Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bakterijos, ir kitos zarazos
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Nesulaukiančioms gandro > Archyvas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
svajoklele
QUOTE(neirida @ 2010 10 11, 18:04)
o jus ginei nesakete kad planuojate? nes butu paskyrus kitus vaistukus. Dabar reiketu tikrai palaukti. Bet ir kita men.reiktu pasisaugoti nuo planavimu. Bent jau man kai gine israse doxyciklina tai liepe saugotis.Nes anibai yra antibai ir kam rizikuoti vaikelio sveikatele
*

Tai, kad nesusisneku su savo gine verysad.gif . Kai pasako ka nors, tai mazai truksta iki asaru. doh.gif Tokia nesupratinga, pasaipi ir nieko nepaaiskinati, kad eina sau. E
inu pas gine poliklinikoje, privaciai truksta pinigeliu... Vis pagalvoju pasiekisti, kad ir i kita kokia toj pacioj poliklinikoj
Pelargonija
Svajoklele, nepergyvent, mes Tave pakonsultuosim biggrin.gif Dabar palauk mmm ir tada galėsit pradėti gydytis zarazas. 4u.gif
peteliuske
QUOTE(svajoklele @ 2010 10 13, 11:13)
Tai, kad nesusisneku su savo gine  verysad.gif . Kai pasako ka nors, tai mazai truksta iki asaru.  doh.gif Tokia nesupratinga, pasaipi ir nieko nepaaiskinati, kad eina sau. E
inu pas gine poliklinikoje, privaciai truksta pinigeliu... Vis pagalvoju pasiekisti, kad ir i kita kokia toj pacioj poliklinikoj
*

pabandyk pasikeisti gydytoja, nes ne visos jos ten jau labai blogos, o kita vertus, cia dauguma mergaiciu, moteru zino daugiau uz tas poliklinikos gines doh.gif Iki mmm tikrai geriau nevartok antibiotiku, o ir zaraza turi paprasta, jai isgydyti nereikia tokiu stipriu antibiotiku.
svajoklele
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 13, 13:43)
pabandyk pasikeisti gydytoja, nes ne visos jos ten jau labai blogos, o kita vertus, cia dauguma mergaiciu, moteru zino daugiau uz tas poliklinikos gines  doh.gif Iki mmm tikrai geriau nevartok antibiotiku, o ir zaraza turi paprasta, jai isgydyti nereikia tokiu stipriu antibiotiku.
*

Tai va, skaitineju apie centro poliklinikos gine, bandau susidaryti kokitai vaizda ir keisti... Kol kas sunkiai sekas issirinkti, nes vienom vienos tinka/ patinka, o kitom, kaip tik atvirksciai doh.gif .
Begioti per visas irgi nekas. verysad.gif

Aciu labai uz patarimus smile.gif
Itrea
QUOTE(svajoklele @ 2010 10 13, 14:15)
Tai va, skaitineju apie centro poliklinikos gine, bandau susidaryti kokitai vaizda ir keisti... Kol kas sunkiai sekas issirinkti, nes vienom vienos tinka/ patinka, o kitom, kaip tik atvirksciai  doh.gif .
Begioti per visas irgi nekas. verysad.gif

Aciu labai uz patarimus  smile.gif
*

oi uzjauciu as tave. Turejau ir as ta beda ir vistiek finale teko lankytis privaciai. Pinigelius sumoki, bet pakonsultuoja apziuri, pataria. O poliklinikoj man negana kad menesi reik laukt eilej, tai dar su vaisingumu susijusiu problemu nesprendzia ir nenusimano doh.gif ir tyrimu nedaro doh.gif pasieskok pigesniu privaciu kliniku ir issigydisi tas zarazas mirksiukas.gif
Anajoana
Laba diena, susiduriau ir as su problemom, trumpai visa istorija , del gausiu ir negraziu isskyru kreipiausi i ginekologe, toji gyde mane nuo uzdegimo, nepraejo, nusiunte i veneriniu ligu klinika, rado gardnerelu ir ureaplazma, vel nuejau pas ginekologe savo , toji israse vaistu azithromycin 500mg N6 (6 dienu kursa man ir partneriui) , ir zvakutes man Clotrimazolum. Soka gavau kai vaistinej suzinojau kad vaistai kainuos 184lt . Ir kiek skaiciau, tos tabletes nelabai atitinka mano liga , gal kas gerete jas , arba zinote koki pakaitala ? Nes gaila beveik 200lt sumoket jei netinkami vaistai blink.gif
peteliuske
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 13, 18:40)
Laba diena, susiduriau ir as su problemom, trumpai visa istorija , del gausiu ir negraziu isskyru kreipiausi i ginekologe, toji gyde mane nuo uzdegimo, nepraejo, nusiunte i veneriniu ligu klinika, rado gardnerelu ir ureaplazma, vel nuejau pas ginekologe savo , toji israse vaistu azithromycin 500mg N6 (6 dienu kursa man ir partneriui) , ir zvakutes man Clotrimazolum. Soka gavau kai vaistinej suzinojau kad vaistai kainuos 184lt . Ir kiek skaiciau, tos tabletes nelabai atitinka mano liga , gal kas gerete jas , arba zinote koki pakaitala ? Nes gaila beveik 200lt sumoket jei netinkami vaistai  blink.gif
*

