Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

QUOTE(Partena @ 2008 02 23, 18:43)
Girdėjau, kad galima su nuoviru, bet nepamenu su kokių žolelių biggrin.gif


Tikriausiai turejai omeny ramuneles 4u.gif
Atsakyti
smile.gif pradejau as plauku atsviesinimo procedura.... buvo juodi beveik, dazyti 4 metus. Pradejau nuo sruogeliu biggrin.gif po kokiu metu gal busiu atsviesejus.. visai gerai su tom srogelem atrodo smile.gif tik va ju nors ir daug, bet jos mano gauruose slepiasi, tai dar daug sviesumo nelabai yra... Neikiagiamo poveikio nepastebejau thumbup.gif sukuojas kai visada. Laukiu sekancio sruogeliavimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va vel buvau kirpykloje, tai man nuiminejo tamsia spalva o ir paskui visa galva uzdaze kita spalva, nes matesi kad spalva sviesintu sruogeliu skiriasi galuose ir prie saknu, galuose tokia i ryzuma, tai paleje plauku dazu parodziau koki atspalvi man sumaisytu, kirpeja sako gali tada duoti zalia atspalvi, tai sakau bandykit nes jau man atsibodo tokiai pusryziai vaiksciot, galvoju kaip bus tai bus, tai ji pame ir savo nuoziura i ta sviesa primaise rudu kaskokiu dazu, kai isejau is kirpyklos gal ir nieko atrodziau, bet kuo toliau tuo labiau i sluota panaseju doh.gif
Dabar jau nebezinau kaip atgaivint plaukus, kokiu priemoniu isigyt verysad.gif

O kokios firmos naudojat pilkinancius sampunus? idomu ar matyusi kad papilkejo spalva ant siaudu spalvos plauku g.gif

Manau pailsinsiu plaukus truputeli nuo dazymo ir eisiu pas kita kirpeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NaujokeS @ 2008 03 10, 18:27)
Na va vel buvau kirpykloje, tai man nuiminejo tamsia spalva o ir paskui visa galva uzdaze kita spalva, nes matesi kad spalva sviesintu sruogeliu skiriasi galuose ir prie saknu, galuose tokia i ryzuma, tai paleje plauku dazu parodziau koki atspalvi man sumaisytu, kirpeja sako gali tada duoti zalia atspalvi, tai sakau bandykit nes jau man atsibodo tokiai pusryziai vaiksciot, galvoju kaip bus tai bus, tai ji pame ir savo nuoziura i ta sviesa primaise rudu kaskokiu dazu, kai isejau is kirpyklos gal ir nieko atrodziau, bet kuo toliau tuo labiau i sluota panaseju doh.gif
Dabar jau nebezinau kaip atgaivint plaukus, kokiu priemoniu isigyt verysad.gif

O kokios firmos naudojat pilkinancius sampunus? idomu ar matyusi kad papilkejo spalva ant siaudu spalvos plauku  g.gif

Manau pailsinsiu plaukus truputeli nuo dazymo ir eisiu pas kita kirpeja  smile.gif



Na as kai naudojau pilkinanty sampuna ant tokio atspalvio plauku, tai jie atrode kaip murzini. Nei siokia nei tokia spalva. Zodziu nieko gero schmoll.gif O kas liecia del priemoniu, tai cia daug temu, ieskok patarimu. Tik rinkis priemones, kuriose butu daugiau dregmes, kad drekintu smarkiai plauka, nes jis nusausejes turbut nuo dazymu pas tave. As pusantru metu vargstu su sviesinimu, vis spalva kokia tik bebutu grazi, po 2 savaiciu issiplauna y ryzuma, nervina tos ataugusios saknys, tad ruosiuosi deti naturalia spalvyte mirksiukas.gif Ir auginti toliau plaukus, nors jie ir taip gan ilgi. Pastebejau, kad sviesus plaukai niekada taip neatrodo sveikai ir neblizga kaip tamsus, pvz. sokoladiniai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 11, 00:06)
Na as kai naudojau pilkinanty sampuna ant tokio atspalvio plauku, tai jie atrode kaip murzini. Nei siokia nei tokia spalva. Zodziu nieko gero schmoll.gif O kas liecia del priemoniu, tai cia daug temu, ieskok patarimu. Tik rinkis priemones, kuriose butu daugiau dregmes, kad drekintu smarkiai plauka, nes jis nusausejes turbut nuo dazymu pas tave. As pusantru metu vargstu su sviesinimu, vis spalva kokia tik bebutu grazi, po 2 savaiciu issiplauna y ryzuma, nervina tos ataugusios saknys, tad ruosiuosi deti naturalia spalvyte mirksiukas.gif Ir auginti toliau plaukus, nors jie ir taip gan ilgi. Pastebejau, kad sviesus plaukai niekada taip neatrodo sveikai ir neblizga kaip tamsus, pvz. sokoladiniai blush2.gif


