Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

QUOTE(Jurgitukas1 @ 2007 10 22, 14:18)
Kaip noreciau tokio ryskumo virtuves, bet maniskis sako, kad pavargsim nuo tokios spalvos verysad.gif Tai bus kaip ir pas daugeli, tamsiai ruda su dramblio kaulo spalva maisyta biggrin.gif

Man kazkaip norisi kazkokio akcento, kadangi musu didziojo kambarys i virtuve turi dideli langa ir viskas matosi tai norisi kad ir virtuve tiktu prie mano didziojo interjero(kuris aisku procese bet mano mintyse jau viskas suplanuota blush2.gif )


QUOTE(jblmami @ 2007 10 22, 14:46)
Pas mane ne tik darbastalis, bet ir visos grindys virtuvej(25m2) is Blue Pearl granito. Paciom pirmom dienom vaikai ispyle aliejaus buteli ant zemes. Pries kelias savaites MB sudauze alaus buteli(pilna) ant grindu. Ir nieko puikiausiai issivalo. thumbup.gif  Tik virtuviu pardavejas sake, kad per daugeli metu ir tik pas kai kurias granito rusis nuo kepamu riebalu(apie kaitlente) lieka zymes. Na as tai daug verdu ir kepu. O virtuve naudojuosi beveik 2 metus ir dar nieko nesimato. Yra speciali pasta, kuri uzdaro akmens poras. Bet dar nenaudojau ax.gif

O svetainej turiu marmuro palanges. Tai meistrai ispejo, kad labai jau viska sugeria. Demes galima tik zemyn "nusodinti" uzdejus slapia kempine nakciai. Tad saugoju tas palanges, kaip savo aki lotuliukas.gif

Labai chiotka spalva Blue Pearl ar tokia? user posted image
Pas mus stalvirshis bus stai toks user posted image
O grindys dar neisrinktos taip kad tikiuosi pamatyti graziu ideju 4u.gif


QUOTE(Boružiėnė @ 2007 10 22, 15:17)
nesusigadino  g.gif  Ir cia geras pastebejimas as tikrai kairiaranke  ax.gif
Mes kaskada svajojom apie raudona virtuve  rolleyes.gif  bet taip gavosi kad jau svetaines baldai ryskiai raudoni  thumbup.gif 
Tas tiesa toks pavirsius labai grazu bet ir daugiau prieziuros reikalaus, zinoma kas netingi tai jis gali visada graziai atroditi  mirksiukas.gif Manau bus grazi tavo virtuve  thumbup.gif

Aciu Aciu 4u.gif Kaip ir sakiau Tavishke irgi superine(jus patys ja kuret ar kas nors padejo?), o del prieziuros tai tikiuosi nebus jos tiek daug doh.gif Jai bus bloga atbegsiu pasibedavot blush2.gif
Iki Kaledu tureciau jau turet virtuve 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikute: 22 spalio 2007 - 23:48

Labas rytas mirksiukas.gif

QUOTE(Puikute @ 2007 10 23, 00:45)
Aciu Aciu 4u.gif  Kaip ir sakiau Tavishke irgi superine(jus patys ja kuret ar kas nors padejo?), o del prieziuros tai tikiuosi nebus jos tiek daug doh.gif Jai bus bloga atbegsiu pasibedavot blush2.gif
Iki Kaledu tureciau jau turet virtuve 4u.gif


Pradzioj bandem patis, bet po keliu varijantu isisemem ir dizaineri pasikvietem i pagalba, bet didzioji dalis musu sugalvota thumbup.gif Tai nieko mes paguosim mirksiukas.gif lotuliukas.gif Na linkiu jau keledini pyraga kepti naujoje virtuveje mirksiukas.gif thumbup.gif



