Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Sveikos,

as irgi turejau problemu del plauku slinkimo. Manau, kad priezastis galejo buti antibiotiku kursas, galbut dar ir tai, kad mano plaukai is prigimties yra ploni...

Taigi, kirpeja man pasiule isbandyti Chronostim purskaliuka. Jo isigyti galima Eurovaistineje (Akropolyje, Vilniuje) ir SPA centre (irgi Akropolyje netoli Presto, pries Nailbar). Pakuoteje yra du buteliukai: dieninis ir naktinis purskaliukas. Esant intensyviam paluku slinkimui naudoti du kartus per diena (t.y. ryte - rytinis ir vakare - vakarinis) po 6 purskaliukus. Gerai itrinti i oda.

Naudoju dar tik savaite, o plauku slinkimas sumazejo apie 50% ar net daugiau!!! thumbup.gif Jo kaina apie 170 - 180 Lt. Manau, iki Kaledu man tikrai jo uzteks. Gal ir brangu, bet rezultatas - akivaizdus. Esu gerusi Pantogar kapsules - jokio efekto nepastebejau...

Man labai patinka tai, kad issiplovus ir issidziovinus galva po to purskaliuko plaukai lieka grazus - neatsiranda susiriebalavimo, subliuskimo efekto! T.y. niekas nepastebes, kad jusu palaukai kazkuo ispurksti!

Esu ziauriai patenkinta, kad isbandziau sita priemone, nes jau maniau, kad busiu kaip ta varle su trimis plaukais ant galvos!
Atsakyti
QUOTE(egleegle @ 2007 11 16, 11:57)
Sveikos,

as irgi turejau problemu del plauku slinkimo. Manau, kad priezastis galejo buti antibiotiku kursas, galbut dar ir tai, kad mano plaukai is prigimties yra ploni...

Taigi, kirpeja man pasiule isbandyti Chronostim purskaliuka. Jo isigyti galima Eurovaistineje (Akropolyje, Vilniuje) ir SPA centre (irgi Akropolyje netoli Presto, pries Nailbar). Pakuoteje yra du buteliukai: dieninis ir naktinis purskaliukas. Esant intensyviam paluku slinkimui naudoti du kartus per diena (t.y. ryte - rytinis ir vakare - vakarinis) po 6 purskaliukus. Gerai itrinti i oda.

Naudoju dar tik savaite, o plauku slinkimas sumazejo apie 50% ar net daugiau!!!  thumbup.gif Jo kaina apie 170 - 180 Lt. Manau, iki Kaledu man tikrai jo uzteks. Gal ir brangu, bet rezultatas - akivaizdus. Esu gerusi Pantogar kapsules - jokio efekto nepastebejau...

Man labai patinka tai, kad issiplovus ir issidziovinus galva po to purskaliuko plaukai lieka grazus - neatsiranda susiriebalavimo, subliuskimo efekto! T.y. niekas nepastebes, kad jusu palaukai kazkuo ispurksti!

Esu ziauriai patenkinta, kad isbandziau sita priemone, nes jau maniau, kad busiu kaip ta varle su trimis plaukais ant galvos!

O šį purškalą galima ir profilaktiškai naudoti ar tik intensyvaus slinkimo metu ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
neseniai čia guodžiausi dėl plaukų slinkimo. Šiuo metu plaukai nebeslenka thumbup.gif
nežinau, ar tai dėl to, kad atsitatė hemogobinas ir geležies kiekis kraujyje, šiek tiek atsistatė hormoninis disbalansas. Sąžiningai vartojau kremą nuo plaukų slinkimo:
http://www.vaistai.l.....=Nuo slinkimo

Tiesa, ryte galvą turėdavau plaut, nors anotacijoje rašoma, kad galima plaut arba ne. Vistiek išsitepus iš vakaro kremu, ryte vaizdas tai ne koks biggrin.gif Padėjo po keleto kartų. Plaukai slinko kuokštais. Tepiau sąžiningai kas vakarą. Plaukai tapo minkštutėliai rolleyes.gif Nors slinkimas sustojo, nusipirksiu dar kremuko. Bubvau pas kirpėją, tai sakė pilna galva ataugančių ežiukų biggrin.gif Šiaip tai net ji buvo išsigandus, nes plaukų vis mažėjo mažėjo unsure.gif
Atsakyti
man tai sh tas kremas. absoliučiai nepadėjo, o dar ta terlionė
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 17, 17:47)
man tai sh tas kremas. absoliučiai nepadėjo, o dar ta terlionė


kiekvienam skirtingai, man nepadėjo išgirtosios ampuolės, nei Vichy nei kitos doh.gif
Tik pasidalinau patirtimi.
O dėl tos terlionės, nieko sunkaus, vakare ištrini, ryte išplauni. Ar taip, ar kitaip, galvą eidama į darbą plaudavau kas rytą tongue.gif
Tiesa, man plaukia niekda neslinkdavo, pavieniai iškrisdavo. Šią vasarą turėjau net keturias narkozes doh.gif , tai rudens pradžioje plaukai taip žiauriai slinko, kad baisu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 17 lapkričio 2007 - 18:01
QUOTE(Ūlla @ 2007 11 17, 18:45)
Sveikos,
neseniai čia guodžiausi dėl plaukų slinkimo. Šiuo metu plaukai nebeslenka  thumbup.gif
nežinau, ar tai dėl to, kad atsitatė hemogobinas ir geležies kiekis kraujyje, šiek tiek atsistatė hormoninis disbalansas. Sąžiningai vartojau kremą nuo plaukų slinkimo:
http://www.vaistai.l.....=Nuo slinkimo