prasyk docyciklino, nezinau kaip tiksliai rasosi, bet kazkaip panasiai skamba, pasieiskok cia forume, rasi ir teisinga jo pavadinima, jis sake musu daktare geriausiai gydo visas bacilas, o ir pati be problemu su sitais vaistais atsikraciau ureaplazmu (is pirmo karto), jis kainuoja apie 10lt berods, jei nemaziau.
Itrea
Bet dosiciklyna be recepto neparduoda,bet jis tikrai geras, as irgeriau, o jei vaistie paprasyt pakaitalo g.gif
peteliuske
QUOTE(neirida @ 2010 10 13, 19:55)
Bet dosiciklyna be recepto neparduoda,bet jis tikrai geras, as irgeriau, o jei vaistie paprasyt pakaitalo g.gif
*

jo, jis su receptu, reikia prasyt gines tokiu vaistu, jei israsys, o gal vaistineje duotu, juk kazkoks receptas vis gi turimas g.gif
Anajoana
Na turiu ta recepta aniems vaistam israsyta , su juo ir buvau nuejusi i vaistine, o vaistininke sako, "Jus perspejo del kainos? " blem soka gavau tiesiogine sio zodzio prasme, tikejausi kokiu 80 litu , o cia 184 smile.gif kosmaras ... nezinau , recepta gal susiveikciau ir be gines, nes pas ja kaip ir poliklinikoj reik laukt eile puse menesio ... tik idomu ar man tas doksiciklinas tinka, nes kai tyre pamenu buvo surasyta i ka jautriai reaguoja mano tepinelis , gaila kad tas lapas pas ginekologe liko... keista aplamai kodel man ji tokius vaistus israse , ne nepaklausus ar man jie iperkami
peteliuske
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 14, 12:45)
Na turiu ta recepta aniems vaistam israsyta , su juo ir buvau nuejusi i vaistine, o vaistininke sako, "Jus perspejo del kainos? " blem soka gavau tiesiogine sio zodzio prasme, tikejausi kokiu 80 litu , o cia 184 smile.gif kosmaras ... nezinau , recepta gal susiveikciau ir be gines, nes pas ja kaip ir poliklinikoj reik laukt eile puse menesio ... tik idomu ar man tas doksiciklinas tinka, nes kai tyre pamenu buvo surasyta i ka jautriai reaguoja mano tepinelis , gaila kad tas lapas pas ginekologe liko... keista aplamai kodel man ji tokius vaistus israse , ne nepaklausus ar man jie iperkami
*

nu tai nueik i registratura ir paprasyk savo korteles, i ja turejo isegti ir pasiziurek, sakyk noriu atsisviesti tyrimus. pies vaziuojant pas savo daktare pasiskaiciau cia forume ir susidariau nuomone, kad kam docyciklino israso, tas daziausiai is pirmo karto bacilas issigydo ir labai norejau, kad ir mums juos israsytu. tikriausiai prastumineja tuos naujus vaistus, todel ir siulo. as net nedariau atsparumo testo ir tiko tie vaistai. tikrai jau nepirk tu brangu.
Anajoana
Buvau siandien poroje vaistiniu , zodziu to doxyciclino taip paprastai negausi , reik recepto butinai, pakaitalo ano man israsyto vaisto taip pat neduoda , reik su receptu ieskot , tik tiek kad yra kito gamintojo tie patys vaistai pigesni, ir 60lt pigiau iseitu pirkt juos .. tai gris brangenybe, spresim ka daryt
Zubriuka
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 15, 04:45)
Buvau siandien poroje vaistiniu , zodziu to doxyciclino taip paprastai negausi , reik recepto butinai, pakaitalo ano man israsyto vaisto taip pat neduoda , reik su receptu ieskot , tik tiek kad yra kito gamintojo tie patys vaistai pigesni, ir 60lt pigiau iseitu pirkt juos .. tai gris brangenybe, spresim ka daryt
*

Na, as irgi geriau doxicyklina....
o ar negalima nueiti pas savo gine vel ir tiesiog pasakyti, kad sitie vaistukai tau per brangus?? blink.gif Na, kad negali tiek pinigeliu skirti ar nenori... Negi nesuprastu zmogus ir sakytu, vistiek pirk... Nes tas doxyciklinas tikrai pigus ir stiprus antibijotikas, tikrai turetu pasiulyti kaip pakaitalas brangiems vaistams... Gal verta pabandyti? 4u.gif
peteliuske
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 15, 15:45)
*

privacioje klinikoje gine man israsydavo recepta uz 20lt, ir kitur esu skaiciusi kad tyrimu pakomentavimas ir recepto israsymas kainuoja panasiai, tai jau apsimoka nueit privaciai atsisvietus tyrima ir paprasyt sito antibiotiko.
dijakicia
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 15, 15:45)
*

Sveika,

esu buvus panasioje situacijoje mirksiukas.gif O issprendziau labai paprastai - nuejau pas savo seimos gydytoja ir paprasiau, kad israsytu mirksiukas.gif Ji taip ir padare, be jokiu ikalbinejimu thumbup.gif Ir uz tai nereikejo nieko moketi mirksiukas.gif Tik sokolada palikau prie kavos lotuliukas.gif
Pelargonija
QUOTE(Anajoana @ 2010 10 13, 18:40)
............... nusiunte i veneriniu ligu klinika, rado gardnerelu ir ureaplazma, vel nuejau pas ginekologe savo , toji israse vaistu azithromycin 500mg N6 (6 dienu kursa man ir partneriui) , ir zvakutes man Clotrimazolum. Soka gavau kai vaistinej suzinojau kad vaistai kainuos 184lt . Ir kiek skaiciau, tos tabletes nelabai atitinka mano liga , gal kas gerete jas , arba zinote koki pakaitala ? Nes gaila beveik 200lt sumoket jei netinkami vaistai  blink.gif
*

