Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas


QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 19, 10:46)
Va cia noretusi daugiau KODEL, KAIP, KAS??
Isgirsti, tai isgirsti, ir prisiskaityt daug gali, bet daug kas vaziuoja tam, kad pamatyti viena is islikusiu graziausiu pasaulio vieteliu - Kartagina... Tai ten lb neidomi varginanti  ekskursija ar kaip?? Aisku, toj Kartaginoj gal tik 40min ar 1 val pabuni, arne?
Aisku, kai tik 7niom dienom skrendi, tai norisi kiekviena diena "sutaupyti", bet ar paskui nesigailetum buves Tunise ir nepamates Kartaginos?  unsure.gif
Del sacharos, tai vienareiksmiskai - BUTINA!  drinks_cheers.gif


Buvome ir Sacharoje, ir Kartaginoje. Tik tiek galiu pasakyti, kad nereikėtų lyginti šių kelionių. Jų maršrutas driekiasi į dvi skirtingas puses (į pietus ir į šiaurę), tad matai visai kitokį Tunisą nei važiuodamas į Sacharą: Sacharoje matai dykumą ir laukinį gyvenimą, o Tuniso sostinėje Tunise matai šiuolaikinį Europietišką miestą, protu nesuvokiamo dydžio Mediną, žalią gamtą (visiškai kitokią nei važiuojant į Sacharą). VIsiškai priešingybė. Ir gido pasakojamos istorijos visiškai skiriasi: važiuojant į Kartaginą giliau įsigilinama į istorinius faktus.

Mano išvada būtų tokia:
Į Sacharą rekomenduoju važiuoti visiems.
Į Sostinę ir Kartaginą siūlau važiuoti tiems, kas nori pamatyti visiškai kitokį, Europietišką Tunisą ir kas domisi kultūra, istorija bei mėgsta muziejus, griuvėsius... Man tokie dalykai labai patinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2008 04 22, 20:16)
Oho kiek cia mamos prirase...tik kada man viska reikes perskaityti  g.gif
Ketiname vaziuoti birzelio gale i Tunisa. Ar nebus per karsta, kaip galvojate? koki geriau kurorta pasirinkit- Hamama ar Susa? kadangi vaziuojame 7 dienom, ketiname siek tiek paguleti prie juros, nuvaziuoti i Sahara. Ar verta imti AI, ar pietus galima nebrangiai kur ir mieste pavalgyti? O pleze gultai brangus?

na vyro bendradarbis tunisietis patare vaziuoti sousa, ten sake papludimiai geresni ir siaip tipo klimatas geresnis. kiek tame tiesos nuvaziuosim patikrinsim rolleyes.gif Mes rugpjuti vaziuosim i Susa.
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2008 04 22, 21:16)
Oho kiek cia mamos prirase...tik kada man viska reikes perskaityti  g.gif
Ketiname vaziuoti birzelio gale i Tunisa. Ar nebus per karsta, kaip galvojate? koki geriau kurorta pasirinkit- Hamama ar Susa? kadangi vaziuojame 7 dienom, ketiname siek tiek paguleti prie juros, nuvaziuoti i Sahara. Ar verta imti AI, ar pietus galima nebrangiai kur ir mieste pavalgyti? O pleze gultai brangus?

Susa yra toks miestas, kur gyvena daugiau vietinių, parduotuvių daugiau, pasilinksminimų vietų. Žodžiu, senesnis miestas. O Hamametas yra naujesnis, daugiau turistų, aišku ir parduotuvių yra, bet jis toks labiau kurortinis. mirksiukas.gif
Mes važiavom birželio gale- liepos pradžioje. Viskas tvarkoj. Oras buvo puikus, ir tikrai nebuvo per karšta. thumbup.gif Ėmėm AI, ir tikrai nesigailim, kažkaip vietinėse kavinėse maistas pasitikėjimo nekėlė. schmoll.gif O gultai pliažę nemokami- bent jau mūsų viešbutyje. Mes buvom Hamamete.
Atsakyti
Dar iskiles klausimelis is sacharos temos doh.gif biggrin.gif Kaip ten vyksta tas jodinejimas su kupranugariais?? Ten kiekvienam turistui vienas kuprius ar ant vieno vargso sukrauna is abieju pusiu 2 turistus? Bet kiek tada tu kupriu reikia! bigsmile.gif As kiek buvau tokiose salyse, tai niekada dar nejodinejau, gaila man ju.. biggrin.gif blush2.gif Ti kokia mazdaug kelio dali su kupriais "joji"??
Atsakyti
Kiekvienas gauna po kuprių. Eina po tris susikabinę, priekyje vedlys. Jojama apie pusvalandį. Pirmyn apie 15 min. Pavaikštot, pažioplinėjat užpustytame mieste, ir atgal. smile.gif Net ir vaikam atskirus kupriukus duoda. Pvz. kai jojom mes, berniukui (kokių 7 metų) davė tokį mažiuką kupriuką. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 23 balandžio 2008 - 10:05
QUOTE(Amiletta @ 2008 04 23, 10:04)
Kiekvienas gauna po kuprių. Eina po tris susikabinę, priekyje vedlys. Jojama apie pusvalandį. Pirmyn apie 15 min. Pavaikštot, pažioplinėjat užpustytame mieste, ir atgal. smile.gif Net ir vaikam atskirus kupriukus duoda. Pvz. kai jojom mes, berniukui (kokių 7 metų) davė tokį mažiuką kupriuką. thumbup.gif

