Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Virtuvės baldai, rodom ką turim
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Puikute
QUOTE(Laukutis @ 2007 11 01, 09:29)
Sveikos mamos. Na jus cia greitai pildote tuos puslapius....smile.gif
Tikiuosi, kad nepykstate, jog lendu cia i Jusu pasiplepejimus...
Na kas gi čia per išmislas....pabandykite kurioj nors vietoj ant tokių grindų užpilti vandens ir palaikyti kokias 15 min. Pamatysite, kokie gražūs "pūsliukai" pasidarys...Laminuotų grindų plokštės yra neatsparios drėgmei, tiksliau sakant laminuota pusė tai atspari, tačiau kraštai labai gerai sugeria vandenį ir kadangi šių plokščių plotis nėra toks didelis, kad užtektų vienos visam tarpui nuo stalviršio iki spintelių, tai reikia jungti bent kelias. O sujungus, sujungimo vietoje lieka mikrotarpas, per kurį vanduo gal ir nepateks (kadangi vertikali plokštuma), tačiau vandens garai tai tikrai per tam tikrą laiką pridarys bėdų (siena prie kaitlentės, kur puodai verda, ar prie kriauklės). O laminuotos plokštės pločio tikrai užteks ir nebus jokių sujungimų, per kuriuos galėtų patekti vanduo ar garai. Todėl jeigu nenorite dėti tokiose vietose plytelių, tai patarčiau rinktis tik LMDP. Yra ir kitokių variantų: spalvoto plastiko plokštė (aišku bus brangiau), spalvotas, tonuotas stiklas (nelabai spėsit valyti, nes matysis visos dėmelės), arba nusidažykite tą vietą aliejiniais dažais, kokiais rusų laikais mokyklų sienas dažė  biggrin.gif , tai tokia siena bijos nebent tik batų su smailais aukštakulniais  smile.gif .

Dėl rozečių orkaitėms....visų pirma pagalvokite, ar tikrai norėsite (ar reikės) jų laidus ištraukinėti. Jeigu rozečių pakanka kitiems prietaisams, tai orkaičių išjunginėti neverta ir rozetę įrenkite (arba vien atskirą laidą tegul išveda elektrikas) žemiau stalviršio, kad nesimatytų. Daryti rozetę iškart virš plintuso yra netgi negalima, nes neatitinka el. saugos reikalavimų (rozetės turi būti ne mažiau kaip 20 cm virš grindų, nes galite netyčia prilipti prie rozetės, plaudamos šlapiu skuduru grindis).
Jeigu tikrai norėsite dažnai išjunginėti orkaites ir kt. (mikrobanges ir t.t.) iš rozetės ir dar el. instaliacija virtuvėje neišvedžiota, galite prašyti elektriko, kad padarytų atskirą jungiklį (kad ir tame pačiame rozečių bloke, kuris bus virš stalviršio, ar kurioj kitoj vietoj), kuris išjungtų orkaitės rozetę (nutrauktų grandinę).
Papildyta:
Įmečiau kelias savo padarytų baldų foto. Jei norite, galite pasižiurėti.
Na kai kurios yra tik kompiuteriniai projektai, nes kartais pamirštu pasiimti fotoaparaatą... blush2.gif

Mano baldai
*

Ne Ne ne , as nezinau is kur tu istraukiai kad neatsparios dregmei doh.gif Nebent detum koki laibai pigu laminata. Viskas instaliuojama su tam tikra dregme sugerianciu tokiu ala paralonu(ir ant sienu ir grindu) jai ir praleistu pro sona laminatui tai nepakenktu. Mano sesute turi jau beveik 7 metus laminata isidejusi ir ko jis nemates ispilinmu, suniuko stebuklu ir visko ka galima isivaizuot ir atrodo kaip naujas. Kiti draugai i vonia isideja laminata ir jau 4 metai kaip puikia tarnauja, ten ir dregme ir vanduo ir tt. ir labai patenkinti. thumbup.gif Jai laminatas idetas taisiklingai jis tarnaus tikrai ilgai.
p.s. Zinau tik kad jo kalti negalima nes jis turi slankioti, jai sukali tada nuo dregmes jis raitytis pradeda blush2.gif
1000inis
QUOTE(gp0629 @ 2007 10 30, 22:27)
Mamytes, skaiciau kad vietoje plyteliu dedate nezinau kaip vadinasi - kartonas? jei kas dejot ar nesudetinga priziureti, man atrodo ant jo ir vandens lasiukai matysis g.gif
*

ne pas mane, tik maciau pas draugus ir perduodu atsiliepimus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mano isvada: po ilgesnio sveitimo nusisveis pavirsius (palyginciau su plaunamais tapetais-na gal geriau, bet sunkiau pakeist)
elva
Mergaites, vel ateinu pas jus patarimo... blush2.gif Atrodo, kad visgi nusprendziau virtuve daryt pagal savo susistatyta 2 varianta... g.gif tai dabar galvoju - kaip geriau - ar kai salia saldytuvo prijungtas baras (tada toj tuscioj erdvej dar butu valgomasis):
http://public.fotki.com/elvos/virtuve-2a/,
ar baro isvis nedaryti, o tiesiog prie lango deti staliuka su kedem (tada valgomojo nebedaryciau, o tuscioj erdvej butu minkstas kampas):
http://public.fotki.com/elvos/virtuve-2-su-stalu/ g.gif

Tiesa, brezinyje pavaizduota tik puse erves (is tikruju dar i kaire nuo brezinuko yra toks pat ilgas ir siauras erdves plotas).

Ir dar vienas klausimukas... blush2.gif Kadangi niekada nesu turejusi jokiu reikalu su indaplove, o busimoj virtuvej noriu ja tureti, tai pasakykit man, ar ji butinai turi buti prie kriaukles tik del nuoteku vamzdziu isvedziojimo ar ir dar del kokiu nors priezasciu? blush2.gif Galvoju, ar galeciau savo projektelyje indaplove sukeist vietomis su stalciais prie pat sienos?(man stalciai butu patogiau arciau kriaukles...) 4u.gif
Žmona
QUOTE(Laukutis @ 2007 11 01, 17:29)

swoon.gif Čia tik mano nuomonė cool.gif
Puikute
QUOTE(elva @ 2007 11 02, 12:19)
Mergaites, vel ateinu pas jus patarimo... blush2.gif Atrodo, kad visgi nusprendziau virtuve daryt pagal savo susistatyta 2 varianta... g.gif tai dabar galvoju - kaip geriau - ar kai salia saldytuvo prijungtas baras (tada toj tuscioj erdvej dar butu valgomasis):
ar baro isvis nedaryti, o tiesiog prie lango deti staliuka su kedem (tada valgomojo nebedaryciau,  o tuscioj erdvej butu minkstas kampas):
http://public.fotki.com/elvos/virtuve-2-su-stalu/  g.gif

Tiesa, brezinyje pavaizduota tik puse erves (is tikruju dar i kaire nuo brezinuko yra toks pat ilgas ir siauras erdves plotas).

