Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų kurtai

na y lauka tai kiekviena diena po 2 kartus smile.gif tik vakarais einam y netoli namu esanty parka palakstyt... ax.gif va tada jis ir issilaksto iki valiai, dar drauga, airiu seteriuka turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noriuzako @ 2007 11 07, 16:34)
Dar karteli Liudna'os grazuolis  wub.gif O jau koks zvilgsnis  thumbup.gif


Jau koks graziuoliukas, spalvos be galo grazios - nustabus suniukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2007 12 21, 12:22)
Jau koks graziuoliukas, spalvos be galo grazios - nustabus suniukas  wub.gif


labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Siandien aplankem mano busima kalyte wub.gif gaila, kad tik po svenciu pasiimsim... unsure.gif taip laukiu bigsmile.gif O ant sofkytes tai jie laaabai megsta "pasivoliot" lotuliukas.gif
Atsakyti
Visiems Kurtų augintojams ir mylėtojams wub.gif - linksmų švenčių!!! newyear.gif 000054.gif wink_3.gif santa2.gif
Atsakyti
QUOTE(marce @ 2007 12 24, 14:44)
Visiems Kurtų augintojams ir mylėtojams  wub.gif - linksmų švenčių!!!  newyear.gif  000054.gif  wink_3.gif  santa2.gif

aciu 4u.gif ir tave newyear.gif megalol.gif tik beda kad mes tik dviese thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, aš turiu Rusų Kurtą 4u.gif Ne iš veislyno, be dok. tiesiog draugai padovanojo ax.gif Kai rasiu nuotraukų-įmesiu mirksiukas.gif Jis vardu Heo blush2.gif Baltas su įrudžiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*ksenija* @ 2007 12 25, 00:33)
Sveiki, aš turiu Rusų Kurtą  4u.gif Ne iš veislyno, be dok. tiesiog draugai padovanojo  ax.gif Kai rasiu nuotraukų-įmesiu  mirksiukas.gif Jis vardu Heo  blush2.gif Baltas su įrudžiu  wub.gif



KAIP FAINA wub.gif kokio jis amzio ir is kur jus? ax.gif
Atsakyti
jam jau 5m. mirksiukas.gif Mes gyvenam vilniuje, pasilaiciuose
Atsakyti
[quote=*ksenija*,2007 12 26, 21:21]
jam jau 5m. mirksiukas.gif Mes gyvenam vilniuje, pasilaiciuose
[/quote

labai butu ydomu pamatyt tavo grazuoly.... ax.gif
Atsakyti
Na gal kaip nors po atostogų mirksiukas.gif Šiaip mes dažniausiai būnam sode, už Vilniaus... blush2.gif Tik per atostogas čia atvažiuojam ir atsivežam savo augintinius, o tai daug jų labai doh.gif Čia pašilaičiuose "prasideda gyvenimas" tik tada kai jau rimtai reikia studijom, darbu Vilniuje užsiiminėti rolleyes.gif
O Marce, tu taip pat turi Rusų kurtą? 4u.gif
Atsakyti

Sveika prisijungus, *Ksenija* 4u.gif aš irgi norėčiau pamatyt jūsų kurtuką ax.gif Na pas mus dar nėra Kurtukės, kurią žadėjom atsivežti, visvien juk šventės mirksiukas.gif Turėtumėm susiskambint šiandien arba rytoj ir tada jau galutinai susitarsim kurią diną pasiimsim bigsmile.gif Jos dokumentinis vardas Nagradka rolleyes.gif Bet šiaip Gara wub.gif
Atsakyti