Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(aaagnex @ 2008 09 05, 22:57)
user posted image
Klausiu ir sitoj temoj - tikiuosi bus didesne tikimybe gauti atsakyma...
help.gif  help.gif
Gal kas galit dar karta aiskiau paaiskint, visur ieskau sito rastelio, nes niekaip nesigauna...


Pažaidžiau truputį su šituo. Įdomus variantas, gavosi smile.gif
Taigi:
Reikia -- 1 kamuoliuko storesnių siūlų (toliau rašysiu "S"), 2 kamuoliukų plonesnių (toliau -- "P1" ir "P2" smile.gif).
Raštas mezgamas iš abiejų pusių (geros ir blogos).
1. S -- uždedam akis.
2. P1 -- viskas blogosiomis.
3. P1 -- gėlytės mezgamos iš gerosios mezginio pusės.
4. S -- viskas blogosiomis.
5. P2 -- viskas gerosiomis.
6. P2 -- gėlytės iš blogosios pusės.
7. S -- viskas gerosiomis
... toliau -- kartojam nuo 2 eilės.

Mezgant gėlytes iš blogosios pusės yra du (arba vienas, priklauso nuo asmeninio tingėjimo ir idealizmo laipsnio smile.gif) įdomūs dalykai:
1. "Normaliai" mezgant blogąją akį virbalą kišam iš dešinės į kairę (na, bent jau aš... knygų seniai neskaičiau, bet lyg ir oficialiai taip biggrin.gif )
"Gėlytėm" iš blogosios pusės reikia daryti atvirkščiai -- iš kairės į dešinę (kitaip bent jau ant mano bandytų siūlų laaabai negražiai persitempia viskas).
2. Pagal aukščiau aprašytą punktą "gėlytės" iš išvirkščiosios pusės būna pasisukusios į priešingą pusę, negu darytos iš gerosios (vėlgi, ant mano siūlų tai matėsi, kitur -- galbūt nesimatys / bus neaktualu). Norint, kad būtų viskas vienodai, išmezgus tuos 5 gėlytės lapelius iš blogosios pusės, visą "gėlytę" reikia "persukti" -- kad pirma gėlytės akis pasidarytų paskutine. Sukimo kryptį jau pagal gerosios pusės gėlytes susižiūrėt reikia.

Jei kas žino paprastesnį variantą -- lauksim aprašymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 06 rugsėjo 2008 - 10:56
QUOTE(Amanita @ 2008 09 06, 10:52)
Pažaidžiau truputį su šituo. Įdomus variantas, gavosi smile.gif
Taigi:
Reikia -- 1 kamuoliuko storesnių siūlų (toliau rašysiu "S"), 2 kamuoliukų plonesnių (toliau -- "P1" ir "P2" smile.gif).
Raštas mezgamas iš abiejų pusių (geros ir blogos).
1. S -- uždedam akis.
2. P1 -- viskas blogosiomis.
3. P1 -- gėlytės mezgamos iš gerosios mezginio pusės.
4. S -- viskas blogosiomis.
5. P2 -- viskas gerosiomis.
6. P2 -- gėlytės iš blogosios pusės.
7. S -- viskas gerosiomis
... toliau -- kartojam nuo 2 eilės.

Mezgant gėlytes iš blogosios pusės yra du (arba vienas, priklauso nuo asmeninio tingėjimo ir idealizmo laipsnio smile.gif) įdomūs dalykai:
1. "Normaliai" mezgant blogąją akį virbalą kišam iš dešinės į kairę (na, bent jau aš... knygų seniai neskaičiau, bet lyg ir oficialiai taip  biggrin.gif )
"Gėlytėm" iš blogosios pusės reikia daryti atvirkščiai -- iš kairės į dešinę (kitaip bent jau ant mano bandytų siūlų laaabai negražiai persitempia viskas).
2. Pagal aukščiau aprašytą punktą "gėlytės" iš išvirkščiosios pusės būna pasisukusios į priešingą pusę, negu darytos iš gerosios (vėlgi, ant mano siūlų tai matėsi, kitur -- galbūt nesimatys / bus neaktualu). Norint, kad būtų viskas vienodai, išmezgus tuos 5 gėlytės lapelius iš blogosios pusės, visą "gėlytę" reikia "persukti" -- kad pirma gėlytės akis pasidarytų paskutine. Sukimo kryptį jau pagal gerosios pusės gėlytes susižiūrėt reikia.

