Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Jantra @ 2008 04 04, 10:00)
Alpicort'as hormoninis preparatas. Aš kažkaip bijočiau g.gif


Kazkaip negirdejau kad jis butu hormoninis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagule @ 2008 04 04, 08:46)
jis kainuoja apie 50 lt., jo uztenka menesiui tai tikrai.


haha as nezinau kaip man ten gavos bet as ji per 3 kartus sunaudojau visa..nes as taip saziningai visa skalpa su kaupu issitepliodavau.. doh.gif kaip jums taip menesiui uztenka.. 4u.gif gal galva mano didele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2008 03 20, 15:59)
mamytes, labai geras "dzintars " aliejukas galvos odai, skatinantis plauku augima ir losjonas toks pat. aliejukas maziau "smirda", nes kvapas tai ne koks, bet rezultatas! thumbup.gif
pamatytumet, kik pas mane nauju plauku auga....nors ir slenka nemazai ir kaina thumbup.gif
dar kirpeja patare Vichy sampuna nuo plauku slinkimo, sake irgi labai padeda, girdejo atsiliepimus is klienciu ir pati isbande, padejo.
sekmes!


O kiek laiko mazdaug reikia naudoti sias "dzintars" priemones, kad butu akivaizdus rezultatas? Nes man per menesi paaugo tradiciniai 1,5 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagule @ 2008 04 03, 13:22)
is savo patirties galiu pasakyti, kad Himalaj kremas labai geras ir kvapas visai malonus jo. Kad atauga plaukai po isslinkimo tai faktas ir pasireiskia po 1 men kurso. Dabar nesenai buvau pas odos gydytoja del savo bedu del plaukuciu, tai jis man dar israse tepala Alpicort nuo plauku slinkimo ir dar pleciancius kraujagisles, kad butu praeinamumas geresnis i plauko folikulus.Matysiu kaip veikia visi sie preparatai.


Mane Alpicort ir išgelbėjo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 04 05, 18:49)
Mane Alpicort ir išgelbėjo  drinks_cheers.gif

o koks slinkimas buvo tau? Ir po kiek laiko padejo tau?
Atsakyti
QUOTE(sagule @ 2008 04 05, 18:53)
o koks slinkimas buvo tau? Ir po kiek laiko padejo tau?


Man skinko kokius metus laiko doh.gif ir jokios priemonės negelbėjo unsure.gif
tada nusipirkau alpicort ir kažkur antram buteliukui į pabaigą pradėjau matyti rezultatus thumbup.gif
Atsakyti
O man vėl teko nusipirkti jau kažkada padėjusio Cutrin Bio+ šampūno ir serumo - kažkaip įtartinai daug plaukų pradėjo išslinkti plaunant galvą, net paskaičiavau vieną rytą - akurat, virš šimto doh.gif
Kadangi artimiausiu metu nenusimato nei normalaus poilsio, nei streso sumažėjimo, greičiau atvirkščiai, tai gydysiuos tuo serumu, na ir dar maisto papildų nusipirkau, gal visa tai ir dar kartą pagelbės.
Atsakyti
pavasaris atejo ir velseriuosi su gyvunais kartu.... vis zvalgausi i orising ampuiles, gal kas naudojo?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 04 05, 18:59)
O man vėl teko nusipirkti jau kažkada padėjusio Cutrin Bio+ šampūno ir serumo - kažkaip įtartinai daug plaukų pradėjo išslinkti plaunant galvą, net paskaičiavau vieną rytą - akurat, virš šimto doh.gif
Kadangi artimiausiu metu nenusimato nei normalaus poilsio, nei streso sumažėjimo, greičiau atvirkščiai, tai gydysiuos tuo serumu, na ir dar maisto papildų nusipirkau, gal visa tai ir dar kartą pagelbės.

Man irgi jis patinka smile.gif Kurį tu perki? Moterišką ar vyrišką? IR kaina nebloga smile.gif


QUOTE(Indijaa @ 2008 04 06, 11:45)
pavasaris atejo ir velseriuosi su gyvunais kartu.... vis zvalgausi i orising ampuiles, gal kas naudojo?

Bandžius: kol jas naudoji - tai viskas gerai, kai tik nustoji - vėl slenka doh.gif: nors taqip yra su visomis priemonėmis... Man tikriausia nelemta turėti ilgų plaukų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 04 06, 12:22)
Man irgi jis patinka smile.gif Kurį tu perki? Moterišką ar vyrišką? IR kaina nebloga smile.gif
Bandžius: kol jas naudoji - tai viskas gerai, kai tik nustoji - vėl slenka doh.gif: nors taqip yra su visomis priemonėmis... Man tikriausia nelemta turėti ilgų plaukų  verysad.gif

turbut toks plauku ilgis genuose uzkoduotas ir nieko nepakeisi... man irgi taip yra.... nerealiai noriu plauku iki liemens, bet kur jau .... sakojasi,slenka.... turbut kalti genai....
eisiu i paieska sampuno nuo slinkimo profilaktikai, vistiek po menesio, pusantro nustos slinkti savaime
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 04 06, 12:22)
Man irgi jis patinka smile.gif Kurį tu perki? Moterišką ar vyrišką? IR kaina nebloga smile.gif


Šiaip tai tavo rekomendacija kažkada ir paskatino nusipirkti 4u.gif
O pirkau šį kartą vyrišką - kvapas malonesnis pasirodė. Gal man vaidenasi, bet ir sausina mažiau.
Kaina tai pakilusi šiek tiek nuo paskutinio karto, bet kai su 15% nuolaida, tai pusė bėdos smile.gif

QUOTE(Indijaa @ 2008 04 06, 12:37)
turbut toks plauku ilgis genuose uzkoduotas ir nieko nepakeisi...


Nebūtinai genuose. Kai buvau niolikinė, nuolat eksperimentuodavau: atsiaugindavau plaukus, paskui trumpai nukirpdavau, vėl augindavau... Paskui pastebėjau, kad su metais vis sunkiau juos ilgus atsiaugint. Bet vis tiek atauga, gal tik per ilgesnį laiką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 04 06, 18:10)
Šiaip tai tavo rekomendacija kažkada ir paskatino nusipirkti 4u.gif
O pirkau šį kartą vyrišką - kvapas malonesnis pasirodė. Gal man vaidenasi, bet ir sausina mažiau.
Kaina tai pakilusi šiek tiek nuo paskutinio karto, bet kai su 15% nuolaida, tai pusė bėdos smile.gif


Man tai tas serumas panašiai į ampules veikia tik kaina visiškai kita ax.gif O ir apmažina slinkimą ax.gif Dėl kainos... tai tikrai nepastebėjau, kad pakilusi būtų....

Va dabar užsitepiau Chna su Amla, žiūrėsiu kas gausis: Basmos nedėjau... Dar pripyliau ir Cutrino į tą mišinį ir eterinių aliejų kelių ir aliejuko Zolotoj šolk ax.gif
Atsakyti