklausyti p. Redos siūlymų, kad tamsesnė spalva padarius makiažą atrodys šviesesnė ir labai natūrali biggrin.gif ir iš pat pradžių rinktis šviesesnę ir natūralesnę spalvą lotuliukas.gif
[/quote]
Uztenka ir konturo tusavimo. As jau 2 metus taip ir lb grazu bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=Nidulia,2008 03 15, 17:48]
[quote=sssaule,2008 03 10, 16:38]
Taip pagalvojus man pilnai užtektų ir kontūro su nutušavimu, bet o jei ji neatitaikys mano natūralios spalvos? Kaip tada?

as taip pat pasirinkau apvedziojima su krasteliu nutusavimu, labai to pakanka. O del neatitikimo, tiesiog ziuresi i palete ir rinksies pacia naturaliausia atspalvi, kuris tau tinka, be to juk dar turesi dvi nemokamas korekcijas, tad kazka galesi keisti:) as jau po korekcijos, pagaliau viskas sugijo ir nebenervuoja serpetojancios lupytes:) Mokejau dalimis, nes is karto neturejau visossumos grynaisiais.
[/quote]
Cia jau kalbat turbut apie mikropigmentacija, ne apie permanenta g.gif Permanento atspalvio pakeist jau nelabai pavyktu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 23 kovo 2008 - 18:26