Įkraunama...
Įkraunama...

Bakterijos, ir kitos zarazos

O jis kuom nors serga? Ką nors įtariat?
Jei ne, tai tirtis nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Gytutė @ 2008 01 16, 20:05)
O jis kuom nors serga? Ką nors įtariat?
Jei ne, tai tirtis nereikia.



na nesiskundzia (ilgai tardziau)...Tik mane gynekologe baisiai isgasdino, tai sunerimau...kad as cia viena leidziuosi vaistus, o jis man vel perduos bacilas gali perduoti:wub:

pasivarciau savo tyrimu papkute, man jau ir anksciau buvo rastos kelios zarazos, tai jis buvo nusiustas...bet jam nieko...jokiu zarazu nerasta

vadinasi seimoj as esu be imuniteto...ir kimba viskas kas netingi blush2.gif

aciu, dar karteli blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 16 sausio 2008 - 21:41
Labutes, noriu prisijungti prie "zarazu" grupeles... nesupykite, prasau blush2.gif , bet ir as esu siuo metu viena is ju doh.gif

Kadangi man vos pradejus tirtis nepastojimo priezastis nustate dvi tokias bacilas micoplazma ir gardnerella, tai noriu pasidometi, gal kazkuri is jusu irgi su jomis susidurete... nes nezinau ka cia manyti, baisos jos ar nelabai g.gif
Atsakyti
Man rekomendavo pasidaryti chlamidijų tyrimą.. Nesijuokit iš klausimo, bet kaip tos bacilos nustatomos? Ims kraują, ar reik nešt sysiuką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2008 02 09, 19:57)
Man rekomendavo pasidaryti chlamidijų tyrimą.. Nesijuokit iš klausimo, bet kaip tos bacilos nustatomos? Ims kraują, ar reik nešt sysiuką? biggrin.gif


Nei kraujo, nei sysiuko neprireiks. Kadangi chlamidijomis uzsikreciama lytiniu keliu, ginekologe turi paimti tepineli. Priklausomai nuo to, kur tyrima darysies. Jei tik neklystu, poliklinikose berods jo nedaro, lyg aparaturos neturi (bet gal jau ir pasikeite kas per laika, bijociau pameluot).
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2008 02 09, 19:20)
Nei kraujo, nei sysiuko neprireiks. Kadangi chlamidijomis uzsikreciama lytiniu keliu, ginekologe turi paimti tepineli. Priklausomai nuo to, kur tyrima darysies. Jei tik neklystu, poliklinikose berods jo nedaro, lyg aparaturos neturi (bet gal jau ir pasikeite kas per laika, bijociau pameluot).

Ačiū, Zaizute 4u.gif
Sakai ims tepinėlį, ane? Brrrr..
O gal žinote, kur Kaune tai daro? Ginė sakė, kad visuomenės sveikatos centre, bet aną sav ėjau, tik nedirbo.. Pasibaisėjau - atrodo, kad papuoliau į kokius senovinius sovietinius laikus fear.gif Jaučiu reikės pasiieškoti kokios padoresnės, kad ir brangesnės vietos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2008 02 10, 14:05)
Ačiū, Zaizute  4u.gif 
Sakai ims tepinėlį, ane? Brrrr..
O gal žinote, kur Kaune tai daro? Ginė sakė, kad visuomenės sveikatos centre, bet aną sav ėjau, tik nedirbo.. Pasibaisėjau - atrodo, kad papuoliau į kokius senovinius sovietinius laikus  fear.gif Jaučiu reikės pasiieškoti kokios padoresnės, kad ir brangesnės vietos  rolleyes.gif


