Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

QUOTE(akilezna @ 2009 05 03, 22:02)
na gal dar spesi issigydyt sitais vaistais, kol prisitvirtins zirniukas  wub.gif nes is tikruju zinau ka tai reiskia praleidinet ciklus del bakteriju, pati kankinausi del vienos du su puse metu  doh.gif


Oho 2,5 metu blink.gif Tikiuosi man greiciau jos isnyks doh.gif Hmmm paskaiciau katik vartojimo lapelius tiek ampicilino tiek klionD zvakuciu g.gif Nu panasu kad tikrai nereikia leliaus planuot si cikla verysad.gif Vartojant KlionD draudziama lytiskai snatykiauti doh.gif Beja kontraindikacijos 3 pirmais nestumo men. Tai faktas kad negalima planuot. Tai is kur tada tas nestuke.gif O del ampicilino tai su seimos gyd issiaiskinau kad ji vartojant planuot nestuke.gif tikrai galima, tik va aiskiai lapelyje parasyta veikia enterococus iskyrus enterococuc faecium, o juk butent nuo tokiu bakteriju man ta vaista ir skyre doh.gif Tikrai nieko nebesuprantu... unsure.gif
Atsakyti
Tau ampiciliną skyrė nuo E. faecalis, o jis būna jautrus šiam antibiotikui, o E. faecium būna atsparus. Taigi, jokių problemų nematau, tau paskyrė tinkamus vaistus.
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2009 05 05, 19:12)
Tau ampiciliną skyrė nuo E. faecalis, o jis būna jautrus šiam antibiotikui, o E. faecium būna atsparus. Taigi, jokių problemų nematau, tau paskyrė tinkamus vaistus.

O tai faecalis skiriasi nuo faecium?? blush2.gif Kazkaip isivaizdavau, kad tai vienas ir tas pats g.gif Nu tokiu atveju tik nudziuginai mirksiukas.gif Siandien kalbejau su seimos gyd tai sake labai skirtingai raso. Sake gal geriau butu ir kiti antibiotikai, bet minejo kad kitur raso kad veikia ampicilinas ir sias bacilas rolleyes.gif Na bet kokiu atveju jau juos geriam ir tikiuosi kad kuo greiciau ja isnaikinsim... ax.gif
Atsakyti
Tai dvi skirtingos bakterijos. Bet kuriuo tavo daktarė turėjo laboratorijos nustatytą jautrumą antibiotikams ir pagal tai skyrė tinkamus vaistus. Linkiu greičiau pasveikti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2009 05 05, 20:46)
Tai dvi skirtingos bakterijos. Bet kuriuo tavo daktarė turėjo laboratorijos nustatytą jautrumą antibiotikams ir pagal tai skyrė tinkamus vaistus. Linkiu greičiau pasveikti. mirksiukas.gif

Aciu, zinok sviesiau akyse pasidare ir sypsena veide atsirado, nes jau maniau kad ta ampicilina be reikalo i organizma kisame ax.gif
O jautrumo antibiotikams man nenustatinejo blush2.gif Nu bet tikiuosi viskas kuo greiciau pasibaigs ir vel galesiu planuoti nestuke.gif Kadangi matuojant BT visa laika mano O budavo 19-20 CD tai iki vakar darem ND ir nenaudojau KlionD, tik antibiotikus gerem nes gyd sake kad nekenkia. O va jau nuo siandien pradesiu 10d KlionD maratona, jokiu ND ax.gif Aisku si cikla tikimybe nestuke.gif bus labai maza, bet... Uztat tikiuos kad jau kita cikla busim sveiki kaip ridikai ir lelius uzkibs greit, nes jau pavargau tik planuot, kai draugai jau baigia uzaugint savo atzalas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siela_01 @ 2009 03 16, 10:02)
sveikutės...
iš po tyrimų rezultatų gavau ir aš gerą šoką  doh.gif rado clamidijų...požymių nejaučiau jokių, nors įtariu, kad šitos zarazos labai įsisenėjusios  g.gif Tai gydytojas išrašė Azitrox abiems su vyru, ir dar patarė pasidaryti diagnostinę laparoskopiją - nes jo teigimu, šitos zarazos yra linkę užkimšti kiaušintakius  g.gif

aš kai skaičiau šitą temą,labai ieškojau informacijos, ar daugumai užtenka vieno antibijotikų kurso? nes tie pora mėnesių labai jau prailgsta ax.gif

parašysiu istorijos tęsinį, nes kai reikėjo man informacijos, labai ieškojau kokia pabaiga...

