Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(Nerutė @ 2007 10 14, 11:45)
kas gamino?? i kokie plotai ten pas jumi? man bais idomu nes mano kainavo praktiskai tiek pat (vos vos daugiau smile.gif ) ir man atrode beprotiskai daug  blink.gif  blink.gif  bet vis tiek virtuves reikia, tad ir pasidarem smile.gif Visuo siaip daugiau maziau patenkinta (tiesa yra keletas niuansu) bet laukiu kol pabaigs visai viska ir gartraukio sulauksu tuomet galesiu ir Jums pasirodyt smile.gif



Gamino vyras is siauliu, virtuve apie 5 su truputuka metru, gal ta suma sudare medis naturalus is sono, is tiesu dare is geriausiu medziagu, kokiu galima, ir manau virtuve pati gan ilga,bent dziaugiuos, kad uz ta suma prikibti prie nieko negaliu(tfu tfu tfu) pokolkas viskas be pretenziju:) matai dar ir bariukas i sia kaina iejo, is kitos puses baro , konteineriai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 11, 19:53)
O mums meistrai pasakė, kad išklijuos, kai atveš baldus.Irgi variantas smile.gif .Bet aš plytelių nebenoriu, norėjau, kad kaip stalviršis tokia ir siena būtų, o vat dabar išgąsdino čia kažkuri, kad pas ją pūslelės atsirado unsure.gif Dabar dėl stiklo mąstysiu, reiks ankstesnes temas atsikasti, mačiau jau aptarinėjo tą reikalą g.gif


Gal radot, kur apie stikla parasyta?
Gal kas kokiu pavyzdziu turit, kaip su tuo stiklu atrodo baldai? 4u.gif
Atsakyti
Mum suprojektavo virtuve, virtuve nedidele, viskas labai puiku, tik del kainos noretume pasidereti. Ar imanoma, gavus galutine samata, nusidereti? As nenoriu nieko keisti ar prastesniu medziagu rinktis smile.gif Ar jums meistrai nuleido galutine savo kaina?..
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2007 10 14, 09:11)
Tik dėl to, jei darbastalis būtų prie lango, šviesiau ir maloniau būtų gaminti maistą, nei atsisukus į sieną  smile.gif

man tai noretusi imontuojamo saldytuvo, graziau atrodytu...
Atsakyti
[quote=Liu,2007 10 12, 15:31]
Gražu... 4u.gif Kepa pyragas orkaitėj biggrin.gif Man patinka, kad nėra rankenėlių. Ar patogu naudotis?

man labai patinka balta faktura thumbup.gif
as tokias rankeneles isbandinejau- bent man, tai labai jau nagus lauzo ir pirstu pagalveles zaloja ax.gif (tikiuosi cia tik panasios)
Atsakyti
Internete aptikau tokia imone, is paziuros visai nieko

http://www.tekos-baldai.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klanas: 14 spalio 2007 - 22:05
QUOTE(klanas @ 2007 10 14, 21:53)
Internete aptikau tokia imone, is paziuros visai nieko

http://www.tekos-baldai.lt/


ir kaina ohoho........ ax.gif
Atsakyti
Ačiū flight ir rumbai už pastabas 4u.gif
Norėčiau daugiau kritikos, negi mano suplanuotoje virtuvėje nematote nieko bloga? Kol kas joje galima viską keisti, nors ortakiai jau padaryti, bet manau galima pakeisti jų vietą. Pačiai mintys išsisėmė mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Loreli @ 2007 10 15, 08:26)
ir kaina ohoho........ ax.gif

Kur tu matai kainas? mastau.gif
Mes kaip tik ten gaminam baldus.. kaina normali sakyčiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 10 15, 11:02)
Kur tu matai kainas? mastau.gif
Mes kaip tik ten gaminam baldus.. kaina normali sakyčiau... g.gif


kokia mazdaug kaina ?
Atsakyti
7500. jei ką nors sako, nematant projekto...
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 10 15, 11:23)
7500. jei ką nors sako, nematant projekto...


nesako, projekta rodyk doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti