Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(midori @ 2007 10 22, 19:15)
o ar kas gali placiau apie spirito ir pipiriuku antpila parasyti?
ar ji reikia atskiesti?
o ar plauku tas spiritas nesausina...?

sitas variantas ir mane domina!
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2007 10 21, 19:48)
tos pleiskanos ne visoj galvoje, o tam tikrose vietose ir pas mane tokios dideles. bet po keliu plovimu jie dingsta.

Man irgi nuo Dzintars aliejuko taip buvo, bet kaip tu sakai, greitai isnyko pleiskanos, o ir plaukai atsigavo, siandien turbut vel kulniuosiu pirkt aliejuko, o gal ir balzama isbandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(midori @ 2007 10 22, 18:15)
o ar kas gali placiau apie spirito ir pipiriuku antpila parasyti?
ar ji reikia atskiesti?
o ar plauku tas spiritas nesausina...?


Man tai spiritas sausina šiek tiek plaukus
Atsakyti
idomu ar vyru ilgiems plaukams tinka irgi tos priemones... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
as irgi pasidariau antpila is pipiru ir degtines, perskaiciau apie ji rusu saite, labai ji gyre 4u.gif antpila reikia itrinti i galvos oda, apsivinioti plevele ir ant virsaus ranksluosti, palaikyti kiek galima, turi kepinti galvos oda, grauzti, taip aktyvinama kraujotaka, bet man kazkodel negrauzia, reiskias ir efekto ner schmoll.gif
ar pas mus vaistinese galima nusipirkti tokio jau padaryto antpilo? gal as kazka ne taip darau g.gif bet lyg viskas tvarkoj, pipiriukus astrius tuos supjaustau, uzpilu degtine ir laikau tamsioje vietoje 2 savaites...jau nebezinau kaip gelbeti plaukus... verysad.gif
Atsakyti
nu negis niekas nepasakys kaip su tuo spirituku?? verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 10 23, 21:09)
as irgi pasidariau antpila is pipiru ir degtines, perskaiciau apie ji rusu saite, labai ji gyre  4u.gif

gal galėtum nuorodėlę čia mestelti? ax.gif

aš nusipirkau Dzintars aliejuką- bandysiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 23 spalio 2007 - 22:24
[quote=Apuokas,2007 10 24, 00:24]
gal galėtum nuorodėlę čia mestelti? ax.gif


Prasau nuorodele, ten apie plaukus labai daug ka galima pasiskaityti, ir kaukiu receptu ir to misinuko su pipirais ir degtine, ten jis vadinasi " percovka" yra receptu kaip ji pasigaminti mirksiukas.gif


http://club.passion....pic.php?t=72803
tik saitas rusu kalba smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 24 spalio 2007 - 07:32
QUOTE(Lu Lu @ 2007 10 24, 08:31)
Prasau nuorodele, ten apie plaukus labai daug ka galima pasiskaityti, ir kaukiu receptu ir to misinuko su pipirais ir degtine, ten jis vadinasi " percovka" yra receptu kaip ji pasigaminti  mirksiukas.gif
http://club.passion....pic.php?t=72803
tik saitas rusu kalba  smile.gif

Ačiū 4u.gif rusiškai moku tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2007 10 23, 23:24)
aš nusipirkau Dzintars aliejuką- bandysiu  g.gif

O as siuo metu bandau Dzintars balzama biggrin.gif Kvapas galetu buti ir malonesnis, bet tikiuosi rezultatu geru rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos visos su tebeslenkanciais plaukais biggrin.gif as irgi turiu sia problema ir jau pora menesiu, kasa perpus suplonejo ir kad visai nenuplikciau siandien nuejau pas gydytoja, nes tikrai neberamu pasidare g.gif tai vat, pasake, kad siuo metu beproto daug besiskundzianciu sia problema, tiesiog masiskai pas ja kreipiasi, tiesiog pati gydytoja pasibaisejusi kas cia visoms darosi ir parekomendavo toki recepteli, tersimosi daug, bet sake kad padeda, reik ir man isbandyti:
1 kiausinio trynys
1 arbatinis saukstelis ricinos aliejaus
1arbat. saukst. citrinu sulciu
1 arbat. saukst. medaus

viska ismaisyti ir istrinti plaukus prie saknu, apsiristi ir palaikyti 15-20 min, ypac gerai suveikia jei pasildai galva,na manau geriausias budas butu sildyt jei uzsidejus maiseli poto su plauku dziovintuvu pasildzius. Dar neisbandziau nes dar nespejau, bet tikrai pasidarysiu, o ka daugiau bedaryt, nei vitaminai, nei sampunai specialus nebepadeda... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2007 10 24, 17:59)
Sveikos visos su tebeslenkanciais plaukais  biggrin.gif as irgi turiu sia problema ir jau pora menesiu, kasa perpus suplonejo ir kad visai nenuplikciau siandien nuejau pas gydytoja, nes tikrai neberamu pasidare  g.gif tai vat, pasake, kad siuo metu beproto  daug besiskundzianciu sia problema, tiesiog masiskai pas ja kreipiasi, tiesiog pati gydytoja pasibaisejusi kas cia visoms darosi ir parekomendavo toki recepteli, tersimosi daug, bet sake kad padeda, reik ir man isbandyti:
1 kiausinio trynys
1 arbatinis saukstelis ricinos aliejaus
1arbat. saukst. citrinu sulciu
1 arbat. saukst. medaus

viska ismaisyti ir istrinti plaukus prie saknu, apsiristi ir palaikyti 15-20 min, ypac gerai suveikia jei pasildai galva,na manau geriausias budas butu sildyt jei uzsidejus maiseli poto su plauku dziovintuvu pasildzius. Dar neisbandziau nes dar nespejau, bet tikrai pasidarysiu, o ka daugiau bedaryt, nei vitaminai, nei sampunai specialus nebepadeda...  verysad.gif

Na tikrai keista kas čia visas užpuolė; net mano vyrui plaukai slinkti pradėjo unsure.gif lotuliukas.gif Tiesa, man su šia problema irgi tenka susidurti - nepadeda nei vitaminai, nei specialūs šampūnai. Reikės pasinaudoti jūsų patarimais mirksiukas.gif
Atsakyti