Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mezgimo raštai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Linjus
ir paskutinis
Mezgimo rastai 3 biggrin.gif
LeTa-BeTa
QUOTE(Linjus @ 2007 11 05, 14:16)
beje, patiko man štai tokios skraistės raštas. manau lengvas megztukas gražiai atrodytų mezgant šiuo raštu  bigsmile.gif
*

šiuo rašteliu aš nusimezgiau šalį smile.gif lengvai mezgasi, gražu, bet megztukui netinka, nes retas ir siūlai lengvai užkimba, bus sunku nešioti... mirksiukas.gif

AČIŪ už tokį raštų lobyną 4u.gif 4u.gif
*mamusikas*
Linjus labai tau ačiū už lobynus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Vienu metu buvau pasimetus juose, bet apsisprendžiau. Kaip žinot ką reiškia tripkampiukai, + ir - g.gif ?
juratela
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 06, 19:40)
Linjus labai tau ačiū už lobynus.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Vienu metu buvau pasimetus juose, bet apsisprendžiau. Kaip žinot ką reiškia tripkampiukai, + ir - g.gif ?
*

Paziurek cia:
http://img406.imageshack.us/my.php?image=s...izenklaigq0.jpg

dar cia:
http://avemeri.by.ru/viazanie/schema.html
GRAŽINA25
Atsiprasau gal ne i tema ieskau vaikisko megztinio rasto, nebezinau kur ieskoti, padekit ax.gif blush2.gif
*mamusikas*
Gal galėtumėte man išverst ir paiškint ką tai reiškia "= 1 кром. п." g.gif
L@imužė
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 07, 21:01)
Gal galėtumėte man išverst ir paiškint ką tai reiškia  "= 1 кром. п."  g.gif
*

1 kraštinė akis mirksiukas.gif
*mamusikas*
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 07, 22:31)
1 kraštinė akis  mirksiukas.gif
*

Čia pirmoji akis jei teisingai supratau. Okaip apskaičiuot kiek kamuoliukų siūlų reikės?
juratela
QUOTE(wioletukas @ 2007 11 07, 23:39)
Čia pirmoji akis jei teisingai supratau. Okaip apskaičiuot kiek kamuoliukų siūlų reikės?
*

kiekvienos mezgamos eiles pirma ir paskutine akis. O kiek siulu reikes geriausia klausti parduotuveje pas siulu pardaveje, ji pagal mezginio nuotrauka ar pan. patars geriau. Nes kiek reikes siulu priklauso nuo siulo storio ir ilgio, i beabejo mezginio rastelio.
Papildyta:
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 11 06, 22:29)
Atsiprasau gal ne i tema ieskau vaikisko megztinio rasto, nebezinau kur ieskoti, padekit ax.gif  blush2.gif
*

Turiu zurnaliuka kudikiams, manau ir didesniam vaikui galima ne viena rasteli panaudoti, bet negaliu cia ikelti. Jei sudomino atsiuskite man savo e-maila - galesiu persiusti mirksiukas.gif
Di72
Gal kas nors galėtų paaiškint, kai reikia šitam rašte megzti akis, kur du rutuliukai perbraukti brūkšniuku ???? nu niekaip nesuprantu doh.gif raštelis
Naughty Lady
QUOTE(Di72 @ 2007 11 08, 15:56)
Gal kas nors galėtų paaiškint, kai reikia šitam rašte megzti akis, kur du rutuliukai perbraukti brūkšniuku ???? nu niekaip nesuprantu  doh.gif raštelis
*

o mezginio pavyzdėlio neturi? gal iš ten būtų galima ką iššifruot?
Di72
Va čia visas puslapiukas (raštelis viršutinis, dešiniam krašte) raštelis
o čia tai kas turėtų gautis staltiese
Naughty Lady
QUOTE(Di72 @ 2007 11 08, 16:56)
*

nu jooo... čia tai užduotis... nelabai kuo galiu padėt - prastai matosi iš mezginio, o susidūrus su tokiu žymėjimu nesu... schmoll.gif g.gif
vlm28
Help 4u.gif 4u.gif

ka reiskia sitas zenkliukas ^?

http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?u...644651698523874
paveiksliukas 219 ax.gif
polo
QUOTE(vlm28 @ 2007 11 08, 18:03)
Help  4u.gif  4u.gif

ka reiskia sitas zenkliukas ^?

http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?u...644651698523874
paveiksliukas 219  ax.gif
*

tris akis kartu sumegzt (bet jau pagal uzmetimus taip turetu buti)
vlm28
QUOTE(polo @ 2007 11 08, 19:15)
tris akis kartu sumegzt (bet jau pagal uzmetimus taip turetu buti)
*

