Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

Vaje, kaip jum smagu bigsmile.gif Pas mane kompas sugedęs. verysad.gif Turbūt smagu buvo Rubinui pašėlt pas Laimą... Mes irgi planuojam kurį nors savaitgalį nuvažiuot pas ją pasijodinėt.
Atsakyti
na ir tema numirus... blink.gif nejau nera kas auginqat siu grazuoliu? rolleyes.gif
sunku patiket.... g.gif
Atsakyti
Nu tikrai numirus blink.gif Aš tai negaliu prisėst pirie kompo- sugedęs (kaip visada). Tai dabar svečiuose sėdžiu. ara turi naują draugą- cvergšnaucerį bahūrą tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2008 10 26, 17:21)
Nu tikrai numirus blink.gif Aš tai negaliu prisėst pirie kompo- sugedęs (kaip visada). Tai dabar svečiuose sėdžiu. ara turi naują draugą- cvergšnaucerį bahūrą tongue.gif  lotuliukas.gif

Atleisk uz nekukluma, bet kodel antrasis bachuras-gi bus vargo...Ar jau taip kurtukes rujos uzkniso, kad kalytes daugiau nenorejai?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2008 10 26, 17:35)
Atleisk uz nekukluma, bet kodel antrasis bachuras-gi bus vargo...Ar jau taip kurtukes rujos uzkniso, kad kalytes daugiau nenorejai?

Tai, kad kurtės rujos dar net nebuvo doh.gif 4u.gif Tiesiog pasipainiojo mums kelyje bernas ir tiek. Kai kalė rujos, bernas kitam kambary arba narve sėdės. Be to per mažas truputį jo ūgis, kad pasiektų lotuliukas.gif Manau, kad nebus problemų, nes turim sąlygas du šunis laikyt atskirai
Atsakyti
QUOTE(Marceborzoi @ 2008 10 26, 17:39)
Tai, kad kurtės rujos dar net nebuvo doh.gif  4u.gif

Sorry, kad ir aš savo snapą į svetimą temą kišu blush2.gif

Bet gi Garai jau apie 1,5 metų - ir negi ji dar nėsyk nėra rujojusi? blink.gif Neįtikėtina unsure.gif
Atsakyti
Rusų kurtai labai vėlai rujoja. Jau matau, kad jai greit ruja prasidės- visur myžčioja, laižosi dažnai ir t.t.
Atsakyti
rusu kurtai pilnai subresta tik 3-4 metais smile.gif

a kai kalei ruja buna ugis buna nebesvarbu... doh.gif
Atsakyti
Nu jo, bet visvien sunkiau blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiene @ 2008 10 26, 18:06)
rusu kurtai pilnai subresta tik 3-4 metais smile.gif

Dėl visiško subrendimo - tai, ko gero, faktas.

Beje, o kada gi paprastai turėtų prasidėti pirmoji ruja rusų kurtėms? ax.gif blush2.gif

QUOTE(Debesiene @ 2008 10 26, 18:06)
a kai kalei ruja buna ugis buna nebesvarbu... doh.gif

bigsmile.gif tikrai taip, kad ūgis/dydis dažnai būna anokia kliūtis hihihi.gif

QUOTE(Marceborzoi @ 2008 10 26, 18:09)
Nu jo, bet visvien sunkiau blush2.gif  tongue.gif

Ne ką tesunkiau mirksiukas.gif Žinoma tik, jei RK nesumanys koks nykštukinis šunytis sukergt ax.gif Kitais atvejais, kalių išmoningumu šeimininkams tik telieka stebėtis ir rankomis skėsčioti... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 26 spalio 2008 - 17:18
jos kai nori pacios atsigula.. gyvas pavyzdys VA kale ir taksiukas patinelis doh.gif biggrin.gif

a pirma ruja buna apie antruosius metus... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Debesiene: 26 spalio 2008 - 17:36
Jau Gara matyt tuoj rujos, o tai laižosi vis... Be to, patinų prisibijo lauke ir ant kalių puola. g.gif
Atsakyti