Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(davile @ 2007 12 03, 19:00)
man plaukai irgi slinko. tai ismeginau kosmetini zibala su juoduju ridiku sultimis, ir jau po pirmo plovimo - 100% efektas thumbup.gif  vonioj ne vienas plaukas nenukrito  mirksiukas.gif  super dalykelis  thumbup.gif

to zibalo yra pirkt vaistinese.


bandziau zibala kosmetini, tai paskui kai ploviau galva noredama ji isplauti tieeeeek plauku iskrito unsure.gif labai jau norejau gerai isskalauti kad plaukai nebutu suiriebalave doh.gif
Atsakyti
man taip pat slenka plaukai schmoll.gif bet jau gal savaite naudoju Selective for M
rekomendavo kirpeja.
gal kuri jau naudojote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2007 12 01, 20:28)
Itariu jog ta smarve nera tokia baisi kaip svoguno. O po kurio laiko pasimate rezultatai?


Kadangi galva plaunu kas 2-3 dienas, tai pries kiekviena plovima istepdavau sultim ir po 4 kartu, jau buvo akivaizdus rezultatas.

QUOTE(Lu Lu @ 2007 12 02, 20:54)
o plaukai nesmirda nuo ridiko? nes po svoguno tai  doh.gif


Plaukai visiskai nesmirda nuo ridiko schmoll.gif . Nei sausi, nei slapi.

O svogunu, tai jau aciu, daugiau niekad nedarysiu, viena kart pameginau ir kokia apie 3 men. tas kvapas vis budavo,kai galva plaunu, o ne duok dieve lauke po lietum pakliuti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitani @ 2007 12 06, 19:21)
man taip pat slenka plaukai  schmoll.gif  bet jau gal savaite naudoju Selective for M
rekomendavo kirpeja.
gal kuri jau naudojote? g.gif


Čia iš pačios kirpyklos pirkai jei neklystu? Mano kirpėja naudoja šitas priemones, tai esu patenkinta, tik vis gaila pinigėlių ir sau nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
labas, dėl svogūnų kaukės, kad ji efektyvi, tai niekas manau nesiginčys, del kvapo: po kaukės nuskalavimo, perskalaut galvą juodos duonos užpilu (paimi juodos duonos (gali būti ir sužiedėjusi) užpili karštu vandeniu, paminkai tam vandeny, kad ištirptų, ir ta buza perskalauji, nusiskalauja duona labai puikiai, nelieka nieko) tadu šampūnas ir balzamas, jokio svogūno kvapo nelieka, nei ant sausų, nei ant šlapių. aš dar į svogūnų sultis sėmenų aliejaus inpilu, poveikis superinis thumbup.gif

duonos užtenka poros riekeliu, vandens apie 300 ml., duoną užpilti verdančiu vandeniu, kol vaikščiosi su svogūnų pritepta galva, ji ir išbrings, jei vanduo bus šaltas skalavimui ipilti karšto.

svogūnų kaukę tepu ant sausų plaukų, dedu maišelį ir rankšluostį, laikau apie valandą, darausi kartą per savaitę, kiekvieno sezono pirmą mėnesi.

sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asita @ 2007 12 07, 14:12)
labas, dėl svogūnų kaukės, kad ji efektyvi, tai niekas manau nesiginčys, del kvapo: po kaukės nuskalavimo, perskalaut galvą juodos duonos užpilu (paimi juodos duonos (gali būti ir sužiedėjusi) užpili karštu vandeniu, paminkai tam vandeny, kad ištirptų, ir ta buza perskalauji, nusiskalauja duona labai puikiai, nelieka nieko) tadu šampūnas ir balzamas, jokio svogūno kvapo nelieka, nei ant sausų, nei ant šlapių. aš dar į svogūnų sultis sėmenų aliejaus inpilu, poveikis superinis thumbup.gif

duonos užtenka poros riekeliu, vandens apie 300 ml., duoną užpilti verdančiu vandeniu, kol vaikščiosi su svogūnų pritepta galva, ji ir išbrings, jei vanduo bus šaltas skalavimui ipilti karšto.

svogūnų kaukę tepu ant sausų plaukų, dedu maišelį ir rankšluostį, laikau apie valandą, darausi kartą per savaitę, kiekvieno sezono pirmą mėnesi.