Kai laboratorijoje suranda kokią zarazą, kartu tikrina, kokiems vaistams jinai jautri ar ne. Kiekvienam gali reikėti skirtingų vaistų, nors zaraza ta pati. Todėl merginų patarimai naudoti kitą vaistą, kuris joms padėjo, gali būti beprasmiški g.gif
peteliuske
QUOTE(Pelargonija @ 2010 10 18, 17:02)
Kai laboratorijoje suranda kokią zarazą, kartu tikrina, kokiems vaistams jinai jautri ar ne. Kiekvienam  gali reikėti skirtingų vaistų, nors zaraza ta pati. Todėl merginų patarimai naudoti kitą vaistą, kuris joms padėjo, gali būti beprasmiški  g.gif
*

dariausi tu zarazu tyrimus sorpo ir nedare jautrumo testo, nes tyrimus dariau PGR metodu, jis tiksliausias, o kai siuo metodu tyriesi, jautrumas antibiotikams nenustatinejamas... taip man aiskino ir sorpo darbuotoja, ir daktare Z, kai klausiau apie jautruma antibiotikams...tikriausiai delto ir duoda ta docyciklina, nes kaip Z sake, tai senas geras vaistas ir turi isnaikinti...mums taip ir buvo.

aisku, jei ji turi ta jautrumo testa, reikia zvilgtelti kas ten tokio parasyta ir aisku, tai stiprus atibiotikas, is oro jo negausi, tad kas be ko turi buti gines konsultacija bent trumpa
lauraz5
sel tu receptu tai problemos tikrai nematau juk galima puikiai nubegti pas seimos gydytoja ir paprasyti....as net paskambinu telefonu ir paparsau kad israsytu ir paliktu registraturoj o as kada galiu atbegu ir pasiimu mirksiukas.gif
Kristut
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 18, 18:15)
dariausi tu zarazu tyrimus sorpo ir nedare jautrumo testo, nes tyrimus dariau PGR metodu, jis tiksliausias, o kai siuo metodu tyriesi, jautrumas antibiotikams nenustatinejamas... taip man aiskino ir sorpo darbuotoja, ir daktare Z, kai klausiau apie jautruma antibiotikams...tikriausiai delto ir duoda ta docyciklina, nes kaip Z sake, tai senas geras vaistas ir turi isnaikinti...mums taip ir buvo.

aisku, jei ji turi ta jautrumo testa, reikia zvilgtelti kas ten tokio parasyta ir aisku, tai stiprus atibiotikas, is oro jo negausi, tad kas be ko turi buti gines konsultacija bent trumpa
*

as irgi dariausi Sorpo, rado ureplazma. Bet pries ta tyrima gydziausi siuo antibiotiku bakterine vaginoze, o ureaplazma liko, tai gine sake, kad matyt jos neveikia sitas vaistas ir dave siuntima pas urologe. Urologe padare slapimo taku ir inkstu echo (jos manymu, galejo pakenkti sita zaraza jiems), bet aciu D, viskas ok thumbup.gif Ir paeme slapimo paseli, paaiskino, kad nuo jo rezultato priklausys gydymas. Tai siuo metu laikiu rezultatu ir tikiuosi, kad isnaikinsim ja galu gale. Taip pat klausiau del vyriskio gydymo, sake ji reikia istirti atskirai. g.gif
Taip ir kovojam. Taip, kad merginos, Docyciklinas ne vienintelis vaistas, gali but, kad ir jis nepadeda. doh.gif
peteliuske
QUOTE(Kristut @ 2010 10 19, 08:47)
as irgi dariausi Sorpo, rado ureplazma. Bet pries ta tyrima gydziausi siuo antibiotiku bakterine vaginoze, o ureaplazma liko, tai gine sake, kad matyt jos neveikia sitas vaistas ir dave siuntima pas urologe. Urologe padare slapimo taku ir inkstu echo (jos manymu, galejo pakenkti sita zaraza jiems), bet aciu D, viskas ok  thumbup.gif Ir paeme slapimo paseli, paaiskino, kad nuo jo rezultato priklausys gydymas. Tai siuo metu laikiu rezultatu ir tikiuosi, kad isnaikinsim ja galu gale. Taip pat klausiau del vyriskio gydymo, sake ji reikia istirti atskirai.  g.gif
Taip ir kovojam. Taip, kad merginos, Docyciklinas ne vienintelis vaistas, gali but, kad ir jis nepadeda.  doh.gif
*

o nebuvo ND kol gerei vaistus?
Kristut
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 10:10)
o nebuvo ND kol gerei vaistus?
*

Nebuvo 4u.gif
peteliuske
QUOTE(Kristut @ 2010 10 19, 10:12)
Nebuvo  4u.gif
*

ir vyras kartu gere vaistus?
Sunflowers
QUOTE(Kristut @ 2010 10 19, 08:47)
Taip pat klausiau del vyriskio gydymo, sake ji reikia istirti atskirai.  g.gif

Atskirai tirti nereikia, jam reikejo kartu su tavim gerti antibus 4u.gif
Kristut
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 10:15)
ir vyras kartu gere vaistus?
*

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 19, 10:19)
Atskirai tirti nereikia, jam reikejo kartu su tavim gerti antibus 4u.gif
*