Dekui 4u.gif
Esemesas
QUOTE(vlm28 @ 2007 11 08, 18:40)
Dekui  4u.gif
*

Mergikės, gal kuri turite - berods Vogue kazkuriam zurnaliuke buvo toks rudas golfas, raštas visai paprastutis - geros ir blogos akys (6 ir 2???), jos paskui tik kažkaip pasislenka, labai dailiai atrodo. Žodžiu, paprastas, bet neprastas. Niekur neberandu. Padėkite 4u.gif
B.Blythe
prašau pagalbos 4u.gif gal galėtu kuri nors mezgejėlė man aiškiai ir nuosekliai papasakoti kaip mezgamas šitas megtukas user posted image žinau, kad tas gėlytes reikia atskirai megzti..bet niekaip nesuprantu kaip verysad.gif
Naughty Lady
QUOTE(puupsikas @ 2007 11 08, 22:11)
prašau pagalbos  4u.gif  gal galėtu kuri nors mezgejėlė man aiškiai ir nuosekliai papasakoti kaip mezgamas šitas megtukas user posted image žinau, kad tas gėlytes reikia atskirai megzti..bet niekaip nesuprantu kaip  verysad.gif
*

nu, aiškiau negu šitam aprašyme manau, nebus
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry12847593
Linjus
QUOTE(Di72 @ 2007 11 08, 14:56)
Gal kas nors galėtų paaiškint, kai reikia šitam rašte megzti akis, kur du rutuliukai perbraukti brūkšniuku ???? nu niekaip nesuprantu  doh.gif raštelis
*

gal galėtum man į paštą atsiųsti šios bliuzelės foto su schema ax.gif neina iš tavo puslapio nusikopint blush2.gif
http://public.fotki.com/Di72/mezginiai/ran...i/8abc47cd.html
Di72
QUOTE(neringata @ 2007 11 08, 16:22)
nu jooo... čia tai užduotis... nelabai kuo galiu padėt - prastai matosi iš mezginio, o susidūrus su tokiu žymėjimu nesu...  schmoll.gif  g.gif
*

verysad.gif bandysiu kažką fantazuoti cool.gif

QUOTE(Linjus @ 2007 11 09, 08:50)
gal galėtum man į paštą atsiųsti šios bliuzelės foto su schema  ax.gif neina iš tavo puslapio nusikopint  blush2.gif
http://public.fotki.com/Di72/mezginiai/ran...i/8abc47cd.html
*

o koks tavo paštas?
Linjus
QUOTE(Di72 @ 2007 11 09, 11:17)
verysad.gif  bandysiu kažką fantazuoti  cool.gif
o koks tavo paštas?
*

ot žioplė doh.gif
linceris@yahoo.com
ačiū 4u.gif
B.Blythe
QUOTE(neringata @ 2007 11 09, 09:35)
nu, aiškiau negu šitam aprašyme manau, nebus
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...;#entry12847593
*

tai man aisku kaip su šakute daryt, bet ten ne su šakute daryta..o su kažkokiu rutuliuku su spygliukais unsure.gif tai gal kas galėtu paaiškinti kaip ta siūla vyniot ir kaip po to išimt ta popieriuka unsure.gif user posted imageuser posted image
rimusia
QUOTE(Di72 @ 2007 11 08, 16:56)
*

Tas zenklas reiskia: 2 uzmetimai.Kitoj eilei (bloga puse) is uzmetimu ismezgamos 4 akys 4u.gif
Di72
QUOTE(Linjus @ 2007 11 09, 12:35)
ot žioplė  doh.gif
linceris@yahoo.com
ačiū  4u.gif
*

išsiunčiau 4u.gif

QUOTE(rimusia @ 2007 11 09, 13:04)
Tas zenklas reiskia: 2 uzmetimai.Kitoj eilei (bloga puse) is uzmetimu ismezgamos 4 akys  4u.gif
*

Ačiū, ačiū, ačiū thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Azali
QUOTE(AIRA @ 2007 10 30, 01:43)
Štai "plunksnelių" raštas 4u.gif

user posted image
*

o gal kas galit lietuviškai parašyti ,kaip plunksneles megsti blush2.gif dėkui iš anksto
L@imužė
QUOTE(Azali @ 2007 11 14, 22:00)
o gal kas galit lietuviškai parašyti ,kaip plunksneles megsti blush2.gif dėkui iš anksto
*

