Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(&joy @ 2007 10 18, 22:00)
Atsidarius pagrindinį programos langą, dešinėj pusėj, viršuj yra room/windows/doors, ten paspaudus 2 kartus, atsiranda room dimensions, ten paspaudus atsiranda laukeliai į kuriuos įrašai išmatavimus


Na, tuos duomenis ivedi pries pradedant viska braizyt, bet ar imanoma matyt pati brezini su visais ismatavimais, t.y. paciame brezinyje parodyta pvz. koks spinteles aukstis, plotis ir t.t. Kad ir atspausdinus planeli ant lapo butu aisku kokie kieno ismatavimai... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2007 10 18, 22:03)
Su išmatavimais man patinka PRO 100, gali demo versiją parsisiųsti, kažkokiam lietuviškam saite yra, paieškok per google.Šiaip daugiau žaidimo nei su Alno, bet užtat gali visus namučius pasipaišyti ir labai lengva su ja dirbti. ax.gif Tik išsaugoti neleidžia.Išsisaugoti galėtum taip-spaudi kartu shift+printscr. klaviatūroje.Tada atsidarai naują wordo dok., ten spaudi dešinį pelės klavišą ir paste.Ir tavo virtuvė yra. thumbup.gif


Caca, labai labai aciu - bandysiu rytoj ieskotis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 10 18, 22:30)
Pagrandukasss, gal tau geriau atsisakyti spintos su orkaite, ir daryti orkaitę po kaitlente, kad būtų daugiau darbastalio ir kad nereikėtų stumdytis tarp kriauklės ir kaitlentės. Tada kriauklę vietoj dabartinės kaitlentės (kad iš šaldytuvo ištraukusi galėtum iš karto plauti), o viryklę - arčiau lango. Palangė su spintele visai įdomiai atrodo  rolleyes.gif. O valgomojo stalui kitur numatyta vieta?

valgomo stalui vietos kaip ir nera doh.gif nors ir tikejausi.tai bandysim valgyti ant tos "palanges",o jei bus nepatogu,tai svetainej,kuri yra kartu su virtuve
dekui uz pasiulimus mirksiukas.gif viska apgalvosim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagrandukasss: 18 spalio 2007 - 23:44
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 10 18, 22:01)
o tai ka siulot  g.gif kaip pakeisti?



kriaukle reik traukt kuo toliau i kaire- kad nebutu taip sugrusta kartu su kaitlente- dabartinis variantas tikrai nepatogus unsure.gif geriau "investuot" pora simtu santechnikams kad pakeistu vamzdziu vieta, bet nesikankint visa gyvenima smile.gif
Papildyta:
arba dar variantas- dabar tik paziurejau kad kairej visos orkaites, tai reiskia ivadus ten padaryt sudetinga nebutu- kaip tau variantas: kriaukle dedi prie saldytuvo, kur dabar virykle(taip ir ergonomiskiau), virykle keli i kampa prie orkaiciu, ir dar lieka kruva stalvirsio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 10 19, 00:39)
valgomo stalui vietos kaip ir nera  doh.gif nors ir tikejausi.tai bandysim valgyti ant tos "palanges",o jei bus nepatogu,tai svetainej,kuri yra kartu su virtuve
dekui uz pasiulimus  mirksiukas.gif viska apgalvosim  g.gif



vietoj tos "palanges" tikrai tilptu nedidelis staliukas kad ir 80x80, o valgyt ant jo tikrai butu daaaaug patogiau unsure.gif
Atsakyti
Mamytės reikai skubios pagalbos.

Koks baro stalo viršaus aukštis. Ta prasme koks baro stalo aukštis turėtų būti, kad nebūtų peržemas ar peraukštas?

Man reikai skubiai atsakyti meistrui, kuris daro palangę, nes baras turėtų stovėt šalia lango ir remtis į palangę, o palanges daro dabr o virtuvę tik kitą mėnesį. Niekur nerandu tų išmatavimų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2007 10 19, 09:26)
Mamytės reikai skubios pagalbos.

