Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai, rodom ką turim

[/QUOTE]SoJa Mums stiklą dės po to kai Baltijos Marmuras uždės stalviršį.

Norejau SoJa paklaust. jei ne paslaptis kiek Baltijos Marmuras jums paskaiciavo uz stalvirsi? jei gerai prisimenu tai jums des granita? as niekaip negaliu apsisprest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2007 10 24, 14:34)
Mums stiklą dės po to kai Baltijos Marmuras uždės stalviršį. Stiklą mes pasirinkom būtent tonuotą, nes tokio paties tonuoto stiklo bus ir spintelės, tai pagalvojom, kad tarpusavyje turės derėti. Raštuotas stiklas tai gal ir nelabai praktiška  g.gif nes tarp tų raštų gi kaupsis brudas, bet tų stiklų tai visokių atspalvių yra. Po stiklu dar galima dėti ir apšvietimą, bet mūsų apšvietimas eis iš spintelių apačios. Šiaip tai Vilniuje Vokės3 salone yra Havana kompelktukas su stiklu ir dar su tokiom lentynėlėm-spintelė, tai iš tikro vaizdas  thumbup.gif Su nusibodusiom plytėlėm tai nėr ko ir lyginti. Beje valyti tarpus tarp plytelių virtuvėj tai man  wacko.gif  wacko.gif
Stiklas tvirtinasi varžtais. Yra gi tokių gražių tų varžtų galiukų, atrodo kaip prikniedyta, bet mes kaip jau ir rašiau vis gi tvirtinsim ant viršaus relingus.

o tai kokios kainos to stiklo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2007 10 23, 16:20)
o dar kart paziurejus bendra plana, man rodos gime nebloga mintis lotuliukas.gif
kodel gi tau ties langu nepadarius salos- prie jos ir bara padarytum, ir tas baras nebutu taip toli- ir sviesu prie jos butu- na ir apeinama is visu pusiu smile.gif

QUOTE(elva @ 2007 10 23, 17:48)
O ta tavo mintis tikrai verta demesio! bigsmile.gif  thumbup.gif Tu cia apie ta virtuves isplanavima kuris breziny dar likes? Tik man vienintelis dalykas kuris maiso - tai tas nelemtas musu neimontuojamas saldytuvas... doh.gif Ir dar baltas kaip koks klozetas... doh.gif tai grozio tikrai nesuteikia...va del to 1 ir 2 variante ji po pertvara paslepiau... blush2.gif

Tikrai galima daryti salą ties langu, pvz. taip. Aš čia dar pripiešiau spintelę prie lango blush2.gif - galima ją padaryti žemesnę, kaip palangė. Ji vizualiai pakeičia vaizdą, kad sala neatrodytų išlindusi už virtuvės ribų. Punktyru dar nupiešiau baro sujungimą su ta spintele - jei nori, kad daugiau žmonių galėtų susėsti prie baro mirksiukas.gif. Tik tada jau ne sala bus biggrin.gif. Ir dar pamąstymams nupiešiau kitur plautuvę ir viryklę. Jei dujų katilas bus kampe, tai gal bus 80 cm iki viryklės? Dėl šaldytuvo neverta ilginti sienelę, užteks, kad jo šoną paslėps. O šiaip, jei šaldytuvas tau labai negražus atrodo, tai parduok ir pirk kitą mirksiukas.gif. Nu prarasi 1000 lt - bet tai smulkmena palyginus su namo statybų ir visų baldų kaina irnesakyk.gif.
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2007 10 24, 00:13)
stalciai puodams ir keptuvems bigsmile.gif

Tai prie jų juk dažniau lankstaisi, negu prie orkaitės g.gif, nes čia aiškino būtent taip, kad padaryta orkaitė aukščiau, nes patogiau, lankstytis mažiau reikia.tai jei apačioje puodai, tai tada kažkas ne taip, su tuo paaiškinimu. Na man tada atrodo, kad mados reikalas ir tiek.Gal kam taip gražiau, tada kitas reikalas, dėl grožio nesiginčiju, o dėl patogumo, tai tikrai ginčytis galima.
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 24, 14:17)
Tai prie jų juk dažniau lankstaisi, negu prie orkaitės g.gif, nes čia aiškino būtent taip, kad padaryta orkaitė aukščiau, nes patogiau, lankstytis mažiau reikia.tai jei apačioje puodai, tai tada kažkas ne taip, su tuo paaiškinimu. Na man tada atrodo, kad mados reikalas ir tiek.Gal kam taip gražiau, tada kitas reikalas, dėl grožio nesiginčiju, o dėl patogumo, tai tikrai ginčytis galima.

