Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lalaila_Vln
Lalaa, labai skaniai atrodo wub.gif naudoji krutinele? o tu pati kur kepi? cia bulviu kose garnyrui? kas ten i ja ideta dar?
GRAŽINA25
nezinau kas del saslyku, man idomu koks gali buti skonis g.gif
Lakūdra
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2007 11 12, 19:49)
nezinau kas del saslyku, man idomu koks gali buti skonis g.gif
*

skanus ax.gif
6663
[quote=Lalaa,2007 11 12, 08:37]
Savaitgali darem troskini ax.gif

user posted image

reikes bulviu, farso, kopusto, morkos, svoguno, cesnako ir kitu priekoniu ax.gif

dariau stikliniam inde, bet galima ir kitame, viska sudeliojame sluoksniais, bulves, farsas, kopustai su morkom, uzpilame stilkine vandiens ir troskinam apie 1 val.

Paprasta ir skanu! smile.gif
Papildyta:
[quote=dangiuk,2007 11 12, 12:18]
labas, norėčiau pasiūlyti grybų - paukštienos kotletus.

thumbup.gif
Camea
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 12, 20:44)
Lalaa, labai skaniai atrodo wub.gif naudoji krutinele? o tu pati kur kepi? cia bulviu kose garnyrui? kas  ten i ja ideta dar?
*

galiam ir su krutinele, bet as pirkau Iki, slauneliu mesyte, tai buvo labai sultingi saslykai wub.gif visi liko suzaveti, o skonis niam niam, kaip gamtoje, tik truksta gamtos kvapo rolleyes.gif kepiau keptuveje, nes greiciau ax.gif ten bulviu kose su morkom, man skaniau, o ir graziau rolleyes.gif
Lakūdra
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 12, 21:52)
galiam ir su krutinele, bet as pirkau Iki, slauneliu mesyte, tai buvo labai sultingi saslykai  wub.gif visi liko suzaveti, o skonis niam niam, kaip gamtoje, tik truksta gamtos kvapo  rolleyes.gif kepiau keptuveje, nes greiciau  ax.gif ten bulviu kose su morkom, man skaniau, o ir graziau  rolleyes.gif
*

aš keptuvėj panašiai kepu, tik su paprika ir sūriu, dar vėrinukus mirkau kiaušinį ir džiūvėsiuose 4u.gif

o tokius kai tu ko gero ir ant grotelių skanu būtų bigsmile.gif thumbup.gif
daividija
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 12, 19:52)
galiam ir su krutinele, bet as pirkau Iki, slauneliu mesyte, tai buvo labai sultingi saslykai  wub.gif visi liko suzaveti, o skonis niam niam, kaip gamtoje, tik truksta gamtos kvapo  rolleyes.gif kepiau keptuveje, nes greiciau  ax.gif ten bulviu kose su morkom, man skaniau, o ir graziau  rolleyes.gif
*

labai liuks patiekalas,butinai iskepsiu.O bulviu kose as dar darau su saldytais zaliaisiais zirneliais,buna tokia zalia grazi.Kartais paivairinimui... blush2.gif
Gymantė
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 12, 17:01)
vistienos saslykas su pievagrybiais  smile.gif

*

bigsmile.gif Jau net bežiūrint seilė ištyso rolleyes.gif ... Reiks savaitgalį pasigamint thumbup.gif .
lile
Axa tas vistienos saslykas geras, dar noretus recepto tu salia salotu lyg ir su kalafiorais
Nerytė
o as gaminu stai tokias salotas:
Rudytos vistienos krutinele ar slaunele
spalvoti makaronai,
paprka,
pomidorai
agurkai
zirneliai
svogunu laiskai
knorr krapinis padazas wink.gif

Lalaila_Vln
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 12, 21:52)
*

tai iki yra parduodama jau nupjaustyta nuo slauneliu mesa?tai morkas zalias dedi i kose?
Camea
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 13, 13:08)
tai iki yra parduodama jau nupjaustyta nuo slauneliu mesa?tai morkas zalias dedi i kose?
*

taip smile.gif tik dar paskui reikes supjaustyti mazesniais gabaliukais ax.gif taip zalias, tik smulkiau supjaustytas ax.gif

salotos,

ziediniai kopustai, pomidoras, agurkas, galima deti dar svoguno, zalumynu, druskos, pipiru, aliejaus ir pora laseliu citrinos sulciu ar acto, i saldytuva val ir skanaus mirksiukas.gif

