Įkraunama...
Įkraunama...

Tunisas

QUOTE(angelk @ 2008 06 12, 10:56)
Gal kam teko buti viesbutyje "Marchaba beach" ? Kokie atsiliepimai?
Ir dar vienas klausimas: ar vietiniai siulo kelione i sachara? Kiek kainuoja?
o gal kas ir keliavo su vietiniais, kokie atsiliepimai?
Aciu.

negaliu tiksliai pasakyti ar vietiniai organizuoja kelionę i sacharą, ko gero nelabai, nes šiaip jau visi važiuoja su savo kelionių organizatoriais ax.gif ir dar ką pastebėjau, kad visiems kelionė į sachara su džipais ir kupranugariais kainuoja 200 dinarų, tiek rusams , tik lenkams, slovakams, žodžiu visiems ax.gif
su vietiniais, bent jau aš nerizikuočiau cool.gif
Atsakyti
aciu tau uz atsakyma, kazkaip man ta kaina tai didoka atrodo, galvojau gal per vietinius bus kazskiek pigiau.
pvz. kupranugariai man visai neidomus, vazinejausi as su jais ja i valias ir jokio jie man malonumo netekiai. Gal but kelioneje galima ju atsysakyti?
Atsakyti
QUOTE(angelk @ 2008 06 12, 11:36)
aciu tau uz atsakyma, kazkaip man ta kaina tai didoka atrodo, galvojau gal per vietinius bus kazskiek pigiau.
pvz. kupranugariai man visai neidomus, vazinejausi as su jais ja i valias ir jokio jie man malonumo netekiai. Gal but kelioneje galima ju atsysakyti?

galima jų atsisakyti, bet tada nevažiuosit ir su džipais, nepamatysit ko gero nuostabios kalnų oazės, kur mus nuvežė su džipais schmoll.gif
šiaip tai iš mūsų autobuso niekas neatsisakinėjo, nelabai aš ir įsivaizduoju ką reikėtų daryti tada atsisakius kuprių ir džipų g.gif laisvas laikas ko gero būtų g.gif
sutinku kelionė tikrai brangoka unsure.gif bet be tų džipų ir kuprių tai ji prarastų savo žavesį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuolyte @ 2008 06 12, 11:56)
galima jų atsisakyti, bet tada nevažiuosit ir su džipais, nepamatysit ko gero nuostabios kalnų oazės, kur mus nuvežė su džipais  schmoll.gif
šiaip tai iš mūsų autobuso niekas neatsisakinėjo, nelabai aš ir įsivaizduoju ką reikėtų daryti tada atsisakius kuprių ir džipų  g.gif  laisvas laikas ko gero būtų  g.gif 
sutinku kelionė tikrai brangoka  unsure.gif bet be tų džipų ir kuprių tai ji prarastų savo žavesį  blush2.gif


o mes kai vaziavom, tai buvo nenorinciu jodinet su kupranugariais.. tai gide tada pasiule taip: imt dzipus, o vietoj kupriu vaziuot i sahara su tokiu vezimaiciu.. tai buvo is visos grupes gal 3-4 zmones, kurie taip ir dare.. smile.gif
o jei neimt nei dzipu, nei kupriu.. tai kam vaziuot i ta kelione..? jei nuostabiuju oaziu nepamatysit..? g.gif
Atsakyti
Nepardavinėja vietiniai kelionių... Yra gal tik kelios išimtys...
Atsakyti
Tai kad su dzipais tik ir noriu, o viso kito noreciau neimti.
Aciu jums uz atsakyma. Dabar supratau kad negalima.
O tada dar vienas klausimas: gal yra kokios keliones i Sahara kur tik su dzipais veza?
Atsakyti
Apie tokia negirdejau, zinau kad beveik visos firmos netgi is kitu saliu veza beveik tais paciais marsrutais ir atrakcijos vienodos. Viskas jau suorganizuota taip, kad ir dzipai, ir kupranugariai, ir kareteles.
Atsakyti
Neseniai ir aš buvau Tunise Azur Plaza viešbutyje. Oras mums pasitaikė ne visai šiltas, bet nesiskundžiu, na o viešbutis, tai atskira kalba. Pilna lenkų, kurie prie maisto sudaro dideles eiles, nes juda kaip sraigės ar lyg būtų apsimiegoję. Dar ir maistą dedasi į maišelius ir į tuščius butelius pilasi iš kranelių limonadus. Maistas neskanus, nors daugumai lietuvių jis patiko, bet man tai ir viduriai vienu metu buvo sustreikavę. Padejo tik degtinės nemažas kiekis. O apsivalgyti, tikrai neapsivalgiau, nes maistas ne itin skanus. Pvz, per pusryčius net dešros nebudavo, o per pietus tos pačios bulvės fri ir makaronai. Trūksta įvairovės. Pagal maitinimą duočiau 2 žvaigždes. Kambariai neblogi, iš mūsiškio dar matėsi jūra, baseinas geras ir animatoriai geri. Iš eskursijų buvau tik su keturačiais, kur įdomiau nei Egipte, zoologijos sode (važiavom patys be jokių eskursijų su taksi), važinėdavom į Nabelio turgų, buvom nuėję į masaža (tik neikite ten ir nemėtikyte pinigų, neįsivaizdavau, kad gali būti toks š....). Gaila, kad negalėjau nuvaryti į Sacharą, nes ne su mano vaiku tokios kelionės. Kurie buvo išvažiavę, nieks nesigailėjo, nors kelionė nepigi.
Tai tiek trumpai
Atsakyti
nu va, aš ir pasipasakosiu:)