...ir jei vien del to atimama dalis stalvirsio ir taip mazoje virtuveje...
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 24, 15:17)
Tai prie jų juk dažniau lankstaisi, negu prie orkaitės g.gif, nes čia aiškino būtent taip, kad padaryta orkaitė aukščiau, nes patogiau, lankstytis mažiau reikia.tai jei apačioje puodai, tai tada kažkas ne taip, su tuo paaiškinimu. Na man tada atrodo, kad mados reikalas ir tiek.Gal kam taip gražiau, tada kitas reikalas, dėl grožio nesiginčiju, o dėl patogumo, tai tikrai ginčytis galima.


Visiškai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 10 24, 14:10)
Tai čia kaip supratau mamytė Blum'o kainas surašė, o šios firmos furnitūra yra viena iš brangiausių. Tikrai galima gauti daug pigesnių analogų, tik reikia pasidomėti ir paieškoti. Aš taip pat jau baiginėju virtuvinio projektuką, tai dabar sprendžiu, ko atsisakyt, o ko ne, nes jei kampinė karuselė kainuoja apie 1000,00, o į kampą aš galvoju sukišti mažai naudojamus daiktus, tai manau tie mažai naudojami rakandai tikrai neverti tokios prabangos. Puodus sudėsiu į stalčių, kurių žadu turėti du po 900 ir vieną 500, na vienu žodžiu vietos tikrai daug, tai užkonservuoti 1000 Lt kampe manau neverta. Prašysiu, kad ten padarytų paprastas lentynas ir sukrausiu pvz gėlių vazonus, kurių šiuo metu nenaudoju, o MB turės kur tuščius alaus butelius laikyt , arba įrankius kokius, na sugalvosiu ką įkišt  g.gif


drinks_cheers.gif pas mane irgi lentyna ir tikrai nera taip nepatogu kaip dauguma mano g.gif mirksiukas.gif


QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 24, 15:17)
Tai prie jų juk dažniau lankstaisi, negu prie orkaitės g.gif, nes čia aiškino būtent taip, kad padaryta orkaitė aukščiau, nes patogiau, lankstytis mažiau reikia.tai jei apačioje puodai, tai tada kažkas ne taip, su tuo paaiškinimu. Na man tada atrodo, kad mados reikalas ir tiek.Gal kam taip gražiau, tada kitas reikalas, dėl grožio nesiginčiju, o dėl patogumo, tai tikrai ginčytis galima.


Tai va ir drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=donatada,2007 10 24, 13:52]
[/QUOTE]SoJa Mums stiklą dės po to kai Baltijos Marmuras uždės stalviršį.

Norejau SoJa paklaust. jei ne paslaptis kiek Baltijos Marmuras jums paskaiciavo uz stalvirsi? jei gerai prisimenu tai jums des granita? as niekaip negaliu apsisprest doh.gif
[/quote]

Ne paslaptis ax.gif 4375 Lt. Čia turbūt beveik 4 m. jo bus, su įlieta plautuve ir išfrezuotais nubėgimais į ją. Bet ne granitas bus, o tas dirbtinis akmuo.
Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2007 10 24, 13:53)
o tai kokios kainos to stiklo blush2.gif


