Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sauliaus Mykolaicio kuryba
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
shaimon
Gal kas turite sio nuostabaus zmogaus dainu, sektakliu irasu ar pan. buciau be galo dekinga...
DziNNy
QUOTE(shaimon @ 2007 10 04, 01:29)
Gal kas turite sio nuostabaus zmogaus dainu, sektakliu irasu ar pan. buciau be galo dekinga...
*

Dainų turiu. Albumą "Nupiešti pasaulį" įsirašiusi. Patinka.
zhmonija
Nuostabiai skmaba jo "Matrica" smile.gif
Beta
"Balta diena" ir "Tyliai krenta" visada širdį suspaudžia wub.gif
Ruculyte
rolleyes.gif "matrica" ir "nemiga".... wink.gif
ir vaikiskos daineles labai grazios.... wink.gif
....kaip smagu žinot kas rytą, kad per nakt nepastorėjai, o per nakt nepastorėjai, jė, štai kas yr puiku wink.gif
ka kuo daugiau klausai, tuo visos jos gražiau skamba....
ChiolYn
Visos jo dainos nuostabios wub.gif daugumą jų turiu, gaila, kad tokio talentingo žmogaus nebėra, manau jis būtų prašęs dar daugiau viena už kitą nuostabesnių dainų.
tilili
Jo albumas "Nieko nepasakyta" labai gražus, o daina Matrica viena mano mėgstamiausių wub.gif
Zooori
be galo patinka:) kartais klausau ir klausau tiesiog smile.gif
Calaquendi
„Pūkuotuko pasaulis“ graži wink.gif Ir kitos mielos. Iš sesės gavau jo dainų wink.gif Jai labai jo dainos patinka.
Eglootia:)
...Saulius.... Siltas zmogelis buvo pilnas svajoniu ir kurybiniu planu. Deja. Na bet yra 3 jo kompaktai, tad visas dainas jo turiu. Masinoj ilgai kur vaziuodama klausausi Sauliaus. Megstamiausios dainos tai "Matrica", "Nemiga", "Nupiesti pasauli", "Senas romansas", "Kiemsargis" ir "Arbata" smile.gif

ir jo rezisuotas spektaklis "Mazasis princas" labai patiko...
dovaite
Man labai patinka Matrica ir Arbata.

http://www.youtube.com/watch?v=LoDf7IBOTRA
Girdisi prastai, bet...
Modina
as tikra gerbeja Mykolaicio smile.gif albumas "Debesys" labai idomus, nes ten yra ir senesniu jo dainu. tiesiog idomu lyginti wink.gif aisku, Matrica, Arbata, Kiemsargis - nemirtingos...
o man didziausia ispudi palikes "nieko nepasakyta" albumas smile.gif gal kad pats ji sudejes.... ax.gif
Moira
Pastarasias saviates tik "matricos" ir teklausau wub.gif nerealiai grazu, kazkaip net viduj viskas virpet pradeda pasiklausius jo dainu blush2.gif
Pūga Papūga
Mykolaitis labai gerai smile.gif bet ne pries miega pageidautina smile.gif gyvai ji klausyt budavo ir labai idomu, ir sunku...
Radvyle
Man irgi jo muzika labai labai wub.gif

Be Matricos dar ir Arbata thumbup.gif
Kovo 19 dirna Kauno dramos teatre bus koncertas Sauliui Mykolaiciui atminti. Bet sendy skambinau del bilietu, visi jau rezervuoti... Gal kas eisit?... smile.gif
pastraipa
Arbata thumbup.gif
Chr.
Man labai patinka... Ypac daina "Matrica" thumbup.gif
nmante
sakykit,o kur gauti pirkti jo kompaktu
Žaliai lyja
Debesis kažkada Akropolio Maximoj mačiau.
Šiaip turėtų ir knygynuose būt
Papildyta:
Beje, ne tiek daug tų kompaktų "Nieko nepasakyta", "Debesys" ir vaikiškų spektaklių dainos "Nupaišyti pasaulį"
blackkiss
QUOTE(Balta_kaukė @ 2008 10 21, 21:29)

Beje, ne tiek daug tų kompaktų "Nieko nepasakyta", "Debesys" ir vaikiškų spektaklių dainos "Nupaišyti pasaulį"
*

"Stygos Danguj" dar mirksiukas.gif
QUOTE(nmante @ 2008 10 21, 20:05)
sakykit,o kur gauti pirkti jo kompaktu
*

"knygu klube" (www.knugyklubas.lt) budavo skyrelis serija "Aktoriu balsai", tai tn budavo galima uzsisakyti jo kompaktu smile.gif
aguliero
Gal kas galėtumėt pasidalinti jo dainomis? Jei taip, brūkštelkit į AŽ. Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Žaliai lyja
QUOTE(blackkiss @ 2008 10 22, 11:14)
"Stygos Danguj" dar mirksiukas.gif
*

Kažką jau praleidau blush2.gif
Galima plačiau?
AistraGyventi
Visos S. Mykolaičio dainos gražios, ypač "Matrica", "Arbata" ir "Nemiga" wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.