Gere, bet nebaige kurso, nes pradejo viduriuoti.. doh.gif Matyt netiko jam jie.. Oj tie vyrai blush2.gif
Matot, jis jaucia kad kartais sunku buna sysiu padaryt, tai jauciu ta zaraza veikia, turi siuntima irgi pas urologa, tai manau nepakenks jei nueis ir issitris viska ka reikia.. doh.gif
Tuo labiau, kad nuo stipriu antibu jam taip daros.. doh.gif
peteliuske
QUOTE(Kristut @ 2010 10 19, 10:22)
Gere, bet nebaige kurso, nes pradejo viduriuoti..  doh.gif Matyt netiko jam jie.. Oj tie vyrai  blush2.gif
Matot, jis jaucia kad kartais sunku buna sysiu padaryt, tai jauciu ta zaraza veikia, turi siuntima irgi pas urologa, tai manau nepakenks jei nueis ir issitris viska ka reikia.. doh.gif
Tuo labiau, kad nuo stipriu antibu jam taip daros..  doh.gif
*

tai jei nebaige kurso, tai ir neissigydet abu iki galo, vadinasi jums reikia rasti tinkamus abiems antibiotikus, jei vyras jautrus jiems. sekmes, kol abu neissigydysit, tol pergales pries tas bacilas nebus, sekmes jums 4u.gif

oi dar prisiminiau, o tai jums neliepe gerti kartu su tais antibiotikais geruju bakteriju, tuomet neviduriuojama?
Sunflowers
QUOTE(Kristut @ 2010 10 19, 10:22)

Na jei kazkas negerai buna, tai tikrai nepamaisys nueiti drinks_cheers.gif
Kristut
QUOTE(peteliuske @ 2010 10 19, 10:29)
tai jei nebaige kurso, tai ir neissigydet abu iki galo, vadinasi jums reikia rasti tinkamus abiems antibiotikus, jei vyras jautrus jiems. sekmes, kol abu neissigydysit, tol pergales pries tas bacilas nebus, sekmes jums  4u.gif

oi dar prisiminiau, o tai jums neliepe gerti kartu su tais antibiotikais geruju bakteriju, tuomet neviduriuojama?
*

Nieko nesake, as gerasias bakterijas geriau po visko, bet as ir taip niekad neviduriuoju nuo vaistu. Taip, tu teisi. Tik abu issigyde nugalesim ta zaraza. Tikiuosi greit pavyks. Na bent jau kiek imanoma greiciau..

QUOTE(~Sunflowers~ @ 2010 10 19, 10:33)
Na jei kazkas negerai buna, tai tikrai nepamaisys nueiti drinks_cheers.gif
*

Taip, jau kai taip pradejo darytis, pats suprato ir issigando, kad kazkas negerai. O gyd perspejo, kad jei nesigydys, isvis neprasysios ir reikes kateterio, nes ta zaraza veikia slapimo takus ir prostata, netik kad trukdo moteriai pastot.. doh.gif
planuke
Sveikos merginos, noriu papasakot savo istorija ir aisku sulaukti komentaru arba patarimu.
Nestuma planuojam jau kuri laika, deja nesekmingai. Po metu bergzdziu pastangu nutariau nueiti pasitikrint. Sulaukiau labai liudnos zinios, rado chlamidiju. Kas baisiausia ta laime as jau ir anksciau apturejau, pries 6 metus. Maniau kad ja isigydziau ir vaiksciojau sau rami visa ta laika. Jokiu simptomu nejauciau nei man ka skaudejo, nei isskiru nu zodziu nieko...Kai pasiteiravau pas gine ar galejau visa ta laika nesioti ta zaraza ir nieko nejausti, ji patvirtino kad taip. Sitos ligos pasekmes labai liudnos, kaip manot ar galesiu kada pastot? Ar teko kuriai nors girdet, kad po chlamidiju sekmingai pastojo?
Tyrima kartosiu si men, bet jauciu jis bus teigiamas, nes maudzia pilvo apacia (nors ir po gydimo). verysad.gif
estik
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 17:47)
Sveikos merginos, noriu papasakot savo istorija ir aisku sulaukti komentaru arba patarimu.
Nestuma planuojam jau kuri laika, deja nesekmingai. Po metu bergzdziu pastangu nutariau nueiti pasitikrint. Sulaukiau labai liudnos zinios, rado chlamidiju. Kas baisiausia ta laime as jau ir anksciau apturejau, pries 6 metus. Maniau kad ja isigydziau ir vaiksciojau sau rami visa ta laika. Jokiu simptomu nejauciau nei man ka skaudejo, nei isskiru nu zodziu nieko...Kai pasiteiravau pas gine ar galejau visa ta laika nesioti ta zaraza ir nieko nejausti, ji patvirtino kad taip. Sitos ligos pasekmes labai liudnos, kaip manot ar galesiu kada pastot? Ar teko kuriai nors girdet, kad po chlamidiju sekmingai pastojo?
Tyrima kartosiu si men, bet jauciu jis bus teigiamas, nes maudzia pilvo apacia (nors ir po gydimo).  verysad.gif
*

