Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Mergaites, patarkit kaip nuimt zalsva atspalvi nuo plaukuciu? verysad.gif vakar buvau kirpykloj, daze naturalia sviesia spalva (ant tokiu gelsvai oranziniu) ir gavosi zalsva verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Hot @ 2008 02 08, 10:04)
Mergaites, patarkit kaip nuimt zalsva atspalvi nuo plaukuciu?  verysad.gif  vakar buvau kirpykloj, daze naturalia sviesia spalva (ant tokiu gelsvai oranziniu) ir gavosi zalsva  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif



Geltonuma pilkintojas nuema, o zaluma tik dazymas blink.gif bet ir taip nerekomenduojama sviesinti jau pazaliavusiu nuo dazymo plauku, nenoriu gasdinti, bet gali tekti persidazyti tamsiau.
O tai kirpeja tave ir paleido zalsvais plaukais??????
Atsakyti
Na, kai nudaze mano oranzinius plaukus, lempu sviesoj jie man pasirode kiek keisto atspalvio, bet graziai susukavo, tai kazkaip patiko blush2.gif grizau namo, ziuriu i veidrodi ir nemoku nusakyt spalvos.. g.gif siandien atejau i darba, bedradarbes sako "tu zalsva kazkokia" verysad.gif verysad.gif verysad.gif kai imu sruoga, atrodo rusva, o visumoj toks pilksvai zalsvas atspalvis verysad.gif mano plaukai ir taip neatsigauna niekaip, nezinau ka ir daryt dabar verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
pas man ir taip, turejau raudonus plaukus ,norejau sviesiu sruogu, o gavosi zalio, net salotines, bet tokios labai ryskios! baisiai atrode, tai gerai kad mama (kirpeja) daze, tai greit bande raudonais dazais pigmenta nuimt zalia, tai liko tokia chaki spalva, tai teko rudai dazytis sad.gif, bet dabar sviesinu ir gaunas viskas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hot @ 2008 02 08, 12:43)
Na, kai nudaze mano oranzinius plaukus, lempu sviesoj jie man pasirode kiek keisto atspalvio, bet graziai susukavo, tai kazkaip patiko blush2.gif  grizau namo, ziuriu i veidrodi ir nemoku nusakyt spalvos.. g.gif  siandien atejau i darba, bedradarbes sako "tu zalsva kazkokia" verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  kai imu sruoga, atrodo rusva, o visumoj toks pilksvai zalsvas atspalvis verysad.gif  mano plaukai ir taip neatsigauna niekaip, nezinau ka ir daryt dabar verysad.gif  verysad.gif



Zalumo niekaip nenuimsi, gali tik uzdazyti rudais dazais. Po keliu men vel bandyti silpnais dazais sviesinti ir neturetu islysti. Rinkis is sviesiu rudu atspalviu is 7 ar 8 - yra graziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hot @ 2008 02 08, 09:04)
Mergaites, patarkit kaip nuimt zalsva atspalvi nuo plaukuciu?  verysad.gif  vakar buvau kirpykloj, daze naturalia sviesia spalva (ant tokiu gelsvai oranziniu) ir gavosi zalsva  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Jetau jetau... O tai su kokiais dazais pries tai dazydavai ir kokiais dabar sviesinai?

EGLIUKASZ, gal gali tiksliau nupasakoti, kur ten kaune savanoriuose galima rasti ta parduotuve, kur Alfaparf isigyti? ax.gif O nuo jo nepazaliuos plaukai? Man jau baimes ivare, nes paskutiniu metu net kelias firmas bandziau, dar viena kad nebutu lemiama doh.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 02 08, 22:41)
Jetau jetau... O tai su kokiais dazais pries tai dazydavai ir kokiais dabar sviesinai?

