Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

Nu va tau! Tema toliausiai nugrūsta, užmigus doh.gif Reik keltis bigsmile.gif Kaip sekasi? Nieko naujo, įdomaus nenutiko? Garai tai dabar pradėjom jūros kopūstus šert dėl geresnės pigmentacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 23, 14:57)
Nu va tau! Tema toliausiai nugrūsta, užmigus doh.gif Reik keltis bigsmile.gif Kaip sekasi? Nieko naujo, įdomaus nenutiko? Garai tai dabar pradėjom jūros kopūstus šert dėl geresnės pigmentacijos ax.gif

na zinai kai tik dviese esam tai yra sudetinga unsure.gif tai kas cia gali naujo nutikt? a gal ziurejai antsnuky? ax.gif na naujo tik tiek kad savaitgaly vaziuosim y jakovo klinika... gal ten geru naujienu isgirsim rolleyes.gif
beja, kokia pigmentacija nori pagerint? kailio? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 23 sausio 2008 - 15:33
Šiaip ne kailio (nors truputį paryškės.), o nosies ir lūpų. Pas ją nėra ydos, bet geriau kai laaabai tamsios, o pas Garą tai pagal tokį pilkšvą kailį ir lūpos tokios ne visai juodos. biggrin.gif
Jakovo vet. gydykla tai manęs nelabai traukia. Šiaip ten yra daug technologinių naujovių, bet displazijos tyrimus labai neteisingai nustato-visai ne tokį lygį koks yra. Aišku pasitaiko kartais ir teisingų...Mane vien šitas dalykas atbaido schmoll.gif Jei jau vieno darbo teisingai neatlieka, tai kitą...net neįsivaizduoju unsure.gif
Antsnukio nebuvo toj Kaivanoj, bet yra turguj pigesnių mirksiukas.gif Aš nežinau kada mama važiuos. Gal ryt arba poryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2008 01 23, 22:15)
Šiaip ne kailio (nors truputį paryškės.), o nosies ir lūpų. Pas ją nėra ydos, bet geriau kai laaabai tamsios, o pas Garą tai pagal tokį pilkšvą kailį ir lūpos tokios ne visai juodos. biggrin.gif
Jakovo vet. gydykla tai manęs nelabai traukia. Šiaip ten yra daug technologinių naujovių, bet displazijos tyrimus labai neteisingai nustato-visai ne tokį lygį koks yra. Aišku pasitaiko kartais ir teisingų...Mane vien šitas dalykas atbaido schmoll.gif Jei jau vieno darbo teisingai neatlieka, tai kitą...net neįsivaizduoju unsure.gif
Antsnukio nebuvo toj Kaivanoj, bet yra turguj pigesnių mirksiukas.gif Aš nežinau kada mama važiuos. Gal ryt arba poryt g.gif

tad jei mam vaziuos tegu nuperka blush2.gif yahoo.gif
Atsakyti
ryt is ryto keliaujam pas veta... unsure.gif lb ydomu ka pasakys
Atsakyti
va, įdedu naujausias Garos foto bigsmile.gif (gaila,kad tik dabar galiu prisėst prie kompo...Tikriausiai dar ilgai negalėsiu, reik laukt kol sutaisys verysad.gif )
va 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
mum irgi bėda buvo-buvo Gara kelio sąnarį pasitempus, šlubavo, tai teko papildus gert... unsure.gif dabar viskas normaliai smile.gif Kaip Rubinas laikosi? Gaila Garai dar lakstyt negalima-negalim susibėgt verysad.gif
Atsakyti
Jakovo vet. klinika TIKRAI gera.O dėl tų displazijos tyrimų,juk pati žinai, kad dėl tikslių displazijos tyrimų, geriau šunį vešt į Vokietiją.(Tad nereikia dėl to iškart sakyt, kad Jakovo vet. klinika bloga...Juk bendrauji su Rasa,tai pasiklausk jos)

P.S.O į kokia tu vet. klinika vedi savo gražuolę Garą? smile.gif
Atsakyti
Ne tik dėl displazijos tyrimų. Na taip, gali būt, kad gera, tik keliems mano pažįstamiems ten nepatiko. Nors gerai pagalvojus-visose klinikose visko pasitaiko g.gif Et, neverta ginčytis-visi veda ten, kur jiems atrodo geriausia... smile.gif
Aš vedu į L. Udraitės mirksiukas.gif Mums visai šalia namų, be to labai erdvi klinika, naujose patalpose. thumbup.gif
Atsakyti
kur dingo visi rusu kurtu myletojai ir augintojai?! blink.gif

beja marce dalyvavot parodoj? kaip sekesi? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iiudna: 21 kovo 2008 - 09:22
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 21, 10:20)
kur dingo visi rusu kurtu myletojai ir augintojai?! blink.gif

beja marce dalyvavot parodoj? kaip sekesi? bigsmile.gif

Labas vakaras;)
Gal zinote kas parduoda rusu kurtu suniukus ? Tik Su kil.dokumentais wink.gif
Dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Dango @ 2008 03 27, 02:29)
Labas vakaras;)
Gal zinote kas parduoda rusu kurtu suniukus ? Tik Su kil.dokumentais wink.gif
Dekoju.

turetu greit buti vada "kupidonas" veislyne mirksiukas.gif www.kupidonas.puslapiai.lt


Papildyta:
QUOTE(Iiudna @ 2008 03 21, 10:20)
kur dingo visi rusu kurtu myletojai ir augintojai?! blink.gif

beja marce dalyvavot parodoj? kaip sekesi? bigsmile.gif


labukas. nu man kompo niekaip nepataiso doh.gif Skambinau tau is namu (jei ka- 2630474), bet nekelei-galvojau susitiksim. Normaliai parodoj tik raumenu Garai truksta. Abu kartus L.gerai gavom. smile.gif Siaip saunuole Gara buvo...
Atsakyti