Galim mirksiukas.gif
akių skaičius dalijasi iš 18 + 2 kraštinės
1 eilė - visos akys gerosios
2 eilė - visos akys išvirkščios
3 eilė - 1 kraštinė,* 2 akys sumegztos kartu (3 kartus), 1 užmetimas ir 1 geroji ( 6 kartus), 2 akys sumegztos kartu (3 kartus) * 1 kraštinė (kartoti nuo * iki* )
4 eilė - visos gerosios

tikiuosi, kad eis ką nors suprast iš tos mano rašliavos rolleyes.gif
dygsnis
Gal zinote kaip mezgasi - neriasi sis rastas? g.gif
user posted image
Azali
QUOTE(laimužėX @ 2007 11 15, 08:02)
Galim  mirksiukas.gif
akių skaičius dalijasi iš 18 + 2 kraštinės
1 eilė - visos akys gerosios
2 eilė - visos akys išvirkščios
3 eilė - 1 kraštinė,* 2 akys sumegztos kartu (3 kartus), 1 užmetimas ir 1 geroji ( 6 kartus), 2 akys sumegztos kartu (3 kartus) * 1  kraštinė  (kartoti nuo * iki* )
4 eilė - visos gerosios

labai dėkui 4u.gif
Mantilė
labai noriu numegsti megstuką žiemai su pynėmis.Gal kas turite pynių raštų?
bazuka
QUOTE(Mantilė @ 2007 11 16, 00:56)
labai noriu numegsti megstuką žiemai su pynėmis.Gal kas turite pynių raštų?
*

Čia pynių nemažai
http://www.supermama.lt/forumas/index.php?...229737&st=0
Kenguryte
Gal kas vyriškam šalikui kokį raštelį gali mestelt?
Stulpeliai, perliukai, dvigubi perliukai, švediški ir kitokie dvigubi raštai netinka... ax.gif
Mantilė
QUOTE(bazuka @ 2007 11 16, 08:57)

dėkui ,einu paskaityt temą thumbup.gif
jurgita:)
Sveikos merginos, turiu viena klausima : kaip reikia ismegzti raste burbulus ? (tik nezinau ar i tema parasiau, jei ka nepykit 4u.gif )
Pievos19
Mezgant rašta iš vienos akies išmezgama keletas akiu. Jie ypac išryškeja išvirkšciuju akiu lygmeje pvz.iš 1 akies išmezgamos 5 akys (1geroji ,1uzmetimas ,1geroji ,1uzmetimas,1geroji).Po to pamezgus 5 akys sumezgamos kartu.Sekmes
Ernesta
Labai patiko šis megstukas, gal raštelį kas žinote blush2.gif

My Webpage

Iš anksto dėkoju biggrin.gif
svelnuke1
My Webpage

gal kas galite padeti issifruoti rasta?? nes nieko nesuprantu sad.gif((((

lb lb aciu smile.gif

Naughty Lady
QUOTE(svelnuke1 @ 2007 11 20, 13:05)
My Webpage

gal kas galite padeti issifruoti rasta?? nes nieko nesuprantu sad.gif((((

lb lb aciu smile.gif
*

user posted image

| kvadratėlyje - geroji akis;
tuščias kvadratėlis - blogoji akis;
x tiksliai nežinau, gal persukta akis;
nepilnas x - 2 akys sumegztos į kairę
user posted image
user posted imagešiti atitinka rodykles tavo rašte;
tokie kryžiavimai kaip gulinčios L raidės tas pats, tik 3 akys, nuo pagalbinio virbalo išmezgamos blogosiom
tikiuosi, ką nors suprasi doh.gif
Mate
Gal kas turit bangu rasteli vaseliui? Aciu is anksto! 4u.gif
Naughty Lady
QUOTE(Mate @ 2007 11 20, 14:08)
Gal kas turit bangu rasteli vaseliui? Aciu is anksto!  4u.gif
*

Mate, nežinau, ką vadini bangų rašteliu, blush2.gif tai įkeliu kai ką panašaus į bangas lotuliukas.gif ax.gif
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted imageuser posted image
Vendetta
Labas, visoms, gal kas turite schemą, kaip žvaigždutes megzti, kai mezgi daugiau nei viena spalva. Paaiškinti nelabai moku blush2.gif , na kur megztiniai tokie šiaurės motyvais. Būna su elniais, o būna su žvaigždutėmis.
Panašiai, kaip čia, bet sunkiai aš ten įžiūriu.
Labai sunku ieškoti per visą temą, jau sėdžiu porą gerų valandų ir nieko... g.gif
ArGin
QUOTE(LĖTA @ 2007 11 22, 16:59)
Labas, visoms, gal kas turite schemą, kaip žvaigždutes megzti, kai mezgi daugiau nei viena spalva. Paaiškinti nelabai moku blush2.gif , na kur megztiniai tokie šiaurės motyvais. Būna su elniais, o būna su žvaigždutėmis.
Labai sunku ieškoti per visą temą, jau sėdžiu porą gerų valandų ir nieko... g.gif
*