Ir dar vienas klausimukas... blush2.gif Kadangi niekada nesu turejusi jokiu reikalu su indaplove, o busimoj virtuvej noriu ja tureti, tai pasakykit man, ar ji butinai turi buti prie kriaukles tik del nuoteku vamzdziu isvedziojimo ar ir dar del kokiu nors priezasciu? blush2.gif Galvoju, ar galeciau savo projektelyje indaplove sukeist vietomis su stalciais prie pat sienos?(man stalciai butu patogiau arciau kriaukles...) 4u.gif
*

Nors ir neesu labai baru megeja bet man su baru variantas grazesnis thumbup.gif Na o su stalu siaip atrodo praktiskesnis seimyna gales visa susest 4u.gif (ojai ir bara ir stala det tik mazesni koki prie lango? ar erdves mazai? g.gif ) O siaip del indaploves tai kiek esu maciusi ir turejusi visur dedamos prie kriaukles nes prijungimas patogesnis bet jai turi extra pinigeliu gali ja ir bet kur pastatyti tik teks vamzdzius prijunginet(jai namas tai gerai bet bute nezinau ar galima taip ir bedaryti) g.gif
vvandene
QUOTE(Žmona @ 2007 11 02, 21:41)
swoon.gif Čia tik mano nuomonė  cool.gif
*

drinks_cheers.gif
Ladute
*

drinks_cheers.gif

fear.gif fear.gif
Juro
QUOTE(elva @ 2007 11 02, 20:19)
ar baro isvis nedaryti, o tiesiog prie lango deti staliuka su kedem (tada valgomojo nebedaryciau,  o tuscioj erdvej butu minkstas kampas):
http://public.fotki.com/elvos/virtuve-2-su-stalu/  g.gif

*

Man geriau antras variantas, jauki seimos virtuve, o ne uzeiga prie baro prisest 4u.gif , o del indaploves, pries dedant i indaplove indus, as asmeniskai maisto likucius papildomai pakisu po tekanciu vandenuku, taip kad ir del nuoteku, ir del patogumo dirbant indaplove tuųretu buti salia g.gif
Estrella...
elve,man gražiau virtuvė su stalu,nes baras ,tai tik baru ir lieka ax.gif ten tik prisėsti galima,o va visai šeimai geriau būtų ,kad prie stalo visi kartu sėdėtų ax.gif na čia mano tokia nuomonė 4u.gif
Saja
Elva, kasdieniam gyvenimui patogesnis yra variantas su stalu - nereikia toli nešti valgyti arba eiti per visą kambarį trūkstamą šaukštelį pasiimti doh.gif (juk prie baro visi netilpsite), ir į virtuvę patogiau įeiti, nes nereikia baro apeiti. Kita vertus, jei reikėtų prie šito stalo vaišinti svečius, tai gautųsi, kad sėdite virtuvėje unsure.gif. Nebent bus galima tam kartui stalą pernešti toliau. O jeigu tuščioj erdvėj statysite minkštą kampą, tai gausis du minkšti komplektai svetainėje? g.gif Na gal ir nieko, o gal ir per daug biggrin.gif. Kol dukrelė maža, ten būtų patogu patiesti kilimėlį žaidimams, kol mama virtuvėje darbuojasi. Arba kompiuterio stalą galima pastatyti (aišku, jei taip jums tinka, nes mano vyrui reikia atskiro darbo kambario, svetainėje-virtuvėje jam trūksta ramybės doh.gif). O variantas su baru irgi geras, gal net gražiau ir įdomiau žiūrisi, tik nėra to patogumo, apie kurį parašiau pirmame sakinyje mirksiukas.gif.

Dėl indaplovės vietos - manau, kad neturėtų būti problemų nuvesti vandentiekį toliau ir pastatyti ją toliau nuo plautuvės.
dute_a
o cia musu naujausias projektas, tik spalvu neleidzia uzseivinti, ten visur turi buti ruda, tik stalvirsis kitos spalvos, gal kokiu patarimu ar kritikos turit? g.gif gal ka su spalvom patarsit?man atrodo kad gal per tamsi bus g.gif ir dar noriu patarimo,prie dujines galvojam deti plyteles arba plokste, o prie lango prie to stalvirsio nezinau ka daryti ar deti plyteles ar nieko nedeti g.gif
user posted image
elenele
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 02:10)
o cia musu naujausias projektas, tik spalvu neleidzia uzseivinti, ten visur turi buti ruda, tik stalvirsis kitos spalvos, gal kokiu patarimu ar kritikos turit? g.gif gal ka su spalvom patarsit?man atrodo kad gal per tamsi bus g.gif ir dar noriu patarimo,prie dujines galvojam deti plyteles arba plokste, o prie lango prie to stalvirsio nezinau ka daryti ar deti plyteles ar nieko nedeti g.gif 
user posted image
*

Mano galva, viskas ciki, tik as manau, kad reikia sukeisti vietom indaplove su kriaukle, nes tada ir bus daugiau vietos prie kaitlentes, ir kai indus plausi (nors indaplove yra, vis tiek kai ka plausi) nesitaskys ant ikaitusios kaitlentes vanduo smile.gif Na cia man taip atrodo, kad butu geriau toks variantas 4u.gif
O prie lango dek plyteles, nes ar mesa pjaustysi ar dar ka nors, ir vis tiek taskysis ant sienu, o virs plyteliu juostos dar toj vietoj galima padaryti lentyneles tokias, kokiem grazesniem dalykam sudeti, o po tom lentynelem galima lemputes itaisyti (darbastaliui apsviesti) smile.gif
Nerutė
dute_a o saldytuvas bus imontuojamas ar ne? blush2.gif man del vientisumo noretus imontuojamo blush2.gif Del sokolado spalvos jau rasiau - labai tepasi ir amtosi ir valosi prativnai, visa kita del spalvos ok wink.gif ir del spinteliu aukscio ,ar jos bus vienodam aukstyje????? Noretusi vienodo..... blush2.gif
prie lango nieko nedeciau, kur kriaukle ir gali taskytis yra langas, lengvai nuvalomas blush2.gif o toliau tikrai nera reikalo deti, bent jau mant aip atrodo 4u.gif

