Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

ziurekit mergaites o visas sitas zarazas issitirti,tik mokami tyrimai spec istaigose, savo poliklinikoje ne viena nesityrete?
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2010 03 18, 20:23)
ziurekit mergaites o visas sitas zarazas issitirti,tik mokami tyrimai spec istaigose, savo poliklinikoje ne viena nesityrete?

klausiau, sake netiria ax.gif
Atsakyti
leone, pigiausiai AIDS centre, jeigu Tu Vilniuj 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Katik grizau is AIDS smile.gif Po gydymo vaziavau daryt pakartotinus tyrimus rolleyes.gif Ziuresim kaip mums sekesi gydytis ax.gif Jau treciadieni vakare turesiu rezultatus ax.gif Labai bijau, kad nepakankamai kruopsciai gydemes ir saugojomes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 03 22, 13:14)
Laba diena 4u.gif

Katik grizau is AIDS  smile.gif  Po gydymo vaziavau daryt pakartotinus tyrimus rolleyes.gif  Ziuresim kaip mums sekesi gydytis ax.gif  Jau treciadieni vakare turesiu rezultatus ax.gif  Labai bijau, kad nepakankamai kruopsciai gydemes ir saugojomes verysad.gif


na laikom kumštis 4u.gif 4u.gif ,ir nesitikėk gero rezultato tada jis bus puikus,nes man taip buvo,jau praradus viltį buvau galvojau kad tikrai vėl ras,bet nerado,linkiu tau kad viskas būtų gerai,parašyk būtinai kai žinosi jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 22, 15:12)
na laikom kumštis 4u.gif  4u.gif ,ir nesitikėk gero rezultato tada jis bus puikus,nes man taip buvo,jau praradus viltį buvau galvojau kad tikrai vėl ras,bet nerado,linkiu tau kad viskas būtų gerai,parašyk būtinai kai žinosi jau mirksiukas.gif


Aciu uz palaikima 4u.gif
Butinai parasysiu mirksiukas.gif as labai ir nesitikiu, kad jau neberas, nes mes tik pirma gydyma pabaigem ax.gif Is pirmo karto mazai kam pavyksta isnaikinti tas pabaisas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 03 22, 15:13)
Aciu uz palaikima 4u.gif
Butinai parasysiu mirksiukas.gif  as labai ir nesitikiu, kad jau neberas, nes mes tik pirma gydyma pabaigem ax.gif  Is pirmo karto mazai kam pavyksta isnaikinti tas pabaisas smile.gif

na jau vakar turėjai suzinoti atsakymus blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 25, 10:02)
na jau vakar turėjai suzinoti atsakymus blush2.gif  ax.gif


Sveikutes 4u.gif

Na va merginos, vakar atsiemiau rezultatus ax.gif Ir ka, mums pavyko is pirmo karto jas isnaikinti thumbup.gif vakar su MV kaip didziausia svente sventem drinks_cheers.gif Visokiu skanumeliu pripirkom, apsivalgem ir uzmigom ant sofkutes lotuliukas.gif Todel ir neisejo jums parasyt blush2.gif
Labai dziaugiuosi gavus tokius rezultatus ax.gif Bet puikiai suprantu, kad po kurio laiko reikes vel pasitikrinti g.gif Gal zinot po kurio laiko geriausiai pakartoti tyrimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 03 25, 09:26)
Sveikutes 4u.gif

Na va merginos, vakar atsiemiau rezultatus ax.gif  Ir ka, mums pavyko is pirmo karto jas isnaikinti thumbup.gif  vakar su MV kaip didziausia svente sventem drinks_cheers.gif Visokiu skanumeliu pripirkom, apsivalgem ir uzmigom ant sofkutes lotuliukas.gif Todel ir neisejo jums parasyt blush2.gif
Labai dziaugiuosi gavus tokius rezultatus ax.gif  Bet puikiai suprantu, kad po kurio laiko reikes vel pasitikrinti g.gif  Gal zinot po kurio laiko geriausiai pakartoti tyrimus mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif sveikinu, tu chlamidijų turėjai?man vaisingumo klinikos gydytoja nesakė kada reikia jas pakartoti ir pasak jos tikrai neįmanom ajų užsikrėsti buitiškai,ji sakė pernai mokslo darbą rašė apie šias bacilas tai tikrai daug domėjosi ir daug žino apie jas.ir turiu pažįstamą kuri turėdama jų pastojo ir turi sūnų,tai vadinasi nereiškia kad jos neleidžia pastoti,na zinoma čia kaip kieno organizmas reaguoja į jas,man pasikartodavo šlapimo pūslės uždegimai nuo jų verysad.gif kitoms kiašintakių uždegimai būna nuo jų ir pan...ką toliau darysit?kiek laiko planuojat jūs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 25, 11:32)
thumbup.gif  thumbup.gif sveikinu, tu chlamidijų turėjai?man vaisingumo klinikos gydytoja nesakė kada reikia jas pakartoti ir pasak jos tikrai neįmanom ajų užsikrėsti buitiškai,ji sakė pernai mokslo darbą rašė apie šias bacilas tai tikrai daug domėjosi ir daug žino apie jas.ir turiu pažįstamą kuri turėdama jų pastojo ir turi sūnų,tai vadinasi nereiškia kad jos neleidžia pastoti,na zinoma čia kaip kieno organizmas reaguoja į jas,man pasikartodavo šlapimo pūslės uždegimai nuo jų  verysad.gif kitoms kiašintakių uždegimai būna nuo jų ir pan...ką toliau darysit?kiek laiko planuojat jūs? g.gif


