Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 20, 10:26)
kaip čia pasakius apie aiškumą  biggrin.gif nelabai aišku anksčiau tai galvojau kad chlamidijos kaltos o dabar vos ne į pradinį tašką grįžom biggrin.gif nedaug laukti ir kitą penktadienį jau žinosiu ar vyksta O ir ar gera vyro zuviuku kokybe,o toliau tada sake jei viskas gerai tai rinktis arba GN arba laporaskopija nezinau net ka reikėtų daryti,ka jus patartumėt?
gal lapor informatyviau ir jei kas negerai tai iškarto "paremontuotų" bet jei viskas ok tai nelabai gerai kad ten lystų,bet negali būti gerai nes jau būčiau nestuke.gif  verysad.gif net nežinau doh.gif jei gerai zinau tai abiem atvejais daro narkozę g.gif  doh.gif


As irgi nedaug zinau apie GN ir laporaskopija, bet girdejau, kad geriau iskart laporoskopija mirksiukas.gif Nes abiejais atvejais daro narkoze verysad.gif Bet dar neaisku ar tau jos reikes mirksiukas.gif Ir jos nedaro tol, kol neissigydoma nuo bacilu mirksiukas.gif
Linkiu, kad nei tau nei man nei kitom mergaitems, nereiketu daryti tos laporoskopijos drinks_cheers.gif Tegu geriau buna kalti kokie hormonai, ar ND nepataikymas per O blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Merginos, sakykit, jei mano isskyros tapo geltonos ir su tokiu gana astriu kvapu. Tai reiskia, jog Bakterine vaginoze kabinasi? Niezulio nera.
Nusipirkau nauju zvakuciu (Gyno lact), tai ziuresiu, gal pagelbes...
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 20, 17:51)
Sveikutes  4u.gif
Merginos, sakykit, jei mano isskyros tapo geltonos ir su tokiu gana astriu kvapu. Tai reiskia, jog Bakterine vaginoze kabinasi? Niezulio nera.
Nusipirkau nauju zvakuciu (Gyno lact), tai ziuresiu, gal pagelbes...


Manau, kad geriausia apsilankyti pas gine mirksiukas.gif Nes tavo isvardinti simptomai gali buti del rimtesniu problemu... verysad.gif O "Gyno lact" gali padeti tik tada, kai jauti sausuma, niezuli, ir tai tik tam laikui verysad.gif Man vaistininke nepatare ju naudoti schmoll.gif sake, kad jau geriau zarnyno gerasias bakterijas gert ax.gif Tai va, pati ju nepirkau, tai net nezinau ar pades jie tau verysad.gif Jau gal tada geriau Clotrimazolio zvakutes naudoti g.gif Bet geriausia pasitarti su savo gine doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 20, 17:51)
Sveikutes  4u.gif
Merginos, sakykit, jei mano isskyros tapo geltonos ir su tokiu gana astriu kvapu. Tai reiskia, jog Bakterine vaginoze kabinasi? Niezulio nera.
Nusipirkau nauju zvakuciu (Gyno lact), tai ziuresiu, gal pagelbes...

gal tu tikrai nuek pas gine, nes geltonos isskyros nera gerai ir tai gali buti lytisku keliu plintanti liga, kuria reikia gydyti spec vaistais. negaisk laiko ir susiziurek, paskui isisenes tik ilgiau kankins ir ilgiau gydysies. Del visa ko pasitikrink normaliai.
Atsakyti
Aciu, merginos, uz atsakymus 4u.gif
As aprasydama isskyras, dar nepridejau fakto, kad rytoj bus 2 sav. po histeroskopijos (kurios metu salino polypa). Po operacijos truputi kraujavau, po to isskyros buvo kraujingos, o galiausiai, apie 10 diena po operacijos tapo geltonos ir su tokiu kaip zuvies kvapeliu g.gif As manau, kad dingo gerosios bakterijos is maksties.
Pries gera puspeti ilgai vargau su isskyromis, dare tepinelius, isskyru paselius kokius 3 kartus. Buvo rastos bakterijos, del kuriu net antibijotikus 10 dienu geriau. Visa tai gydziausi tikrai ilgai, bet keletas menesiu pries operacija viskas jau buvo susitvarke.
Jau dvi naktis naudojau ta Gynolact, kvapas dingo, taciau isskyros siandien jau tapo kraujingomis g.gif Tai net nebezinau, ar dar detis ta zvakute siai nakciai g.gif Kaip manot? Gynolact aprasyme parasyta, kad naudojama esant bakterinei vaginozei, kai jauciamas zuvies kvapas, niezulys ir pan.
Beje, namie turiu dar ir Ecocillin bei Polygynax zvakuciu (likutis is praeito karto). Gal geriau koki Polygynax panaudoti?
Beje, jau ir mmm turi greitai prasideti, ryt jau 25 c.d.
Pas gydytoja planavau apsilankyti po menesiniu.
Atsakyti
QUOTE(Mergyte_82 @ 2010 02 21, 17:20)
Aciu, merginos, uz atsakymus  4u.gif
As aprasydama isskyras, dar nepridejau fakto, kad rytoj bus 2 sav. po histeroskopijos (kurios metu salino polypa). Po operacijos truputi kraujavau, po to isskyros buvo kraujingos, o galiausiai, apie 10 diena po operacijos tapo geltonos ir su tokiu kaip zuvies kvapeliu g.gif  As manau, kad dingo gerosios bakterijos is maksties.
Pries gera puspeti ilgai vargau su isskyromis, dare tepinelius, isskyru paselius kokius 3 kartus. Buvo rastos bakterijos, del kuriu net antibijotikus 10 dienu geriau. Visa tai gydziausi tikrai ilgai, bet keletas menesiu pries operacija viskas jau buvo susitvarke.
Jau dvi naktis naudojau ta Gynolact, kvapas dingo, taciau isskyros siandien jau tapo kraujingomis  g.gif  Tai net nebezinau, ar dar detis ta zvakute siai nakciai  g.gif Kaip manot? Gynolact aprasyme parasyta, kad naudojama esant bakterinei vaginozei, kai jauciamas zuvies kvapas, niezulys ir pan.
Beje, namie turiu dar ir Ecocillin bei Polygynax zvakuciu (likutis is praeito karto). Gal geriau koki Polygynax panaudoti?
Beje, jau ir mmm turi greitai prasideti, ryt jau 25 c.d.
Pas gydytoja planavau apsilankyti po menesiniu.