prirasiau tipo labai nutuokciau blush2.gif pas save lepsusu sociai prisidariau blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Papildyta:
tiesa as ir noriu pasitart... kiek ziuriu projektu kazkaip man labai aukstai gartraukiai atrodo pakabinti,..... kokiu atstumo nuo orkaites turetu but gartraukis??? nes mano galva ziuris graziau kai lygiai su spintelemis blush2.gif

imetu foto

http://images30.fotki.com/v39/free/001f2/1....jpg?1192814749

Papildyta:
QUOTE(Milli @ 2007 11 03, 20:24)
elve,man gražiau virtuvė su stalu,nes baras ,tai tik baru ir lieka  ax.gif ten tik prisėsti galima,o va visai šeimai geriau būtų ,kad prie stalo visi kartu sėdėtų  ax.gif na čia mano tokia nuomonė  4u.gif
*

man ir su stalu graziau ax.gif
dute_a
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 04, 11:13)
dute_a o saldytuvas bus imontuojamas ar ne?  blush2.gif  man del vientisumo noretus imontuojamo  blush2.gif  Del sokolado spalvos jau rasiau - labai tepasi ir amtosi ir valosi prativnai, visa kita del spalvos ok wink.gif ir del spinteliu aukscio ,ar jos bus vienodam aukstyje????? Noretusi vienodo.....  blush2.gif 
prie lango nieko nedeciau, kur kriaukle ir gali taskytis yra langas, lengvai nuvalomas  blush2.gif  o toliau tikrai nera reikalo deti, bent jau mant aip atrodo  4u.gif

is pradziu galvojom deti imontuojama bet kad juos apziureje pamatem kad tie imontuojami labai brangus ir palyginti su nemontuojamais tikrai prasti, ir funkciju mazai, na dar del to mastom.galvojam det ne montuojama ir virs jo nedidele spintute ir plokste is sono, kad butu jis tarsi nisoje.del spinteliu irgi mastau ar vienodam aukstyje bus, bet as galvoju ar nebus per tamsi virtuve g.gif
Nerutė
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 12:20)
bet as galvoju ar nebus per tamsi virtuve g.gif
*

paziurek i mano - tamsoka, bet viskas priklauso nuo erdves ir kitu spalviniu variantu... mes daug baldu neturime bet valgomasis bus bent jau taip galvoju kol kas irgi sokoladinis stalas su sviesiom kedem, o svetaine sviesi kremine wink.gif tai gal ta tamsi taip nebaugins smile.gif nors pas mus ir plotai ohoho kokie blink.gif
dute_a
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 04, 11:26)
paziurek i mano - tamsoka, bet viskas priklauso nuo erdves ir kitu spalviniu variantu... mes daug baldu neturime bet valgomasis bus bent jau taip galvoju kol kas irgi sokoladinis stalas su sviesiom kedem, o svetaine sviesi kremine wink.gif tai gal ta tamsi taip nebaugins smile.gif nors pas mus ir plotai ohoho kokie  blink.gif
*

na gal ir taip, bet va galvoju del saldytuvo, mes galim skirti apie 2000lt o uz tokia suma imontuojami labai prasti, o neimontuojamu yra tikrai geresniu, kazi ar labai baisiai jis atrodytu neimontuotas g.gif spalva butu sidabrine g.gif , bet galvoju ar del vientisumo ir grozio verta atsisakyti geresnio saldytuvo g.gif unsure.gif
Nerutė
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 12:39)
bet galvoju ar del vientisumo ir grozio verta atsisakyti geresnio saldytuvo g.gif  unsure.gif
*

nezinau 4u.gif mes atsisakem vardan grozio 4u.gif tiesa sakant net nezinau ar musu saldytuvas toks jau prastas... 2 t jis mums ir kainavo, be nepamirsk kad darant imontuojama brangs ir pats virtuves komplektas... blush2.gif sunku ka patarti, man tikrai graziau imontuojami..... bet tai tik mano nuomone ax.gif blush2.gif
Giedriene
Jau už kelių savaičių vedžios pas mus santechniką ir elektrą,todėl jau manau reiktų mąstyt apie virtuvės apstatymą.Su alno vis pasibraižau,bet kaip įdėti jums kad pakritikuotumėt ir gerų minčių duotumėt,niekaip nesuprantu doh.gif ax.gif
dute_a
QUOTE(Giedriene @ 2007 11 04, 12:50)
Jau už kelių savaičių vedžios pas mus santechniką ir elektrą,todėl jau manau reiktų mąstyt apie virtuvės apstatymą.Su alno vis pasibraižau,bet kaip įdėti jums kad pakritikuotumėt ir gerų minčių duotumėt,niekaip nesuprantu  doh.gif  ax.gif
*

atsiusk i dute_@yahoo.com ikelsiu 4u.gif
Giedriene
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 14:02)
atsiusk i dute_@yahoo.com ikelsiu 4u.gif
*

Tai va kad is Alno niekaip man neuzsiseivina kaip paveiksliukas,tik kai ijungta Alno tada atidaro visus variantus,o kai neijungta can not open tada doh.gif
dute_a
o tu padarei ful screen? ten tada raso save ful screen, ir uzseivini, na tai atsiusk vistiek gal man atsidarys, gal pas tave kokios programos truksta 4u.gif
Laukutis
*

Sveikos. Dekui už Jusu nuomone. Aš taip ir tikėjausi, kad ne visoms patiks. Kai kurie projektėliai man ir pačiam nepatinka. Tačiau aš pats nesu dizaineris ir darau tai, ko prašo klientas. Galiu tik patarti, kas ir kur praktiškiau, funkcionaliau ir pan., o dėl pačio grožio ir kokių baldų nori, tai turi apsispręsti klientas. Mano užduotis - yra tik sukonstruoti (suprojektuoti) ir paskui pagaminti, o dizaineris iš manęs tikrai ne koks blush2.gif ir tą aš kiekvienam klientui iš karto pasakau. Yra visokių žurnalų su gražiom nuotraukom, kuriuos galiu parodyti klientui, kai kurie turi jau su dizaineriu pasidarę projektą ir jiems tik reikia kad kas nors tą projektą įgyvendintų.

