Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filo tešla ir receptai gaminami su ja
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Pages: 1, 2
si179
Sveikutės,
Susidomėjau "Baklavos" gamyba, bet jai reikalinga filo tešla. PC šladytos nemačiau, tad norint ką su ja pagaminti reikia visų pirma išmokti padaryti pačią filo tešlą. Prašau profių pagalbos 4u.gif

Koruklu
Tai kad pacia fyllo tesla namu salygomis reikia tureti igudziu pagaminti, nes ji tik keliu milimentru storio. Ja daro su labai plonu kocelu ir ilgai kocioja, kol beveik permatoma gaunasi. O siaip paprasciau nusipirkti! Paziurek youtube.com ten prie baklavos gaminimo yra net parodyta kaip fabrike gamina, tai ant didziuliu stalu, su daug miltu jie ten cackinasi!
dianita
jei neklystu, baklavos receptu yra graikiskos virtuves psl. Baklava is forumieciu nemazai kas gamina, taip kad tinka ir musu saldyta sluoksniuota tesla, taip pat gali pati gamintis
Micha
QUOTE(Koruklu @ 2007 10 05, 12:00)
Tai kad pacia fyllo tesla namu salygomis reikia tureti igudziu pagaminti, nes ji tik keliu milimentru storio. Ja daro su labai plonu kocelu ir ilgai kocioja, kol beveik permatoma gaunasi. O siaip paprasciau nusipirkti! Paziurek youtube.com ten prie baklavos gaminimo yra net parodyta kaip fabrike gamina, tai ant didziuliu stalu, su daug miltu jie ten cackinasi!
*

Ji net ne keliu milimetru storio.. o plona kaip popierius ;-)
user posted image

bet gal kartais jos kur nors yra pirkti Lietuvoje??? bigsmile.gif
Maciau Rygoje, tik pabijojau vezti, nes atsiltu ir susigadintu...
dianita
QUOTE(Micha @ 2007 10 19, 12:15)
Ji net ne keliu milimetru storio.. o plona kaip popierius ;-)
user posted image

bet gal kartais jos kur nors yra pirkti Lietuvoje???  bigsmile.gif
Maciau Rygoje, tik pabijojau vezti, nes atsiltu ir susigadintu...
*

man atrodo nera tokios LT nes nedaug kas ja ir pirktu... o siaip baklava tikrai ir be jos labai skaniai pasidarysi 4u.gif
olantukas

jei neklystu, baklavos receptu yra graikiskos virtuves psl. Baklava is forumieciu nemazai kas gamina, taip kad tinka ir musu saldyta sluoksniuota tesla, taip pat gali pati gamintis

O gal meginai su sluoksniuota tesla? Ar skanu buvo?
Staff

Sveikos mergaites, gal kartais zinot ar yra pas mus Phyllo teslos pirkti? 4u.gif
alexxandra
Nera
lapute33
Namu salygomis nelabai pagaminsi tokia plonumo tesla ax.gif
tavi
Kažkas minėjo, jog matė didelėse maximose. Pati netikrinau.
lapute33
Pirma karta girdziu g.gif matyt sumaise kazka 4u.gif
soske
nejau nezinot koku receptu? g.gif turiu sitos teslos, galvoju, ka cia pagaminti g.gif
Gregorij L.
is kur gavai tesla?
Neryte
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 05, 18:15)
is kur gavai tesla?
*

Ir mane domina g.gif
soske
buvau porai dienu UK, tai parsiveziau, nes mane ji irgi labai domino blush2.gif va kokios mano pacios sau lauktuves lotuliukas.gif
Trolėmolė
QUOTE(soske @ 2009 01 05, 18:02)
nejau nezinot koku receptu? g.gif turiu sitos teslos, galvoju, ka cia pagaminti g.gif
*

Galiu paieškot savo žurnaluose jei dar reikia. Saldūs ar ne domina receptai?
Buvau ir aš parsivežusi šitos tešlos. Pamenu dariau tokius ryšulėlius užrišamus, atrodė tai labai gražiai. Kas viduj buvo jau nebepamenu, feta sūris lyg su kažkuo...
bea
pats elementariausias dalykas - tai spring rolls. tiesiog suktinukai, darai įdarą, na kaip lietiniams, bet kokį, mėsišką, daržovinį, saldų, vynioji ir kepi. Kažkada prieš kokius 7 metus būdavo IKI šitos tešlos, labai skaniai gaudavosi tie spring rolls.
lieva
Turint saldyta gatava Filo tesla, svarbu ja atsildyti po labai dregnu ranksluosciu. Kitaip ji prasdes skilinieti, nieko nebepadarysit.
cia galima paziureti, kaip juos susukti spring rolls/lumpia:
http://www.youtube.com/watch?v=VCbPtXrfvVo...feature=related

