Įkraunama...
Įkraunama...

Filo tešla ir receptai gaminami su ja

QUOTE(regna @ 2009 08 30, 00:19)
Nesupykite,bet ji man,nebepatinka.
Aš,esu valgiusi.

Nepykstam. Aš dar jos neišbandžiau wink.gif
Atsakyti
Man tai skanu baklava labai, aišku daug nesuvalgysi, nes gan saldoka. Mes darom su paprasta sluoksniuota tešla, bet labai plonai iškočiota. smile.gif
Atsakyti
Kaune Maxima Bazej Aleksote sia savaite pirkau Filo teslos. Uzvadinta ji kaip "Spring Roll tesla", saldytuvuose prie kitu saldytu teslu. Pakelyje - 40 lapeliu, kaina 12 Lt su centais rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas bandė namie šių lakštų pasigaminti? bigsmile.gif mat maximose nesu tokios užmačiusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 03 23, 09:18)
gal kas bandė namie šių lakštų pasigaminti?  bigsmile.gif  mat maximose nesu tokios užmačiusi  g.gif



Prismoj yra.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2010 03 30, 19:02)
Prismoj yra.


na, reikės nulėkti pasižiūrėti kas ten per tešla g.gif man tiesiog buvo įdomu, gal kas namie bandė ją pasigaminti... bigsmile.gif
Atsakyti
Perku Phyllo tešlą Prismoj, anksčiau atsiveždavau iš Graikijos, gaminu baklavą, spanakopitą ir kitus saldžius ir ne graikiškus pyragus. Darbo su ja daug, kol sutepi kiekvieną sluoksnį, bet verta wub.gif
Atsakyti
Kaune sios teslos maciau aleksote maximoj bazej ir hiper maximoj,kainuoja apie 12,50lt
Atsakyti
Nesu maciusi tokios g.gif bent jau Palangos Maximose
Atsakyti
Kaune "Megoje - RIMI" taip pat yra šios tešlos 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pasidalinkit receptukais, ka gaminat is šios tešlos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2010 03 30, 23:18)
Perku Phyllo tešlą Prismoj, anksčiau atsiveždavau iš Graikijos, gaminu baklavą, spanakopitą ir kitus saldžius ir ne graikiškus pyragus. Darbo su ja daug, kol sutepi kiekvieną sluoksnį, bet verta  wub.gif



Šaltmėte, pasidalyk ax.gif negundžiusi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 13 liepos 2010 - 15:58