Tai tiek. Jei kam ko reikės, galite kreiptis.
Giedriene
Na šiaip ne taip doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image

noriu vistik aukštai įmontuotos orkaitės ir mokrobangės,bet sumažėja darbastalio.Indaplovė vis gaunasi dešinėj nuo kriauklės doh.gif Gal kokių minčių pametėsit,nes kai užsiciklinau ant tokio projektelio,niekas daugiau ir nelenda galvon doh.gif
dute_a
as irgi manau kad reik ziuret i darbo kokybe.jei virtuves atrodo baisios tai jau kalte tu kas jas susigalvojo, o baldzius jas tik pagamina 4u.gif
klanas
Labas. Merginos, skaitydamas jusu foruma pastebejau, kad mano nuomone jus darote klaida pasitelkdamos programas projektavimo. Mes irgi buvome pasiprojektave su Alno, bet mums kazko truko, patare mums vienas baldu gamintojas, ideja turi prasideti nuo piestuko, ispradziu bendrais bruozais, gali buti ir netvarkingas eskiziukas, paskui is jo ant languoto popieriaus gimsta detalesnis. Paiimkite piestuka ir trintuka i rankas ir pamatysite, kad fantazijai nera ribu.
elva
Mergaites, aciu visoms uz nuomones de mano virtuves projektelio ir uz informacija del indaploves... 4u.gif

QUOTE(Puikute @ 2007 11 02, 20:49)
Nors ir neesu labai baru megeja bet man su baru variantas grazesnis thumbup.gif  Na o su stalu siaip atrodo praktiskesnis seimyna gales visa susest 4u.gif (ojai ir bara ir stala det tik mazesni koki prie lango? ar erdves mazai? g.gif ) O siaip del indaploves tai kiek esu maciusi ir turejusi visur dedamos prie kriaukles nes prijungimas patogesnis bet jai turi extra pinigeliu gali ja ir bet kur pastatyti tik teks vamzdzius prijunginet(jai namas tai gerai bet bute nezinau ar galima taip ir bedaryti) g.gif
*

Nea, ir baras, ir stalas virtuveje tikrai netilps... schmoll.gif Jau ir taip stala dariau matmenu 0,7m x 1,2m

QUOTE(Saja @ 2007 11 03, 20:21)
Elva, kasdieniam gyvenimui patogesnis yra variantas su stalu - nereikia toli nešti valgyti arba eiti per visą kambarį trūkstamą šaukštelį pasiimti  doh.gif (juk prie baro visi netilpsite), ir į virtuvę patogiau įeiti, nes nereikia baro apeiti. Kita vertus, jei reikėtų prie šito stalo vaišinti svečius, tai gautųsi, kad sėdite virtuvėje  unsure.gif. Nebent bus galima tam kartui stalą pernešti toliau. O jeigu tuščioj erdvėj statysite minkštą kampą, tai gausis du minkšti komplektai svetainėje?  g.gif Na gal ir nieko, o gal ir per daug  biggrin.gif. Kol dukrelė maža, ten būtų patogu patiesti kilimėlį žaidimams, kol mama virtuvėje darbuojasi. Arba kompiuterio stalą galima pastatyti (aišku, jei taip jums tinka, nes mano vyrui reikia atskiro darbo kambario, svetainėje-virtuvėje jam trūksta ramybės  doh.gif). O variantas su baru irgi geras, gal net gražiau ir įdomiau žiūrisi, tik nėra to patogumo, apie kurį parašiau pirmame sakinyje  mirksiukas.gif.

Dėl indaplovės vietos - manau, kad neturėtų būti problemų nuvesti vandentiekį toliau ir pastatyti ją toliau nuo plautuvės.
*

Saja, as irgi del to ta stala virtuvej ir susigalvojau, kad mano manymu taip tiesiog patogiau... g.gif Pvz. vaiku prie baro tai juk nepasodinsi, o jei nores kartu su mama dirbancia virtuveje kartu but? Tada stalas labai gerai butu... Na, o baras - akiai graziau ir gal ne taip buitiska kaip stalas... g.gif Na, sveciams vaisinti tas virtuvinis stalas tikrai butu per mazas, todel svajoju apie didesni valgomojo stala (bent su 6 kedem), tik nezinau, ar jis toj mano erdvej beisipaisytu... doh.gif Tiesiog ta svetaine tokia L raides formos gaunasi ir nezinau kaip i ja baldus reiks sustatyt...Va bendras svetaines - virtuves brezinukas: http://public.fotki.com/elvos/svetaines-vi...rtuntitled.html
Ten virsutinej brezinio daly, kairej dar matosi galiukas vonios, o praejimui tarp virtuves ir vonios like apie 1,1m.
Tai va, jei virtuve daryciau su stalu, tai minkstas kampas eitu uz virtuvinio stalo (ir svetainej tikrai neturesiu 2 minkstu kampu biggrin.gif ) Prie galines sienos butu sekcija su TV, o va ta dalis prie vonios (ir didziojo lango) lieka neisnaudota... g.gif Tai ir galvoju, ka man ten geriau tada daryt - ar kampeli vaikui (kaip tu, Saja teisingai ir pastebejai, kad tokio dalyko vistiek reikes), ar valgomojo stala det (bet tada virtuve su baru dayciau), ar kompiuteriui kampa skirt... Tesiog nebezinau kaip cia protingiau ta turima erdve isnaudot... doh.gif Labai riboja tas, kad sekcija galiu tik prie galines sienos statyt, o is sonu po du langus... g.gif
elva
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 01:10)
user posted image
*

Dute_a, man tavo projektelis atrodo visai fainai mirksiukas.gif Kriaukles su indaplove vietomis nekeisciau, nes visai prarastum darbastalio... Dabar taip pagalvojau - o kaip butu jei kriaukle detum visai prie krasto (prie duru), o stalcius - i kriaukles vieta? Aisku, kriaukle prie krasto gal ir nera geriausia mintis, bet tada nenusidegintum plaudama indus, o ir darbastaliui vietos uztektu. Virs kriaukles ant sieneles dar galetum kokia dziovyklele ar siaip spintele pakabint. Tarp spinteliu (ir prie krastines sieneles deciau arba plokste arba plyteles (ziurint ka pati pasirinksi), nes jei ten ir bus tavo darbastalis, vistiek labai didele tikimybe, kad siena virs darbastalio nusiterlios, o nuo plokstes ar plyteliu galesi lengvai nuvalyti smile.gif

QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 11:39)
na gal ir taip, bet va galvoju del saldytuvo, mes galim skirti apie 2000lt o uz tokia suma imontuojami labai prasti, o neimontuojamu yra tikrai geresniu, kazi ar labai baisiai jis atrodytu neimontuotas g.gif spalva butu sidabrine g.gif , bet galvoju ar del vientisumo ir grozio verta atsisakyti geresnio saldytuvo g.gif  unsure.gif
*

