Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Na ką, tęsiam toliau 4u.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
paaiškinkit kaip ten reikia foto parsisiųsti su ta picasa programa? g.gif
susiinstaliavau programą o kas toliau? g.gif
Atsakyti
Picasa web puslapy atidarius albumą yra "Download album". Tiesa, pastebėjau, kad kai kurie nariai matyt neleidžia to daryti, dėl to tokio mygtuko nėra verysad.gif Tada iššoka lentelė, kur spaudžiam download, kai susisiunčiami į kompą visi paveiksliukai, kairėj pusėj picasa2 programos lange yra folder "Downloaded albums", pažymim albumą, spaudžiam Export" ir nurodom vietą, kur kompe išsaugoti. Lyg ir viskas g.gif bigsmile.gif
yra galimybė iškart išrinkt paveiksliukus, kuriuos išsaugoti, o kurių ne, bet man tai patogiau po to peržiūrint kompe išsivalyt nepatinkančius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 11 spalio 2007 - 11:30
QUOTE(neringata @ 2007 10 11, 12:28)
Picasa web puslapy atidarius albumą yra "Download album". Tiesa, pastebėjau, kad kai kurie nariai matyt neleidžia to daryti, dėl to tokio mygtuko nėra  verysad.gif Tada iššoka lentelė, kur spaudžiam download, kai susisiunčiami į kompą visi paveiksliukai, kairėj pusėj picasa2 programos lange yra folder "Downloaded albums", pažymim albumą, spaudžiam Export" ir nurodom vietą, kur kompe išsaugoti. Lyg ir viskas  g.gif  bigsmile.gif
yra galimybė iškart išrinkt paveiksliukus, kuriuos išsaugoti, o kurių ne, bet man tai patogiau po to peržiūrint kompe išsivalyt nepatinkančius  ax.gif

yra tokia situacija - randu picasa puslapy kur download album, man tada atidaro picasa2 programa... o kur išsaugojo man tas foto iš picasa puslapio tai nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2007 10 11, 13:41)
yra tokia situacija - randu picasa puslapy kur download album, man tada atidaro picasa2 programa... o kur išsaugojo man tas foto iš picasa puslapio tai nerandu  doh.gif

kairėj pusėj matosi visos foto tavo kompe, tarp jų ir folder "Downloaded albums". Jame yra parsiųstas albumas. Jį pažymėjus galima spausti Export, o tada nurodyti kur išsaugoti. Bet galima jį susirast kompe. Pas mane tai my documents kataloge yra my pictures, jame ir išsisaugo automatiškai
Atsakyti
Prasau pagalbos help.gif gal kas galetu imesti sio apnerimo schemele ax.gif http://public.fotki..../magstukas.html
Atsakyti
Gal visdėlto reikėtų įmesti senosios temos nuorodą 4u.gif
Senoji tema
Na kad nepasimestų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2007 10 12, 12:05)
kairėj pusėj matosi visos foto tavo kompe, tarp jų ir folder "Downloaded albums". Jame yra parsiųstas albumas. Jį pažymėjus galima spausti Export, o tada nurodyti kur išsaugoti. Bet galima jį susirast kompe. Pas mane tai my documents kataloge yra my pictures, jame ir išsisaugo automatiškai

g.gif Na, ar pavyko? smile.gif
Atsakyti
Tikiuos nepasikartosiu:

Kiauraraščiai
Atsakyti
norėjau paklausti kaip tas kraštas numegztas bet pati prisiminiau kad moku doh.gif
user posted image g.gif
Papildyta:
QUOTE(Spyglė @ 2007 10 15, 18:04)
Yra kažkurioj mezgimo knygoj pavyzdelių,kaip tą galima padaryti,tik nepamenu kurioj tiksliai.Jei domina,galiu pasižiūrėt ir parašyt.O principas tai toks,numezgi detalę:apykaklę,atvartus,juostelę,palieki akis nenuleistas,o "palaidas",tada su adata "ketliuoji".Aš praktiškai visas apykakles taip darau ax.gif Gal nemoku paaiškint bigsmile.gif

man žadėjai paieškoti kaip reikia tą ketliavimą daryti... gal kas žinot be spyglės g.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 18 spalio 2007 - 14:36
Nėrimas vašeliu ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif norejau paklausti gal kurioje nors temeleje buvo imesta tu tokiu "siaurietisku" rastu su visokiais elniukais ir t.t.? ikalbejau mama numegzti man megztini toki,bet nerandu niekur tu rastu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark_me: 19 spalio 2007 - 14:07
Gal zinot kaip mezgamas to raudono salikelio rastas?

My Webpage
Atsakyti