EGLIUKASZ, gal gali tiksliau nupasakoti, kur ten kaune savanoriuose galima rasti ta parduotuve, kur Alfaparf isigyti?  ax.gif  O nuo jo nepazaliuos plaukai? Man jau baimes ivare, nes paskutiniu metu net kelias firmas bandziau, dar viena kad nebutu lemiama  doh.gif



Zalumas atsiranda, kai y geltonus plaukus yveda per daug pilko pigmento. Todel reikia rinktis ne gryna spalva pvz 9, bet su atspalviu pvz. 9.01, 9.13, 9.1. O savanoriuose ta parduotuve rasti taip - uzkilus tik ant kalno prie pirmos stoteles kitoj gatves pusej yra iki. Pavaziavus dar stotele viena, reikia iskart lipti. Ir kitoj gatves pusej bus ta parduotuve. Ten kur buvusi Holivudo kirpykla mirksiukas.gif Salia yra svaros prekes dar. Nesunku rasti- nuo savanoriu kalno pradzios antra stotele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hot @ 2008 02 08, 12:43)
Na, kai nudaze mano oranzinius plaukus, lempu sviesoj jie man pasirode kiek keisto atspalvio, bet graziai susukavo, tai kazkaip patiko blush2.gif  grizau namo, ziuriu i veidrodi ir nemoku nusakyt spalvos.. g.gif  siandien atejau i darba, bedradarbes sako "tu zalsva kazkokia" verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  kai imu sruoga, atrodo rusva, o visumoj toks pilksvai zalsvas atspalvis verysad.gif  mano plaukai ir taip neatsigauna niekaip, nezinau ka ir daryt dabar verysad.gif  verysad.gif


Atgal i kirpykla ir jokiu "nepatogu", tu pinigus sumokejai ir itariu nemazus, tegu taiso arba grazina pinigus. Tavo plaukus uz pinigus gadina ir tu nusileisi? Tai tokiu dazytoju mums visai netruksta, o jos nieko ir nedarys jai visos pazaliavusios tyles.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 02 08, 23:00)
Zalumas atsiranda, kai y geltonus plaukus yveda per daug pilko pigmento. Todel reikia rinktis ne gryna spalva pvz 9, bet su atspalviu pvz. 9.01, 9.13, 9.1. O savanoriuose ta parduotuve rasti taip - uzkilus tik ant kalno prie pirmos stoteles kitoj gatves pusej yra iki. Pavaziavus dar stotele viena, reikia iskart lipti. Ir kitoj gatves pusej bus ta parduotuve. Ten kur buvusi Holivudo kirpykla mirksiukas.gif  Salia yra svaros prekes dar. Nesunku rasti- nuo savanoriu kalno pradzios antra stotele ax.gif



Sveikute. Radau ta parduotuve, nusipirkau atspalvi 11,13 nes kitos kazkaip purvinai atrode atspalviai biggrin.gif Ir nusipirkau oksidatoriu 90ml, o spalva platinine 60ml. Ar dar reikia kazkokio OSP? prirasyta ten informaciniame, kad spalva ir osp po 30ml, o oksidatorius 120 ml g.gif kaip cia suprast? g.gif

Ar uztenka tik spalvos 60ml ir oksidatoriaus 90ml kartu sumaisius? Ar geriau abu po 60ml? g.gif

Aciukas uz info 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(judkiss @ 2008 02 11, 10:34)
Sveikute. Radau ta parduotuve, nusipirkau atspalvi 11,13  nes kitos kazkaip purvinai atrode atspalviai  biggrin.gif  Ir nusipirkau oksidatoriu 90ml, o spalva platinine 60ml. Ar dar reikia kazkokio OSP? prirasyta ten informaciniame, kad spalva ir osp po 30ml, o  oksidatorius 120 ml  g.gif  kaip cia suprast?  g.gif 

Ar uztenka tik spalvos 60ml ir oksidatoriaus 90ml kartu sumaisius? Ar geriau abu po 60ml?  g.gif

Aciukas uz info  4u.gif  mirksiukas.gif



Maisyk 60 ml dazu ir 60 ml oksidatoriaus mirksiukas.gif Primink koks ten atspalvis? g.gif Ta prasme nurasyk kas prie numeriuko parasyta
Atsakyti
OXY RELOAD user posted image
spalvos nuėmėjas-korektorius

(Kodas 70202)

Priemonė skirta nuimti ar pašviesinti kosmetinę spalvą

Speciali,blokuojanti formulė efektingai pilnai arba dalinai pašalina kosmetinę spalvą,nepaliečiant natūralaus plauko pigmento.Tai naujausias SELECTIVE laboratorijos išradimas,proceso metu atskiriantis dažų molekules nuo plauko.

OXY RELOAD tai ideali alternatyva kosmetinės spalvos pašalinimui klasikiniu būdu (balinimo milteliais).Tokiu būdu galima šviesinti net pažeistus ir silpnus plaukus.

Tūris 2 po 100 ml.


Gal zinot, kas cia per velnias? g.gif
Atsakyti