user posted image

Lalaila_Vln
QUOTE(Lalaa @ 2007 11 13, 16:00)
taip  smile.gif tik dar paskui reikes supjaustyti mazesniais gabaliukais  ax.gif taip zalias, tik smulkiau supjaustytas  ax.gif
*

aciukas 4u.gif
kedute
Neryte nu jau grozis....... ir taip skaniai atrodo.......reiks pabandyt 4u.gif
lineva
Aš irgi užsimaniau Nerytės makaroniukų essen.gif reiks šią savaitę pasidaryt mirksiukas.gif
Nerytė
QUOTE(kedute @ 2007 11 13, 18:25)
Neryte nu jau grozis....... ir taip skaniai atrodo.......reiks pabandyt 4u.gif
*

QUOTE(lineva @ 2007 11 13, 18:51)
Aš irgi užsimaniau Nerytės makaroniukų essen.gif reiks šią savaitę pasidaryt mirksiukas.gif
*

Aciu uz komplimetus makaroncikams biggrin.gif
o tos salotos tai iv. variacijos.. kartais darau su rukyta vistiena, kartais su virta krutinele, kartais su kokiu kumpeliu, kartais su "slapianke" jei papigiai reikia mirksiukas.gif ingridientai irgi viska ka turiu saldytuve (zinoma reikia kad deretu tarpusavyje biggrin.gif )
Agniska
Lalaa žinau Jūsų salotytes,labai skanu wub.gif svarbiausia daaug krapų drinks_cheers.gif
Awdrute
[attachmentid=120361][attachmentid=120361]
Reikes(4 porcijos): Vistienos krutineles
Svogunu
Geltonosios paprikos
Pieskoniu(pagal skoni, as naudoju PROVANSO VISTIENOS, kari, ir kvapniuosius pipirus)
Aliejaus
Felix chilli thai padazo
Ryziu

Istrinti supjaustyta vistienos krutinele prieskoniais. Ikaitinti alieju PUODE, suberti vistiena. po ~10 minuciu suberti stambiai supjaustyta svoguna ir paprika. palaukti kol svogunas pasidaryt permatomas. Paruosti sausa keptuve, kiaurasamciu isgrebti puodo turini, perdeti i keptuve, uzpilto padaza ir palaukti kol uzcirskes. thumbup.gif Tikrai labai skanu, vistiena gaunasi labai minksta, nesausa, ir tikrai ne aliejuota. thumbup.gif
"Dior"
Awdrute skaniai atrodo tavo patiekaliukas, thumbup.gif reiks butinai išbandyt. wub.gif
Mintibutė
QUOTE(SUNO @ 2007 11 14, 13:51)
Awdrute skaniai atrodo tavo patiekaliukas, thumbup.gif reiks butinai išbandyt. wub.gif
*

drinks_cheers.gif ir man patiko
žiemužė
QUOTE(Lalaa @ 2007 10 27, 17:52)
siandien pietums valgem idarytas bulves  smile.gif

mums reikes vidutinio dydzio bulviu, tada su tokiu irankiu issukam bulveje skylutes, o paskui dedam i vidu farsa (uzmarinuota)  smile.gif

user posted image user posted image

tada dedam i puoda + kitos darzoves, pvz. morkytes, pilame vandiens ar sultinio, kad apsemtu ir troskinam apie 40min  ax.gif

user posted image

o bulviu likucius galima iskepti keptuveje ir pateikti su sirdelem  rolleyes.gif

user posted image

PS. o cia vaizdine iliustracija, kaip daroma sirdele  mirksiukas.gif

user posted image user posted image
*

thumbup.gif
Dovyte
As irgi megstu idarytas bulves. Tiesa sakant jau buvau primirsus si recepta
6663
Shonkauliukai, kepti orkaitej:

Kartais kepu nemarinuotus shonkauliukus: sudedam kepimo inda ir apibarstom juodaisiais pipirais, cesnakais.

user posted image

Kai apkepa, pabarstom juros (ar paprasta) druska : (kad mesyte sultinga butu, druska beriam veliau..)