Atsakyti
Na stai, bandau ikelti musu busimo busto planeli...
user posted image
Is tikruju dar jokiu pertvaru nera, kol kas tik bendras plotas, tai dar galime kai ka keisti. Tas planelis - musu pats pats pradinis variantas, todel i baldus nekreipkit demesio, nes ten tikra makalyne...Viduryje brezinio tas kvadratas pazymetas raide H - tai kaminas, prie kurio ir turim det kieto kuro katila (planuojam ji det tame tarpelyje tarp tualeto ir kamino) ir dar desim duju katila, kad reikalui esant galetume naudot dujas arba kieta kura. Tualeto durys irgi atsidarines nebe is tos puses, o i laiptineKol kas virtuves ploti pazymejau 2,9m, bet realiai nusiims kazkiek cm apdailai bei pertvarai, tai realiai del viso pikto Alno programoje ta siena braiziau kaip 2,8m. Mano planelyje virtuve pabraizyta vis dar su ilgu darbastaliu palei langa, bet realiai jo jau nenenus del jau mano minetu zemu palangiu verysad.gif
Papildyta:
Kazko nerodo jokio planelio... g.gif
Tada idedu nuoroda:
http://public.fotki....nas/planas.html
Jei prasys vart. vardo ir passwordo, tai abu- "elvos"
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 23, 15:54)
Na stai, bandau ikelti musu busimo busto planeli...
user posted image
Is tikruju dar jokiu pertvaru nera, kol kas tik bendras plotas, tai dar galime kai ka keisti. Tas planelis - musu pats pats pradinis variantas, todel i baldus nekreipkit demesio, nes ten tikra makalyne...Viduryje brezinio tas kvadratas pazymetas raide H - tai kaminas, prie kurio ir turim det kieto kuro katila (planuojam ji det tame tarpelyje tarp tualeto ir kamino) ir dar desim duju katila, kad reikalui esant galetume naudot dujas arba kieta kura. Tualeto durys irgi atsidarines nebe is tos puses, o i laiptineKol kas virtuves ploti pazymejau 2,9m, bet realiai nusiims kazkiek cm apdailai bei pertvarai, tai realiai del viso pikto Alno programoje ta siena braiziau kaip 2,8m. Mano planelyje virtuve pabraizyta vis dar su ilgu darbastaliu palei langa, bet realiai jo jau nenenus del jau mano minetu zemu palangiu  verysad.gif
Papildyta:
Kazko nerodo jokio planelio... g.gif
Tada idedu nuoroda:
http://public.fotki....nas/planas.html
Jei prasys vart. vardo ir passwordo, tai abu- "elvos"

o su kokia programa braizei ta planeli?
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2007 10 23, 15:02)
o su kokia programa braizei ta planeli?


kadangi tada dar nezinojom apie jokias normalias programas tai su sese pasibraizem tiesiog su Microsoft Office Visio. Siaip cia ismatavimai nera visiskai tikslus (gali skirtis pora cm, nes matavom patys nuo sienos iki sienos...)
Atsakyti
Elva, dabar man kilo toks klausimas- jei statybos vis dar vyksta, tai kodel negalit liept statybininkams pamuryt virtuves langa taip kaip projekte numatyta unsure.gif tada galetum sau normaliai destytis baldus smile.gif
Papildyta:
o dar kart paziurejus bendra plana, man rodos gime nebloga mintis lotuliukas.gif
kodel gi tau ties langu nepadarius salos- prie jos ir bara padarytum, ir tas baras nebutu taip toli- ir sviesu prie jos butu- na ir apeinama is visu pusiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2007 10 23, 07:54)
Na stai, bandau ikelti musu busimo busto planeli...
user posted image
Is tikruju dar jokiu pertvaru nera, kol kas tik bendras plotas, tai dar galime kai ka keisti. Tas planelis - musu pats pats pradinis variantas, todel i baldus nekreipkit demesio, nes ten tikra makalyne...Viduryje brezinio tas kvadratas pazymetas raide H - tai kaminas, prie kurio ir turim det kieto kuro katila (planuojam ji det tame tarpelyje tarp tualeto ir kamino) ir dar desim duju katila, kad reikalui esant galetume naudot dujas arba kieta kura. Tualeto durys irgi atsidarines nebe is tos puses, o i laiptineKol kas virtuves ploti pazymejau 2,9m, bet realiai nusiims kazkiek cm apdailai bei pertvarai, tai realiai del viso pikto Alno programoje ta siena braiziau kaip 2,8m. Mano planelyje virtuve pabraizyta vis dar su ilgu darbastaliu palei langa, bet realiai jo jau nenenus del jau mano minetu zemu palangiu  verysad.gif
Papildyta:
Kazko nerodo jokio planelio... g.gif
Tada idedu nuoroda:
http://public.fotki....nas/planas.html
Jei prasys vart. vardo ir passwordo, tai abu- "elvos"