tai va, praėjo 2 mėn nuo tos dienos, kai su vyru sugėrėm antibijotikus. Dar dariau laparoskopiją - viskas labai gražu ir niekam žalos šitos zarazos nepadarė. Šiandien gavau pkartotinio tyrimo rezultatus - neigiami clap.gif - tai reiškia, kad užteko 1 kurso antibijotikų, kad jomis atsikratyti thumbup.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
snd pasidariau tyr del toxopoloses,ir cmv unsure.gif o jei bus katras teigiamas (tfu tfu tfu ) taikoks gydimas tada laukia-antibiotikais g.gif


Atsakyti
sveikos

aš naujokė čia o zarazų irgi krūvą per nedidelį laiko tarpą įsigijau...ir tokių nežinomų...gal kuri nors buvote susidūrusi? internete nerandu paaiškinimo, gydytoja irgi nieko nepaaiškino tipo būna... tai va mano istorija tokia po BV gydymosi įvairiais budais antibijotikai geriami, žvakutės skiepai ir tt dabar nerado jau gardnerelos bet rado štai ką Leptathrix vaginalis? kas tai? help! verysad.gif nieko nesuprantu... o metai jau prabego nuo gydymosi pradzios nuo BV, dabar israse Macmiror...nežinau nieko apie tą Leptatrix?ir O arteja bandyt - nebandyt...gine sake bandyt,,,plyzzz gal kas ka zinot???
Atsakyti
nelabai girdeta ta bacila g.gif g.gif internete ziuurejai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasagruzdas @ 2009 05 22, 14:53)
sveikos

Neteko nieko apie tokia girdeti g.gif O gardnerelas iskart issigydei? As irgi nuo ju gydziausi, bet gine net neliepe pakartot tyrimo... Kazi gal reikia? Gal ir pas mane kokiu nauju nesamoniu atsirado gydantis blink.gif
Atsakyti
Labas vakarelis!

Gal kas galetu pakomentuoti mano tyrima? g.gif
Tepinelis-paselis(gimdos kaklelis)
Rezultatas: isaugo enterococcus faecalis:l. daug
Jautru: ampicilinui, vankomicinui, gentamicinui, tetraciklinui, ciprofloksacinui

Chlamidiju, ureplazmu, ir mikoplazmu nerasta tongue.gif

Bet del paselio nelabai supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija26m @ 2009 06 05, 18:50)
Labas vakarelis!
Gal kas galetu pakomentuoti mano tyrima?  g.gif
Tepinelis-paselis(gimdos kaklelis)
Rezultatas: isaugo enterococcus faecalis:l. daug
Jautru: ampicilinui, vankomicinui, gentamicinui, tetraciklinui, ciprofloksacinui
Chlamidiju, ureplazmu, ir mikoplazmu nerasta tongue.gif
Bet del paselio nelabai supratau  blush2.gif

O tau gyd. nepaaiskino g.gif siaip tai bakterija, kiek dabar perskaiciau internete tai labiau jinai buna slapimo takuose, o patenkta per vaginalini smileysex.gif arba kai bloga higiena, bet pati zinau, kad kartais nebutinai tai gali buti del to. O jautru, tai parodo kokiems antibiotikams si bakterija jautri, mane dabar domina gal turi kokiu problemu dar su slapimo takais? Jeigu pastovus partneris tai geriausia gydytis abiems, nes kitaip nebus tolko vienas issigydo, o kitas vel uzkrecia. Na sunku man atsakyta, nes nezinau tavo problemos ir aplamai ka norejai suzinoti, nes apie sita bakterija jeigu domina gali daug info rasti internete.
Atsakyti