user posted image
user posted image

Prie ju orkaitej kepe ir bulvytes (neskustos):
user posted image

Tinka ir pomidoru salotos:

user posted image

Skanaus 4u.gif

BloodBlondie
fantastika - jau ir pusryciams suvalgyciau situos sonkauliukus ax.gif
6663 - o i pomidoru salotas kokius zalumynus dedi? gal turi kokia paslapti kaip pagerinti "plastmasini" pomidoru skoni (cia kur ziema buna tokie - nei skonio, nei kvapo)? 4u.gif jei gerai matau ant pomidoru kapareliai? blush2.gif ?
Aster
Sveikos, merginos,

gal aš čia ir ne į tą temą pataikiau, bet tikiuosi, labai nepyksite ir jaunai šeimininkei padėsite 4u.gif

Pas mane nuomojamame bute nėra orkaitės, o aš žiauriai mėgstu užkepėles... Šeimininkė sakė, kad mikrobangų krosnelė yra su griliu... Aš tokia konservatorė ir kažkaip tomis mikrobangėmis nepasitikiu - o gal veltui?

Taigi, klausimas toks, ar mikrobangės grilius = orkatė = skanios užkepėlės? blink.gif

Mano receptas toks:
Befstogenas

Jums reikės: jautienos filė, vieno didelio arba dviejų vidutinių svogūnų, pievagrybių (aš renkuosi tokias proporcijas: jautiena 1: svogūnas 1: pievagrybiai 2). Taip pat grietinėlės, natūralaus skonio pomidorų padažo, pipirų, druskos, prieskonių.

Aš gaminu taip: keptuvėje apkepu jautieną, supjautytą smulkiais gabalėliais. Tada mėsytę sudedu į puodą, toje pačioje keptuvėje apkepu svogunus ir pievagrybius. Viską sudedu į tą patį puodą. Užpilu grietinėlės, įdedu porą didelių šaukštų natūralaus skonio pomidorų padažo. Viską troškinu dar apie 10 - 15 min.

Patiekiu su bulvių koše ir marinuotais agurkėliais. Niam niam thumbup.gif
Deja, dabar neturiu nuotraukytės...

O šiandien pabandysiu pasigaminti menkę su sūriu ir pomidorais iš pirmo puslapio!
Bonpari
QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 05:06)
Prie ju orkaitej kepe ir bulvytes (neskustos):
user posted image

kuo apibarstytos bulvytes g.gif
Limcamca
QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 06:06)

Skanaus 4u.gif
*

Fantastiškai atrodo thumbup.gif
O šonkauliukai tik tuom ir marinuoti: druska, česnaku ir pipirais?
Kaja888
Kokio karštumo orkaitėj šonkauliukus kepti? Labai skaniai atrodo mirksiukas.gif
gija23
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga 4u.gif
kedute
QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 11:25)
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo  verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga  4u.gif
*

labai sekmingai su mazu saukstelius tos bulves issikapstuoja,nebent nori butent tokiu suktinuku -bulviuku po to kepti
Laurita*
QUOTE(Nerytė @ 2007 11 13, 09:42)
o as gaminu stai tokias salotas:
Rudytos vistienos krutinele ar slaunele
spalvoti makaronai,
paprka,
pomidorai
agurkai
zirneliai
svogunu laiskai
knorr krapinis padazas wink.gif

dariau vakar ax.gif labai skanu tongue.gif tik aš valgiau su tuo krapiniu užpilu, o MB valgė su majonezu, sakė jam taip lietuviškiau hihihi.gif
kedute
QUOTE(Laurita* @ 2007 11 15, 11:36)
dariau vakar  ax.gif labai skanu  tongue.gif tik aš valgiau su tuo krapiniu užpilu, o MB valgė su majonezu, sakė jam taip lietuviškiau  hihihi.gif
*

pas mus tas pats....
Agniska
QUOTE(egleegle @ 2007 11 15, 11:53)
Befstogenas

*

Turėjo būt befstrogenas biggrin.gif aš užvakar irgi dariau jį,labai skanu buvo,tik nedėjau grybų,kitą kartą reiks pamėgint,bet skonis liuks thumbup.gif
Aster
QUOTE(Agniska @ 2007 11 15, 13:25)
Turėjo būt befstrogenas biggrin.gif  aš užvakar irgi dariau jį,labai skanu buvo,tik nedėjau grybų,kitą kartą reiks pamėgint,bet skonis liuks thumbup.gif
*

Kalta tongue.gif

Tai negi niekas nežino, ar mikrobangė su griliumi gali atstoti orkaitę???
kedute
QUOTE(egleegle @ 2007 11 15, 14:19)
Kalta  tongue.gif

Tai negi niekas nežino, ar mikrobangė su griliumi gali atstoti orkaitę???
*

manau kad gali , mano drauge turi , kepa ten viska.....
Aster
Dar vienas receptas:

Salotos "Pavasaris"

reikės saliero stiebo, obuolio, graikiškų riešutų, majonezo, pipirų, druskos, kitų prieskonių.