O pries tai gal apsuka galvas skarom tom, kaip jos vadinasi? biggrin.gif
Idomu, kupranugariams tai sunkus darbas yra? unsure.gif ..matyt, durnai cia tas mano klausimas skamba.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vvzcodename @ 2008 04 23, 12:28)
O pries tai gal apsuka galvas skarom tom, kaip jos vadinasi?  biggrin.gif
Idomu, kupranugariams tai sunkus darbas yra?  unsure.gif ..matyt, durnai cia tas mano klausimas skamba.. blush2.gif

Apriša. Ir dar rūbus specialius duoda. Tuoj įkelsiu nuotraukytę. smile.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

Beje, ten labai smėlį nešioja, taip kad geriau akinius turėti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amiletta: 23 balandžio 2008 - 12:14
[quote=Vvzcodename,2008 04 25, 16:09]
Amiletta, aciu uz foto thumbup.gif
O tuos rubus paskui ir atsiima??? Ir tada kitiems tp rengia neplautus?? biggrin.gif Tikiuos, ne biggrin.gif
[/quote

Taip, tuos rūbus atsiima, o kaip jie plauti, velnias žino. Juk per dieną aibė turistų jais naudojasi. Kažkaip net nepagalvoji, kai viskas taip greit vyksta. Tenka tik žavėtis kaip apsukriai greitai užriša tuos tiurbanus. Ir vaikučiams turi mažytes aprangėles.
O man kai kurių kuprių man išties buvo gaila, labai jau nustekenti. Bet ką darysi verslas - visur verslas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 04 25, 16:08)
[Taip, tuos rūbus atsiima, o kaip jie plauti, velnias žino. Juk per dieną aibė turistų jais naudojasi. Kažkaip net nepagalvoji, kai viskas taip greit vyksta. Tenka tik žavėtis kaip apsukriai greitai užriša tuos tiurbanus. Ir vaikučiams turi mažytes aprangėles.
O man kai kurių kuprių man išties buvo gaila, labai jau nustekenti. Bet ką darysi verslas - visur verslas. schmoll.gif

Eina sau unsure.gif Del kupriu liudnoka, o del tu rubu, net ir MB toki klausima man iskele, kai papasakojau apie tai, ne vien man toptelejo. Nelabai mums tai priimtina.. O nusipirkt ten negali nauju tokiu, kad pvz, kas neperka, tam duoda, o kas perka naujus- pasiima sau??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vvzcodename: 25 balandžio 2008 - 17:24
Nesidomėjau, bet nemanau, kad parduoda. mastau.gif Šiaip aprangą išėma iš vienos krūvos, o sumeta į kitą. Bet gal čia tik dėl vaizdo. Nežinau. biggrin.gif
Atsakyti
Dabar nusprendem rinktis tarp El hana residence ir Tour Khalef viesbuciu. Gal kas nors buvote situose viesbuciuose ir galetute daugiau parasyti?
Atsakyti
Labas,

Važiuojam birželio 22 į Azur Plaza 4u.gif

Klausimas buvusiems: ar verta keliones užsisakinėti viešbutyje/iš gidų ar geriau pirkti iš vietinių?
Kaip oras birželio pabaigoje? Nežinau kokius rūbus vežtis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2007 10 26, 14:44)
Tuniso mylėtojos, kas važiuoja į Tunisą, gal galite parvežti 2 vnt. tokio losjono. Skolinga neliksiu. Prašau, rašykit į AŽ.

[attachmentid=117640]

[attachmentid=117641]



mmm... o kuo jis ipatingas? g.gif
Atsakyti