As turiu daugybe tokiu zvaigzdziu, bet ne kompe, o zurnaluose rolleyes.gif
juratela
QUOTE(LĖTA @ 2007 11 22, 17:59)
*

Tai kad ten viskas gerai matosi (visi užpildyti langeliai kryžiukais) g.gif
Tereikia paspausti ant lupos ženkliuko ir išdidinti paveikslėlį.
ai-and-ai
QUOTE(LĖTA @ 2007 11 22, 18:59)
*

Susirask "Mezgimų žurnalų" temoje "Sabrina 2007-12 spec." numerį , tikrai kažkas tiks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vendetta
QUOTE(juratela @ 2007 11 26, 13:25)
Tai kad ten viskas gerai matosi (visi užpildyti langeliai kryžiukais)  g.gif
Tereikia paspausti ant lupos ženkliuko ir išdidinti paveikslėlį.
*

QUOTE(ai-and-ai @ 2007 11 26, 13:54)
Susirask "Mezgimų žurnalų" temoje "Sabrina 2007-12 spec." numerį , tikrai kažkas tiks 4u.gif  4u.gif  4u.gif
*

Ačiū thumbup.gif thumbup.gif
achela
QUOTE(neringata @ 2007 11 20, 12:31)
user posted image

| kvadratėlyje - geroji akis;
tuščias kvadratėlis - blogoji akis;
x tiksliai nežinau, gal persukta akis;
nepilnas x - 2 akys sumegztos į kairę
user posted image
user posted imagešiti atitinka rodykles tavo rašte;
tokie kryžiavimai kaip gulinčios L raidės tas pats, tik 3 akys, nuo pagalbinio virbalo išmezgamos blogosiom
tikiuosi, ką nors suprasi  doh.gif
*

isverskit man i lietuviu kalba ta pyne, nu niekaip nesuprantu. labai aciu.
Vendetta
QUOTE(achela @ 2007 11 26, 18:51)
isverskit man i lietuviu kalba ta pyne, nu niekaip nesuprantu. labai aciu.
*

6 kilpas sukryžiouti į dešinę:pirmas tris kilpas perklelti ant pagalbinio virbalo už mezginio, likusias tris išmegzti gerosiomis, tada nuo pagalbinio virbalo kilpas irgi išmegzti gerosiomis.
6 kilpas sukryžiuoti į kairę:pirmas tris kilpas perkelti ant pagalbinio virbalo prieš mezginį, likusias tris kilpas išmegzti gerosiomis. Nuo pagalbinio virbalo išmegzti gerosiomis
bandau įkelti antrojo aprašymo lietuvišką vertimą iš "Didžiosios mezgėjos"
[URL=[URL=http://www.talpink.lt/images/v.php?id=8161pyne 001.jpg]user posted image[/URL]]p[/URL]
Pirmasis bus tas pats tik pagalbinis virbalas yra už mezginio.
Tikiuosi suprantamai paršiau ir nors kiek palengvinau 4u.gif
audruliux
Merginos, gal kas turite sito rastelio aprasyma, pas mane tik paveiksliukas, o numegst taip noriu verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

rastas
Mate
Aciu neringata! pirmi du ir paskutinis pvz kaip tik tai ko ieskojau, bet jie su tokiais iskilimais... kazi jei vaseli kabint elementariausiu budu, gal gautusi is principo rastas panasus tik be iskilimu? kaip, merginos, manot?
Jeigu dar kas nors tu bangu rasteliu kur nors matet, imeskit kokia nuorodele . Labai aciu! 4u.gif
Naughty Lady
QUOTE(Mate @ 2007 11 29, 13:31)
Aciu neringata! pirmi du ir paskutinis pvz kaip tik tai ko ieskojau, bet jie su tokiais iskilimais... kazi jei vaseli kabint elementariausiu budu, gal gautusi is principo rastas panasus tik be iskilimu? kaip, merginos, manot?
Jeigu dar kas nors tu bangu rasteliu kur nors matet, imeskit kokia nuorodele . Labai aciu!  4u.gif
*

manau, teisingai galvoji: jei darytum paprastus stulpelius su užmetimu, turėtų tų iškilimų nesigauti. Nors man gal taip gražiau smile.gif
Va dar bangelių
user posted imageuser posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.