Idara reik paruost beveik gatava, pakepint pvz. kubeliais pjaustyta vistienos krutinele, siaudeliais pjaustytas darzoves ( kopusta, pora, morka ir t.t). Galima prideti siaudeliais pjaustyto salto omleto.

susukus kepti aliejuje, kol tesla paruduoja. Valgyti su sweet chili padazu.
labai skanu smile.gif
gabrieliux
jauciu kad nereali tesla cia tik neimanoa tokios cia gauti 4u.gif
lieva
QUOTE(soske @ 2009 01 05, 16:02)
*

graikiska spanakopita:
http://www.youtube.com/watch?v=vvOzWuJT6I0...feature=related

siandien pasidariau, skanumelis smile.gif
Receptas turi buti prie graikisku patiekalu. Feta suris, spinatai, kiausinis, druska, pipirai, ir dar koks fermentinis suris.
Fedes
aš tai pasiskaičiau, kad pas mus filo tešlos nėra šansų gaut, tai net neieškojau...

nusipirkau sluoksniuotos bemielės, kočiojau tiek, kiek įmanoma ją iškočiot ir pasidariau pachlavos, na, tikrai gavosi ne prasčiau, nei turkiška, va, pagal šį receptą:

http://giedrius-v.livejournal.com/38764.html

dabar morališkai ruošiuosi antram kartui, nes valgai mėnesį, bet ir ruošimas laiko vis tik užima....
Insomnia
Va ką radau:

Rytietiški saldumynai ir ne tik jau Lietuvoje!

Filo ir Kataifi tešlos pusgaminius ir saldumynus gamina Latvijos kompanija KERKIRA

2007.10.06-07 dienomis UAB "Panemunės eglė" įmonėjė įvyko šių pusgaminių pristatymas.

Tai labai plonos tešlos Filo ir Kataifi, nuo šiol jūs galite užsisakyti šiuos tešlos pusgaminius UAB"Panemunės eglė" tel 37 345942 ,Smėlio-7, Kaunas .

http://www.panemunesegle.lt/

Gal bandėt kas užsakinėti? Ar tik kavinėms parduoda? blush2.gif

Fedes
QUOTE(Insomnia @ 2009 03 01, 22:38)
Va ką radau:

[i]Rytietiški saldumynai ir ne tik jau Lietuvoje!
*

manua visiems parduoda, tik dideliais kiekias, kad į šaldiklį sunkiai tilps biggrin.gif
aš tai gal ir susigundyčiau, alia iki Kauno toli, o dėl kelių tešlos lapelių nemanau kad kas nors kalbės dėl atvežimo.... kol kas gerai ir pačiai pasikočioti sluoksniuotą tešlą
Azazella
QUOTE(Imen @ 2009 05 25, 19:40)
galima ir paciai tokia pasigaminti, tik reikia masina turet, as uz 70 lituku parsiveziau is Afrikos smile.gif  tokia mazyte bet daug sverianti, su ja ne tik baklavai tesla "iskociosi",bet ir makaronus tokius kaip noodle pasidarysi  bigsmile.gif

Jei ka domina,rasykit man AZ, daznai vaziuoju ten, tai galiu parvesti, zinoma uz pasta ir kt islaidas, (oro uoste parskraidinant, paskaiciuojant koks svoris) gausite pacios susimoket  mirksiukas.gif
*

O foto tos masinikes galit mesteleti?
spiglys
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 05, 17:15)
is kur gavai tesla?
*

QUOTE(Neryte @ 2009 01 05, 17:22)
Ir mane domina  g.gif
*

Šiandien pirkau Ozo PC "Prisma" Ieškokit kur šaldyta tešla, lyg dar buvo šaldytos daržovės šaldytuve. Tuose šaldytuvuose kurie kaip spintelė pakabinti. Ar aiškiai parašiau bigsmile.gif Ant pokelio parašyta spring rolls.
na kas turit gaminimui įdėjų ? 4u.gif
spiglys
QUOTE(spiglys @ 2009 08 25, 18:04)
Šiandien pirkau Ozo PC "Prisma"

Va tokius pirkau foto
soske
spiglys, kokia idomia pirkai g.gif maciau prismoje filo tesla kiek kitokia negu tavo kuria pirkai, ten ta plonoji. o sita kur idejai tai tokia storoka atrodo g.gif
na siaip ar taip, pagaliau atsirado LT !!!!!!!!!!
spiglys
[quote=soske,2009 08 26, 13:58]
spiglys, kokia idomia pirkai :
nestora ji, ten 30 lapu
O kokia tu matei ?
soske
na kitokia maciau, netoli tos, kur pirkai, salia gulejo kazkur, kitoje lentynoje. dezuteje tokioje, kaip folija kaip kad buna.
spiglys
QUOTE(soske @ 2009 08 26, 15:52)
na kitokia maciau,

