Įkraunama...
Įkraunama...

Pelės, pelių naikinimo būdai


pas mus irgi jau tų nelabųjų atsirado, vis girdisi krebžda kur nors. o dar kai sutikau virtuvėj vieną, tai jau juokas neėmė, reik greičiau važiuot tų tablečių bandyt pirkt ir spastelius, gal kartu. kad tik jų kaip nors atsikratyt.
Atsakyti
atkapsčiau seną temą ax.gif
pas tėvus kaime priestate įsiveisė tokios bjaurybės, pamačius pakraupau blink.gif tai galvoju reikia imtis priemonių, gal tiksliai žinote pavadinimą, kokios tos raudonos tabletės?
gal dar kas nors kokių priemonių žinote?
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lumpu @ 2007 09 10, 16:30)
atkapsčiau seną temą  ax.gif
pas tėvus kaime priestate įsiveisė tokios bjaurybės, pamačius pakraupau  blink.gif  tai galvoju reikia imtis priemonių, gal tiksliai žinote pavadinimą, kokios tos raudonos tabletės?
gal dar kas nors kokių priemonių žinote?
unsure.gif



Pas rudenį irgi pribėga kaime į namuką. Jau jaučiasi , kad yra. Tai irgi praverstų nuodai.
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 09 10, 18:35)
Pas rudenį irgi pribėga kaime į namuką. Jau jaučiasi , kad yra. Tai irgi praverstų nuodai.

verysad.gif pas mus irgūi atsirado peliu.. Pirmam aukste pagavom 4 per dvi paras, jau dziaugiausi, kad pagaliau ju nebera, bet... jau antra naktis grauzia tarp pirmo ir antro auksto, pasieniais kazkur.. o antram aukste dar tik ka sudejom laminata, tai siandien ryte ziuriu- pasieniais primetyta isgrauzto po laminatu dedamo tokio pakloto, kazkoks kosmaras. Beje, sako, kad i namus jos ateina ir per stoga.. bet baisiausia tai, kad as ju be proto bijau ir jei tik isgirstu krebzdant, visi miegai islaksto ir visos naktys bemieges..
eisiu pirkt tu raudonu tableciu ir pakrascius makrofleksu siandien uzpurksiu, nes ko gero nera bjauresnio gyvunu nei pale schmoll.gif
Atsakyti
Laba, na va, o pas mus dar geriau! Viena siu istoriju heroje nudvese!!! Pries savaite pajutom kvapeli, ir kuo toliau- tuo baisesni. Kampas, kuriame ji smirdi, aiskus, bet neatkapstom, ar po grindim, ar uz sienu. Sienos uzkaltos dailylentem, o po jom senu lentu siena. Dailylenciu pora atkrapstem - bet nieko neradom. Grindu plest irgi nesinori, nes ju cia keli sluoksniai. Gal zinot, kiek laiko toks kvapelis gali issilaikyt? Kuo ji naikint? Tai vienas is musu pagrindiniu kambariu, o ir neuzilgo antras vaikelis pareis....
Nebezinom i kur kreiptis....
Padekit!!!
Atsakyti
Liaudiskas budas isbaidyti peles tai paprastas augalas-kartusis ketis,jis gi pelynas jis gi metelis.
Atsakyti
Statomes nama , vos apsiltinus stoga vata, aptikome kruvas graziu apvaliu skyluciu - tai peliu darbas.

Visai nenoriu , kad jos gyventu man virs galvos, ar pasoneje. Kaip jas isguiti ar bent jau atbaidyti .

Katyte (kaimynu rekomendacijomis) jau isigijome. Bet vien jos pagalbos neuzteks - as taip speju. gal kas pasidalintu patirtimi naudojant ivairias priemones naikinancias ar atbaidancias peles?
Nuodai netinka, kadangi yra vaikas ir gyvuneliai. O ir siaip peles pririjusios nuodu turi mada padvesti ir smirdeti kur nors tarp dailylenciu ar dar prasciau prieinamame namo kampelyje.
Atsakyti
QUOTE(A.JAN. @ 2007 10 12, 14:47)
Statomes nama ,  vos apsiltinus stoga vata, aptikome kruvas graziu apvaliu skyluciu - tai peliu darbas.