Kas su tuo susidūrė, gal papildys ar pataisys ax.gif Jei rado chlamidijų, negaišk laiko ir būtinai darykis laporoskopiją, nes šios zarasos "mėgsta" užkimšti kiaušintakius. Nerekomenduojama net gimdos nuotraukos daryt. O laporaskopija atsakys į klausimą, ar pavyks pastot natūraliai ar prireiks kito gydimo - IVF. Linkiu, kad viskas būtų tau gerai mirksiukas.gif
planuke
Aciu uz palaikyma 4u.gif bet as jau beveik praradus vilti. Siuo metu gydausi, tiksliau po gydimo, bet negereja. Kas keisciausia kol nzn kad nesioju sita zaraza nieko nejauciau, o va po arkliskos dozes antibijotiku pradejo pilva maust, nesuprantu kas darosi blink.gif Gimdos nuotrauka man siule gine pasidaryt, o tik po to laporoskopija. Zodziu jau visai pasimeciau, nezinau nei kur nei ko prasyt pagalbos. Juk negaliu nueit i ligonine ir reikalaut kad padarytu LP, o privaciai turbut labai brangu, beto kol turiu tas zarazas nieks man tikrai nieko nedarys, nei privaciai nei kaip kitaip.
Mergaites ka geret? man gine skyre Azymepha1000 ir vyrui tokia pacia doze, jis niekuo nesiskundzia, o va man negereja cray.gif
*Strazdane*
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 22:01)
Aciu uz palaikyma 4u.gif  bet as jau beveik praradus vilti. Siuo metu gydausi, tiksliau po gydimo, bet negereja. Kas keisciausia kol nzn kad nesioju sita zaraza nieko nejauciau, o va po arkliskos dozes antibijotiku pradejo pilva maust, nesuprantu kas darosi  blink.gif Gimdos nuotrauka man siule gine pasidaryt, o tik po to laporoskopija. Zodziu jau visai pasimeciau, nezinau nei kur nei ko prasyt pagalbos. Juk negaliu nueit i ligonine ir reikalaut kad padarytu LP, o privaciai turbut labai brangu, beto kol turiu tas zarazas nieks man tikrai nieko nedarys, nei privaciai nei kaip kitaip.
Mergaites ka geret? man gine skyre Azymepha1000 ir vyrui tokia pacia doze, jis niekuo nesiskundzia, o va man negereja  cray.gif
*

Nusiramink 4u.gif
Gerai, kad išsiaiškinai, kas negerai. Dabar su vyrų išsigydisit tas bjaurybes. Labai svarbu, kad kol gydotėslytinius santykius atlikti tik su prezervatyvais. Be abejo, chlamidijozės pasekmės vaisingumui labai piktos doh.gif Bet ne visada ir ne visiems jos būna tokios. Asmeniškai pažįstu mergaitę, kuriai rado chlamidijų, kurias ji išsinaikino ir iškart pastojo. Tad dabar būk rami, gydikis ir kai jau pasidarysi pakartotinį tyrimą toliau spręsi ką daryti. Ar gimdos nuotrauką ar LP. Na čia jau tau geriau gyd. patars. Sėkmės ir ramybės 4u.gif
planuke
QUOTE(Justinarama @ 2010 11 11, 22:07)
Nusiramink  4u.gif
Gerai, kad išsiaiškinai, kas negerai. Dabar su vyrų išsigydisit tas bjaurybes. Labai svarbu, kad kol gydotėslytinius santykius atlikti tik su prezervatyvais. Be abejo, chlamidijozės pasekmės vaisingumui labai piktos  doh.gif Bet ne visada ir ne visiems jos būna tokios. Asmeniškai pažįstu mergaitę, kuriai rado chlamidijų, kurias ji išsinaikino ir iškart pastojo. Tad dabar būk rami, gydikis ir kai jau pasidarysi pakartotinį tyrimą toliau spręsi ką daryti. Ar gimdos nuotrauką ar LP. Na čia jau tau geriau gyd. patars. Sėkmės ir ramybės  4u.gif
*

O kiek laiko drauge turejo tas chlamidijas ir per kiek laiko issinaikino? Matai jei jos pas mane 6 metus tunojo, tai lyga logiskai mastant baisiai isisenejus. Skaiciau kad zmones su jom kovoja metus ir net ne vienus. Bjauriausia kad negaliu isistirt kiausintakiu bukles kol turiu sita "dziaugsmeli" Po gydimo dar net menuo nepraejo ir esu 100% isitikinus kad tyrimas bus teigiamas. keista kad vaistai nepadejo, net sakyciau pablogejo doh.gif
Ryana
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 22:41)
O kiek laiko drauge turejo tas chlamidijas ir per kiek laiko issinaikino? Matai jei jos pas mane 6 metus tunojo, tai lyga logiskai mastant baisiai isisenejus. Skaiciau kad zmones su jom kovoja metus ir net ne vienus. Bjauriausia kad negaliu isistirt kiausintakiu bukles kol turiu sita "dziaugsmeli" Po gydimo dar net menuo nepraejo ir esu 100% isitikinus kad tyrimas bus teigiamas. keista kad vaistai nepadejo, net sakyciau pablogejo  doh.gif
*

pasidaryk tyrima jautruma antibiotikams (Endemnike), ten surasyta bus kokie antibiotikai gali uzmust ta chlamidioze, nes kiek zinau kiekvienai skirtingai...
estik
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 22:01)
Aciu uz palaikyma 4u.gif  bet as jau beveik praradus vilti. Siuo metu gydausi, tiksliau po gydimo, bet negereja. Kas keisciausia kol nzn kad nesioju sita zaraza nieko nejauciau, o va po arkliskos dozes antibijotiku pradejo pilva maust, nesuprantu kas darosi  blink.gif Gimdos nuotrauka man siule gine pasidaryt, o tik po to laporoskopija. Zodziu jau visai pasimeciau, nezinau nei kur nei ko prasyt pagalbos. Juk negaliu nueit i ligonine ir reikalaut kad padarytu LP, o privaciai turbut labai brangu, beto kol turiu tas zarazas nieks man tikrai nieko nedarys, nei privaciai nei kaip kitaip.
Mergaites ka geret? man gine skyre Azymepha1000 ir vyrui tokia pacia doze, jis niekuo nesiskundzia, o va man negereja  cray.gif
*