Mums Vokė 3 už beveik 4 metrus to stiklo paskaičiavo 250 Lt.
Atsakyti
unsure.gif
QUOTE(Saja @ 2007 10 24, 15:03)
Tikrai galima daryti salą ties langu, pvz. taip. Aš čia dar pripiešiau spintelę prie lango  blush2.gif - galima ją padaryti žemesnę, kaip palangė. Ji vizualiai pakeičia vaizdą, kad sala neatrodytų išlindusi už virtuvės ribų. Punktyru dar nupiešiau baro sujungimą su ta spintele - jei nori, kad daugiau žmonių galėtų susėsti prie baro  mirksiukas.gif. Tik tada jau ne sala bus  biggrin.gif. Ir dar pamąstymams nupiešiau kitur plautuvę ir viryklę. Jei dujų katilas bus kampe, tai gal bus 80 cm iki viryklės? Dėl šaldytuvo neverta ilginti sienelę, užteks, kad jo šoną paslėps. O šiaip, jei šaldytuvas tau labai negražus atrodo, tai parduok ir pirk kitą  mirksiukas.gif. Nu prarasi 1000 lt - bet tai smulkmena palyginus su namo statybų ir visų baldų kaina irnesakyk.gif.



na as tai nemoku tom visom megejiskom programelem dirbt, bet isivaizduoju kad komplektas galetu neuzsisukt palei siena su langu, o pailgint siena skiriancia nuo svetaines- ir ja dar uzsukt taip kad pasleptu saldytuva tada sala patraukt nuo lango apie 80cm unsure.gif na nezinau ar aiskiai parasiau rolleyes.gif
Atsakyti
na pagaliau, lyg ir galutinį variantą susidėliojau biggrin.gif Vokėje III už tokį malonumą paskaičiavo 13,500 Lt. Virtuvės plotis 3,36, ilgis 2,59m. Stalviršis būtų Termopalo, plokštės LMDF. Po viršutinėm spintelėm apšvietimas, stalčiai-Blumo. Kaip galvojat, ar tokiai virtuvei ne per didelė kaina? Išsiunčiau, kad dar keli gamintojai paskaičiuotų, matysiu ką pasiūlys... doh.gif
O virtuvės planiukai čia, kam įdomu
Virtuvė
Virtuvė2
Virtuvė3
Atsakyti

Ne paslaptis ax.gif 4375 Lt. Čia turbūt beveik 4 m. jo bus, su įlieta plautuve ir išfrezuotais nubėgimais į ją. Bet ne granitas bus, o tas dirbtinis akmuo.
Papildyta:
Mums Vokė 3 už beveik 4 metrus to stiklo paskaičiavo 250 Lt.
[/quote]

Soja, o jus kokia spalva issirinkot? Nes mums irgi Baltijos marmuras gamins stalvirsi (sestadieni esam susitare pasirasyt sutarti, spalva DGE-715), bet kolkas mums uz 3.2 m paskaiciavo 3000Lt, tai speju, si kaina be kriaukles ilietos (nors prasem paskaiciuot su ja), o gal.. g.gif Nes kaip matau Jusu kaina skiriasi tik 1400lt, bet cia uz didesni stalvirsi ir kriaukle smile.gif
Beje, Jus tikriausiai Voke-3 virtuve uzsisaket ir todel ten ir stikla isigijot"? Nes mes norejom tik stikla, bet pasake, kad siaip stiklo neparduos, reikia tada ir virtuve pirkti doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobrytė @ 2007 10 24, 14:17)
Tai prie jų juk dažniau lankstaisi, negu prie orkaitės g.gif, nes čia aiškino būtent taip, kad padaryta orkaitė aukščiau, nes patogiau, lankstytis mažiau reikia.tai jei apačioje puodai, tai tada kažkas ne taip, su tuo paaiškinimu. Na man tada atrodo, kad mados reikalas ir tiek.Gal kam taip gražiau, tada kitas reikalas, dėl grožio nesiginčiju, o dėl patogumo, tai tikrai ginčytis galima.


nereikai suplakti visu pasisakymu i kruva lotuliukas.gif lotuliukas.gif as nesakiau kad darau kad nereiektu lankstytis, o sakiau kad darau stalcius po kaitlente, nes man bus arciau puodai ir keptuves ir irankiai prie darbo vietos, o orkaite visai kitam virtuves kampe, ja naudojuosi retai, be to biski ir del dizaino, nes kai projektvau savo virtuve , ir SM meraites patarinejo tame kampe pakelti ka nors, kad graziau atrodytu, nes pirminis variantas atrode nuobodziai ax.gif

cia va dar negalutinis bet apytikslis busimos mano virtuves planelis ax.gif
user posted image

i spalvas demesio nekreipkite, dureles greiciausia bus zalsvos, stalvirsis pieno spalvos
Atsakyti