Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

QUOTE(marce @ 2008 01 04, 02:12)
Štai koks pas mus (smaugiamas)
Neužsmaugtas
user posted image

Sakykite, kur tokių gavote? Man labai reikėtų poros tokių antkaklių, tik šiek tiek mažesnių.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2008 01 04, 14:47)
Sakykite, kur tokių gavote? Man labai reikėtų poros tokių antkaklių, tik šiek tiek mažesnių.

Na žinokit nežinau, ir mums tokio reikia doh.gif lotuliukas.gif Čia ne mūsų, tik paskolino kol naują nusipirksim...Turbūt ne iš LT. Bet šiaip turėtų parodose būt mirksiukas.gif Bandysim mes ieškot kaune 15-16 d. smile.gif Šiaip batsiuviai pagamint gali, nueikit ir paprašykit...Madoje,viršuliškėse batų ir drabužių taisykloj sakė už 50lt paprastą padarytų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marce: 04 sausio 2008 - 20:29
QUOTE(marce @ 2008 01 04, 20:28)
Na žinokit nežinau, ir mums tokio reikia  doh.gif  lotuliukas.gif Čia ne mūsų, tik paskolino kol naują nusipirksim...Turbūt ne iš LT. Bet šiaip turėtų parodose būt  mirksiukas.gif Bandysim mes ieškot kaune 15-16 d.  smile.gif Šiaip batsiuviai pagamint gali, nueikit ir paprašykit...Madoje,viršuliškėse batų ir drabužių taisykloj sakė už 50lt paprastą padarytų

uz tokia suma gali gatava nusipirkt rolleyes.gif
Atsakyti
bet ne smaugiamas
Atsakyti
Puiki mintis dėl batsiuvių thumbup.gif
O gražių išsiuvinėtų antkaklių kurtams esu mačiusi tik tarptautinėse parodose - estai kartais atveža.
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2008 01 05, 01:02)
Puiki mintis dėl batsiuvių  thumbup.gif
O gražių išsiuvinėtų antkaklių kurtams esu mačiusi tik tarptautinėse parodose - estai kartais atveža.

vadinasi reiks ieskot ten.......... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2008 01 05, 02:02)
Puiki mintis dėl batsiuvių  thumbup.gif
O gražių išsiuvinėtų antkaklių kurtams esu mačiusi tik tarptautinėse parodose - estai kartais atveža.

O mums sakė, kad latviai atveža... g.gif Rankų darbo kažkokius...Reiks pažiūrėt bigsmile.gif Įdomu ar bus Kaune, CAC? Kovo CACIB`uose tai tikrai turėtų būt, bet tai laukt iki kovo? blink.gif O kokiose parodose šiaip dažniau vyksta ta prekyba? blush2.gif Vaikštau, vaikštau į tas parodas, bet niekaip nepasižiūriu ką ten parduoda... Jau mūsiškė baigia išaugt savo antkaklį, tai kaip uždėsim po to jau nebenuimsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 05, 12:49)
O mums sakė, kad latviai atveža...  g.gif Rankų darbo kažkokius...Reiks pažiūrėt  bigsmile.gif Įdomu ar bus Kaune, CAC? Kovo CACIB`uose tai tikrai turėtų būt, bet tai laukt iki kovo?  blink.gif O kokiose parodose šiaip dažniau vyksta ta prekyba?  blush2.gif Vaikštau, vaikštau į tas parodas, bet niekaip nepasižiūriu ką ten parduoda... Jau mūsiškė baigia išaugt savo antkaklį, tai kaip uždėsim po to jau nebenuimsim  lotuliukas.gif



a gal tu zinai sestadieniais iki keliu dirba auksine zuvele? g.gif
Atsakyti
iki 16 val
Atsakyti
QUOTE(Kapabull @ 2008 01 05, 13:46)
iki 16 val


aciu 4u.gif tai jau neiseis nueit.... unsure.gif
Atsakyti
Vat kaip gražiai lauke stoviniuojam... ax.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 05, 17:22)
Vat kaip gražiai lauke stoviniuojam...  ax.gif  wub.gif
user posted image

aha, tkrai lb graziai wub.gif mano tai butu stebklas jei taip pastovetu unsure.gif
Atsakyti