Įkraunama...
Įkraunama...

Nemokamos melodijos telefonams

Dar čia truputis melodijų mirksiukas.gif
Atsakyti
norėčiau kokių fainų sms, gal kas žino ax.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
Turiu problemele verysad.gif Ilindau i siuskis.lt ir uzsisakiau VIP paslauga, labai gi norejau parsisiusti muzikeles doh.gif , o dabar niekaip negaliu jos atsisakyt, tiesiog tam puslapyje nebeliko info kaip ja atsisakyti, todel kiekviena savaite prie mano telefono saskaitos prikimba papildomas litukas doh.gif Gal netycia kuri buvot susiduria su tokia situacija? Kaip man ta nelemta paslauga atsisakyti?
Atsakyti
Aš turiu dar tokį vieną klausimuką, šiek tiek susijusį su šia tema. Gal kas žinot kokį saitą, pasiekiamą tiek internetu, tiek wapu, per kurį galėčiau įsikelti kelis balso įrašus iš telefono? Labai reiktų tokio dalyko, tai jei kas žinot kokį adresiuką, pašnibždėkit ax.gif 4u.gif
Atsakyti
čia yra visko thumbup.gif tereikia turėti USB arba bluetooth 4u.gif
Atsakyti
Jeigu turit usb ar bluetooth tai galit susiinstaliuoti programele GoldWave, su kuria galima kaip nori "iskirpti" daina ir tada atsisiusti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 07 14, 18:32)
Jeigu turit usb ar bluetooth tai galit susiinstaliuoti programele GoldWave, su kuria galima kaip nori "iskirpti" daina ir tada atsisiusti  thumbup.gif

Tai va, kad neturiu as usb laido prie to telefono, ir jame nėra blooetooth ryšio, tik ird. Šiaip nuotraukas kai keldavausi, tai per flickr.com viskas gerai gaudavosi, o dabar nebežinau ką daryt, kaip balso įrašus persimest, nesinorėtų dabar pirkti to laido, kai žadu keisti telefoną (nokia 7260) schmoll.gif doh.gif g.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2008 07 14, 20:49)
Tai va, kad neturiu as usb laido prie to telefono, ir jame nėra blooetooth ryšio, tik ird. Šiaip nuotraukas kai keldavausi, tai per flickr.com viskas gerai gaudavosi, o dabar nebežinau ką daryt, kaip balso įrašus persimest, nesinorėtų dabar pirkti to laido, kai žadu keisti telefoną (nokia 7260) schmoll.gif  doh.gif  g.gif  unsure.gif  verysad.gif


Nu laido pirkt tikrai neapsimoka, tai gal kas is draugu turi tel, kuriame butu ir bluetooth ir irda, persisiusi tuos balso irasus, o tada i ta naujaji mob atsisiusi is drauges smile.gif
Atsakyti
www.ka4ka.ru cia radau visko daug ir nemokamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gudri lape @ 2008 07 19, 22:44)
www.ka4ka.ru    cia radau visko daug ir nemokamai  smile.gif


man neatsidaro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fainnka @ 2008 07 13, 18:44)
čia yra visko   thumbup.gif  tereikia turėti USB arba bluetooth  4u.gif


O virusų kiek doh.gif blink.gif Gerai kad antivirą gerą turiu bigsmile.gif
Atsakyti
As tai siunciuosi is www.mobi.uz tik reikia turėti USB arba bluetooth smile.gif
Atsakyti