Na tau su saldytuvu dar visai normaliai gaunasi - jis pas tave sidabrinis, o pas mane - isvis baltas... doh.gif biggrin.gif Tai as irgi taip nenoriu 3 metus gerai veikiancio saldytuvo pusvelciui prakalt, nes pinigu tai juodai viskam truksta... doh.gif O jeigu stalvirsi darytum kokio pilko atspalvio, tai manau tas tavo saldytuvas labai puikiai derintusi.
Bijai, kad virtuve gali atrodyti per tamsi? Tai stalvirsi, plokste (ar plyteles) bei virtuves sienas rinkis sviesios spalvos ir viskas bus OK! thumbup.gif mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Giedriene @ 2007 11 04, 13:34)
Na šiaip ne taip  doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image

noriu vistik aukštai įmontuotos orkaitės ir mokrobangės,bet sumažėja darbastalio.Indaplovė vis gaunasi dešinėj nuo kriauklės  doh.gif Gal kokių minčių pametėsit,nes kai užsiciklinau ant tokio projektelio,niekas daugiau ir nelenda galvon  doh.gif
*

Giedriene, nelabai supratau, kodel tau sumazeja darbastalio pakelus aukstai orkaite su mikrobange? unsure.gif g.gif Tegu buna ta orkaite su mikrobange didelej spintoj prie saldytuvo (bet tada ja daryciau vienodo aukscio su saldytuvu). Kitas pakabinamas spintutes irgi deciau viename aukstyje su saldytuvo ir didziosios spintos virsumi (o gal jos ir yra vienam auksty, tik atrodo kitaip?)
O kuo blogai kad indaplove desinej nuo kriaukles? g.gif Jei nori kad butu kairej, tai gal galima butu sukeisti kriaukle su virykle vietomis?Tada kairej pusej kriaukles galetum statyti indaplove, o tarp didziosios spintos ir virykles tegu buna stalciai? g.gif Nebent jau nebegalima keist virykles ir kriaukles vietos...
Papildyta:
QUOTE(klanas @ 2007 11 04, 15:15)
Labas. Merginos, skaitydamas jusu foruma pastebejau, kad mano nuomone jus darote klaida pasitelkdamos programas projektavimo. Mes irgi buvome pasiprojektave su Alno, bet mums kazko truko, patare mums vienas baldu gamintojas, ideja turi prasideti nuo piestuko, ispradziu bendrais bruozais, gali buti ir netvarkingas eskiziukas, paskui is jo ant languoto popieriaus gimsta detalesnis. Paiimkite piestuka ir trintuka i rankas ir pamatysite, kad fantazijai nera ribu.
*

Manau, kad daug kas pacioj pradzioj butent taip ir daro smile.gif (bent jau as tai tikrai taip dariau), bet juk norisi viska pasideliot ir su kokia programele ir savo "pasvaigimus ant popieriaus" pamatyt erdviniame vaizde smile.gif Va tada daug tokiu "beribes fantazijos vaisiu" ir atbyra... lotuliukas.gif
Jurgitukas1
QUOTE(dute_a @ 2007 11 04, 12:39)
na gal ir taip, bet va galvoju del saldytuvo, mes galim skirti apie 2000lt o uz tokia suma imontuojami labai prasti, o neimontuojamu yra tikrai geresniu, kazi ar labai baisiai jis atrodytu neimontuotas g.gif spalva butu sidabrine g.gif , bet galvoju ar del vientisumo ir grozio verta atsisakyti geresnio saldytuvo g.gif  unsure.gif
*

Vat ir man tapati problema, niekaipnesugalvoju kas geriau doh.gif

Turiu dar kita problema,kadangi sugalvojau kampe daryti kriaukle, tai jos spinteles ismatvamai 80x80 cm, jei nenoriu, kad butu status kampas, tai spinteles po kriaukle dureliu plotis gaunas tik apie 28 cm doh.gif
Nemoku su programa projekto pabraizyti blush2.gif Kai projektabraizem Alante, tai nei puse zodzio apie siauras dureles nesake, nepatare, kad bus nepatogu ar pan doh.gif O visi ivadai jau padaryti ir realiai keisti nelabai turiu kaip, nes virtuve maza ir kampu sukasi smile.gif
Jei bus aisku, tai ismatavimai 1.9 x 2.6 m. Tai vienoje puseje saldytuvas, indaplove 45 cm, kampe kriaukle, tada sukasi darbastalis 90 cm, po juo stalciai, virykle ir iki sienos dar 30 cm lieka, kokiam arbatinukui vietos bus biggrin.gif Gal kas turit tokiu imatavimu kampine spintele? unsure.gif
Nerutė
Jurgitukas kampe kriaule nera labai patogi naudoti wink.gif Aisku jei kitaip niekaip niekaip tai tiks ir kampe wink.gif
as tai prasoviau, tokio didumo virtuve turiu ir kriaukle kampe pasidariau, nu visiskai fool.gif buvau kai brezinius ziurejau 4u.gif
Jurgitukas1
QUOTE(Nerutė @ 2007 11 04, 18:51)
Jurgitukas kampe kriaule nera labai patogi naudoti  wink.gif Aisku jei kitaip niekaip niekaip tai tiks ir kampe wink.gif
*

cry.gif Aciu uz nuomone mirksiukas.gif

Kad nera kaip kitaip daryt doh.gif Jau braizyta, stumdyta ir t.t. Nenoriu prarast didesnio darbastalio del kriaukles schmoll.gif Nes dabartiniuose namuose, man tai labaiusiai ir nepatinka, kad nuplovus darzoves reikia nestis ant valgomojo stalo pjaustyti, nes virykle per arti kriaukles doh.gif Zodziu be zodziu cool.gif Dazniausiai norai prasilenkia su patogumu, funkcionalumu ir galimybemis 4u.gif
kioske
parodysiu fragmentuka savo virtuvinio su kampine kriaukle 4u.gif gal kam tiks tokia ideja bigsmile.gif
user posted image
ir virtuves staliuka su kedemis 4u.gif
user posted image
Jurgitukas1
QUOTE(kioske @ 2007 11 04, 22:32)
parodysiu fragmentuka savo virtuvinio su kampine kriaukle  4u.gif gal kam tiks tokia ideja  bigsmile.gif
user posted image
ir virtuves staliuka su kedemis  4u.gif 
user posted image
*