Gal tokia ?
user posted image
guvilė
Mergaitės, o kiek tas malonumas kainuoja?
spiglys
QUOTE(Guvile @ 2009 08 26, 18:36)
Mergaitės, o kiek tas malonumas kainuoja?
*

Kur aš pirkau tai 12,36 lt už 30 lapų
shacHii
gal kas kaune jau rado sios teslos, g.gif labai noreciau ismegint ax.gif
kisule
QUOTE(spiglys @ 2009 08 26, 17:29)
Gal tokia ?

as irgi tokia vat panasia pirkau irgi prismoje thumbup.gif pagaliau atsirado ir lietuvoje,reikes bandyti daryti skanuminus wub.gif
spiglys
QUOTE(kisule @ 2009 08 28, 12:32)
as irgi tokia vat panasia pirkau irgi prismoje  thumbup.gif  pagaliau atsirado ir lietuvoje,reikes bandyti daryti skanuminus  wub.gif

Tai šita labiau tinkama saldiems patiekalams gaminti ar visiems ?
regna
Nesupykite,bet ji man,nebepatinka.
Aš,esu valgiusi.
spiglys
QUOTE(regna @ 2009 08 30, 00:19)
Nesupykite,bet ji man,nebepatinka.
Aš,esu valgiusi.
*

Nepykstam. Aš dar jos neišbandžiau wink.gif
Passionista
Man tai skanu baklava labai, aišku daug nesuvalgysi, nes gan saldoka. Mes darom su paprasta sluoksniuota tešla, bet labai plonai iškočiota. smile.gif
Macarena
Kaune Maxima Bazej Aleksote sia savaite pirkau Filo teslos. Uzvadinta ji kaip "Spring Roll tesla", saldytuvuose prie kitu saldytu teslu. Pakelyje - 40 lapeliu, kaina 12 Lt su centais rolleyes.gif
irmulia
gal kas bandė namie šių lakštų pasigaminti? bigsmile.gif mat maximose nesu tokios užmačiusi g.gif
miskouoga
QUOTE(irmulia @ 2010 03 23, 09:18)
gal kas bandė namie šių lakštų pasigaminti?  bigsmile.gif  mat maximose nesu tokios užmačiusi  g.gif
*

Prismoj yra.
irmulia
QUOTE(miskouoga @ 2010 03 30, 19:02)
Prismoj yra.
*

na, reikės nulėkti pasižiūrėti kas ten per tešla g.gif man tiesiog buvo įdomu, gal kas namie bandė ją pasigaminti... bigsmile.gif
Šaltmėtė
Perku Phyllo tešlą Prismoj, anksčiau atsiveždavau iš Graikijos, gaminu baklavą, spanakopitą ir kitus saldžius ir ne graikiškus pyragus. Darbo su ja daug, kol sutepi kiekvieną sluoksnį, bet verta wub.gif
Neryte
Kaune sios teslos maciau aleksote maximoj bazej ir hiper maximoj,kainuoja apie 12,50lt
5imute
Nesu maciusi tokios g.gif bent jau Palangos Maximose
Baccardi
Kaune "Megoje - RIMI" taip pat yra šios tešlos 4u.gif
Bananamio
Merginos, pasidalinkit receptukais, ka gaminat is šios tešlos? 4u.gif
Jazira
QUOTE(Šaltmėtė @ 2010 03 30, 23:18)
Perku Phyllo tešlą Prismoj, anksčiau atsiveždavau iš Graikijos, gaminu baklavą, spanakopitą ir kitus saldžius ir ne graikiškus pyragus. Darbo su ja daug, kol sutepi kiekvieną sluoksnį, bet verta  wub.gif
*

Šaltmėte, pasidalyk ax.gif negundžiusi bigsmile.gif
panterele35
Pirkau IKi tokia tesla, gaminau Spring rolls, labai patiko
Pirmadieni buvau RIMI, tai ten buvo akcija sitai teslai, kainavo 9 lt su centais
Šaltmėtė
QUOTE(Jazira @ 2010 07 13, 16:58)
Šaltmėte, pasidalyk  ax.gif  negundžiusi  bigsmile.gif
*

Receptais? smile.gif
Žiūrėk prie receptų, yra atskira tema su graikiškais patiekalais mirksiukas.gif

QUOTE(panterele35 @ 2010 07 14, 13:12)
Pirkau IKi tokia tesla, gaminau Spring rolls, labai patiko
Pirmadieni buvau RIMI, tai ten buvo akcija sitai teslai, kainavo 9 lt su centais
*

nemanau, kad apie tą pačią šnekam..
Neesu mačius Phylo nei vienoj IKI anei Rimi unsure.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.