man irgi pusles uzdegimai budavo verysad.gif O del to, kad jie vel gali prisidauginti, tai as tikiu verysad.gif gali likti kokios pora baciliuku ir prisidauginti verysad.gif Tai galvoju po kokiu puse metu pakartosiu tyrimus g.gif Man buvo rastos ir Chlamidijos ir Ureaplazmos doh.gif Geriau Doxiciklina mirksiukas.gif
O planuojam mes jau virs metu verysad.gif Neranda priezasciu, kas trukdo pastoti. Todel viena is prielaidu buvo sios bacilos verysad.gif Jeigu dabar nepastosiu, darys laporoskopija verysad.gif o kas po to, nezinau...
Atsakyti
QUOTE(dijakicia @ 2010 03 25, 11:42)
man irgi pusles uzdegimai budavo verysad.gif O del to, kad jie vel gali prisidauginti, tai as tikiu verysad.gif  gali likti kokios pora baciliuku ir prisidauginti  verysad.gif Tai galvoju po kokiu puse metu pakartosiu tyrimus g.gif Man buvo rastos ir Chlamidijos ir Ureaplazmos doh.gif Geriau Doxiciklina mirksiukas.gif
O planuojam mes jau virs metu verysad.gif Neranda priezasciu, kas trukdo pastoti. Todel viena is prielaidu buvo sios bacilos verysad.gif  Jeigu dabar nepastosiu, darys laporoskopija verysad.gif o kas po to, nezinau...

nu jooo...lygiai tas pats variantas kaip ir pas mus thumbup.gif
mane jau ir užrašė laporaskopijai,bet apsigalvojau,lauksim dar iki rudens,nes vaisingumo klinikoj taip nuteikė gerai kad sveiki,laukit dar gal reikia laiko,ir taro kortas keltis buvau topsecret.gif tai lygiai ta pati pasake,kad sveika ir tipo šiemet pastosiu
jei ne MB tai gal ir daryčiuasi ta laporaskopiją bet kad jis labai bijo jos
ai.....kaip bus taip,jau kai tiek laukiau tai dar kels mėn tai jau baikos palaukti bus
nes visi kiti tyrimai abiems padaryti,viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(zeroo7 @ 2010 03 25, 15:15)
nu jooo...lygiai tas pats variantas kaip ir pas mus thumbup.gif
mane jau ir užrašė laporaskopijai,bet apsigalvojau,lauksim dar iki rudens,nes vaisingumo klinikoj taip nuteikė gerai kad sveiki,laukit dar gal reikia laiko,ir taro kortas keltis buvau topsecret.gif  tai lygiai ta pati pasake,kad sveika ir tipo šiemet pastosiu
jei  ne MB tai gal ir daryčiuasi ta laporaskopiją bet kad jis labai bijo jos
ai.....kaip bus taip,jau kai tiek laukiau tai dar kels mėn tai jau baikos palaukti bus
nes visi kiti tyrimai abiems padaryti,viskas gerai


Musu irgi tyrimai geri drinks_cheers.gif I hormonai ir grikiukai thumbup.gif
Eisiu ryt ginei pasigirti, kad bacilas isnaikinom mirksiukas.gif Tai ziuresiu, ka ji man siulis daryt g.gif As ir pati labai laporoskopijos bijau verysad.gif Gal girdejei atveji Alytuje, kai mire mergina? verysad.gif Vyras bijo labai mane leist tai operacijai schmoll.gif
Tai mes gal irgi palauksim blush2.gif O tau linkiu, kad VK zodziai issipildytu, ir pastotom iki rudens mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Tu gal skaitai SM temute apie OT testukus mirksiukas.gif Ten idomiai viena mergina parase apie gydoma vandeni mirksiukas.gif
Atsakyti