Teisingai Justinarama sako, kad nusiramink, nes stresas tikrai nepadės. Laukiant padės tik atsipalaidavimas bei ramybė 4u.gif Nors mums tai sunkiausia, bet reikia pasistengti blush2.gif Klausyk gydytojų ir gydykis, išnaikinsi zarazas, gal tikrai ir taip pavyks pastot. Aš tik persakiau, ką man vaisingumo specialistas pasakė dėl chlamidijų ir GN. Gydytojų daug, kaip ir jų nuomonių rolleyes.gif
planuke
QUOTE(Ryana @ 2010 11 11, 22:43)
pasidaryk tyrima jautruma antibiotikams (Endemnike), ten surasyta bus kokie antibiotikai gali uzmust ta chlamidioze, nes kiek zinau kiekvienai skirtingai...
*

Aciu 4u.gif Pabandysiu tyrima pakartot ten, gal tikrai reik nustatyt kokiam antibijotikui jos jautresnes mano organizme. Pries tai dariausi SORPO klinikoi, bet man ten jie net nepasiule jautrumui atlikt g.gif gal nedaro unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(estik @ 2010 11 11, 22:48)
Teisingai Justinarama sako, kad nusiramink, nes stresas tikrai nepadės. Laukiant padės tik atsipalaidavimas bei ramybė  4u.gif Nors mums tai sunkiausia, bet reikia pasistengti  blush2.gif Klausyk gydytojų ir gydykis, išnaikinsi zarazas, gal tikrai ir taip pavyks pastot. Aš tik persakiau, ką man vaisingumo specialistas pasakė dėl chlamidijų ir GN. Gydytojų daug, kaip ir jų nuomonių  rolleyes.gif
*

Aciukas mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikrai bandau atsipalaiduot ir nestresuot, bet vis tas pilvo maudimas primena ir primena verysad.gif kaip manot gal man reiktu pasikonsultuot su kokiu daktaru privaciai, nes tais kurie poliklinikose sedi visai nepasitikiu schmoll.gif Pries 6m mane taip nugyde su tom chlamidijom, kad net ligoninei teko pora kart pagulet verysad.gif
lauraz5
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 17:47)
Tyrima kartosiu si men, bet jauciu jis bus teigiamas, nes maudzia pilvo apacia (nors ir po gydimo).  verysad.gif
*

nesijaudink mergyt 4u.gif issigydysi tu tas nelabasias 4u.gif o kai isigydysi pasidarysi LP jei reiks nepergyvenk viskas bus ok 4u.gif o del LP kainu nueini pas gine paprasai siuntimo uzsiregstruoji i klinikas rimtas susitari su specialistu tos gydymo istaigos ir viskas...juk jei esi dirbanti arba soc drausta juk daro LP nemokamai ko cia pergyveni....viskas cia ok su tavimi.... 4u.gif 4u.gif
Tivita
Tyrima kartosiu si men, bet jauciu jis bus teigiamas, nes maudzia pilvo apacia (nors ir po gydimo). verysad.gif
*

[/quote]
Kiek laiko praejo po antibiotiku vartojimo? man gydytojas tyrima sake, kartoti tik po triju menesiu.
As taip pat si 'dziaugsmeli' turiu. sausio men gydziausi, paskui nekartojau tyrimo, nes galvojau, kad issigydziau, rudeni vyras tyresi, pas ji nerado, tai apsidziaugiau, kad tikrai issigydem, bet kai as pasidariau pakartotini tyrima si menesi, pas mane rado doh.gif o dariausi tik tam, kad gydytojas reikalavo pries IVF, o as dar jam sakau, tikrai nebus tu chlamidiju pas mane, nes pas vyra pries menesi nerado. as taip pat bijau, kad pas mane nebut uzake kiausintakiai, bet tai man siuo metu nelabai aktualu, nes del vyro super blogu grikiu, turim vis vien IVF darytis, o kiausintakiu nepraeinamumas su IVF apeinamas.
planuke
[quote=Tivita,2010 11 12, 01:25]
*

[/quote]
Kiek laiko praejo po antibiotiku vartojimo? man gydytojas tyrima sake, kartoti tik po triju menesiu.
As taip pat si 'dziaugsmeli' turiu. sausio men gydziausi, paskui nekartojau tyrimo, nes galvojau, kad issigydziau, rudeni vyras tyresi, pas ji nerado, tai apsidziaugiau, kad tikrai issigydem, bet kai as pasidariau pakartotini tyrima si menesi, pas mane rado doh.gif o dariausi tik tam, kad gydytojas reikalavo pries IVF, o as dar jam sakau, tikrai nebus tu chlamidiju pas mane, nes pas vyra pries menesi nerado. as taip pat bijau, kad pas mane nebut uzake kiausintakiai, bet tai man siuo metu nelabai aktualu, nes del vyro super blogu grikiu, turim vis vien IVF darytis, o kiausintakiu nepraeinamumas su IVF apeinamas.
*