O kokie kampines spinteles ismatavimai,kur kriaukle istatyta?
Nike
QUOTE(kioske @ 2007 11 04, 21:32)
parodysiu fragmentuka savo virtuvinio su kampine kriaukle  4u.gif gal kam tiks tokia ideja  bigsmile.gif
user posted image

o po kriaukle tu pastaciusi siuksliadeze tikriausiai ? kokio dydzio tos dureles po kiaukle ? pas mane kazkas panasaus bus su kampine kriaukle, tik dureles atsidarys tokia armonikele - turiu omeny, kad dureles tokios dvigubos bus- viena dalis po kriaukle, o kita dalis ant tos uzsisukusios spinteles......
Plaukuota
as kai cia paskaitydavau, irgi isikaliau i galva, kad kampe ar prie pat sienos kriaukle nepatogu doh.gif ir gailiuos siaip, kad nepritraukiau jos arciau saldytuvo, butu didesnis darbastalis, et...kad be galvos tai nieks nekaltas biggrin.gif mana, kad nepatogu gali buti tik kai baldai uzsisuka kampu, bet tas kampas paliktas status ir ten ikista kriaukle, nu suprantat ax.gif
Jurgitukas1
As apie toki kampa kalbu, gal kas aisku is nuotraukos, kai kampines spinteles durys yra tiesios ir darinejasi paprastai ax.gif
O cia kriaukle kampe ir tam kampe toks paaukstininimas dar yra smile.gif
user posted image

Sitam komplekte tikta kampine kriaukle ir patinka lotuliukas.gif
laureena
QUOTE(Almuka @ 2007 11 05, 10:49)
as kai cia paskaitydavau, irgi isikaliau i galva, kad kampe ar prie pat sienos kriaukle nepatogu doh.gif ir gailiuos siaip, kad nepritraukiau jos arciau saldytuvo, butu didesnis darbastalis, et...kad be galvos tai nieks nekaltas biggrin.gif mana, kad nepatogu gali buti tik kai baldai uzsisuka kampu, bet tas kampas paliktas status ir ten ikista kriaukle, nu suprantat ax.gif
*

Ar kampas kur kriaukle status ar suapvalintas, neturi reiksmes, man asmeniskai vistiek nepatogu.
Giga*
gal kas zinote ar susiduret- jei kampine spintele su nukirstu kampu kaip kad cia auksciau idetoje alanto foto, ar imanoma patogiai pasiekti virs jos esancia pakabinama spintele ? ir ar tas kampas su kampine spintele neatrodo grziozdiskas ?
visada norejau tureti spintele su staciu kampu, bet man labai daug kas sako, kad tos armonika atsidarancios dureles realybeje yra labai nepatogios, nes tipo jos apdauzo salia esancias spinteles, nes uzdarinejant reikai labai nusitaikyti doh.gif noreciau nuomoniu tu, kurios GYVAi turi vienokia ar kitokia aprasyta spintele 4u.gif
Cobre
Pervariau krūvą žurnalų, nes pasidarė įdomu, dėl orkaičių, ar jas dabar žemai ar pakeltas daro.Mano pastebėjimai tokie, jei virtuvė nedidelė, tai dažniausiai daro apačioje, o jei jau kelia į viršų, tai orkaitės apačia būna ne su lig darbastaliu, o žemiau.Manau, kad taip tikrai patogiau, negu iškelta aukščiau. Čia gal sakau kam įdomu, būtų blush2.gif Žiūrinėjau italų virtuves, jei ką ax.gif
Jurgitukas1
QUOTE(Bomba @ 2007 11 05, 13:44)
visada norejau tureti spintele su staciu kampu, bet man labai daug kas sako, kad tos armonika atsidarancios dureles realybeje yra labai nepatogios, nes tipo jos apdauzo salia esancias spinteles, nes uzdarinejant reikai labai nusitaikyti  doh.gif noreciau nuomoniu tu, kurios GYVAi turi vienokia ar kitokia aprasyta spintele  4u.gif
*

As tokias isbandziau pas draugus,man nepatiko schmoll.gif Todel ir sprendziu sia dilema doh.gif
Juro
QUOTE(kioske @ 2007 11 04, 22:32)
user posted image
ir virtuves staliuka su kedemis  4u.gif 
user posted image
*

As irg del tos kampines spinteles darinejimosi patogumo noriu paklaust, nors tiksliau noriu paprasyt, o ar negaletum ideti foto su pravirom durele blush2.gif ax.gif kad matytusi varstymo mechanizmas ir kaip pasieki daiktu esanciu giliau spintelej, ar gal te koks mechyanizmas dedasi g.gif
Angel*
Gal cia ir ne i tema bus...bet norejau paklausti, kaip ir kur jums nupjauna gartraukius (Kaune),kai jie per ilgi buna? kiek kainuoja tas nupjovimas?
Musu baldininkai atsisake pjaut. O patiems namie pjaunant gali likt pajuodimai.... blink.gif pasidalinkit prasau savo patirtim.
Giga*
QUOTE(Angel* @ 2007 11 05, 15:13)
Gal cia ir ne i tema bus...bet norejau paklausti, kaip ir kur jums nupjauna gartraukius (Kaune),kai jie per ilgi buna? kiek kainuoja tas nupjovimas?
Musu baldininkai atsisake pjaut. O patiems namie pjaunant gali likt pajuodimai....  blink.gif  pasidalinkit prasau savo patirtim.
*

o kam juos pjauti ? keik esu maciusi tai buna ta dalis is dvieju, ir jos susitumia kiek reikai ir prisitvirtina kazkaip, bet nesu maciusi kad pjautu blink.gif ar as kazko nezinau ? g.gif
Cobre
QUOTE(Bomba @ 2007 11 05, 17:22)
o kam juos pjauti ? keik esu maciusi tai buna ta dalis is dvieju, ir jos susitumia kiek reikai ir prisitvirtina kazkaip, bet nesu maciusi kad pjautu  blink.gif ar as kazko nezinau ?  g.gif
*

Skaičiau žurnale, kad vieni gartraukį (tokį, kaip storas vamzdis) pjovė, nes jiems per ilgas buvo.Vadinasi pjauna, bet daugiau dėl to reikalo tai visai žalia. smile.gif
Saja
QUOTE(elva @ 2007 11 04, 17:43)
Na, sveciams vaisinti tas virtuvinis stalas tikrai butu per mazas, todel svajoju apie didesni valgomojo stala (bent su 6 kedem), tik nezinau, ar jis toj mano erdvej beisipaisytu... doh.gif Tiesiog ta svetaine tokia L raides formos gaunasi ir nezinau kaip i ja baldus reiks sustatyt...Va bendras svetaines - virtuves brezinukas: http://public.fotki.com/elvos/svetaines-vi...rtuntitled.html
Ten virsutinej brezinio daly, kairej dar matosi galiukas vonios, o praejimui tarp virtuves ir vonios like apie 1,1m.
Tai va, jei virtuve daryciau su stalu, tai minkstas kampas eitu uz virtuvinio stalo (ir svetainej tikrai neturesiu 2 minkstu kampu  biggrin.gif ) Prie galines sienos butu sekcija su TV, o va ta dalis prie vonios (ir didziojo lango) lieka neisnaudota... g.gif Tai ir galvoju, ka man ten geriau tada daryt - ar kampeli vaikui (kaip tu, Saja teisingai ir pastebejai, kad tokio dalyko vistiek reikes), ar valgomojo stala det (bet tada virtuve su baru dayciau), ar kompiuteriui kampa skirt... Tesiog nebezinau kaip cia protingiau ta turima erdve isnaudot... doh.gif Labai riboja tas, kad sekcija galiu tik prie galines sienos statyt, o is sonu po du langus... g.gif

