Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(agnixa @ 2007 10 28, 14:07)
Pas mane su slinkimu isviso didele problema,kai pasisukuoju ar plaunu galva,tai ilgai po to negaliu nusiramint. Dabar nutraukiau gerti KT tai isviso kosmaras,slenka jau apie 2 metus,hormonai sutrike,vyrisku daugiau. Sakyk,nezinai nuo hormoninio slinkimo verta bandyt alpicort? Kas tau ji paskyre vartoti? Kai itrini i saknis kiekviena diena ar plauku saknu nesuriebina? Aciu.

niekas man nepatare, as begooglindama radau, kad kaip tik supermamu forume rase kazkada mergina, jog jai niekas nepadejo, ir atseit kirpeja patare. ir sunaudojus puse buteliuko, jai nustojo slinkti. o as du sunaudojau ir man vis tiek zveriskai slenka. taigi kaip kam cia, matyt... nesuriebalina tikrai, ten spiritiniu pagrindu. nesisivaizduoju tikrai, ar pades, bet jei su hormonais susije, tai turetu. nes butent kai hormonai netvarkoj, riebaluojasi per daug plaukai, o ten raso, kad nuo slinkimo, kuris susijes su riebalavimusi ir t.t. zodziu, kainuoja tikrai daug pigiau nei kiti preparatai, tai as bandyciau. o del neigiamo poveikio tai net nezinau... sakau, sunaudojau pora buteliuku, bet nepastebejau nieko blogo...
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 10 28, 13:59)
va ČIA galima paskaityt apie si preparata


Jaučiu reiktų pasitarti su gydytoja dėl šito praparato, nes baisu pačiai gydytis, kad dar daugiau situacijos nepabloginti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnixa @ 2007 10 28, 15:07)
Pas mane su slinkimu isviso didele problema,kai pasisukuoju ar plaunu galva,tai ilgai po to negaliu nusiramint. Dabar nutraukiau gerti KT tai isviso kosmaras,slenka jau apie 2 metus,hormonai sutrike,vyrisku daugiau. Sakyk,nezinai nuo hormoninio slinkimo verta bandyt alpicort? Kas tau ji paskyre vartoti? Kai itrini i saknis kiekviena diena ar plauku saknu nesuriebina? Aciu.

mano panasi situacija kaip pas tave po KT slenka plaukai ilgokai jau. as buvau nusipirkus Alpikort, iskart du buteliukus sunaudojau, jokio poveikio nepastebejau.
Atsakyti
Man po gimdymo pradejo sitaip stipriai slinkti plaukai,kad nebezinau ka ir be daryti! Nebandziau vitamu gal padetu?O gal jusu reklamuojamas sampunas CUTRIN BIO?Turiu ilgus ,storus plaukus ir bijau ju netekti.Naudoju SELECTIVE professional kirpejam skirtas priemones plaukams.Bet ko toliau tuo blogiau.Ka galetumete man pasiulyti is savo patirties?Labai laukiu jusu patarimo.
Atsakyti
QUOTE(boruziux @ 2007 10 28, 18:12)
Man po gimdymo pradejo sitaip stipriai slinkti plaukai,kad nebezinau ka ir be daryti! Nebandziau vitamu gal padetu?O gal jusu reklamuojamas sampunas CUTRIN BIO?Turiu ilgus ,storus plaukus ir bijau ju netekti.Naudoju SELECTIVE professional kirpejam skirtas priemones plaukams.Bet ko toliau tuo blogiau.Ka galetumete man pasiulyti is savo patirties?Labai laukiu jusu patarimo.


Iš patirties galiu pasakyti tiek, kad po gimdymo pradėjusių slinkti plaukų nesustabdysi, slinkimas sustos pats. Tiesa, turėtų pradėti augti naujas ežiukas... Geriausia, tai stiprinti organizmą papildais ir naudoti kosmetiką plaukams, kuri būtent taviškiams labiausiai tinka 4u.gif
Man po abiejų vaikų apie tris mėnesius slinko plaukai, bet ataugo be jokių papildomų priemonių.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Norejau paklausti gal ir buvo kur nors rasoma ,bet as visko neperskaiciau nepykit blush2.gif Man ir po gimdymo slenka plaukai geriu vitaminus jau nezinau kiek laiko g.gif jau kita kart baisu ir galva eit plaut nes net dusas uzsikemsa.Zodziu nusipirkau vaistinei Tokias ampules HAIRCUR vadinasi ,issitryniau galva bet taip ziaurei grauzti pradejo ,kad neiskenciau ir isiskalvau o raso kad nereikia ju skalauti.Gal kuri nors is jusu naudojo toki dalyka ,kaip jums buvo ar cia taip turi buti g.gif
aciu uz atsakymus. ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! smile.gif Pas mane ir katastrofa. Po gimdymo praejo 4 menesiai ir jau beveik menuo tragiskai slenka plaukai, kai plaunu ar sukoju tiesiog darosi baisu kad greit busiu plika. O taip gerai buvo su plaukais kai buvau nestuke-tiesiog supper!!!
semkaxxx...esu nusipirkus eurovaistinei ampuliu DOUBLE ACTION nuo plauku slinkimo jie ne patis brangiausi, kai pirkau man pasake kad bus toks kaip salcio jausmas truputi grauz ne ilgai. zodziu gal ir tau ner ko bijot. svarbu kad ne sualergizuotu uoda, padarik testa ant rankos. Galiu pasakit kad kolkas efekto jokio vat ir galvoju kol atsiras efektas nebeliks plauku doh.gif doh.gif doh.gif PADEKIT!!! HELP!!!HELP!!!
Atsakyti
QUOTE(Hloja @ 2007 10 29, 00:39)
Sveikos mergaites! smile.gif  Pas mane ir katastrofa. Po gimdymo praejo 4 menesiai ir jau beveik menuo tragiskai slenka plaukai, kai plaunu ar sukoju tiesiog darosi baisu kad greit busiu plika. O taip gerai buvo su plaukais kai buvau nestuke-tiesiog supper!!!
semkaxxx...esu nusipirkus eurovaistinei ampuliu DOUBLE ACTION nuo plauku slinkimo jie ne patis brangiausi, kai pirkau man pasake kad bus toks  kaip salcio jausmas truputi grauz ne ilgai. zodziu gal ir tau ner ko bijot. svarbu kad ne sualergizuotu uoda, padarik testa ant rankos. Galiu pasakit kad kolkas efekto jokio vat ir galvoju kol atsiras efektas nebeliks plauku doh.gif  doh.gif  doh.gif PADEKIT!!! HELP!!!HELP!!!

