Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(sindi @ 2008 05 12, 16:06)
pasidaryk 2 pagrindinius tyrimus -kraujo,kuris parodys gal yra mazakraujyste,ir skydliaukes harmonu tyrima,o svarbiausia apsiramink,pagerk kokiu raminanciu,nes kol stresuosi tol dar labiau slinks,patikek zinau is savo patirties,cia gaunas lyg uzburtas ratas-stresuoji,kad slenka,o slenka daugiau,nes stresuoji,siaip dar daro kazkoki spec. tyrima kraujo,is kurio nustato kokiu mikroelementu truksta, na ten pvz.cinko,kalcio ir t.t.apgalvok,kaip gyvenai paskutini pusmeti,kas pasikeite,kas galejo tureti reiksmes,kad suaktyvetu slinkimas,sekmes,nepergyvenk,susitvarkys viskas bigsmile.gif

tai as tai gydytojai ir paaiskinau situacija, kad NIEKAS nepasikeite, vitaminai tie patys, gyvenimo salygos tos pacios, nu absoliuciai viskas tas pats, netgi priemones visos tos pacios ,siaip nervintis tai as irgi daug nesinervinu, seniau didesnis nervu kamuolys buvau. Priskyre man jinai ta plauku slinkima sezoniskumui, nors nesamone, kad po 200plauku i diena iskrentanciu yra sezoniskumas doh.gif blonde, o tu cia saipaisi? biggrin.gif
Atsakyti
Man visa gyvenima slenka, priezasties-nera, viskas isrirta doh.gif
as naudoju ampules itrinimui Lakunu Norfoj yra kosmetikos parduotuve, ten ju nemazas pasirinkimas. As po 1.99 uz viena mokejau, 1 pakuotej berods 12 ju, tai antra pakuote daba naudoju. thumbup.gif man tikrai apstojo slinkimas thumbup.gif dar naudoju CUp pirmam aukste pirkta simondsiju aliejuka irgi thumbup.gif cia apie juos gali pasiskaityti

http://www.naujojibarmune.lt/

forume sake, kad Himalaya berods kremas labai geras. mano kirpeja rekomendavo loreal profesional ampules, sake superines, ju galima tik kirpyklose pirkt, bet nemeginau.
Atsakyti
Va, o mano istorija su plaukų slinkimu yra tokia: turėjau itin storus plaukus, bet va buvo visokie stresai ir panašiai, tai nuslinko 2 trečdaliai jų... Bet kai susigriebiau, pradėjau vartot kažkokias brangias ampules, kurias pirkau specialioj plaukų priežiūros parduotuvėj. Jos tikrai ne pigios.. Viena ampule apie 20 litų. Bet rezultatai tikrai geri. Ir dar reikia naudot b grupės vitaminus, tam kad paskatinti naujų plaukų augimą smile.gif
Atsakyti
Iš vitaminų tai būtent vitaminas E yra "plaukų vitaminas" - tai jau baigiau pakuotę A+E - reikės nusipirkti tik Ė - patiko manao organizmui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 12, 22:16)
tai as tai gydytojai ir paaiskinau situacija, kad NIEKAS nepasikeite, vitaminai tie patys, gyvenimo salygos tos pacios, nu absoliuciai viskas tas pats, netgi priemones visos tos pacios ,siaip nervintis tai as irgi daug nesinervinu, seniau didesnis nervu kamuolys buvau. Priskyre man jinai ta plauku slinkima sezoniskumui, nors nesamone, kad po 200plauku i diena iskrentanciu yra sezoniskumas  doh.gif  blonde, o tu cia saipaisi?  biggrin.gif