[/quote]
Sveikute 4u.gif Po gydimo praejo mazdaug apie 3 sav, na ta prasme po paskutines sugertos piliules, bendrai paemus apie menuo. taip man irgi gine sake kad tyrima reiks pakartot kazkur po 2-3 men, bet kad as negaliu laukt, nera ko.... tas pilvo maudimas rodo kad tos zarazos vis dar sedi manyje ir atlikineja savo nesvariu darbelius. Perskaciau visa tema ir dar labiau susipainiojau blink.gif vienos raso kad galima atlikt jautrumo testa antibams, kitos raso kad tai is vis nesamone g.gif
Vyro dar netempiau atlikinet tyrimuko, dar menesiuka palauksim tada ir jis pasidarys. Siaip ar taip dabar saugojames. Daremes ir mes spermograma... aciu Dievuliui kad bent jau su jo grikiukais viskas tvarkoi thumbup.gif Kaip manot gal man nuvaziuot i vaisingumo klinika unsure.gif ten pakartosiu tyrima ir pakonsultuos gal ka i prieki, na ta prasme ka ten geriau darytpo gydimo GN ar LP. mastau.gif
*Strazdane*
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 22:41)
O kiek laiko drauge turejo tas chlamidijas ir per kiek laiko issinaikino? Matai jei jos pas mane 6 metus tunojo, tai lyga logiskai mastant baisiai isisenejus. Skaiciau kad zmones su jom kovoja metus ir net ne vienus. Bjauriausia kad negaliu isistirt kiausintakiu bukles kol turiu sita "dziaugsmeli" Po gydimo dar net menuo nepraejo ir esu 100% isitikinus kad tyrimas bus teigiamas. keista kad vaistai nepadejo, net sakyciau pablogejo  doh.gif
*

Kiek laiko ji turėjo jas negaliu pasakyti. Tau dabar tikrai reikia nusiraminti, nes šitoje situacijoje turi susikoncentruoti į gydymąsi. Kai pasveiksi, toliau planuosi ką daryti. Be to ar esi įsitikinusi, kad tikrai tuos šešis metus jas turi, Gal pirmą kartą jas išsinaikinai, o po to kažkada vėl užsikrėtei? Ar negalėjo taip nutikti?Iš tiesų koks gi dab ar skirtumas, svarbiausia gydytis, tikėti gydimo sėkme ir pasveiksi wink.gif Linkiu sėkmės 4u.gif
Ryana
QUOTE(planuke @ 2010 11 11, 22:56)
Aciu  4u.gif  Pabandysiu tyrima pakartot ten, gal tikrai reik nustatyt kokiam antibijotikui jos jautresnes mano organizme. Pries tai dariausi SORPO klinikoi, bet man ten jie net nepasiule jautrumui atlikt  g.gif  gal nedaro  unsure.gif
*

as du kartus kai neissigydziau ueroplazmos, tai tik tada pasiule man toki tyrima apie kuri irgi nezinojau, na jis kainuoja apie 150 Lt bet tai ir veiksmingas, tik po sio tyrimo, nustacius jautruma antibiotikams, issigydziau ax.gif
planuke
QUOTE(Ryana @ 2010 11 12, 21:47)
as du kartus kai neissigydziau ueroplazmos, tai tik tada pasiule man toki tyrima apie kuri irgi nezinojau, na jis kainuoja apie 150 Lt bet tai ir veiksmingas, tik po sio tyrimo, nustacius jautruma antibiotikams, issigydziau  ax.gif
*

Bet ueroplazmos ir chlamidijos dvi skirtingos zarazos g.gif Kazkur skaiciau kad butent chlamidijoms nedaro atsparumo testo antibijotikams.
Na siaip ar taip, jau uzsiregistravau i vaisingumo klinika pas Uson. Ten jau tikrai isiklausinesiu kas ir kaip g.gif Pilvas zizia nors uzmusk verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Justinarama @ 2010 11 12, 15:17)
Kiek laiko ji turėjo jas negaliu pasakyti. Tau dabar tikrai reikia nusiraminti, nes šitoje situacijoje turi susikoncentruoti į gydymąsi. Kai pasveiksi, toliau planuosi ką daryti. Be to ar esi įsitikinusi, kad tikrai tuos šešis metus jas turi, Gal pirmą kartą jas išsinaikinai, o po to kažkada vėl užsikrėtei? Ar negalėjo taip nutikti?Iš tiesų koks gi dab ar skirtumas, svarbiausia gydytis, tikėti gydimo sėkme ir pasveiksi wink.gif Linkiu sėkmės  4u.gif
*

6 metus gyvenu su vienu ir tuo paciu vyru, esu beveik tikra kad visa laika nesiojau sia zaraza o ir daktare patvirtino. doh.gif Kai pabandziau kazka uzsimint vyrui, tai sake kad man jau visai galvele susisuko fool.gif
dviguba
Merginos, moterys!! ar yra normalu nejausti siu zarazu apie 3 ir daugiau metu?? ar yra normalu pastoti jei turi ju ir pagimdyti sveika kudiki ir jo neuzkresti??? dar nezinau ar turiu ju nes neturiu dar atsakymo, bet persasi mintis kad kazkas yra..
Kristut
Aš šiuo metu gydausi ureaplazma ir galiu pasakyt, kad tik nuejusi pas patyrusi urologa (šiaulietėms galėčiau rekomenduoti drąsiai) radau atsakymus. smile.gif Pasak jo, ureplazma siuo metu yra daznas reiskinys ir ja turint galima pastoti ir isnesioti sveika kudiki, taciau jeigu be jos dar yra kazkokiu veiskniu, trukdanciu nestumui, ja butina gydyti.

Pries tai geriau Trichopol 250 mg ir Erythromycin TC 200 mg ir jie man nepadejo (aisku, tai nereiskia, kad nepades kitoms)..
Siuo metu vartoju kitus antibus, baigusi kursa po menesio darysiuos pakartotini tyrima ir bus matyt ar jie padejo.

