Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

QUOTE(sesyte @ 2007 10 21, 20:05)
Taip, tiesiai iš maišiuko dėti ir kepti smile.gif


QUOTE(TUSINA @ 2007 10 22, 19:02)
tik pasisaugok, kai desi saldytus koldunus, kad aliejumi neapsitaskytum mirksiukas.gif

good.gif gerai. aš vis dar nedariau, bet kai darysiu paskaytiu kaip gavos...


o šitdutės atrodo skaniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Endži @ 2007 10 23, 10:07)
thumbup.gif reikes ir mano vyra palepint svaitgali tokiais pusryciais wub.gif


o kam laukti savaitgalio biggrin.gif

QUOTE(Limcamca @ 2007 10 23, 10:45)
Menas  thumbup.gif  wub.gif


aciu 4u.gif
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 11:21)
o šitdutės atrodo skaniai  thumbup.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 10 23, 13:21)
o kam laukti savaitgalio  biggrin.gif

todel kad jis anksti labai iseina i darba, tai pusrycius kartu gaminam tik savaitgali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lavysta @ 2007 10 19, 09:26)
sveikos,
o aš norėjau paklaust dėl tų sraigių... blush2.gif tas bulves ten žalias dedat į orkaitę? ir dar nuotraukytėj mačiau, kad ant pamuštos mėsos kažkas ten patepliota...sviesto ar ko ten užkraunat? g.gif

aš tai žinote dėl šventos ramybės apviriau dideles bulves, tada pjausčiau ir aptepliojus aliejumi kepiau kartu su sraigėm.Buvo labaiiiiii sotu ir skanu wub.gif wub.gif
Ačiū už receptėlį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 10:21)
good.gif gerai. aš vis dar nedariau, bet kai darysiu paskaytiu kaip gavos...

nu va, šiandien pietums buvo ir gavos super, negalvojau kad taip gali gautis good.gif

user posted image

vaizdas ne koks, bet skonis buvo geras, čia dar užlydžiau sūrio.
Atsakyti
Siandien gaminau jautienos troskinuka ax.gif

Jautienos pora gabaliuku nusipirkau (gal apie 400gr) - supjausciau juostelem, prieskoniu idejau (minkstinancios mesa druskos) ir viska troskinau ant trupucio aliejaus, poto ipyliau puse taures vyno (raudono sauso)

user posted image

Pora svoguniuku supjausciau
Pora papriku stambiais gabaliukais
Ir vel viska troskinu su dar puse stiklines vyno.

user posted image

Poto sudejau pjaustyta rauginta agurka (jeigu mazi, galima ir pora agurkeliu).
Ir gavosi labai nebrangus, skanus.. aromatingas troskinukas, kuri pavadinau "Rudenėlis"

user posted image
Atsakyti
as kai gaminu jautiena ji man visada gaunasi kieta , ar ta druska minkstinanti tikrai suminkstina?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 15:59)
nu va, šiandien pietums buvo ir gavos super, negalvojau kad taip gali gautis good.gif

user posted image

vaizdas ne koks, bet skonis buvo geras, čia dar užlydžiau sūrio.


skaniai atrodo
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 10 23, 18:44)
as kai gaminu jautiena ji man visada gaunasi kieta , ar ta druska minkstinanti tikrai suminkstina?


Niu atrodo,kad suminkstina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 10 23, 21:16)
Niu atrodo,kad suminkstina...  blush2.gif

o ta druska tik mėsai tinka, ta prasme speciali minktišna tik mėsą? nesu girdėjus tokios, kaip ją atpažinti?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 21:56)
o ta druska tik mėsai tinka, ta prasme speciali minktišna tik mėsą? nesu girdėjus tokios, kaip ją atpažinti?

Mačiau prie prieskonių, persišviečiantis maišiukas su baltais milteliais, atrodo kaip druska. Bet nepatarčiau rinktis, nes į jos sudėtį įeina natrio glutamatas - skonio stipriklis (kuris tarp kitko įeina į beveik visus maišytus prieskonius), kuris taipogi didina apetitą. Kam kišti chemiją į namie gaminamą maistą mirksiukas.gif Bet čia kiekvieno teisė rinktis ką valgyt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 23 spalio 2007 - 21:26
QUOTE(grange @ 2007 10 23, 21:56)
o ta druska tik mėsai tinka, ta prasme speciali minktišna tik mėsą? nesu girdėjus tokios, kaip ją atpažinti?


yra ant pakelio parašyta
Atsakyti