zinai sunku ka ir patarti,kiekvienai mums skirtingai i viska organizmas reaguoja,as laikiausi dietos,plaukai slinko ziauriai nekreipiau demesio,ai ,galvoju susitvarkys,susiemiau kai pakausis pradejo sviest,uzpuole juodas stresas del to,kiek visko isbandziau,sakes doh.gif su laiku pradejau apsiraminti pasirinkau kelias priemones-plantur losjona su kofeinu,alpecin sampuna,ir krema is himalai,nu ir po truputi,bet labai letai pradejo mazet slinkimas,dabar jau nuo to praejo 7 men,tai jau nebeslenka,bet iskrite dar neataugineja,auga tik like seni,bet as jau nebepergyvenu,manau patyre mano plaukuciai dideli stresa ir po truputi atsistatys,taip ir gydytoja sake,o tau jei niekas gyvenime nepasikeite vistiek reiktu pasidaryt bent minimalius tyrimus,ir jei nieko, tada verst viska sezoniskumui
Atsakyti
O ash pastebejau kad mano plaukai slenka nuo shampunu, po 2-3 plovimu tiesiog matosi kad kazhkas negerai... Ir nuo shampunu kainos tas slenkimas nepriklauso... Shiaip ne taip atradau pora tokiu, kurie mano plaukams patinka ir bijau keisti, keichiu tik balzamus ir kaukes, bet ant shaknu ju nededu
Atsakyti
O kad taip greitai plaukai slinktų nuo kojų ar kitų vietų. Tai ne, ten jie auga, bujoja parazitai.
Atsakyti
Merginos, gal galetumete patarti del tos pipirines kaukes, apie kuria cia buvo rasyta. Perskaiciau sia tema ir is tos informacijos, kuria radau, pasidariau tokia "trauktine": 3-4 aitriuosius raudonus smulkintus pipirus uzpyliau ketvirciu stiklines degtines ir saldytuve laikiau savaite. Tada nukosiau, uzpyliau ca. 2 stiklinem virinto vandens ir pradejau trinti (cia viskas vyko vakar). Bet kad dabartine mano "trauktine" - toks preskas vandenelis, isitrynus isvis nieko nejauciu, jokio perstejimo ar pan. Ar taip ir turi buti? Gal ka ne taip dariau? ax.gif O laikyti visa tai reikia saldytuve ar kur? Aciu!
Atsakyti
GūGa, gal remonta namie daret? buna ten kazkokios dailylentes ar kazkas pan, nuo kuriu plaukai slenka, ir nuo plastikiniu langu buna. cia visai rimtai. kas del plauku, tai man ziauriai slinko. kokius 9 menesius intensyviai, paskui jau kiek maziau. dar ir dabar slenka truputi. nu bet... tai zodziu, ko as tik nedariau, jau tiek pinigu buvo sukista i visokias priemones... vitaminu kruvos, ampuliu, sampunu, balzamu, galvos masazas net kazkoki hormonini seruma nuo plikimo naudojau doh.gif zodziu, viso to rezultatas buvo nulinis. nusipirkau pantogar kapsules ir daugmaz po 3 menesiu gerimo tik pradejo matytis, kad man jos padeda. as jau 8 menesi jas geriu ir nenoriu mest, nes plaukai dar tik autaugineja. turejau gana daug, o liko tikrai mazai. tai va. aisku, mano priezastis tikrai buvo, kad jiems neuzteko visokiu medziagu ir pan., bet girdejau, kad pantogar skiria ir po chemoterapiju, kad greiciau pradetu augti. vis tiek priezastis ta pati: ar vitaminu trukumas, ar kazkokie aplinkos veiksniai, ar stresas nualina plauka, del to jis ir iskrenta g.gif o vidines priemones turbut didziausia itaka daro stiprinant plauka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 18 gegužės 2008 - 16:10
As nauduoju sulsenos pasta. Nors mano plauku linkimas ir nera baisus. SIaip ja perku IKI prekybos centre. Ir ja naudoju nuo pleiskanu ir slinkimo, beja si pasta dar ir pati plauka stiprina. Priemone visiems plauku poreikiams. ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(Oraia @ 2007 10 18, 09:48)
Neskaičiau visos temos, todėl nežinau ar kas minėjo šią priemonę. Kai man labai slinko plaukai (net kirpėjo stebėjosi, kai kirpausi), tai man odos gydytoja išrašė receptą gaminti vaistus spiritą su pipirais. Nu priemonė tai superinė. Man iki to laiko apie pusmetį slinko plaukai (galit įsivaizduoti, kaip turėjau atrodyti- ploni plaukai ir amžinai aplipus iškritusiais) ir bandžiau krūvą kosmetinių priemonių: ir iš vaistinių, ir iš parduotuvių, ir ampulių, ir šampūnų, ir kremų. Nu niekas nepadėjo, tik tie pipirai. Jais šaknis reikėjo trinti kiekvieną rytą ir vakarą, skirstant sruogomis. O ir pigiai kainavo, buteliukas apie 5 lt. Jų sunaudojau tris, berods. O kas geriausia, jokio blogo kvapo- išsitepi ryte ir eini darban.

Po to kai vėl ėjau pas kirpėją, ji net juokėsi, kad galva visa kaip ežiukas, nes beatauginėjantys plaukai labai matėsi.




o kaip cia su tais pipirais tepliotis ? Issitepti ir siltai laikyti reikia ar itrinti i saknis paparstai ir viskas ? g.gif
Atsakyti
apie tuos pipirus girdejau per rusu laida malachovas kur kalba apie sveikata,jais galima trintis i saknis tik tada kai yra bloga galvos kraujotaka,kai svogunelis plauko blogai maitinamas,o jei yra kita plauku slinkimo priezastis,nu pvz.del kokios ligos,tai tada gali net smarkiau pradeti slinkti,nes jis graus oda,dirgins,tai kad tas budas negali but panaceja visiems slinkimams
Atsakyti