Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(raganele @ 2007 10 20, 01:02)
Atėjo laikas virtuvę užsakinėt - dizaineris sudizaineriavo, o aš nedrįstu užsakyt - nu "nelimpa" man doh.gif gal patarkit - kas čia ne taip ir ko trūksta. Virtuvė kartu su svetaine, tiksliau jos kampe, šalia tos kampinės indaujos - langas ir valgomojo zona.

Man "nelimpa" atviros lentynėlės šonuose ir per visą viršų rolleyes.gif - dulkes rinks, vaizdą labai margą padaro, ir ką ten dėti taip daug? Nebent tu pati jų nori ir žinai, ką su jomis darysi unsure.gif. Dar vitrina ne labai patinka g.gif. Ir nežinau, ar pakanka vietos šalia viryklės - pvz., puodui nukelti arba pastatyti lėkštes, į kurias sriubą pilsi unsure.gif. Baro brėžinį ne visai supratau, tai ir nekomentuosiu ax.gif. O tau pačiai kas nelimpa?

QUOTE(elva @ 2007 10 20, 09:22)
mano vyras dar pries pradedant statybas prase 2 dalyku - balkono ir baro, "o visa kita daryk kaip tau norisi - jokiu priekaistu neturesiu" biggrin.gif As aisku dar bandziau ipirst ideja su stalu, tai jis leidzia man daryt kaip noriu, bet juk matau, su kokiu liudesiu jis atsisakytu to baro...Tai ir sakau - tegu buna tas baras... irnesakyk.gif

Na, jei jam tinka toks baras-atsiskyrėlis, tai tegu bent jo svajonė išsipildo rolleyes.gif. O tavo svajonė dėl darbastalio prie lango - ar tikrai neįgyvendinama? Kad ir būtų palangė 10-15 cm žemiau - gal tai nieko blogo? Kokią gėlytę ten pastatytum... O kad nuo darbastalio ant palangės niekas nekristų, gali būti mažas bortelis. Tik radiatorių kitur reikėtų perkelti g.gif.

...Parašiau, ir tik paskui pagalvojau - o kaip langą atidaryti? biggrin.gif Nebent vėdinimui atidaryti tik viršų, o plauti iš išorės (jei pirmas aukštas) unsure.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 20 spalio 2007 - 22:41
QUOTE(raganele @ 2007 10 20, 01:02)
Atėjo laikas virtuvę užsakinėt - dizaineris sudizaineriavo, o aš nedrįstu užsakyt - nu "nelimpa" man doh.gif gal patarkit - kas čia ne taip ir ko trūksta. Virtuvė kartu su svetaine, tiksliau jos kampe, šalia tos kampinės indaujos - langas ir valgomojo zona.


Matau viena technine klaida: pakabinamu spinteliu "siules" nesutampa su darbastalio spinteliu siulemis. Kad komplekte jaustusi harmonija apatiniu ir virsutiniu spinteliu plociai turi sutapti. Toks netaisyklingas persidengimas kaip pavaizduota ilgainiui ims erzinti.

Asmeniskai man nepatiko spalva - per daug raudonos. Kai tokia intensyvi spalva naudojama akcentui - tai viena, bet kai uzvaroma istisai... nezinau, juolab, kad visa tai bus poilsiniame kambaryje. Nebent vienintelis dalykas ka jus norite "matyti" tame kambaryje tai yra virtuves baldai. Man nuomone, virtuveje turetu buti labai nuosaikios spalvos, su svelniais akcentais, kad jos aplinkoje isrysketu maisto spalva. Tokiame ryskiame fone, atvirksciai, bet koks pagamintas maistas atrodys "bespalvis", kas smegenims turetu siusti klaidinga signala, jog jis sugedes... Grynai pasamones zaismas, bet gali pridaryti siokiu tokiu problemu.
Atsakyti
dėkui už pastabas mano virtuvei.

