Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(ne mama @ 2007 10 16, 14:35)
na rodau ir as savo virtuve smile.gif  tik si sekmadieni pabaigem surinkt. darem patys, nes kai suskaiciuodavo salonuose ar siaip baldininkai tai uz tokia 2.6m virtuvyte gaudavos 7000 doh.gif
http://public.fotki....usion81/baldai/

oujeeee, superine virtuve-mano svajone smile.gif gal gali paskayti kaip vadiansi tos spalvos, tamisia ruda, ir tas pilksvas stalvirsis? butent tokia mateme kaune,vienam salone... tik ten pakabinamos spinteles buvo su tamsiai rudu stiklu,irgi atrode nerealiai,ir uzsinrojeau tokios virtuves. bet ten irgi uz gal 3 metrus virtuves buvo kaina 7500 lt. papraseme kad mum suprojektuotu, o mes ne kaunieciai, tai isvaizduokit, paskambino ir skao atvaziuokit,yra projektas. o mes sakom atsisukit,paziureti. nes nelabai turim laiko atvaziuoti. tai ta firma nesiunte jokiu duomenu,nekalbant apie eskziuka, net kainos nepasake blink.gif , tai gal ten uzsiplese 10 000 tai net vaziuot neverta,nes uz tokia kaina tikrai neimtume... nes pvz, kitos firmos tai atsiuncia, toki preliminaru brezinuka, kaip atodis ta virtuve,spalvas parenka, cia kaip pasiulyma pateikia...
taiva, gal galetum apsveisti, kas per spalvos smile.gif
mes irgi darysim pas toki zmogeli smile.gif jis ima zymiai pigiau,nei firma. ir dar ka manote apie tamsintus stiklus spinteliu? na gal jie ir purvinsis,visi pirstai matysis,bet gi atidarinejam paprastai uz rankeneles imdami smile.gif o en uz paciu duru smile.gif
Atsakyti
ir dar prie to pacio norejau paklausti, kas ten per medziaga tarp apatiniu ir virsutiniu spinteliu, paprastai ten deda zmones plyteles, o man atrodo tn pas tave kaskokai metaline plokste? labai grazu,tai kas ten pas tave? smile.gif
Atsakyti
Pas mane dabar irgi ploštė, bet naujuose namučiuose dėsim plyteles.. Nuo stiklo dizainerė atkalbėjo, ji pati turi.. sakė daugiau nedėtų...nors man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 10 17, 09:16)
Pas mane dabar irgi ploštė, bet naujuose namučiuose dėsim plyteles.. Nuo stiklo dizainerė atkalbėjo, ji pati turi.. sakė daugiau nedėtų...nors man labai gražu  wub.gif

o tai kas ten per plokste? o jus nama ar buta irenginejate?
o tai kodel tos plokstes nebenori? nepraktiska? o to stiklo as be proto noriu... wub.gif gal sakau reik deti,ir kokia izolke apklijuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,kad nesimatytu pirstu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vadulka @ 2007 10 17, 08:30)
oujeeee, superine virtuve-mano svajone smile.gif gal gali paskayti kaip vadiansi tos spalvos, tamisia ruda, ir tas pilksvas stalvirsis? butent tokia mateme kaune,vienam salone...  tik ten pakabinamos spinteles buvo su tamsiai rudu stiklu,irgi atrode nerealiai,ir uzsinrojeau tokios virtuves. bet ten irgi uz gal 3 metrus virtuves buvo kaina 7500 lt. papraseme kad mum suprojektuotu, o mes ne kaunieciai, tai isvaizduokit, paskambino ir skao atvaziuokit,yra projektas. o mes sakom atsisukit,paziureti. nes nelabai turim laiko atvaziuoti. tai ta firma nesiunte jokiu duomenu,nekalbant apie eskziuka, net kainos nepasake  blink.gif , tai gal ten uzsiplese 10 000 tai net vaziuot neverta,nes uz tokia kaina tikrai neimtume... nes pvz, kitos firmos tai atsiuncia, toki preliminaru brezinuka, kaip atodis ta virtuve,spalvas parenka, cia kaip pasiulyma pateikia...
taiva, gal galetum apsveisti, kas per spalvos smile.gif
mes irgi darysim pas toki zmogeli smile.gif jis ima zymiai pigiau,nei firma. ir dar ka manote apie tamsintus stiklus spinteliu? na gal jie ir purvinsis,visi pirstai matysis,bet gi atidarinejam paprastai uz rankeneles imdami smile.gif o en uz paciu duru smile.gif