Koks baro stalo viršaus aukštis. Ta prasme koks baro stalo aukštis turėtų būti, kad nebūtų peržemas ar peraukštas?

Man reikai skubiai atsakyti meistrui, kuris daro palangę, nes baras turėtų stovėt šalia lango ir remtis į palangę, o palanges daro dabr o virtuvę tik kitą mėnesį. Niekur nerandu tų išmatavimų  unsure.gif

yra du auksciai, nuo to priklauso ir kedziu pasirinkimas- vienas 110cm, kitas (nezinau tiksliai blush2.gif ) berods 125cm, niu jo 15cm aukstesnis. Man patogiausias 110cm.
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 10 19, 10:29)
yra du auksciai, nuo to priklauso ir kedziu pasirinkimas- vienas 110cm, kitas (nezinau tiksliai  blush2.gif ) berods 125cm, niu jo 15cm aukstesnis. Man patogiausias 110cm.



Didelis didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietutis @ 2007 10 19, 10:29)
yra du auksciai, nuo to priklauso ir kedziu pasirinkimas- vienas 110cm, kitas (nezinau tiksliai  blush2.gif ) berods 125cm, niu jo 15cm aukstesnis. Man patogiausias 110cm.

tai mes kedziu patogiu negausim g.gif pas mus ta "palange'turetu buti 90cm aukscio,kaip spinteles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2007 10 19, 09:33)
tai mes kedziu patogiu negausim  g.gif pas mus ta "palange'turetu buti 90cm aukscio,kaip spinteles  doh.gif

4u.gif panasiai, nes paprastos bus per zemos, o barines per aukstos. Bet gal kazka prisitaikysit. Norejau dar paskyti, kad kokteiliukui pagurkscioti tiks bet kaip, bet jei planuojat normaliai valgyt, tai tikrai nervinsites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietutis: 19 spalio 2007 - 09:37
QUOTE(lietutis @ 2007 10 19, 10:35)
4u.gif panasiai, nes paprastos bus per zemos, o barines per aukstos. Bet gal kazka prisitaikysit. Norejau dar paskyti, kad kokteiliukui pagurkscioti tiks bet kaip, bet jei planuojat normaliai valgyt, tai tikrai nervinsites.

dekui 4u.gif
reikes kazkur stala valgymui statyti g.gif o siaip galvojam ten tik kokius pusrycius valgyt ar siaip uzkasti g.gif kazkaip man isvis tas musu butas breziniuose didesnis atrode,tai buvom suplanave dideli valgomo stala su kedem,o dabar jau reikia sukti galva,kur nors maza stala pastatyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 19, 09:46)
vietoj tos "palanges" tikrai tilptu nedidelis staliukas kad ir 80x80, o valgyt ant jo tikrai butu daaaaug patogiau unsure.gif

Aš irgi manau, kad jei vietos stalui kitur nėra, tai reikia daryti normalesnį stalą vietoj tos palangės su spintele drinks_cheers.gif.
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 16, 14:35)
na rodau ir as savo virtuve smile.gif  tik si sekmadieni pabaigem surinkt. darem patys, nes kai suskaiciuodavo salonuose ar siaip baldininkai tai uz tokia 2.6m virtuvyte gaudavos 7000 doh.gif
http://public.fotki....usion81/baldai/

Labai patiko jūsų virtuvė,kažką panašaus mastau daryti-tik gal tamsiai rudą ir vat tokios stalo noriu.Tik turiu klausimėlį,jį tikriausiai labai reikia saugoti ir dėti servetėles,kad nenusibraižytų ir karštis nesugadintų.Juk kaip suprantu tai jis iš tokios pat plokštės daromas kaip ir spintelių apačia pas jus blush2.gif
Atsakyti
kokias kriaukles renkatės? Aš noriu Blanco.. pvz tokios...

user posted image

arba

user posted image
Atsakyti