QUOTE(Saja @ 2007 10 20, 22:30)
Man "nelimpa" atviros lentynėlės šonuose ir per visą viršų rolleyes.gif - dulkes rinks, vaizdą labai margą padaro, ir ką ten dėti taip daug? Nebent tu pati jų nori ir žinai, ką su jomis darysi unsure.gif. Dar vitrina ne labai patinka  g.gif. Ir nežinau, ar pakanka vietos šalia viryklės - pvz., puodui nukelti arba pastatyti lėkštes, į kurias sriubą pilsi  unsure.gif. Baro brėžinį ne visai supratau, tai ir nekomentuosiu  ax.gif. O tau pačiai kas nelimpa?
...

atviros lentynėlės pati nežinau kam doh.gif šalio gartraukio tai norėjau - kad siena nebūtų tuščia, tai ir ant kitos sienos dizaineris pripiešė g.gif ta vitrina - tai vienintelė indauja arp virtuvės ir valgomojo zonos. Vietos šalie viryklės nemažai, nes stalviršis pereina į barą. Pačiai tai nežinau - nu viskas nelimpa... Prietaisų vietas pati susidėliojau dar kai įvadus vesti reikėjo ir rozetes visokias numatyti, o va baldą kai nubraižė pagal tas vietas - kažkas be ryšio man ten, ale nesumąstau, kaip pakeisti unsure.gif

QUOTE(Foxenas @ 2007 10 20, 22:35)
Matau viena technine klaida: pakabinamu spinteliu "siules" nesutampa su darbastalio spinteliu siulemis. Kad komplekte jaustusi harmonija apatiniu ir virsutiniu spinteliu plociai turi sutapti. Toks netaisyklingas persidengimas kaip pavaizduota ilgainiui ims erzinti.

Asmeniskai man nepatiko spalva - per daug raudonos. Kai tokia intensyvi spalva naudojama akcentui - tai viena, bet kai uzvaroma istisai... nezinau, juolab, kad visa tai bus poilsiniame kambaryje. Nebent vienintelis dalykas ka jus norite "matyti" tame kambaryje tai yra virtuves baldai. Man nuomone, virtuveje turetu buti labai nuosaikios spalvos, su svelniais akcentais, kad jos aplinkoje isrysketu maisto spalva. Tokiame ryskiame fone, atvirksciai, bet koks pagamintas maistas atrodys "bespalvis", kas smegenims turetu siusti klaidinga signala, jog jis sugedes... Grynai pasamones zaismas, bet gali pridaryti siokiu tokiu problemu.

Spalva nebus tokio raudonumo - bus labai tamsiai raudona, gal labiau bordinė, o ryškią virtuvę 3 metus turėjau - skanumėlis tongue.gif Tik buvo ryyyškiai geltona ir atskirai nuo svetainės. Tiesa sakant man ten buvo ideali virtuvė išskyrus tą bereikalingą svetainės sieną biggrin.gif ir permažą indaplovę.

Galvoju gal visą viršutinę dalį daryti aliuminio spalvos, nebekišti ten raudonos ir ryškią palikti tik apatinę dalį g.gif iš svetainės ją pridengs bariukas kurį planuojam aptaisyti uosio lentomis (kaip grindys), o ne plokšte. Žodžiu kraustynės gresia mėnesio bėgyje, virtuvę reik skubiai užsakinėt, o aš nedrįstu huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2007 10 20, 22:30)
Na, jei jam tinka toks baras-atsiskyrėlis, tai tegu bent jo svajonė išsipildo  rolleyes.gif. O tavo svajonė dėl darbastalio prie lango - ar tikrai neįgyvendinama? Kad ir būtų palangė 10-15 cm žemiau - gal tai nieko blogo? Kokią gėlytę ten pastatytum... O kad nuo darbastalio ant palangės niekas nekristų, gali būti mažas bortelis. Tik radiatorių kitur reikėtų perkelti g.gif.

...Parašiau, ir tik paskui pagalvojau - o kaip langą atidaryti?  biggrin.gif Nebent vėdinimui atidaryti tik viršų, o plauti iš išorės (jei pirmas aukštas)  unsure.gif.


Saja, aciu tau uz nuosirdu nora padeti... wub.gif Zinai, as pati ta pati is pradziu buvau pagalvojusi - kazkur zurnale maciau visai graziai kaip ir tu rasei, ant palanges zemai gelyciu, dekoratyviniu akmenuku prikrauta - tikrai kaip mazyte oranzerija atrodo, bet kad mes antram aukste gyvensim, tai su langu plovimu butu nekas... schmoll.gif
Siandien dar bandysiu kokiu variantu pagalvot - gal kitaip kaip nors ta virtuve isdestyt, nes reikia skubet su santechnikos isvedziojimu, o as vis dar su kriaukle neapsisprendus - vis galvoju gal kaip nors iseitu kriaukle su U raides formos stalcium apacioj padaryt... g.gif Tiesa, o gal kas nors zinot, kokio plocio turi buti kriaukles spintele jei po kriaukle U raides formos stalciu det? Ar uztektu 60cm? Tada kokio skersmens turetu buti pati kriaukle?
Atsakyti
Elva, mano kriaukle jau bus kampine, nes santechnika isvedziota... Nemanau, kad po kriaukle stalciu galima padaryt, juk kriaukles mechanizmai visokie maisys g.gif As ta spintele jau palikusi iprastinei lemciai - siuksline, bulves ir pan...
Isvis kol kas virtuves nedarysiu, matyt, teks pagyvent su atvira buitine technika sukabinta ant kokiu laikinai sukaltu remu doh.gif o ka daryt, jei apsisprest nesugebu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2007 10 21, 12:00)
Elva, mano kriaukle jau bus kampine, nes santechnika isvedziota... Nemanau, kad po kriaukle stalciu galima padaryt, juk kriaukles mechanizmai visokie maisys g.gif As ta spintele jau palikusi iprastinei lemciai - siuksline, bulves ir pan...
Isvis kol kas virtuves nedarysiu, matyt, teks pagyvent su atvira buitine technika sukabinta ant kokiu laikinai sukaltu remu doh.gif o ka daryt, jei apsisprest nesugebu mastau.gif


