Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Na nezinau,laukti du menesius kol apmazes slinkimas ir dar du,kad nustotu,tai manau yra shiek tiek daugokai.... cool.gif Plika gali palikt per tiek laiko....Jau man geriau panaudoti kokia nors priemone,kuri staigiai apmazina slinkima,ir jau paskui kai ishkrenta vienas kitas plaukas,naudoti shvelnesnes priemones.
Shian vel svogunu sultimis tryniau shaknis plauku.Ir neprskalavau petrazolemis.Kvapas jauciasi kur kas stipriau doh.gif Labai nemalonu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(España @ 2007 10 17, 16:38)
Na nezinau,laukti du menesius kol apmazes slinkimas ir dar du,kad nustotu,tai manau yra shiek tiek daugokai.... cool.gif Plika gali palikt per tiek laiko....


O jei niekas nepadeda, tai ką daryt? Aš laukiau 3 mėnesius, kol apstos slinkimas, ir dar 3, kol nustos slinkti. Todėl kad viskas dėl hormonų buvo, kai nustojau KT gert. Nenuplikau dar, ir net nauji plaukai sruogomis auga, nors susitvarkyt su jais dabar labai sunku, ale be tik auga...
Dabar tik stengiuosi iš karto gydyt visokius slinkimus, jei nuo streso ar pervargimo prasideda.
Atsakyti
po gimdymo buvau praradusi bene puse savo plauku. pradejau naudoti Natur Vital'o "hair loss treatment" ir padetis stabilizavosi. nezinau ar savaime ar su jo pagalba, bet dabar vel kas ryta prirenkant po pilnuteli sepeti plauku, bandysiu vel ji naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 17 spalio 2007 - 17:26
QUOTE(kaledukas @ 2007 10 17, 10:15)
Kur gauni pigiau? Jau esu girdejus apie sios priemones veiksminguma.

galeciau gauti ir jums biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu kam idomu,shindienos ishvada tokia:pasirodo petrazoliu nuoviru ir citrinu sultimis perplovus plaukus,smirda maziau,nei ishplovus tik shampunu...
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2007 10 17, 20:58)
galeciau gauti ir jums biggrin.gif

Ar galima tiksliau suzinoti, kokias priemones galima isigyti (kaip suprantu, kalba ejo apie ampules, bet gal yra dar kokie sampunai, balzamai ir pan)? Gal yra internete koios informacijos apie jas? Koks yra naudojimo kursas ir kokios kainytes?
Atsakyti
Slinkimas po gimdymo yra normalus dalykas, kaip ir daug dalyku susijusiu su gumdymu. Taip kad nemaisykit to su slinkimu be priezasties....
Atsakyti
Neskaičiau visos temos, todėl nežinau ar kas minėjo šią priemonę. Kai man labai slinko plaukai (net kirpėjo stebėjosi, kai kirpausi), tai man odos gydytoja išrašė receptą gaminti vaistus spiritą su pipirais. Nu priemonė tai superinė. Man iki to laiko apie pusmetį slinko plaukai (galit įsivaizduoti, kaip turėjau atrodyti- ploni plaukai ir amžinai aplipus iškritusiais) ir bandžiau krūvą kosmetinių priemonių: ir iš vaistinių, ir iš parduotuvių, ir ampulių, ir šampūnų, ir kremų. Nu niekas nepadėjo, tik tie pipirai. Jais šaknis reikėjo trinti kiekvieną rytą ir vakarą, skirstant sruogomis. O ir pigiai kainavo, buteliukas apie 5 lt. Jų sunaudojau tris, berods. O kas geriausia, jokio blogo kvapo- išsitepi ryte ir eini darban.

Po to kai vėl ėjau pas kirpėją, ji net juokėsi, kad galva visa kaip ežiukas, nes beatauginėjantys plaukai labai matėsi.
Atsakyti
QUOTE(Shindila @ 2007 10 18, 09:41)
Slinkimas po gimdymo yra normalus dalykas, kaip ir daug dalyku susijusiu su gumdymu. Taip kad nemaisykit to su slinkimu be priezasties....

manau kad moterys nemaiso siu dalyku. esu senai po gimdymo, mano atvejas del hormonu. kai nustojau gerti kontraceptines tabletes pries 3 metus, tai nuo to laiko pradejo durniuoti plaukai, slenka maziau arba daugiau. kontraceptiku nebenoriu vartoti tai ieskau kitos alternatyvos savo plaukams. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IlonaIlona @ 2007 10 18, 08:48)
Neskaičiau visos temos, todėl nežinau ar kas minėjo šią priemonę. Kai man labai slinko plaukai (net kirpėjo stebėjosi, kai kirpausi), tai man odos gydytoja išrašė receptą gaminti vaistus spiritą su pipirais. Nu priemonė tai superinė. Man iki to laiko apie pusmetį slinko plaukai (galit įsivaizduoti, kaip turėjau atrodyti- ploni plaukai ir amžinai aplipus iškritusiais) ir bandžiau krūvą kosmetinių priemonių: ir iš vaistinių, ir iš parduotuvių, ir ampulių, ir šampūnų, ir kremų. Nu niekas nepadėjo, tik tie pipirai. Jais šaknis reikėjo trinti kiekvieną rytą ir vakarą, skirstant sruogomis. O ir pigiai kainavo, buteliukas apie 5 lt. Jų sunaudojau tris, berods. O kas geriausia, jokio blogo kvapo- išsitepi ryte ir eini darban.

Po to kai vėl ėjau pas kirpėją, ji net juokėsi, kad galva visa kaip ežiukas, nes beatauginėjantys plaukai labai matėsi.

Labai gera priemone,ash ja pati gaminuosiu,turiu recepta.Jau rashiau apie tai,bet manau zmonems atrodo neitiketina,kad tokia nesamone gali veikti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Labai gera priemone,ash ja pati gaminuosiu,turiu recepta.Jau rashiau apie tai,bet manau zmonems atrodo neitiketina,kad tokia nesamone gali veikti 


o kaip ta dalyka pasigamint? blush2.gif

Atsakyti
aha labai įdomus receptukas iš šnabso ir pipirų bigsmile.gif kad skrandžiui apnuodytam gerai, tai iš patirties žinau ax.gif bet plaukams??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 18 spalio 2007 - 17:09