Jei kas žino paprastesnį variantą -- lauksim aprašymo smile.gif

o as naudoju 1 storu ir 1 plonu siulu matkelius.taip gaunasi,kad nereikia nei siulo nutraukti,nei antro matkelio imti plonesniu.veliau foto ikelsiu,koks pas mane gaunasi mirksiukas.gif
kokio storio virbalais jus mezgat? as 9,kazin buna dar storesniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 08, 11:09)
o as naudoju 1 storu ir 1 plonu siulu matkelius.taip gaunasi,kad nereikia nei siulo nutraukti,nei antro matkelio imti plonesniu.veliau foto ikelsiu,koks pas mane gaunasi mirksiukas.gif
kokio storio virbalais jus mezgat? as 9,kazin buna dar storesniu?  g.gif

As tai 8 turiu ir 10 nr virbalus - megu 10, ir tai dar mastau, gal dar ant storesniu reiktu, nes as labai sutrauktai mezgu...
laukiam foto, o as megu taip kaip patare Amanita-sunkokai gaunasi, bet atrodo neblogai, kai pasistumesiu tolyn - pasirodysiu... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 09 05, 22:57)
user posted image
ka daryt toliau?  doh.gif
1. Jeigu noriu megzt plonesniu siulu - jis ne toj pusej - nebent imt kita kamuoli arba kitoj pusej nutraukt -bet kaip tada suslept galus

Tai čia taip ir darai, kaip nuotraukoj. Ir visą laiką reik nutraukinėt siūlą, nes ne toj pusėj būna. Paskui gali apnerti tuo storesniuoju siūlu ar apsukti kraštą (aš taip dariau).


Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2008 09 08, 11:09)
as 9,kazin buna dar storesniu?  g.gif

Tikrai būna.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 09 08, 15:41)
Tai čia taip ir darai, kaip nuotraukoj. Ir visą laiką reik nutraukinėt siūlą, nes ne toj pusėj būna. Paskui gali apnerti tuo storesniuoju siūlu ar apsukti kraštą (aš taip dariau).

nereikia siūlo nutraukinėti, reikia megzt iš 3 kamuoliukų, kaip Amanita sakė, arba laukti, kol Olaiva atskleis kitokio mezgimo paslaptį iš 2 kamuoliukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas netyčia turit raštą šuniuko?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 08, 16:07)
nereikia siūlo nutraukinėti, reikia megzt iš 3 kamuoliukų, kaip Amanita sakė, arba laukti, kol Olaiva atskleis kitokio mezgimo paslaptį iš 2 kamuoliukų mirksiukas.gif

Bet tai ir kantrybė žmonių apsukinėt tas gėlytes... Man jau po poros tokių apsukimų nebesinorėtų net į rankas paimti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 08 rugsėjo 2008 - 15:54
QUOTE(batareika @ 2008 09 08, 16:44)
Bet tai ir kantrybė žmonių apsukinėt tas gėlytes... Man jau po poros tokių apsukimų nebesinorėtų net į rankas paimti  lotuliukas.gif

blink.gif nelabai supratau, kame tas sunkumas čia turėtų būt ax.gif
Atsakyti
user posted image

Gal kas turite šio megztuko schemą blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(obelele25 @ 2008 09 10, 16:05)
user posted image

Gal kas turite šio megztuko schemą blush2.gif



Turėjau omenyje raštą doh.gif
Atsakyti
merginos mazdaug gal galit pasakyti noriu pradeti megzti megztini su 2,5 dydzio virbalais,taip raso ant siulu.Turiu siulu 700gr.ar uzteks ar reik daugiau.planuoju be rastu paprastu lygiu.tipas kaip golfo nieko imantraus. 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
nesu prityrusi mezgėja, bet labai noriu šaliką nuzimegzt ir suradau raštą, bet nesuprantu jo, nors turėtų būt paprastas kaip 2 kapeikos. gal padėsit blush2.gif
šalikas:
user posted imageraštas nr. 15:
user posted image
user posted image

būsiu labai dėkinga, jei padėsit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 11 rugsėjo 2008 - 08:52
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 10, 18:53)
merginos mazdaug gal galit pasakyti noriu pradeti megzti megztini su 2,5 dydzio virbalais,taip raso ant siulu.Turiu siulu 700gr.ar uzteks ar reik daugiau.planuoju be rastu paprastu lygiu.tipas kaip golfo nieko imantraus. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Tarakoniukass @ 2008 09 10, 18:53)
merginos mazdaug gal galit pasakyti noriu pradeti megzti megztini su 2,5 dydzio virbalais,taip raso ant siulu.Turiu siulu 700gr.ar uzteks ar reik daugiau.planuoju be rastu paprastu lygiu.tipas kaip golfo nieko imantraus. 4u.gif



Šiaip turėtų užtekti,nebent siūlų metražas labai mažas.Pažiūrėk ant pakuotės kiek metrų užrašyta.
Atsakyti