Tiesa, ryte galvą turėdavau plaut, nors anotacijoje rašoma, kad galima plaut arba ne. Vistiek išsitepus iš vakaro kremu, ryte vaizdas tai ne koks  biggrin.gif Padėjo po keleto kartų. Plaukai slinko kuokštais. Tepiau sąžiningai kas vakarą. Plaukai tapo minkštutėliai rolleyes.gif Nors slinkimas sustojo, nusipirksiu dar kremuko. Bubvau pas kirpėją, tai sakė pilna galva ataugančių ežiukų  biggrin.gif  Šiaip tai net ji  buvo išsigandus, nes plaukų vis mažėjo mažėjo  unsure.gif


Kokia jo kaina? ir kur galima įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 11 17, 18:57)
kiekvienam skirtingai, man nepadėjo išgirtosios ampuolės, nei Vichy nei kitos  doh.gif
Tik pasidalinau patirtimi.
O dėl tos terlionės, nieko sunkaus, vakare ištrini, ryte išplauni. Ar taip, ar kitaip, galvą eidama į darbą plaudavau kas rytą  tongue.gif
Tiesa, man plaukia niekda neslinkdavo, pavieniai iškrisdavo. Šią vasarą turėjau net keturias narkozes  doh.gif , tai rudens pradžioje plaukai taip žiauriai slinko, kad baisu...

man dar jokia priemonė kol kas nepadėjo lotuliukas.gif tuoj plika liksiu sad.gif

reikia ryte ir vakare terliotis, jei intensyviai slenka. tai as taip ir dariau. taip kad tikrai daug vargo. juolab, kad aš galvos niekad gyvebnime neplaudavau kasdien, nes taip greit nesusiriebaluodavo. o čia per dieną išeina du kartus skalbt plaukus

kainuoja ~50Lt. gintarinėj vaistinėj pirkau.
Atsakyti
Tai du kartus plaudavai plaukus g.gif Mat kremą rekomenduojama laikyt ilgai, tai vakare ištrindavau, ryte išplaudavau.
Mokėjau 46,33. Užsisakiau kažkurioje vaistinėje g.gif Tikrai ne Gintarinėje. Ten bandžiau užsisakyt, tai pasakė, kad su Hymalaya produkcija jie nieko bendra neturi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 17, 19:07)
man dar jokia priemonė kol kas nepadėjo lotuliukas.gif tuoj plika liksiu sad.gif

reikia ryte ir vakare terliotis, jei intensyviai slenka. tai as taip ir dariau. taip kad tikrai daug vargo. juolab, kad aš galvos niekad gyvebnime neplaudavau kasdien, nes taip greit nesusiriebaluodavo. o čia per dieną išeina du kartus skalbt plaukus

kainuoja ~50Lt. gintarinėj vaistinėj pirkau.


Nu ta terlionė tai nelabai ir man, nes aš galvos dažnai neplaunu doh.gif ir kai slenka tikrai nenoriu kasdien jos plauti verysad.gif
Laikykitės
console.gif pas mane situacija irgi nekokia plaukai labai suplonėję verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 11 17, 18:07)
man dar jokia priemonė kol kas nepadėjo lotuliukas.gif tuoj plika liksiu sad.gif




o iš vidaus plaukus maitini g.gif Turiu galvoje vitaminus, papildus, ,, plaukams tinkančią" mitybą g.gif Aš gėriau E400 (bet ne dėl plaukų biggrin.gif ), kalcį-magnį-cinką. Dar geriu pastoviai folinę rūgštį, bet ji čia ko gero, nei prie ko. Ir mitybą pakoregavau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(baste @ 2007 11 17, 18:14)
Nu ta terlionė tai nelabai ir man, nes aš galvos dažnai neplaunu  doh.gif ir kai slenka tikrai nenoriu kasdien jos plauti  verysad.gif



Ar plausi, ar ne, jei jau slenka, tai slinks. Man beplaunant tai kriauklė užsikišdavo. Žodžiu sauja plaukų, po to išdžiūvus vėl saujelė, dar dieną aplipus krentančiais plaukais vaikščiodavau, prie galvos prisiliest bijodavau unsure.gif Nors kai išsiplaudavau, tai bent man tų plaukų daugiau atrodydavo blush2.gif
Atsakyti
kas liecia plauku slinkima tai galeciau pasiulyti keleta dalykeliu.labai gerai yra is pacio ryto ant tuscio skrandzio isgerti arbatini sauksteli linu semenu aliejaus salto spaudimo (kainuoja kazkur 14 lt jei neklystu yra RIMI, turi daug vitaminu) ir valanda nieko negerti (valgyti galima) .efekto galima tiketis kazkur po menesio , ypac gerai nagam, odai ir plaukam nes maitina .viena kirpeja rekomendavo.taipat man padeda dilgeliu nuoviras smile.gif
Atsakyti
[quote=Ūlla,2007 11 17, 19:18]
o iš vidaus plaukus maitini g.gif Turiu galvoje vitaminus, papildus, ,, plaukams tinkančią" mitybą g.gif Aš gėriau E400 (bet ne dėl plaukų biggrin.gif ), kalcį-magnį-cinką. Dar geriu pastoviai folinę rūgštį, bet ji čia ko gero, nei prie ko. Ir mitybą pakoregavau doh.gif

Papasakok apie mitybą 4u.gif kuo daugiau patarimų tuo geriau smile.gif
Atsakyti