Įkraunama...
Įkraunama...

Apatinės kelnaitės

Apklausa: Kokias apatines kelnaites dėvite? (674 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Šia apklausėle sugalvojau perskaičius šį straipsnį
http://www.alfa.lt/straipsnis/103924
Atsakyti
nebalsavau..nes stringu nemegstu (extra atvejais),o sortuku irgi..nu man dailios kelnaites patinka wub.gif
Atsakyti
As tik uz stringus,negaliu pakest jokiu kitu kelnaiciu schmoll.gif
Atsakyti
aš irgi labiausiai stringus mėgstu smile.gif
Atsakyti
o man laaaaaaaabiausiai sortukai patinka, jie tokie mieli wub.gif bet nesioju siaip visokius, ir sortukus, ir paprastus, ir stringus.. pagal nuotaika rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita_M @ 2007 10 04, 18:24)
Šia apklausėle sugalvojau perskaičius šį straipsnį
http://www.alfa.lt/straipsnis/103924

Tai jau visai neteisinga apklausėlė schmoll.gif O kur tradiciniai parašiutai?Juolab kad ir šiaip visokių trauzų būna, šortukai šortukams nelygu - kur vadinamas brazilian cut, o kur kalconai? E? Nu tai va...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2007 10 04, 20:03)
Tai jau visai neteisinga apklausėlė schmoll.gif  O kur tradiciniai parašiutai?Juolab kad ir šiaip visokių trauzų būna, šortukai šortukams nelygu - kur vadinamas brazilian cut, o kur kalconai? E? Nu tai va...


Ajo, kaliega, sutinku, kad nelygis atsakinėt į ankietų, kur ni kalsonai, ni pantalonai nepaminėti schmoll.gif
Atsakyti
nieko gero su stringais
Atsakyti
kažkada buvo tik stringai. o paskui pamažu, net pati nepajauciau, kaip, perėjau prie įvairiausių šortukų. dabar patys patogiausi apatiniai. stringai ir įprastos kelnaitės- išskirtiniais atvejais- prie rūbų, kai kitokie netinka, ir per mėnesines
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 10 04, 20:08)
Ajo, kaliega, sutinku, kad nelygis atsakinėt į ankietų, kur ni kalsonai, ni pantalonai nepaminėti  schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
siaip, man brazilishki tai seksoviausi.. super. turiu ju begale. ir dar visokiu tipu sloggy... ten tokia mikrofibros medziaga, labai super.. o turiu tai visokiu. tik paprastu - ne. o kas tie 'paprastieji'?
Atsakyti
Aš nešioju paprastus trauzus arba šortukus. stringų nors ir turiu, bet niekada nedėviu (na nebent porą kart per metus prieš naktį įvingiuoju su stringais, kad vyras akis paganytų 5min.).
labai gražiai tame straipsny aprašyta, kaip ir kodėl nesveika stringai. o ir nepatogu - gi trina vką ten. nesuprantu, kaip kai kurios moterys gali juos kasdien dėvėti unsure.gif
Atsakyti
pas mane kazkaip sezoniskai siltuoju metu laiku - stringai, saltuoju- ivairaus tipo sortukai blush2.gif
Atsakyti