pasistengsiu is eiles atsakyt i visus klausimus lotuliukas.gif
spalvos yra tokios- apacia- gryna juoda spalva- ne jokia ruda, pilka ar dar kokia- mane irgi visi bande atkalbet kad bus negrazu, bet man tai liux thumbup.gif tokia gryna spalva. virsus, stalvirsis ir tarpas tarp spinteliu slifuoto aliuminio spalva- jis toks biski metalic atrodo. tarp spinteliu tai dejom HPL plokste- ji yra tik 1cm storio, bet labai atspari visokiems sveitimams dregmei ir t.t. panasiai kaip stalvirsis- aisku ji zymiai brangesne nei ta kur durelems naudojama plokste, bet kur reikia, neverta taupyt blush2.gif o stiklo tai as irgi nedeciau del nepraktiskumo, o plyteles tai man iskart su virtuve asocijuojas, o pas mane kadangi svetaine bendra tai norejau kad kuo maziau panasu butu i virtuve blush2.gif
Atsakyti
o man atrode kad cia tamsiai ruda smile.gif
o tai stalvirsis pilkas?ar irgi tik taip atrodo, gal jis baltas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vadulka @ 2007 10 17, 10:16)
o man atrode kad cia tamsiai ruda smile.gif
o tai stalvirsis pilkas?ar irgi tik taip atrodo, gal jis baltas? biggrin.gif




visoj virtuvej yra tik dvi spalvos- juoda ir slifuoto aliuminio- stalvirsis taip pat pilkas ax.gif - tokios pat spalvos kaip nugarele ir virsutines spinteles
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 16, 15:10)

o darem patys, tai taip ir suprast blush2.gif  as dizaina projektavau, tevas visus brezinius konstrukcinius paruose, ploksciu ispjovima uzsakeme termopale, o visus stalcius lentynas blumus sviesas ir kitus dalykus surinkinejo du savaitgalius brolis su brolienes broliu 4u.gif  rezultatu esu patenkinta.

wub.gif thumbup.gif Superinė virtuvė, beveik kaip mano svajonių virtuvė.Jokių bereikalingų detalių, grynos spalvos. thumbup.gif
Prieš 4 metus mes irgi patys virtuvinį pasidarėm, tik plokštes Senukuose pjovėmės, gaila buvo pinigų, nes virtuvės neremontavom ir ilgai čia gyventi neplanavom. ax.gif Statomam name irgi patys planuojam gamintis.Tik tai bus negreitai, geriausiu atveju po metų.

Įdedu ir savo virtuvės pirminį planelį jūsų kritikai.Šaldytuvo kitur perkelti , deja, nesigautų, kaitlentė taip pat turi būti kuo arčiau dešinės pusės, dėl kamino.Gartraukis gal bus įmontuojamas.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 10 17, 10:41)
Įdedu ir savo virtuvės pirminį planelį jūsų kritikai.Šaldytuvo kitur perkelti , deja, nesigautų, kaitlentė taip pat turi būti kuo arčiau dešinės pusės, dėl kamino.Gartraukis gal bus įmontuojamas.


na as ne specas, man tai viskas kaipir liuks, tik va kriaukle kaskaip labai kraste g.gif idomu ar patogu bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 10 17, 13:26)
na as ne specas, man tai viskas kaipir liuks, tik va kriaukle kaskaip labai kraste  g.gif idomu ar patogu bus  g.gif

Kairėje nuo kriauklės langas, tai iš kairės dar kokie 20cm prisidės.Dabartinė mano virtuvė t.p. ilgio-kažkur 5m ir beveik lygiai toks pats išdėstymas. ax.gif
Iš pradžių norėjau U formos virtuvės, tada kriauklė būtų priešais langą wub.gif , bet tokia virtuvė nukąstų gerą gabalą erdvės nuo valgomojo ir būtų kiek per didelė.
Vedžiojam vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžius, todėl preliminariai turiu nuspręsti. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2007 10 17, 11:41)
wub.gif  thumbup.gif Superinė virtuvė, beveik kaip mano svajonių virtuvė.Jokių bereikalingų detalių, grynos spalvos. thumbup.gif
Prieš 4 metus mes irgi patys virtuvinį pasidarėm, tik plokštes Senukuose pjovėmės, gaila buvo pinigų, nes virtuvės neremontavom ir ilgai čia gyventi neplanavom. ax.gif Statomam name irgi patys planuojam gamintis.Tik tai bus negreitai, geriausiu atveju po metų.

Įdedu ir savo virtuvės pirminį planelį jūsų kritikai.Šaldytuvo kitur perkelti , deja, nesigautų, kaitlentė taip pat turi būti kuo arčiau dešinės pusės, dėl kamino.Gartraukis gal bus įmontuojamas.

user posted image


Na virtuvytė liuks, kažkuo panaši į mano suplanuotą, tik pas mane šalia įmontuojamo šaldytuvo yra orkaitė virš šitų stalčių. O kas pas tave priešais sienoj nei šaldytuvas, langas gal?
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 17, 13:41)
Na virtuvytė liuks, kažkuo panaši į mano suplanuotą, tik pas mane šalia įmontuojamo šaldytuvo yra orkaitė virš šitų stalčių. O kas pas tave priešais sienoj nei šaldytuvas, langas gal?

Priešais šaldytuvą langas, ir dar vienas langas , o šalia jo praėjimas į svetainę.mirksiukas.gif
Braižiau kelis variantus, vienas iš jų buvo orkaitė virš stalčių, bet tuomet labai *susivalgo* pagrindinis darbastalis.
Atsakyti