Aciu,kad atsiliepiai,jo jo kazkas panasaus ir buvo lygtais saltis lyg grauzimas,matyt per greit supanikavau ir taip gaila plauku ne keli like galvoju dar paskutiniai nukris doh.gif Nu reiks bandyt dar karta jei jau cia taip turi but mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Turiu ir as sia NEDIDELE problemele cry.gif , jau antras menuo, kai siaubingai slenka plukai, SIAUBINGAI!!! cry.gif Anksciau paslingdavo, bet ne sitaip blink.gif , plaukai vos keli, o turejau storas kasas, siaip pries beveik tris menesius radikaliai pakeiciau plauku spalva, is blondines i tamsiai ruda, daziau su keune dazais, nemanau, kad dazymas pakenke. unsure.gif g.gif Siaip paskutiniu metu turejau streso, gal del to, bet anksciau tu stresu buta dar daugiau ir didesniu, bet nenuslinko plaukai, zodziu, toliau mastau, isvykau i kita sali, gal maistas, klimatas itakos turi g.gif , bet maitinuosi geriau nei anksciau, sveikiau, net neisivaizduoju kas man yra... g.gif Nusipirkau si savaitgali vitaminu, gal pades unsure.gif , nes plaukai slenka kuokstais, kiek sukuoji, tiek krenta, su saknimis, tad jau menuo stengiuosi kuo maziau juos sukuoti, vaikstau supintais, o plovimas varo i nevilti, net vyras pamates issigando, nezinau kas cia darosi, gal kas nuziurejo g.gif doh.gif , zodziu, noriu paprasyti, kad pasakytumete savo nuomone, patartumet kokia priemone tiktu mano atveju? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Estrea @ 2007 10 30, 08:37)
Sveikos  4u.gif

Turiu ir as sia NEDIDELE problemele  cry.gif , jau antras menuo, kai siaubingai slenka plukai, SIAUBINGAI!!! cry.gif  Anksciau paslingdavo, bet ne sitaip  blink.gif , plaukai vos keli, o turejau storas kasas, siaip pries beveik tris menesius radikaliai pakeiciau plauku spalva, is blondines i tamsiai ruda, daziau su keune dazais, nemanau, kad dazymas pakenke.  unsure.gif  g.gif Siaip paskutiniu metu turejau streso, gal del to, bet anksciau tu stresu buta dar daugiau ir didesniu, bet nenuslinko plaukai, zodziu, toliau mastau, isvykau i kita sali, gal maistas, klimatas itakos turi  g.gif , bet maitinuosi geriau nei anksciau, sveikiau, net neisivaizduoju kas man yra...  g.gif Nusipirkau si savaitgali vitaminu, gal pades  unsure.gif , nes plaukai slenka kuokstais, kiek sukuoji, tiek krenta, su saknimis, tad jau menuo stengiuosi kuo maziau juos sukuoti, vaikstau supintais, o plovimas varo i nevilti, net vyras pamates issigando, nezinau kas cia darosi, gal kas nuziurejo  g.gif  doh.gif , zodziu, noriu paprasyti, kad pasakytumete savo nuomone, patartumet kokia priemone tiktu mano atveju?  unsure.gif

Bandyk dar kokias ampulytes itrinamas nuo slinkimo,kiekvienai vis kitaip. Pvz. man niekas nepadeda,su harmonais problemos verysad.gif ,einu is proto,galvoju gali prireikt man greitu laiku kokio psichologo pagalbos blink.gif ,dabar po KT nutraukimo praejus menesiui isviso kosmaras!!! Bijau prisiliest prie plauku,nes slenka siaubingai,o ko tik nebandziau ir nedarau as jiems. Siandien ploviau galva netekau apie 300-400,o dar dziovinant ir sukuojant kiek. Jau isitaisiau liga kai plaunu galva,uzkemsu vonia,tada visus sugriebiu ir sukuoju unsure.gif
Atsakyti
Nusipirkau tą vaistą Alpicort pamėginsiu, būtų stebuklas jei padėtų, nes tiek visko jau išbandyta doh.gif
Atsakyti
truputi informacijos apie plaukus TESTAS
Atsakyti