Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(ingriduska @ 2008 02 06, 09:26)
Tu tingine:)??? Kažkaip paspaudžiau nuoroda į tavo albumą.Tikrai tau sakau iš visos visos širdies, aš pasikėliau nuotaiką visai dienai. Man buvo taip gražu, nu taip gražu,jaučiausi, kaip po gero madų demonstravimo:) Tu tikra šaunuolė, tavo darbai toookieee, kokie man ir yra gražūs, paprasti ,šarmingi su cinkeliu.Siūlai puošnūs, alpstu dėl mocheros.Rankovės įstatytos tobulai, kaklo apdaila trūksta žodžių. Aš sužavėta:)
Papildyta:
Pažiūrėjau jau du kartus, pirmą kartą godžiai, kaip alkana, antrą kartą lėčiau, bet jausmas žavesio neblėsta:) 4u.gif

Vajei, ir aš dabar pažiūrėjau, šitiek grožių sukurta bigsmile.gif kai pagalvoji kiek rankų darbo įdėta ir kiek laiko wub.gif
Atsakyti
Lusasita
Aš tai vis pagalvoju, kaip tai puošnu, gražu ,orginalu.Kaip smagu kas diena galėti vilktis vis kitą megztuką.Kas kart atrodyti kitaip. O ir spalvų gama, pagal nuotaika, nori raudonas, juodas, rudas, žydras.Nu man taip moteriškai malonu, taip norisi "prasisukti " po tokią spintą.Kokia tu šaunuolė. Įkvėpimas man sukilo iki iki debesų, jau dabar tai su nauja energija kibsiu į savo svajonių realizavimą. Ir jei leisi, nesupyksi pasinaudosiu tavo grožiais, kaip idėjomis:) Tik man tavo apdaila, kaklas ir rankovės yra tobuli:) Kaip tu tas rankoves taip gražiai padarai.Čia man sunkiausia vieta mezginį.Būna ,kad po 5 kartus ardau ir vel:(
Nu žodžiu gal ir ne į temą, bet man netelpa širdy emocijos:)
Ir iš viso pavydžiu tau baltai:) Linkiu ir toliau nesustoti:) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 06, 09:26)
Tu tingine:)??? Kažkaip paspaudžiau nuoroda į tavo albumą.Tikrai tau sakau iš visos visos širdies, aš pasikėliau nuotaiką visai dienai. Man buvo taip gražu, nu taip gražu,jaučiausi, kaip po gero madų demonstravimo:) Tu tikra šaunuolė, tavo darbai toookieee, kokie man ir yra gražūs, paprasti ,šarmingi su cinkeliu.Siūlai puošnūs, alpstu dėl mocheros.Rankovės įstatytos tobulai, kaklo apdaila trūksta žodžių. Aš sužavėta:)
Papildyta:
Pažiūrėjau jau du kartus, pirmą kartą godžiai, kaip alkana, antrą kartą lėčiau, bet jausmas žavesio neblėsta:) 4u.gif

blush2.gif ax.gif

aciu labai blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 06, 10:28)
Lusasita
Aš tai vis pagalvoju, kaip tai puošnu, gražu ,orginalu.Kaip smagu kas diena galėti vilktis vis kitą megztuką.Kas kart atrodyti kitaip. O ir spalvų gama, pagal nuotaika, nori raudonas, juodas, rudas, žydras.Nu man taip moteriškai malonu, taip norisi "prasisukti " po tokią spintą.Kokia tu šaunuolė. Įkvėpimas man sukilo iki  iki debesų, jau dabar tai su nauja energija kibsiu į savo svajonių realizavimą. Ir jei leisi, nesupyksi pasinaudosiu tavo grožiais, kaip idėjomis:) Tik man tavo apdaila, kaklas ir rankovės yra tobuli:) Kaip tu tas rankoves taip gražiai padarai.Čia man sunkiausia vieta mezginį.Būna ,kad po 5 kartus ardau ir vel:(
Nu žodžiu gal ir ne į temą, bet man netelpa širdy emocijos:)
Ir iš viso pavydžiu tau baltai:) Linkiu ir toliau nesustoti:) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



nu baik baik, o tai pasikelsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ziauriai patinka megzt, jei tik prisedu, tai virbalai iskart krutet ima.

naudokis, jei tik yra kuom mirksiukas.gif o apdailos nu jokios blush2.gif tiesiog dauguma mano megztinuku, ypac paskutiniuju , yra megzti nuo kaklo . Senoj mociutes knygoj kazkada radau toki mezgimo buda ... ir uzsivedziau. Ir mezgi mezgi vis ratukais ratukais ant zilkiniu virbalu. Visa apdaila, tai tik susiut rankoviu siule nuo pazasties ir siuliukus uztaisyt blush2.gif
Atsakyti
Lusasita
Tai tik megzk, nesustok, nes tavo mezginiai tikrai verti visokiausių pagyrų, liaupsių ir tikrai gali puikuotis Dievo dovana ir begaline meile šitam reikalui.
Tiesiog kartais trūksta žodžių pasakyti žmogui ką jauti.tai vat man trūksta, kai parašau skamba taip kitaip, ne taip kaip jausmas.Lenki galvą prieš tavaji talenta:) 4u.gif 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
grazus rasciukas
Atsakyti
Gal žinote ką trečioje eilėje su tom trim akim daryti reikia? blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 02 01, 16:55)
Gal kas zinot kaip megzti dviguba ripsa, prie schemos paaiskinimu paaiskinta, isvirksciojoje puseje mezgama gerosiomis akimis, gerojoje puseje irgi, bet dvigubomis: virbalu uzkabinama viena eile zemiau.

Idedu paveiksliuka gal kas pades issifruot si rasta  4u.gif
user posted image

Vel keliu i viesuma, gal kas padesit, kaip ta dviguba ripsa ismegzt g.gif
Atsakyti
O man atrode kad cia paprastos geros akies linija eina. g.gif Tik kad butu daugiau ant virsaus reikia geroje puseje nukelti (siulas lieka blogoje puseje) o kai mezgama bloga puse ismezgama - isvirksciaja. Arba as kazko nesuprantu blush2.gif Manau man akiniu reikia nes kitaip nematau cool.gif Ir tas paaiskinimas toks miglotas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 02 10, 20:32)
O man atrode kad cia paprastos geros akies linija eina.  g.gif Tik kad butu daugiau ant virsaus reikia geroje puseje nukelti (siulas lieka blogoje puseje) o kai mezgama bloga puse ismezgama - isvirksciaja. Arba as kazko nesuprantu blush2.gif Manau man akiniu reikia nes kitaip nematau cool.gif Ir tas paaiskinimas toks miglotas verysad.gif

aciu 4u.gif reiks bandyt, ten toks vaizdas kaip istemptos geros akys, tai gal ir taip
Atsakyti
Čia japoniškų mezginių albumėlis mėgstančioms kiauraraščius:
http://picasaweb.goo...ightlena/Ondori
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 02 10, 22:09)
Vel keliu i viesuma, gal kas padesit, kaip ta dviguba ripsa ismegzt  g.gif

Ten geroji akis,kitaip angliskas stulpelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2008 02 11, 00:25)
aciu  4u.gif  reiks bandyt, ten toks vaizdas kaip istemptos geros akys, tai gal ir taip


Hakura, o man regis, kad ten viena geroji ,,angliskoji" akis (o gal japoniska g.gif )

Ji gerojoje puseje nukeliama su uzmetimu, o isvirksciojoje - ismezgama isvirksciaja.

O, janike1 mane aplenke, bet nuomones sutapo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 11 vasario 2008 - 21:51