sėkmės 4u.gif


WOW bigsmile.gif nejaugi nera to kvapelio biggrin.gif reiks išbadyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfinukė @ 2007 12 07, 00:23)
Čia iš pačios kirpyklos pirkai jei neklystu? Mano kirpėja naudoja šitas priemones, tai esu patenkinta, tik vis gaila pinigėlių ir sau nusipirkt blush2.gif



taip pirkau is kirpyklos, zinai ne tiek daug ir kainuoja apie 30 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, rašiau, kad plaukai nustojo slinkti, o šiuo metu ežiukas normaliai atugęs lotuliukas.gif Kirpėja sakė, kad po mėnesio, ataugę plaukai pradės kelti likusius lotuliukas.gif
Nepaisant to, baimė išlikus unsure.gif Paskaičiau apie Dzintars aliejų, bet aš irgi niekur jo nemačiau g.gif O galvą plaunu dabar Dzintars stiprinamuoju šapmūnu, tai man thumbup.gif Ir kaina tik 4.99 blush2.gif
Atsakyti
Kai ima slinkti plaukai, lūžinėti nagai ir t.t. - reikia susirūpinti bendra organizmo bukle. Dažnai taip organizmas signalizuoja, kad kažkas negerai: trūksta vitaminų, maisto medžiagų, organizmas pervargęs nuo streso, įtampos, nemigos ir pan. Žinoma plaukus alina ir dažni dažymai, cheminiai sušukavimai, lakas, plaukų džiovintuvo dažnas naudojimas ir pan. Bei- saulė, vėjas, šaltis.
Slinko ir man plaukai, ir gan gausiai. Išbandžiau įvairius šampūnus, kosmetinį žibalą, liaudiškas priemones(ir svogūnų, kiaušinių kaukes, ajerų šaknų nuovirą ir t.t.),bet niekas nesustabdė plaukų slinkimo. Nors kažkiek situacija ir buvo pagerėjusi.
Po to radikaliai pakeičiau gyvenimo būdą, dienos ir poilsio režimą, mitybą. Pradėjau reguliariai vartoti vitaminus (ypač man tiko Prenatal Care. Gėriau kaip rekomenduoja su pertraukom, bet beveik ištisus metus. Juos ir dabar vartoju). Kadangi dažnai naudojau plaukų džiovintuvą, jo atsisakiau (dabar naudoju tik ekstra atveju). Be to, pagaliau thumbup.gif atsirinkau šampūną ir balzamą kurie mano plaukams ir galvos odai tinka.
Nuo tada pamiršau plaukų slinkimą, o visi ėmė stebėtis mano plaukų storumu ir ilgumu. Beje sustiprėjo nagai ir pagražėjo oda.
Viena moteriškė patarė praustis mineraliniu vandeniu veidą ir gerti daug negazuoto mineralinio (ji sakė, kad skysčių trūkumas ypač įtakoja odos ir plaukų būklę). Tiesos tame tikrai yra.

Todėl manau, kad tik vienos ar kitos kosmetinės priemonės plaukams tikrai nepakanka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarinė: 08 gruodžio 2007 - 10:08
Pavasarine, pritariu tau drinks_cheers.gif Aš tiek darbe, tiek namuose geriu Žalios girios vandenį, kuo įmanoma daugiau, stengiuosi išsimiegot (deja,dabar kenčiu nuo nemigos doh.gif ) ir t.t.
Atsakyti
Pavasarine, o kaip pakeitei radikaliai gyvenimo buda? Ka dabar valgai? pasidalink paslaptimi.
Atsakyti
Na kas dėl vitaminų, tai kaip čia rašė, kad dabar NUOLAT geria vitaminus, tai tas irgi nėra gerai.. aš kiek girdėjau, tai vitaminai išvis geriausia tik jau geroookai brandžiame amžiuje, kada organizmas pats nebepajėgia pasigaminti tų trūkstamų vitaminų arba jo pasisavinti iš maisto..

Kuo jaunesni žmonės pradeda naudoti vitaminus, tuo anksčiau kūnas tampa nuo jų priklausomas ir net nebesistengia tų vitaminų savintis iš maisto, skysčių ir t.t., tokiu atveju tiesiog jau privalai naudoti tuos vitaminus, nes organizmas jau būna priratęs, todėl jų tikrai nuolat reikia, bė jų ir plaukai slins ir kas tik norit...

Todėl čia jau tikrai reikia keisti gyvenimo būdą, o ne vitaminais vaduotis.. smile.gif
Atsakyti