Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Nu va as galu gale pasiryzau pradeti sviesinimo maratona.
Kirpykloje pradejom nuo sviesiu sruogeliu, rezul;tatu patenkinta , po menesio laukia sekantis dazymas ir taip kol pasieksiu norima rezultata. \
Kirpeja dirba su Alter Ego dazais, tai plaukais taip pat likau patenkinta.
Dabar esu tamsiai ruda su sviesiomis sruogelemis .
Atsakyti
Manau,kurios nori tapti blondinemis tikrai to nedarykite pacios smile.gif ,nes visi plaukia pradeda trupeti ir labai sunku juos atsiauginti ,nes pastoviai istrupa,o kirpyklose tikrai sunkiai isgauna ta blondines spalva smile.gif .Jei pastebejote zenkliai sumazejo blondiniu, smile.gif nes kirpejos visas padaro ryzas arba kaip as sakau auksines smile.gif .O gera kirpeja susirasti labai sunku smile.gif , kiek as jau ju pati ieskojau,o rezultatas tas pats,lieki nepatenkinta smile.gif .
Atsakyti
Man buvo bizas uzejes pasisviesinti sruogeliu ant savo tamsiai rudai-juodu plauku (dazytu), beet.... praradau visas viltis doh.gif Nors mano plaukai stiprus, veslus, bet jie jau is prigimties kaip siaudiniai, stagariniai smile.gif bet zvilgantys...
Hm...
Gal geriau likti tamsiaplauke ilgaplauke nei sriuoguota neiasikia kazkokia?... rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2007 12 27, 16:25)
Man buvo bizas uzejes pasisviesinti sruogeliu ant savo tamsiai rudai-juodu plauku (dazytu), beet.... praradau visas viltis  doh.gif  Nors mano plaukai stiprus, veslus, bet jie jau is prigimties kaip siaudiniai, stagariniai  smile.gif  bet zvilgantys...
Hm...
Gal geriau likti tamsiaplauke ilgaplauke nei sriuoguota neiasikia kazkokia?... rolleyes.gif .


Niu manau cia ziurint kokios spalvos tu sruogeliu nori. Jei labai sviesiu , tai sudetinga, bet jei pvz vario spalvos , tai netgi labai imanoma.
Atsakyti
Nuvariau siandien i kirpykla ir paprasiau daug ir smulkiu baltu sruogeliu, tai va dabar esu sviesiaplauke su plonomis tamsiomis sruogelemis , kai pir norejau. Plaukai normalus , galiukus kokius 3-4 cm teks nukirpti, kadangi jie buvo tamsiausi.


Atsakyti
Sveikos,
Visa gyvenima daziausi sviesiomis sruogelemis pas savo kirpeja, ale dabar kirpeja mano nepasiekiama, o verkiant reikia dazytis, tai nusprendziau sita misija atlikti namie su mamos pagalba (ji pati dazosi savo trumpus plaukus). Tai noreciau gauti kokiu patarimu kaip namu salygomis sruogelem su folija dazytis plaukus ir kaip issirinkti tinkancius plauku dazus - ju atspalvis koks ant dezutes turi atitikti mano plauku spalva? skaiciau, kad ir nusigeltnina ir dar visokiu nelaimiu nutinka taip dazant, tai truputuka nerimauju.
Dekoju uz dalijimasi patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2008 01 03, 16:53)
Nuvariau siandien i kirpykla ir paprasiau daug ir smulkiu baltu sruogeliu, tai va dabar esu sviesiaplauke su plonomis tamsiomis sruogelemis , kai pir norejau. Plaukai normalus , galiukus kokius 3-4 cm teks nukirpti, kadangi  jie buvo tamsiausi.


thumbup.gif As turbut desiu pagrinda tamsu ir irgi darysiu daug smulkiu sruogeliu, nes kai visa galva nusisviesinau, taip bruozai pradingo, tokia isblukus atrodau, o visada budavau ryski doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Extraordinary @ 2008 01 28, 01:25)
Sveikos,
Visa gyvenima daziausi sviesiomis sruogelemis pas savo kirpeja, ale dabar kirpeja mano nepasiekiama, o verkiant reikia dazytis, tai nusprendziau sita misija atlikti namie su mamos pagalba (ji pati dazosi  savo trumpus plaukus). Tai noreciau gauti kokiu patarimu kaip namu salygomis sruogelem su folija dazytis plaukus ir kaip issirinkti tinkancius plauku dazus - ju atspalvis koks ant dezutes turi atitikti mano plauku spalva? skaiciau, kad ir nusigeltnina ir dar visokiu nelaimiu nutinka taip dazant, tai truputuka nerimauju.
Dekoju uz dalijimasi patirtimi smile.gif



Na ziurint su kuo buvo sviesinta g.gif sunku pasakyt, visko buna, nes vieni dazai reaguoja y kitus, o kai namie dazai tai gali buti tu nelaimiu tikrai, savo kailiu, t.y. plaukais ta patyriau blink.gif
Atsakyti
Buvo sviesinta su dazais, tik nezinau kokiais.. geda smile.gif
na man rodos juk taip nesudetinga ten sruogelem - patepi, palaikai ir viskas.. bet bijau prisidirbt.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 01 28, 10:36)
Buvo sviesinta su dazais, tik nezinau kokiais.. geda smile.gif
na man rodos juk taip nesudetinga ten sruogelem - patepi, palaikai ir viskas.. bet bijau prisidirbt.



Tai visoms atrodo kas cia tokio, o po to verkia lotuliukas.gif Tiesiog ydomu kokio tamsumo tavo plaukas, ar lengvai ysisavina dazus ar reiktu su milteliais nuimineti saknis, o jeigu lengvai tai kokia emulsija pasirinkti, kokio stiprumo, kad butu pats tas. Atsiusk man savo nuotrauka jeigu turi, kur matytusi ir sruogeles ir naturali plauku spalva, tada galesiu tiksliau pasakyti - nesinori cia burti is kavos tirsciu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
parasyk savo emaila, atsiusiu, nes nemoku cia ideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 01 28, 15:24)
parasyk savo emaila, atsiusiu, nes nemoku cia ideti smile.gif



vanilliuke@yahoo.com
Atsakyti
issiunciau smile.gif
Atsakyti