Sunku kazka ir patart, kai nedariau histeroskopijos g.gif Gal tai tikrai pasekmes, gal organizmas kovoja su infekcija ar uzdegimu g.gif Manau jeigu siandien tau dar ne prasidejo mmm, nueik pasikonsultuot su gine, arba nors paskambink jai mirksiukas.gif Gal tu ir teisi, gal istikruju truksta geruju bakteriju, bet o jeigu ne... g.gif Nesigydyk pati ir su SM pagalba schmoll.gif Pasikonsultuok su gydytoja ir bus ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
visom keturiom pritariu dijakicai kad nebūtų po to dar blogiau,reikia gydytojai pasirodyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 02 20, 10:40)
As irgi nedaug zinau apie GN ir laporaskopija, bet girdejau, kad geriau iskart laporoskopija mirksiukas.gif Nes abiejais atvejais daro narkoze verysad.gif .........

Per GN daro dalinę narkozę (bent jau Vilniaus Antakalnio klinikose), o per laporo - pilną.
Bet. GN nelabai tiksli. Bent jau man buvo, kad 6 metus turėjau GN nuotrauką, kuri rodė kairį kiaušintakį gerą, dešinį nepraeinamą. O per laporo pasirodė viskas atvirkščiai - dešinysis puikus, kairysis pusiau.

Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 02 22, 11:25)
Per GN daro dalinę narkozę (bent jau Vilniaus Antakalnio klinikose), o per laporo - pilną.
Bet. GN nelabai tiksli. Bent jau man buvo, kad 6 metus turėjau GN nuotrauką, kuri rodė kairį kiaušintakį gerą, dešinį nepraeinamą. O per laporo pasirodė viskas atvirkščiai - dešinysis puikus, kairysis pusiau.

blink.gif geras,man ginė sakė kad jei visi tyrimai bus geri tai kitą sav jau reikės kaip ir apsispręsti ar lapor ar GN g.gif nežinau ką daryt doh.gif
Atsakyti
zeroo7, nežinau, kokia Tavo patirtis. Jeigu nedidele - gal užtenka GN, nes tai ne chirurginė interėvencija, tik šiaip palandžiojimas į gimdą.
Bet po daugiau nesėkmių patarčiau laporoskopiją.
Na, žinoma, aš ne gydytoja blush2.gif Tai tik mano pasamprotavimai iš asmeninės patirties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2010 02 22, 12:02)
zeroo7, nežinau, kokia Tavo patirtis. Jeigu nedidele - gal užtenka GN, nes tai ne chirurginė interėvencija, tik šiaip palandžiojimas į gimdą.
Bet po daugiau nesėkmių patarčiau laporoskopiją.
Na, žinoma, aš ne gydytoja  blush2.gif Tai tik mano pasamprotavimai iš asmeninės patirties  4u.gif

na tai aš jos ir norėjau ax.gif šiaip tai sakyčiau kad jau nemažai laiko nuo 2008-11 planuojam ir nepavyksta
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 22, 14:09)
na tai aš jos ir norėjau ax.gif šiaip tai sakyčiau kad jau nemažai laiko nuo 2008-11 planuojam ir nepavyksta


Ir mes nuo 2008m pabaigos laukiam nestuke.gif verysad.gif
Atsakyti