Jeigu kam reikia, turiu Trichopol 2 pakelius, vienas visas (20 tb), kitame like 11 tb. 4u.gif
planuke
QUOTE(daeblack @ 2010 11 13, 17:28)
Merginos, moterys!! ar yra normalu nejausti siu zarazu apie 3 ir daugiau metu?? ar yra normalu pastoti jei turi ju ir pagimdyti sveika kudiki ir jo neuzkresti??? dar nezinau ar turiu ju nes neturiu dar atsakymo, bet persasi mintis kad kazkas yra..
*

Labukas. Apie kokias konkreciai zarazas klausi? g.gif Nezinau normalu tai ar ne, bet as asmeniskai nieko nejauciau, o va pasirodo nesiojau bacilas 6 metus. Tikrai nepati sugalvojau, taip gine sake blink.gif
Betkokiu atveju parasyk kokius rezultatus gavai. Tikiuosi pas tave jie bus geri 4u.gif Sekmes
dviguba
Istorija tokia trumpai: turiu sveika dukra, suplanavom dar viena vaika ir pastojimas ne vietoje sad.gif nuejau ieskoti priezasties, dar negavus atsakymu jauciu ko nejauciau anksciau pilvo skausma apacioje, sonuose, galu gale po visu operaciju ir visu prasirgimu tik dvi dienos buvo "svarios" vel terliojimai tamsus sad.gif tai va ir nezinau atsakymas nuo ureplazmu mikoplazmu chlamidiju tik po 10 dienu... Jau nebezinau ir ka galvoti sad.gif
beja ar imanoma nustatyti ju amziu kiek jie isbuna organizme? na as kalbu apie tuo 6 metus, is kur tokia info pas ginekologus??
planuke
QUOTE(daeblack @ 2010 11 14, 22:26)
Istorija tokia trumpai: turiu sveika dukra, suplanavom dar viena vaika ir pastojimas ne vietoje sad.gif nuejau ieskoti priezasties, dar negavus atsakymu jauciu ko nejauciau anksciau pilvo skausma apacioje, sonuose, galu gale po visu operaciju ir visu prasirgimu tik dvi dienos buvo "svarios" vel terliojimai tamsus sad.gif tai va ir nezinau atsakymas nuo ureplazmu mikoplazmu  chlamidiju tik po 10 dienu... Jau nebezinau ir ka galvoti sad.gif
beja ar imanoma nustatyti ju amziu kiek jie isbuna organizme? na as kalbu apie tuo 6 metus, is kur tokia info pas ginekologus??
*

Stiprybes 4u.gif labai gaila kad pametet zirniuka verysad.gif
Ne, nustatyti kiek laiko nesioji zarazas neimanoma, bent jau negirdejau g.gif
Mano situacija tokia, kad pries 6 metus turejau chlamidiju dziaugsmeli. Ir tikrai zinojau kaip jos pasireiskia, skaudejo pilva net nusiciaudet baisu buvo. Bet isigydziau... na bent jau taip maniau. O va po 6m pasidarau tyrima ir vel teigiamas, nors apsoliuciai nieko nejauciau. Savo vyru visiskai pasitikiu ir tikrai nemanau kad jis atnese sita zaraza mums. Ir gine man patvirtino, sake taip galejai visus siuos metus sirgt ir nieko nejaus.
Gal tau visi sie skausmai ir tepliojimai pasekmes po operaciju, kiek laiko po ju praejo? Ir kodel akcentuoji 3 metus, gal itari ka?
dviguba
Dekui uz parama.Del to kad taip ivyko labai isgyvenu,jau praejo 3 savaites, bet buna kad dar del to stoga rauna bet kokiu paros metu sad.gif guodziuosi tik tiek kad turiu viena grazuolyte, sveika ir mylima..
o del triju metu kodel akcentuoju, na kadangi isnesiojau mazaja,(dabar jai 1,8 plius kol laukiausi,gaunasi plius minus apie 3m) gime sveika, jokiu bedu nebuvo iki jos ir jokiu po jos..iki negimdinio nestumo... sad.gif ir keista bus jei ka ras, todel ir klausimas kyla ar imanoma isnesioti ir pagimdyti sveika vaika turint siu zarazu is anksciau...Nes kad vyras nuejo i kaire nelabai tiketina...o jei mano cia beda is anksciau tai as jau nebezinau ka ir begalvoti sad.gifsad.gifsad.gif zodziu snd daktaras is pasakojimo kas man, madaug nusake kad tai kogero menesines, naujo ciklo pradzia..KAd nuo chlamidiju,ureplazmu ir mikoplazmu gausejanciu kraujingu isskyru nebuna.. tai va... Negaliu sau atleisti del leliuko kad neissityriau pries tai nuo viso sio brudo..bet is kur gi dieve zinoti, kad yra dar tokiu bajariu, kur nesioji organizme ir metu metus nejauti!!!Anksciau buvo sifilis, gonoreja, trichomonoze, ir daugiau kazkokiu apie siu puoksciu atmainas nebuvo girdeti..O dabar?? doh.gif niekada ir i galva nesove kad jei gerai jautiesi nereiskia kad esi sveika, tuo labiau kad gali pradeti nauja gyvybe sad.gif
Sunflowers
QUOTE(daeblack @ 2010 11 15, 12:21)
... kad vyras nuejo i kaire nelabai tiketina...o jei mano cia beda is anksciau tai as jau nebezinau ka ir begalvoti ... KAd nuo chlamidiju,ureplazmu ir mikoplazmu ...

Ureaplasma ir mycoplasma ne LPL 4u.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.