Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

As irgi su klausimuku.Noreciau pasidaryti mikoplazmu tyrima, bet jau pradejau gerti antibiotikus-tai ar verta?
loriux-as mikoplazmas itariu del ivykusio persileidimo unsure.gif Taip kad geriau issitirt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitaminukas: 06 gruodžio 2008 - 15:11
QUOTE(audani @ 2008 10 03, 13:03)
Bet ar ta ,,uroplazma" gali trukdyt pastojima?  g.gif

nera moksliskai nustatyta kad trukdo
Atsakyti
Labas rytas,
Po tepinelio atsakymo, man gydytoja pasake, jog man truksta geruju bakteriju ir israse vaginalines zvakutes Klion D. Suvartojus 3 zvakutes, man pasirode vos vos rausvu isskyru. Menesines turetu tik uz kokios savaites prasideti (siandien 20 c.d.), nors atsirado strenu bei pilvo maudimas, lygiai taip, kaip pries menstruacijas.
Gal esate kuri nors su tuo susidurisi ar vartojusi klion d? Nezinau, ar toliau testi jas vartoti, ar nutraukti, ar gydytojai skambinti?

Atsakyti
Sveikos dar karteli,

Man istyre ir rado umu citomegala. Gal galite paaiskinti, ka jis reiskia? Kuo jis gydomas? Gal kuri esate turejusi turejusi ar turite?
Kiek paskaiciau, tai pavojungas virusas, ypac jei juo uzsikreciama nestumo metu.
O ir antibijokais to viruso nepanaikinsi.
Kazkaip visai pasimeciau...
Dekoju!
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2009 01 20, 13:07)
Sveikos dar karteli,

Man istyre ir rado umu citomegala. Gal galite paaiskinti, ka jis reiskia? Kuo jis gydomas? Gal kuri esate turejusi turejusi ar turite?
Kiek paskaiciau, tai pavojungas virusas, ypac jei juo uzsikreciama nestumo metu.
O ir antibijokais to viruso nepanaikinsi.
Kazkaip visai pasimeciau...
Dekoju!


Citomegalo virusu daznai uzsikreciama dar vaikysteje. Bjaurus jis yra tuo, kad nusilpus imunitetui jis gali aktyvuotis. Kai jis yra umus gali sukelti vaisiaus apsigimimus. Ankstyvoje nestumo stadijoje, pakenktas vaisius daznai zuva. Jei nori, placiau pasiskaityti gali cia:

http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=

Atsakyti
sveiki
noriu dar paklaust apie chlamidijas.
rado chlamidiju , sugeriau antibiotikus, o penktadieni 23 d turi daryt kiausintakiu nepraeinamuma.
gydytoja sako kad tu chlamidiju nebebus bet tyrimo pasidaryt nebera laiko
gal kas susiduret ar galima daryti tyrima neisitikinus kad tikrai sunaikinau chlamidijas.
galviju gal ta kiaušintakiu nepreinamumo tyrima atideti
Atsakyti
sveikos smile.gif
as galvoju pati pasidaryti tu bacilu tyrimus(turejau viena nesivystanti).. isisirinkau tokius(aids centre):
1) citomegalo 45 lt
2) Toksoplazmozes 45 lt
3)Chlamidiju 60 Lt
4) mikroplazmos ir ureplazmos 45 lt

Gal dar kuri reiketu, ar kurie ju nebutini? 4u.gif
Aciu uz atsakymus.. ax.gif
Atsakyti
Pas vyra darant spermos paseli rado streptokoku b. Greiciausiai ir pas mane yra tu parazitu. Gal jus zinote, ar ta zaraza gali buti nesekmingu IUI priezastimi.
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2009 01 28, 14:24)
sveikos smile.gif
as galvoju pati pasidaryti tu bacilu tyrimus(turejau viena nesivystanti).. isisirinkau tokius(aids centre):
1) citomegalo 45 lt
2) Toksoplazmozes 45 lt
3)Chlamidiju 60 Lt
4) mikroplazmos ir ureplazmos 45 lt

Gal dar kuri reiketu, ar kurie ju nebutini?  4u.gif
Aciu uz atsakymus..  ax.gif


Sveika,
M;anau visi tyrimukai yra gerai ir galbut netgi butini smile.gif
As dar darausi hormonu tyrimus, kraujo kresumo tyrimus bei tyrimus del antikuniu.
Dar vyro sperma reiketu istirti tongue.gif
Atsakyti
N ava as jau buvau ir suzinojau, kad mikroplazmos ir ureplazmu, taip pat chlamidijas daro tik is tepinelio(aids centre). Norejau suzinoti, kaip jums dare? ne kazkur skaiciau, kad is tepinelio nepatikima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(milduxe @ 2009 01 29, 10:11)
N ava as jau buvau ir suzinojau, kad mikroplazmos ir ureplazmu, taip pat chlamidijas daro tik is tepinelio(aids centre). Norejau suzinoti, kaip jums dare? ne kazkur skaiciau, kad is tepinelio nepatikima...  unsure.gif


Sveikute,
Man dare siuos tyrimus mano ginekologe. Pagulde ant ,,mylimosios'' kedes, sudejo ten tuos irankius ir reikejo kelias minutes luktelt, kol pribego i kolbyte/indeli (net nezinau, kaip tai pavadint) smile.gif
O kaip dar kitaip yra daromi sie tyrimai, jei ne taip? Turi omeny kraujo tyrima?
Atsakyti
Hm.. tai tau net ne tepinelis o dar kazkaip, siaip krauja galvojau ims... na bet ka padarysi, reiks tada ta tepineli paisdaryti. O tau gydytoja mokamai dare?
4u.gif
Atsakyti