Įkraunama...
Įkraunama...

Eglutės žaisliukai

Sveikutes, arteja sventes...

Ne, gal geriau taip: vakar neislaikiau jau ir parsitempiau namo eglute, grazia, zaliaskare, tankiomis sakutemis. Issitraukiau dezutes su zaislais ir staiga supratau, kad nenoriu tu zaislu kabinti siemet. schmoll.gif

Priesistore: mano brangusis pries 5 metus su nupirkta pirma bendra musu kaledine egle partempe namo ir kruva spalvotu bumbuliuku.

kazkaip vis pakombinuodama tai su mazomis dovanu dezuciu imitacijomis, kaspinais ir tt. sugebedavai lig siol ta eglute papuosti kasmet truputi kitaip.

o siemet uzsimaniau kitu zaisliuku - pakeitem gyvemaja vieta ir naujam bute norisi visko naujo blush2.gif blush2.gif

tik vat eglute papuosti uzsimaniau angeliukais (tokiais lyg gipsiniais), rozytemis dirbtinemis.

Aplaksciau pora prekybos centru ir supratau, kad nieko nerasiu, o egle tai stovi...


gal kas kur matet ar girdejot, kur galima isigyti originalesniu zaisliuku eglutei, ne tik tu mums iprastu burbulu, varvekliu ir siaudiniu papuosalu?


taigi PAGALBOS bigsmile.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif 4u.gif


Atsakyti
nemanau,kad tai originalu ax.gif , bet pasidalinsiu idejomis kaip as papuosiau eglute!
kazkada ermitaze (pirmas neoriganalumo zingsnis lotuliukas.gif ) nusipirkau tokiu raudonu obuoliuku, jie su koteliais, kuriouse skylutes! dar ir dabar maciau pirkti, bet tokius lyg mazycius ir geltonus obuolelius! mano nevisai maziukai r tokie ryskus ryskus raudoni wub.gif !
tai va, as jais papuosiau egle, man asmeniskai atrodo super ispudingai! nes anksciau vis melynais burbulais puosem, tai dabar skirtumas labai jauciasi!!

o angeliuku gipsiniu as niekur nemaciau, tik stiklinius maciau, ysk'e 3 vnt apie 10 lt! ir dar kazkur maciau g.gif
Atsakyti
grazu smile.gif angeliukai buna plastmasiniai, darbe pas mane tokie kybo, tik vat niekas nepamena is kur jie pas mus atskrido smile.gif
Atsakyti
Aš irgi norėjau šiemet kažko paprasto ir kitaip. Tai pasidarėm su vaikais sūrios tešlos ir prisigaminom žaisliukų, paskui juos padžioviau orkaitėj, tada vaikai nudažė ir pakabinom. Atrodo gražiai. Dar turim ir eglutę iš stiklainių, tai ir ta džiaugiamės thumbup.gif
Atsakyti
SUPER NETO parduotuvėse buvo visokių angeliukų.
Atsakyti


o kur tas super netas? blush2.gif

QUOTE(ALMUX @ 2005 12 12, 17:20)
Aš irgi norėjau šiemet kažko paprasto ir kitaip. Tai pasidarėm su vaikais sūrios tešlos ir prisigaminom žaisliukų, paskui juos padžioviau orkaitėj, tada vaikai nudažė ir pakabinom. Atrodo gražiai. Dar turim ir eglutę iš stiklainių, tai ir ta džiaugiamės thumbup.gif



sugalvojau, jei nerasiu anegliuku, tavo angeliuka issipausdinau ant popieriaus, sudrekinsiu ir priklijuosiu prie zaisliuko apvalaus thumbup.gif ant virsaus tada dar teks patepti arba skaidriu laku arba kliajis ir krasciukus popieriaus apvedzioti auksiniais dazais, kad nesimatytu thumbup.gif


siaip kas nori moderniu originaliu ziasliuku, senukuose esu maciusi augalu skyriuose dekoratyviniu stikliniu akmeneliu, manau jais su silikonu galima apklijuoti zaisliukus.
Atsakyti
Almux,duok tikslia nuoroda kur eglute is stiklainiu-niekaip nerandu..O as kazkuria laisvesne diena darysiu eglute is...makaronu.
Atsakyti
O aš pasiilgau eglutės iš vaikystės, su senais žaisliukais-visokiais čipolinais, seniais šalčiais, stiklinėm musmirėm, dūdelėm ir pan. Kaip atsibodo tos išdailintos eglutės su suderintų spalvų burbulais ir girliandomis.
Atsakyti
QUOTE(ALMUX @ 2005 12 12, 17:20)
Aš irgi norėjau šiemet kažko paprasto ir kitaip. Tai pasidarėm su vaikais sūrios tešlos ir prisigaminom žaisliukų, paskui juos padžioviau orkaitėj, tada vaikai nudažė ir pakabinom. Atrodo gražiai. Dar turim ir eglutę iš stiklainių, tai ir ta džiaugiamės thumbup.gif


o cia tai nerealu!! super sugalvota thumbup.gif
kai turesiu vaikiuku irgi kepsiu kaledinius zaisliukus orkaitej thumbup.gif kad tik nepamirsciau g.gif
Atsakyti
Esu macius eglute puosta burbulais, ant kiekvieno burbulo buvo uzdeta po dirbtiniu gelyciu vainikeli. Graziai atrode mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 12 13, 08:43)
O aš pasiilgau eglutės iš  vaikystės, su senais žaisliukais-visokiais čipolinais, seniais šalčiais, stiklinėm musmirėm, dūdelėm ir pan. Kaip atsibodo tos išdailintos eglutės su suderintų spalvų burbulais ir girliandomis.


Asara, kaip tik labai panasiu vakar radau Rimi, po 3lt vienas zaisliukas supakuotas, olandiskas ar suomiskas. 8 rusiu. visai kaip is senu laiku thumbup.gif


taip pat pilna visokiu angeliuku, seneliu salciu ir nykstuku thumbup.gif nusipirkau kelis plunksnuocius, dabar laukia ant zidinio atbrailos, kada as juos primontuosiu ant eglutes, nes pas mane katinas yra, tai teks imtis ypatingu atsargumo priemoniu smile.gif
zavus anegliukai su arfomis ir smuikeliais, tiesa didoki, 12 cm, bet ir eglute nemaza. prisidarysiu dar visokiu debeseliu, drugeliu, dovaneliu mazyciu ir papuosiu, tik zvaigzdes truksta ant virsunes smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Gal žinot kur galima būtų rasti mažučių žaisliukų kokių, mes tai šaką turbūt puošime, nes vietos nedaug, tai dideliais nesinori apkraut.
Atsakyti