sutinku visiskai su tavimi thumbup.gif as jau irgi pradedu galvoti apie savo naturalia sviesia pelenu spalvyte g.gif ar tavo irgi tokia? gal zinai su kokiais dazais ir kokiu nr dazyti kad isgauti sitokia spalvyte?
Atsakyti
as tai labai susinervavus, dar niekada nebuvo taip slyksciai nubluke kaip dabar ir dar kirpima skazkoks nevykes, tai isvis baisiai jauciuosi, bet ta spalva tokia geltonai ryzai zalia, nu fui tokia, siaubas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2008 03 11, 17:52)
sutinku visiskai su tavimi thumbup.gif  as jau irgi pradedu galvoti apie savo naturalia sviesia pelenu spalvyte g.gif  ar tavo irgi tokia? gal zinai su kokiais dazais ir kokiu nr dazyti kad isgauti sitokia spalvyte?



Mano panasi drinks_cheers.gif Dabar ketinu bandyti Alfaparf dazus numeriuka 8.1 mirksiukas.gif Ir ziuresim, kokio tamsumo plaukai gausis. Sita spalvyte yra y tokia prigesinta sviesiai ruda su pilksvu atspalviu.Ant paletes atrode liuksiskai, tik kazin kaip bus ant plauku rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(jauniute @ 2008 03 11, 18:06)
as tai labai susinervavus, dar niekada nebuvo taip slyksciai nubluke kaip dabar ir dar kirpima skazkoks nevykes, tai isvis baisiai jauciuosi, bet ta spalva tokia geltonai ryzai zalia, nu fui tokia, siaubas verysad.gif


Zalumo yra? g.gif
Atsakyti
[quote=Egliukasz,2008 03 11, 23:06]
Mano panasi drinks_cheers.gif Dabar ketinu bandyti Alfaparf dazus numeriuka 8.1 mirksiukas.gif Ir ziuresim, kokio tamsumo plaukai gausis. Sita spalvyte yra y tokia prigesinta sviesiai ruda su pilksvu atspalviu.Ant paletes atrode liuksiskai, tik kazin kaip bus ant plauku rolleyes.gif

tai butinai parasyk kaip sekes noreciau ir as pasikeisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2008 03 12, 00:06)
Mano panasi drinks_cheers.gif Dabar ketinu bandyti Alfaparf dazus numeriuka 8.1 mirksiukas.gif  Ir ziuresim, kokio tamsumo plaukai gausis. Sita spalvyte yra y tokia prigesinta sviesiai ruda su pilksvu atspalviu.Ant paletes atrode liuksiskai, tik kazin kaip bus ant plauku rolleyes.gif
Papildyta:
Zalumo yra? g.gif


nu zinok nedaug bet yra, nu labai jau kazkaip keistai nubluke:) nezinau noriu buti blondine, bet tas geltonumas manes tiesiog organiskai diorgina, as noriu tokiu plauku kaip pas riaubiskyte, o gaunuosi kaip kazkokia ryza merga g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2008 03 12, 22:58)
nu zinok nedaug bet yra, nu labai jau kazkaip keistai nubluke:) nezinau noriu buti blondine, bet tas geltonumas manes tiesiog organiskai diorgina, as noriu tokiu plauku kaip pas riaubiskyte, o gaunuosi kaip kazkokia ryza merga g.gif



O anksciau esi daziusi juodu, rusvu, raudonu atspalviu? g.gif Jeigu taip, tai teks tenkintis ryzos blondines vaidmeniu arba keisti plauku spalva mirksiukas.gif Nes per pusantru metu as nesugebejau atsikratyt to ryzumo, o daug ka isbandziau doh.gif
Atsakyti
ar nusidazei jau egliukasz pasirodyk spalvyte 4u.gif
Atsakyti
[quote=gussste23,2008 03 12, 13:24]
[quote=Egliukasz,2008 03 11, 23:06]
Mano panasi drinks_cheers.gif Dabar ketinu bandyti Alfaparf dazus numeriuka 8.1 mirksiukas.gif [/quote]
Nejaugi yra šitos firmos dažų? bigsmile.gif Aš aliejuką naudoju, labai patenkinta esu. thumbup.gif bet dažų dar nemačiau g.gif
Atsakyti