buvom tunise, Neptunia beach, trijų žvaigždučių viešbutis:} važiavom su sofa travel, kainos ir kokybės santykis lb geras:) ėmėm viskas įskaičiuota ir tikrai neapsirikom;)
pats viešbutis neypatingas, bet kadangi mum jo reikėjo tik nakčiai permiegot, tai užteko. važiavom ala nesezono metu, tai žmonių nedaug buvo. didžioji dalis lietuviai:)

maistas europietiškas, skanus, gal racionas nedidelis, bet man visai tiko ir patiko;]

animatoriai - super duper turbo. ašarėlės riedėjo kai išvažinėjom.

rudenį sakiau tikrai sugrįšiu;]]

ekskursijose nesilankėm, buvom tik su kupranugariais pajot tris valandas, ir Suse turguj apsilankėm;] prisipirkau šmutkių visokių;]]

šiaip visą laik deginomės, dalyvavom viešbučio programoj, lb lb super buvo:)
Atsakyti
QUOTE(naktele @ 2008 06 14, 10:38)
Neseniai ir aš buvau Tunise Azur Plaza viešbutyje. Oras mums pasitaikė ne visai šiltas, bet nesiskundžiu, na o viešbutis, tai atskira kalba. Pilna lenkų, kurie prie maisto sudaro dideles eiles, nes juda kaip sraigės ar lyg būtų apsimiegoję. Dar ir maistą dedasi į maišelius ir į tuščius butelius pilasi iš kranelių limonadus. Maistas neskanus, nors daugumai lietuvių jis patiko, bet man tai ir viduriai vienu metu buvo sustreikavę. Padejo tik degtinės nemažas kiekis. O apsivalgyti, tikrai neapsivalgiau, nes maistas ne itin skanus. Pvz, per pusryčius net dešros nebudavo, o per pietus tos pačios bulvės fri ir makaronai. Trūksta įvairovės. Pagal maitinimą duočiau 2 žvaigždes. Kambariai neblogi, iš mūsiškio dar matėsi jūra, baseinas geras ir animatoriai geri. Iš eskursijų buvau tik su keturačiais, kur įdomiau nei Egipte, zoologijos sode (važiavom patys be jokių eskursijų su taksi), važinėdavom į Nabelio turgų, buvom nuėję į masaža (tik neikite ten ir nemėtikyte pinigų, neįsivaizdavau, kad gali būti toks š....). Gaila, kad negalėjau nuvaryti į Sacharą, nes ne su mano vaiku tokios kelionės. Kurie buvo išvažiavę, nieks nesigailėjo, nors kelionė nepigi.
Tai tiek trumpai

na su lenkais ir mes problemu tam viesbuty turejom, bet as juo likau labai paenkinta. gal nesu isranki? rolleyes.gif as kadangi pavalgyti nemegeja, tai man pakako arbuzu kuriuos nuolat ten valgiau bigsmile.gif
Seip ka noret, kad lenku ten tiek daug, jei sake animatoriai, kad lenku lektuvai leidzias kasdien 2 kartus.. sako geriau lietuviai leistusi, malonesni zmones jiems esam wub.gif
Atsakyti
pas mus tai lietuvių buvo daugiausia:) tai animatoriai jau lietuviškai po biškį kalbėdavo:)

šiaip mūsiškiai animatoriai tai skundėsi lietuvių vaikais. sako su jais sunkiausia dirbti yra, nes jie nei vokiškai, nei angliškai, nei prancūziškai nė žodžio nesupranta, ir bijo tų gražių dėdžių.
kiti vaikai tai pešasi dėl jų dėmesio.

bet mūsiškiam vviešbutukį fainai, nes nedaug žmonių, ir animatoriai su visais pabendrauja.

mes, lietuvės, palikom didelį įspūdį (keturios šviesiaplaukės panelės ;DD)
tai turėjom daaaaug dėmesio:)
Atsakyti
na mes irgi galvojom kad pietus galima būtų kokiam restoraniukį valgyti, bet kad viešbučiai būna už miesto, tai kasdien su taxu varinėt į miestą per daug išlaidų. reik imt viską iskaičiuota, ir gyventi kaip karalienėms:)

tuo labiau šiaip kas planuoja ten važiuot biškį pagerinėt, tai jamkit savo degtinę ar gėrimus, nes ten mes kiek bebandėm, taip bevaisės mūsų pastangos buvo. neina ten pas juos prigert, o vietinėse parduotuvėse, tarptautinė degtinė kainuoja 140 dinarų, t.y. 280lt. tai gal biškį brangoka..

dar vienas dalykas, bent pas mumis taip buvo, tai vietiniai animatoriai kadrina angles paneles, nes jos babkingos, ir stato jiems alkoholio ir cigarečių;} tai juokėmės biškį iš jų naudos ieškojimo:)

šiaip dėmesio ten tikrai netrūksta, pirmą dieną išsiklausinėjo kas turi vyrus/vaikinus, tas paliko ramybėj. man kliuvo garbė prisipažinti kad esu alone, tai dėmesio turėjau visai savaitei;)

siūlė net mest mokslus anglijoj, ir varyt į italiją gyvent biggrin.gif
Atsakyti