Iš tos L raidės netgi galima nupjauti gabaliuką, kuris prie įėjimo, ir padaryti iš jo atskirą kambariuką bigsmile.gif. Nereikia dar vieno kambario? 4u.gif

Aišku, galima ir kaip tu sakai panaudoti tą vietą, tik tada įėjus ne toks "svetainiškas" vaizdas, nes minkšti baldai paslėpti už virtuvės sienos. O jeigu sekciją su televizoriumi ir minkštus baldus statyti ne kairėje (t.y. už virtuvės), o dešinėje? Taip ir tavo planelyje pradžioje buvo. Tada iš karto įėjus matosi svetainės vaizdas, ir virtuvė daugiau nuo svečių paslėpta. O už virtuvės daryti vaiko kampelį (taip tau patogiau būtų iš virtuvės matyti vaiką), ar kompiuterį, ar dar ką nors. O stalo dydis galėtų ir svečiams tikti, tik jį reikia daryti kiek platesnį (pvz. 85 cm) ir išplečiamą į ilgį (pas mus bus stalas 85x130, išplėtus prisidės dar 40 cm ilgio). Ir kai reikia vaišinti svečius, stalą pernešti toliau, į vaiko (arba kompiuterio) kampelį. Kitas stalo svečiams variantas - stalas-knyga. Gal ir pasenusi mintis, bet kartais labai praktiška rolleyes.gif.

QUOTE(Jurgitukas1 @ 2007 11 04, 18:30)
Turiu dar kita problema,kadangi sugalvojau kampe daryti kriaukle, tai jos spinteles ismatvamai 80x80 cm, jei nenoriu, kad butu status kampas, tai spinteles po kriaukle dureliu plotis gaunas tik apie 28 cm doh.gif
Jei bus aisku, tai ismatavimai 1.9 x 2.6 m. Tai vienoje puseje saldytuvas, indaplove 45 cm, kampe kriaukle, tada sukasi darbastalis 90 cm, po juo stalciai, virykle ir iki sienos dar 30 cm lieka, kokiam arbatinukui vietos bus biggrin.gif  Gal kas turit tokiu imatavimu kampine  spintele? unsure.gif

Šiaip išdėstymas geras, tik tos siauros durelės... g.gif Galima indaplovę perkelti už posūkio, ir tada kriauklę padaryti, kaip pas kioske. Tik manau, kad kranas patogiau iš kairės arba per vidurį, o ne iš dešinės (jei tu ne kairiarankė) g.gif. Kad būtų galima prieiti prie kriauklės, kai atidaryta indaplovė, indaplovę galima statyti ne iš karto už kampo, o prie viryklės unsure.gif. Tada galima ir didesnį įstrižą kampą daryti su kriaukle (bus patogu, nes nepatogu tik jei status kampas), durelės tada bus platesnės, bet man atrodo, kad bus geriau ne įstrižas, o kaip pas kioske.
elva
QUOTE(Saja @ 2007 11 05, 16:10)
Iš tos L raidės netgi galima nupjauti gabaliuką, kuris prie įėjimo, ir padaryti iš jo atskirą kambariuką  bigsmile.gif. Nereikia dar vieno kambario?  4u.gif

Aišku, galima ir kaip tu sakai panaudoti tą vietą, tik tada įėjus ne toks "svetainiškas" vaizdas, nes minkšti baldai paslėpti už virtuvės sienos. O jeigu sekciją su televizoriumi ir minkštus baldus statyti ne kairėje (t.y. už virtuvės), o dešinėje? Taip ir tavo planelyje pradžioje buvo. Tada iš karto įėjus matosi svetainės vaizdas, ir virtuvė daugiau nuo svečių paslėpta. O už virtuvės daryti vaiko kampelį (taip tau patogiau būtų iš virtuvės matyti vaiką), ar kompiuterį, ar dar ką nors. O stalo dydis galėtų ir svečiams tikti, tik jį reikia daryti kiek platesnį (pvz. 85 cm) ir išplečiamą į ilgį (pas mus bus stalas 85x130, išplėtus prisidės dar 40 cm ilgio). Ir kai reikia vaišinti svečius, stalą pernešti toliau, į vaiko (arba kompiuterio) kampelį. Kitas stalo svečiams variantas - stalas-knyga. Gal ir pasenusi mintis, bet kartais labai praktiška  rolleyes.gif.

Saja, tu kaip visad su protingais patarimais! bigsmile.gif 4u.gif Aciu tau labai! 4u.gif Tikrai gera mintis deti pailginama stala! thumbup.gif bigsmile.gif Va ka reiskia ne vienai galvoti o supermamu patarimu paklausti! bigsmile.gif
Zinai, kambariukas prie iejimo neiseis, nes ta vonios sienele viso labo tik 1,9m, o lango ilgis 1,8m, tai i toki maziuka kambariuka nieko pastatyt neiseitu... schmoll.gif
Gal ir teisingai sakai, kad minkstaja dali geriau i desine perkelti drinks_cheers.gif Tik sunku, kad nelabai isivaizduoju, kiek ta minksta dalis su sekcija vietos kambary uzims... g.gif Noreciau ateity kokio minksto kampo 3+2+1, tai ir galvoju, ar tik nebus taip, kad jie man visa ta erdve ir uzims, o tos sonines tuscios erdves ir liks tik koks metras... g.gif
Tiesa, vakar su vyru dar radom buda, kaip musu erdve truputi praplest - virsuj ateity dar galetume palepini kambariuka (ar du) isirengt, tik ten toks tas aukstis -zmogaus aukscio tik per vidury, bet juk vistiek galima kokia lova be koju padet, o stogo soninese nisose spintutes pasidaryt bigsmile.gif , tai dabar vel galvos skausmas, kad kazkur toj svetaines erdvej dar ir laiptus ipaisyt reiktu... doh.gif Jauciu, kad sraigtiniai laiptai butu geriausias variantas, tik gal kas zinot, kiek minimaliai erdves jie galetu uzimt? g.gif Ir gal geriausia juos butu det butent prie tos vonios sieneles, prie lango...Tik ar deda kas nors laiptus uzstodami langa? doh.gif
Saja
QUOTE(elva @ 2007 11 05, 17:38)
Zinai, kambariukas prie iejimo neiseis, nes ta vonios sienele viso labo tik 1,9m, o lango ilgis 1,8m, tai i toki maziuka kambariuka nieko pastatyt neiseitu... schmoll.gif