Nu nieko nepajausi - lygiai tas pats, kas iprastine ginekologine apziura blush2.gif Jokio skausmo, jokiu pasekmiu ax.gif Kur Kaune tai daro - nezinau... ax.gif Cia kaunieciu reiktu klustelti g.gif Bandyk paieskoti privaciu kliniku - daugumose ju teikia ir sio tyrimo paslaugas. Taip pat galima paieskoti ir kokio tyrimu centro (cia Vilniuj yra, pvz., Biomedicinos tyrimu centras (jei nesklydau) - tai visus tyrimus galima bene pasidaryti - ir ginekologo nereiks, tik nusiregsi, paims tepineli ir pasakys, kada gausi atsakyma).
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2008 02 09, 19:57)
Man rekomendavo pasidaryti chlamidijų tyrimą.. Nesijuokit iš klausimo, bet kaip tos bacilos nustatomos? Ims kraują, ar reik nešt sysiuką? biggrin.gif


Papildyta:
Šis tyrimas atliekamas paėmus kraują iš venos, tikrai ne iš tepinėlio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2008 02 10, 14:51)
Papildyta:
Šis tyrimas atliekamas paėmus kraują iš venos, tikrai ne iš tepinėlio  mirksiukas.gif


Aha, galima ir krauja tirti. Bet ir tepinelio (ar tai paselio - kaip ten labai konkreciai mediciniskai, tikrai nezinau) budu - dariausi kone visus imanomus tyrimus, tai is patirties, o ne is knygos kalbu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2008 02 10, 13:44)
Nu nieko nepajausi - lygiai tas pats, kas iprastine ginekologine apziura  blush2.gif  Jokio skausmo, jokiu pasekmiu  ax.gif  Kur Kaune tai daro - nezinau...  ax.gif  Cia kaunieciu reiktu klustelti  g.gif  Bandyk paieskoti privaciu kliniku - daugumose ju teikia ir sio tyrimo paslaugas. Taip pat galima paieskoti ir kokio tyrimu centro (cia Vilniuj yra, pvz., Biomedicinos tyrimu centras (jei nesklydau) - tai visus tyrimus galima bene pasidaryti - ir ginekologo nereiks, tik nusiregsi, paims tepineli ir pasakys, kada gausi atsakyma).

Tai aš nebijau ginių. Tik baisiai nemaloni įstaiga pasirodė. Primena baisiąsias poliklinikas su grubiomis daktaršomis doh.gif .
Ačiū už pagalbą, jau radau kelias vietas, kur galima atlikti tokius tyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2008 02 10, 14:55)
Aha, galima ir krauja tirti. Bet ir tepinelio (ar tai paselio - kaip ten labai konkreciai mediciniskai, tikrai nezinau) budu - dariausi kone visus imanomus tyrimus, tai is patirties, o ne is knygos kalbu.  ax.gif


Nu taip ima ir tepinėlį ir kažkaip atsakymą gauni po kelių dienų mirksiukas.gif
bet jis atliekamas ne visose klinikose. Tyrimas mokamas, kainuoja apie 50 Lt.
Kaune galima gal Vaisingumo ar Motinos ir vaiko klinikoje pasidaryti, o gal kitos merginos patars kur pigiau
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2008 02 10, 13:51)
Šis tyrimas atliekamas paėmus kraują iš venos, tikrai ne iš tepinėlio  mirksiukas.gif

Ačiū. Geriau tegul kraują jama. Bo atrodo, kad mmm beldžiasi, tai nereikėtų laukti, kol praeis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(tikiu @ 2008 02 10, 14:02)
Nu taip ima ir tepinėlį ir kažkaip atsakymą gauni po kelių dienų  mirksiukas.gif
bet jis atliekamas ne visose klinikose. Tyrimas mokamas, kainuoja apie 50 Lt.
Kaune galima gal Vaisingumo ar Motinos ir vaiko klinikoje pasidaryti, o gal kitos merginos patars kur pigiau

Radau, kad "Motinos ir vaiko" klinikoje darant vieną tyrimą, kainuoja 70 Lt (darant visus tris, kainuos po 55 Lt), "Bendrosios medicinos praktikoje" - apie 45, Vaisingumo klinikoje - 45. Vienžo, yra iš ko rinktis..
Atsakyti