Įkraunama...
Įkraunama...

Pelės, pelių naikinimo būdai

QUOTE(audiga @ 2007 12 01, 20:03)
Įsigyk katę    biggrin.gif  4u.gif  O į vonią eina nes jaučia vandenį, be maisto jos ilgai gali būt, o va be vandens ne... tai ir ieško gert...


katė tikrai nuostabiausia priemonė, vien kvapo jos užtenka - ir pelių nė kvapo tongue.gif mes irgi prigaudydavom pelių kasmet - kai tik ruduo, tuoj visos į namą - iš pradžių mažiukai, paskui vos ne pacai blink.gif fui, kaip baisu man būdavo tie spąstai unsure.gif o dabar katinas viskuo pasirūpina, visus kampelius patikrina thumbup.gif pelės per kilometrą neprieina biggrin.gif
Atsakyti
Na o mes atrodo jau irgi atsikratem. Pagelbejo klijai ir nuodai. Man aiskino, kad jos retai nudvesia name, nes iskeliauja gerti ieskoti atgal i laukus (troskina tipo labai nuo tu nuodu), na o ten ir nudvesia.. Beje jau kelis kartus girdejau, kad kates sueda kokia nusinuodijusia pele, taciau lieka gyvos, Gal per maza doze ten katinui, o pelei pakanka? g.gif Jei tikrai taip - tada gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mes naudojom nuodus, kažkokios žalios tablietkos. Suveikė labai greitai. Ir kas svarbiausia - kvapo nebuvo. ( parduotuvėj taip ir sakė, kad nesmirdės, nes sudžius ) . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2007 12 06, 13:01)
katė tikrai nuostabiausia priemonė, vien kvapo jos užtenka - ir pelių nė kvapo  tongue.gif  mes irgi prigaudydavom pelių kasmet - kai tik ruduo, tuoj visos į namą - iš pradžių mažiukai, paskui vos ne pacai  blink.gif  fui, kaip baisu man būdavo tie spąstai  unsure.gif  o dabar katinas viskuo pasirūpina, visus kampelius patikrina  thumbup.gif pelės per kilometrą neprieina  biggrin.gif


neuztenka vien tik kates kvapo tongue.gif pas mus dabar net 5 kates, o peliu vistiek yra lotuliukas.gif maciau, kad mano mazoji katyte dvi peles jau buvo pagavusi, dar neaisku kiek pagavo kol nieko nera namie g.gif bet jos vistiek krebzda unsure.gif nuodyti nenorim, nes neduok dieve katinas uznuodyta sues verysad.gif
Atsakyti
Kad nuotaika pakelti - anekdota imesiu smile.gif

Trys peliukai pacukai gincijasi, kuris kietesnis:
- Pas mus namie spastai padeti, tai as paprastai prieinu prie ju, desine paimu suri, spastai suveikia, as juos sugaunu kaire ir laikydamas pries valgi nedidele manksta padarau.
- O pas mus kai pribarsto nuodu, as imu britva, ta reikala susmulkinu,kaip reikia isdelioju ir per nosi itraukiu - klasiskas dalykas!
Treciasis liudnai uzsigalvoja, paskui staiga nusisuka ir eina. Tie du jam saukia:
- Tu, ka? Slabakas?
Tas atsisuka ir sako:
- Ne, tik liudna su jumis pasidare. Eisiu geriau namo. Kate padulkinsiu.
Atsakyti
lotuliukas.gif thumbup.gif liezuvis.gif
Atsakyti
biggrin.gif thumbup.gif superinis anekdotas, o klausykit, pas mano sese name atsirado pacuku.. sake labai bjaurus.. nu ten is tokio seno namo ateina, nes ju namas naujas, o juos irgi naikint su tom tabletkom galima<? g.gif ar veiks tuos bjaurybes g.gif
Atsakyti
labukas visoms,as noreciau paklausti gal zinote kaip isnaikinti namines skruzdelites g.gif
Atsakyti
Turejau ir as namie pelyciu.
isnaikinau gana lengvai ir greitai - yra pirkti tokiu spec. kliju pelems gaudyti.
Paimi kartono lapus- istepi klijais, del kvapo i viduri imeti surio ar sausainio gabaliuka ir isdelioji tuos kartonus iatrtinose vietose- virtuvej uz virykles ir t.t.

Taip pagavau gal 8 !!! Ir tokiu budu atradau is kur jos ateina- per plisi matyt is kaimynu. Tai ir dabar laikau ten kartona su klijais, kad jos neperzengtu mano namu teritorijos.
Ir jau kuris laikas- nesirodo peles mano namuose

thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal yra kokių veiksmingų priemonių ir be nuodų ? Bo namie turiu šunelį ir katiną, bet tas katinas visai pelių negaudo schmoll.gif
Atsakyti
Nu ir mes sulaukem nauju gyventoju doh.gif peliu, gyvenam 5 aukste ir kaip jos sugeba dalipt iki musu? Svarbiausia pastebejau prie kriaukles suduku is pradziu pamaniau kad kmynai nuo duonos bet blink.gif tada pris...dujinej i keptuve, padejom kliju rezultatas 0, dabar naktimis neduoda gyvent kazkur po grindim kazka grauzia o suo musu durnelis tas grindis drasko tipo peliu iesko, tai braizo musu medines grindis. Kaip tas pabaisas isnaikint, nes po grindim tai nieko nepakisi, yra tokie plysiukai koridoriuje (nespejom dar plintusu uzkalt) tai galvoju jei ten nuodu biriu kokiu iberciau gal nusibaigtu jos? bet jei smirdet prades poto po tom grindim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 01 03, 15:48)
Nu ir mes sulaukem nauju gyventoju doh.gif peliu, gyvenam 5 aukste ir kaip jos sugeba dalipt iki musu? Svarbiausia pastebejau prie kriaukles suduku is pradziu pamaniau kad kmynai nuo duonos bet  blink.gif tada pris...dujinej i keptuve, padejom kliju rezultatas 0, dabar naktimis neduoda gyvent kazkur po grindim kazka grauzia o suo musu durnelis tas grindis drasko tipo peliu iesko, tai braizo musu medines grindis. Kaip tas pabaisas isnaikint, nes po grindim tai nieko nepakisi, yra tokie plysiukai koridoriuje (nespejom dar plintusu uzkalt) tai galvoju jei ten nuodu biriu kokiu iberciau gal nusibaigtu jos? bet jei smirdet prades poto po tom grindim?  g.gif

jos man rodos tik iskart smirdes poto sudzius ir nesmirdes tikrai tai as tavo vietoj iberciau tyen nuodu drinks_cheers.gif
Atsakyti