Visai nenoriu , kad jos gyventu man virs galvos, ar pasoneje. Kaip jas isguiti ar bent jau atbaidyti .

Katyte (kaimynu rekomendacijomis) jau isigijome. Bet vien jos pagalbos neuzteks - as taip speju. gal kas pasidalintu patirtimi naudojant ivairias priemones naikinancias ar atbaidancias peles?
Nuodai netinka, kadangi yra vaikas ir gyvuneliai. O ir siaip peles pririjusios nuodu turi mada padvesti ir smirdeti kur nors tarp dailylenciu ar dar prasciau prieinamame namo kampelyje.


O tai kur jums tos skylutės padarytos, pastogėj?
Pas mus liko keli vatos lapai, tai dabar žiūrim kad irgi išpešiota ir pritampyta po visą namą. Dabar žiūrim kad ir iš apšiltintos pastogės laukinėj pusėj palei pamatus primėtyta vatos gabaliukų, tai mano vyras sako kad paukštukai pešioja viršui, nežinau ar tikrai jie, bet būnant statybose vienas paskraidė po namą. Tai gal pas jus visai ne pelytės smile.gif nors mačiau kad pas jus jau langai sudėti, tai gal ir ne paukštukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 12 spalio 2007 - 14:10
QUOTE(Vikadi @ 2007 10 12, 15:08)
O tai kur jums tos skylutės padarytos, pastogėj?
Pas mus liko keli vatos lapai, tai dabar žiūrim kad irgi išpešiota ir pritampyta po visą namą. Dabar žiūrim kad ir iš apšiltintos pastogės laukinėj pusėj palei pamatus primėtyta vatos gabaliukų, tai mano vyras sako kad paukštukai pešioja viršui, nežinau ar tikrai jie, bet būnant statybose vienas paskraidė po namą. Tai gal pas jus visai ne pelytės smile.gif nors mačiau kad pas jus jau langai sudėti, tai gal ir ne paukštukai smile.gif


Senukuose nusipirkai aparaciuka, kuris nekenkia zmonems ir naminiams gyvunams, bet efektyviai atbaido peles, ziurkes, vabzdzius. Aparaciuko uztenka 90 kv. m. patalpai, galima statyti kelis. Kainavo 59 lt. Isijungia i rozete ir skleidzia koki tai garsa, kurio mes negirdime biggrin.gif , as taip sirses atbaidziau. Na ir dar geras budas, nuo peliu (siandien rusyje radau padvesusia) nuo... bado. Negalima palikti niekur jokio maisto tongue.gif, statybinikai daznai kur valgo, ten ir siuksles meta. Pagrindine priezastis maistas. Pelytes jaucia silta vietele ir dar su restoranu ir braunasi.
Atsakyti
[quote=emilka,2007 10 13, 18:48]
emilika, ar tikrai nekenkia naminiams gyvūnams ? Man irgi širšės ramybės vasarą nedavė, bet bijausi dėl šuns ir kačių.
Atsakyti
[quote=TERRINE,2007 10 13, 18:53]
[quote=emilka,2007 10 13, 18:48]
emilika, ar tikrai nekenkia naminiams gyvūnams ? Man irgi širšės ramybės vasarą nedavė, bet bijausi dėl šuns ir kačių.
[/quote]

Tikrai ne, mano kaciuga tai net savo snukuti i ta aparata trina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emilka @ 2007 10 13, 19:30)
Tikrai ne, mano kaciuga tai net savo snukuti i ta aparata trina  mirksiukas.gif

Na vadinasi bėgsiu ir aš to prietaisiuko pirkti. Beje, kur jo tuose senukuose ieškoti, gal prie gyvūnų prekių ar kur ? Kažkaip niekad dėmesio neatkreipiau. g.gif
Atsakyti