Super Virtuve numeris 1 as kiek supratau tu renkiesi ane? O sienu spalva liks tokia? Nes pas mus ji tokia a la Teliko kambaryhe tai zinok tamsoka gavosi nes kambary tik 1 maziukas langas 4u.gif Taiva bet kadangi man raudona wub.gif Tai sakyciau #1.
O siaip salele det ira gera ideja atitarnaus kaip stalas ir gali daug stalciu prisidet nebent as kaip supratau barelio norit del kambario atskirimo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 23, 15:20)
Elva, dabar man kilo toks klausimas- jei statybos vis dar vyksta, tai kodel negalit liept statybininkams pamuryt virtuves langa taip kaip projekte numatyta unsure.gif  tada galetum sau normaliai destytis baldus smile.gif
Papildyta:
o dar kart paziurejus bendra plana, man rodos gime nebloga mintis lotuliukas.gif
kodel gi tau ties langu nepadarius salos- prie jos ir bara padarytum, ir tas baras nebutu taip toli- ir sviesu prie jos butu- na ir apeinama is visu pusiu smile.gif


tai kad langai senai supirkti buvo - pagal juos ir murijo, ir jau seniai ideti yra... taip kad sito jau nebepakeisiu... schmoll.gif
O ta tavo mintis tikrai verta demesio! bigsmile.gif thumbup.gif Tu cia apie ta virtuves isplanavima kuris breziny dar likes? Tik man vienintelis dalykas kuris maiso - tai tas nelemtas musu neimontuojamas saldytuvas... doh.gif Ir dar baltas kaip koks klozetas... doh.gif tai grozio tikrai nesuteikia...va del to 1 ir 2 variante ji po pertvara paslepiau... blush2.gif

QUOTE(Puikute @ 2007 10 23, 16:22)
Super Virtuve numeris 1 as kiek supratau tu renkiesi ane? O sienu spalva liks tokia? Nes pas mus ji tokia a la Teliko kambaryhe tai zinok tamsoka gavosi nes kambary tik 1 maziukas langas 4u.gif  Taiva bet kadangi man raudona wub.gif Tai sakyciau #1.
O siaip salele det ira gera ideja atitarnaus kaip stalas ir gali daug stalciu prisidet nebent as kaip supratau barelio norit del kambario atskirimo? blush2.gif


Na, dar tikrai neapsisprendus... blush2.gif ir spalvu dar nezinau kokiu tiksliai noresiu... Teisingai mane supratai - tas baras su stalciais butu naudingas daiktams pasideti ir kartu kambari nuo virtuves atskirtu mirksiukas.gif Aciu uz nuomone! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2007 10 22, 16:28)
Gal tiesiog patogiau  mirksiukas.gif  nei susirietus kepti pyragus...

O tai kas tada apačioje pas jus, po virykle?
Atsakyti
Elenele, o as noreciau paklaust ar pas jus kartais ne AEG B5741-4M orkaite? Dbr renkames buitine technika, tai vis ieskau atsiliepimu ir patarimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikute @ 2007 10 23, 00:45)
Man kazkaip norisi kazkokio akcento, kadangi musu didziojo kambarys i virtuve turi dideli langa ir viskas matosi tai norisi kad ir virtuve tiktu prie mano didziojo interjero(kuris aisku procese bet mano mintyse jau viskas suplanuota  blush2.gif )
Labai chiotka spalva Blue Pearl ar tokia? user posted image
Pas mus stalvirshis bus stai toks  user posted image
O grindys dar neisrinktos taip kad tikiuosi pamatyti graziu ideju 4u.gif
Aciu Aciu 4u.gif  Kaip ir sakiau Tavishke irgi superine(jus patys ja kuret ar kas nors padejo?), o del prieziuros tai tikiuosi nebus jos tiek daug doh.gif Jai bus bloga atbegsiu pasibedavot blush2.gif
Iki Kaledu tureciau jau turet virtuve 4u.gif


o cia ant foto pas tave stalvirsis is akmens mases ar laminuotas?
Atsakyti
QUOTE(SweetTalk @ 2007 10 23, 18:39)
Elenele, o as noreciau paklaust ar pas jus kartais ne AEG B5741-4M orkaite? Dbr renkames buitine technika, tai vis ieskau atsiliepimu ir patarimu  ax.gif


Nea, pas mane zanussi smile.gif Nerekomenduoju tongue.gif Draugas turi wirpool, sake, kad gera, nors jis nedaug gamina, o man sitoj mano pyragai sukrenta - ir darau viska iprastai, o be to kaista ji is isores, nors nezinau, gal cia taip turi buti. Siaip sakiau pirmai progai pasitaikius pakeisiu i geresne smile.gif
Atsakyti