Raganele, tikrai galima stalciu (ir ne viena) po kriaukle padaryt. Tik as kalbu ne apie kampine. Dabar ne prie savo kompo sedziu tai negaliu paveiksliuko imest, bet esme tokia, kad pats virsutinis stalcius yra ispjautas U raides forma toje vietoje kur kriaukles idubimas, o is sonu i ta stalciuka galima sudeti ivairias valymo priemones ir t.t. Taigi, tada pakankamai gerai issinaudoja erdve virsutineje kriaukles spinteles dalyje thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu NERUTE su tokia grazia virtuve.superine.norejau pasidomet kokia jos kvadratura?
na ir zinoma jei ne paslaptis kiek kainavo baldai be buitines technikos
dar karteli didziausi sveikinimai

ech...man dar toli iki to ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 21, 14:17)
Raganele, tikrai galima stalciu (ir ne viena) po kriaukle padaryt. Tik as kalbu ne apie kampine. Dabar ne prie savo kompo sedziu tai negaliu paveiksliuko imest, bet esme tokia, kad pats virsutinis stalcius yra ispjautas U raides forma toje vietoje kur kriaukles idubimas, o is sonu i ta stalciuka galima sudeti ivairias valymo priemones ir t.t. Taigi, tada pakankamai gerai issinaudoja erdve virsutineje kriaukles spinteles dalyje  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Pas mane pries pora dieneliu jau pastate virtuvini ilgai laukta thumbup.gif tai net trys stalciai po kriukle kaip ir rasiai ispiauta U tokios formos ir labai viskas gerai telpa net dziovikla pas mane i stalciu istatyta thumbup.gif Veliau ikelsiu foto jai smalsu jusu ivertinimui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginja @ 2007 10 21, 17:21)
sveikinu NERUTE su tokia grazia virtuve.superine.norejau pasidomet kokia jos kvadratura?
na ir zinoma jei ne paslaptis kiek kainavo baldai be buitines technikos
dar karteli didziausi sveikinimai

ech...man dar toli iki to ax.gif

aciu uz grazius zodzius visoms wink.gif

Virtuve kainavo 19 t, blush2.gif kvadratura pagal projekta turejo but apie 15, panasiai kazkur ir gavos, gal 14 blush2.gif

as ne per seniausiai irgi dusavau kaip man toli iki virtuves, bet laikas labai greit bega wink.gif
Dabar dusausiu del vonios, miegamojo, svetaines baldu, blush2.gif vaikam kambarys dar vienas praktiskai tuscias, vienzo ilgai dar turesiu kur ka galvot ir planuot, o viskas kainuoja doh.gif bet imanoma bigsmile.gif
Atsakyti
Boružiėne, laukiam laukiam clap_1.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sheshkiux: 21 spalio 2007 - 16:46
QUOTE(Boružiėnė @ 2007 10 21, 17:42)
drinks_cheers.gif Pas mane pries pora dieneliu jau pastate virtuvini ilgai laukta  thumbup.gif  tai net trys stalciai po kriukle kaip ir rasiai ispiauta U tokios formos ir labai viskas gerai telpa net dziovikla pas mane i stalciu istatyta  thumbup.gif Veliau ikelsiu foto jai smalsu jusu ivertinimui  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

oj laukiam laukiam rolleyes.gif
Atsakyti
Na stai ax.gif ax.gif ax.gif
user posted image
apsvietima galima rinktis ar virsuje ar tik po spintelem blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružiėnė: 21 spalio 2007 - 17:54