Na jo, čia nebent antra vonia tilptų doh.gif. Primink, kokio dydžio visa patalpa?
QUOTE(elva @ 2007 11 05, 17:38)
Jauciu, kad sraigtiniai laiptai butu geriausias variantas, tik gal kas zinot, kiek minimaliai erdves jie galetu uzimt? g.gif Ir gal geriausia juos butu det butent prie tos vonios sieneles, prie lango...Tik ar deda kas nors laiptus uzstodami langa? doh.gif

Gaila lango verysad.gif, bet jei reikia išnaudoti palėpę, tai ką padarysi. Aš tai nemėgstu sraigtinių laiptų, nepatogu. Bet jei ten būtų kambariukai svečiams arba retai naudojamiems daiktams, tai visai nieko. Dar idėjos, jei nebus laiptų: didelis augalas, arba akvariumas, arba fontanėlis (arba krioklys)... Čia šiaip, kad idėjų daugiau būtų biggrin.gif.
paiduke
o pas mus kriauklėje neišmušta skylė kranui, baldininkai sakė pasidomėti kur tą galima padaryti t.y. išmušti skylę kranui, gal jūs žinot???
elva
QUOTE(Saja @ 2007 11 05, 17:20)
Na jo, čia nebent antra vonia tilptų  doh.gif. Primink, kokio dydžio visa patalpa?

Gaila lango  verysad.gif, bet jei reikia išnaudoti palėpę, tai ką padarysi. Aš tai nemėgstu sraigtinių laiptų, nepatogu. Bet jei ten būtų kambariukai svečiams arba retai naudojamiems daiktams, tai visai nieko. Dar idėjos, jei nebus laiptų: didelis augalas, arba akvariumas, arba fontanėlis (arba krioklys)... Čia šiaip, kad idėjų daugiau būtų biggrin.gif.
*

Sienos be langu ilgis - 5,95m. o sienos su langais (is virtuves puses) - 6,95m. Virtuves ilgis iki virtuvinio lango pabaigos - 2.9m (sneku apie ta siena su langais biggrin.gif ), o plotis (ten kur kriaukle) - 2,8m.
Na, kadangi be svetaines dar turim tik viena kambareli (apie 15kv.m. - kol kas ten bus musu miegamasis), tai palepej tikrai butu faina nors siokios tokios erdves dar dasideti, tai galvojam arba patys ten savo miegamaji pasidaryt, arba vaiku kambareli padaryt, nors labiau tiketinas pirmas variantas - visgi i miegamaji praktiskai tik miegojimui reiktu uzlipt, o vaikas ir be koju paliktu... biggrin.gif
Na, o vyras dar pasiule jei ka, tai ta didiji langa traukti link kambario vidurio (kol dar lauko apdaila nedaryta) ir galbut tolesni mazesni langa isvis naikint...(na, ji kitur panaudotume biggrin.gif ). Aisku, durneliai esam, kad iskart apie tai nepagalvojom ir dabar vel kiek pinigu iseitu, bet jei reikes, tai dar persitvarkytume kad tik paskui viskas gerai butu blush2.gif biggrin.gif
O tos kitos tavo idejos tikrai papuostu namu interjera wub.gif Ir jei tu laiptu toj vietoj nebutu, tikrai apie tai pagalvosiu! mirksiukas.gif
kioske
QUOTE(Nike @ 2007 11 05, 08:08)
o po kriaukle tu pastaciusi siuksliadeze tikriausiai ? kokio dydzio tos dureles po kiaukle ? pas mane kazkas panasaus bus su kampine kriaukle, tik dureles atsidarys tokia armonikele - turiu omeny, kad dureles tokios dvigubos bus- viena dalis po kriaukle, o kita dalis ant tos uzsisukusios spinteles......
*

QUOTE(Juro @ 2007 11 05, 14:00)
As irg del tos kampines spinteles darinejimosi patogumo noriu paklaust, nors tiksliau noriu paprasyt, o ar negaletum ideti foto su pravirom durele blush2.gif  ax.gif kad matytusi varstymo mechanizmas ir kaip pasieki daiktu esanciu giliau spintelej, ar gal te koks mechyanizmas dedasi g.gif
*

tai va rodau atidaryta "krokodila" smile.gif
user posted image
user posted image
as esu baisiausiai patenkinta savo virtuveles baldu isdestymu, geriau ir buti negali tokiam butely 4u.gif saldytuvas-stalvirsis-kriaukle-stalvirsis darbinis, kur viska pjaustau-virykle-ir dar stalvirsi, kur stovi virdulys ir dar kai kas bigsmile.gif isivaizduojat veiksma? smile.gif paimi is saldytuvo, nuplauni, supjaustai (jei reikia) ir i puoda thumbup.gif geriau nebuna, bent jau man bigsmile.gif
virsuje kampineje spinteleje kaip matote dziovykla, o apacioje laikau siuksliu kibira, bulviu kibiriuka, svogunus bei tuscius alaus butelius ten i gala toliau nugrudu tongue.gif
Jurgitukas1
QUOTE(kioske @ 2007 11 05, 19:54)
tai va rodau atidaryta "krokodila" smile.gif
user posted image
user posted image
as esu baisiausiai patenkinta savo virtuveles baldu isdestymu, geriau ir buti negali tokiam butely  4u.gif  saldytuvas-stalvirsis-kriaukle-stalvirsis darbinis, kur viska pjaustau-virykle-ir dar stalvirsi, kur stovi virdulys ir dar kai kas  bigsmile.gif  isivaizduojat veiksma? smile.gif paimi is saldytuvo, nuplauni, supjaustai (jei reikia) ir i puoda  thumbup.gif  geriau nebuna, bent jau man  bigsmile.gif
virsuje kampineje spinteleje kaip matote dziovykla, o apacioje laikau siuksliu kibira, bulviu kibiriuka, svogunus bei tuscius alaus butelius ten i gala toliau nugrudu  tongue.gif
*

O kaip apatine spintele? blush2.gif
Mano lygiai toks pats isplanavimas tik i kita puse ir tas stalvirsis iki virykles didesnis apie 90cm 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.