Taigi, dviem žmonėms užteks kelių šakelių nuo saliero stiebo, obuolio, šiek tiek graikiškų riešutų. Salierą ir obuolį supjaustome, susmulkiname riešutus, viską išmaišome su majonezu ir prieskoniais. Labai skanu ir gaivu. Skonis originalus. Salotos daug kartu išbandytos - vienos mėgstamiausių thumbup.gif
Lalaila_Vln
QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 12:25)
Sveikos,
Turiu viena beda - niekur nerandu tokio irankio pirkti, o patiekalas taip skaniai atrodo  verysad.gif Gal zinot kur galeciau ji nusipirkti? buciau labai dekinga  4u.gif
*

as isskobiu su bulviu skustuku thumbup.gif
latede
QUOTE(žiemužė @ 2007 11 14, 18:49)
thumbup.gif
*

drinks_cheers.gif
6663
QUOTE(BloodBlondie @ 2007 11 15, 08:15)
fantastika - jau ir pusryciams suvalgyciau situos sonkauliukus  ax.gif
6663 - o i pomidoru salotas kokius zalumynus dedi? gal turi kokia paslapti kaip pagerinti "plastmasini" pomidoru skoni (cia kur ziema buna tokie - nei skonio, nei kvapo)?  4u.gif  jei gerai matau ant pomidoru kapareliai?  blush2.gif ?
*

Dekui smile.gif 4u.gif
Apie pomidorus - tikra tiesa, ziema jie ne kokie schmoll.gif ..Shios salotos visai paprastos: pomidorai, melynasis svogunas (gali buti bet koks), atspejai-kapareliai smile.gif , druska, juodieji pipirai, saulegrazu aliejus (man jis l. patinka) ir actas (galima raudono vyno acta)..Zalumynai - petrazoles ir krapai.
Kaip pagerinti "guminiu" pomidoru skoni, nelabai zinau g.gif , gali pabandyti juos pabarstyti druska ir trupuciu cukraus, juodais pipirais, palikti 5 min, ir tada daryti salotas..Turetu padeti smile.gif ..

kuo apibarstytos bulvytes - Bulvytes apibarstytos juodais pipirais, druska, ispausta cesnako ir priberta galybe dziovintu prieskoniniu zoleliu: bazilikas, krapai, petrazoles, kmynai ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 11 15, 11:21)
Fantastiškai atrodo  thumbup.gif
O šonkauliukai tik tuom ir marinuoti: druska, česnaku ir pipirais?
*

4u.gif
Jei norit pajusti tikra mesytes skoni ir kad ji butu sultinga, galima kepti visai nemarinuota, kaip ash ir dariau: sudejau mesyte i kepimo inda visai nemarinuota, apiberiau juodais pipirais ir pridejau daug cesnako..Druska berti gale kepimo!!! - tada mesyte nebus sausa... smile.gif

Kokio karštumo orkaitėj šonkauliukus kepti? Labai skaniai atrodo - kepiau neuzdengus , 400 karshtumo orkaitej, bet g.gif galima ir mazesnio karshtumo kepti..

Papildyta:
[quote=egleegle,2007 11 15, 10:53]
Sveikos, merginos,

gal aš čia ir ne į tą temą pataikiau, bet tikiuosi, labai nepyksite ir jaunai šeimininkei padėsite 4u.gif

Pas mane nuomojamame bute nėra orkaitės, o aš žiauriai mėgstu užkepėles... Šeimininkė sakė, kad mikrobangų krosnelė yra su griliu... Aš tokia konservatorė ir kažkaip tomis mikrobangėmis nepasitikiu - o gal veltui?

Taigi, klausimas toks, ar mikrobangės grilius = orkatė = skanios užkepėlės? blink.gif

Manau, kad bus taip pat skanu, tik gal kepti reiks ilgiau.. smile.gif

O receptas tavo skamba labai skaniai..
Papildyta:
Gal ir nelabai tinka prie antru patiekalu, bet imetu kelias sriubytes smile.gif :
Rugshtyniu

user posted image

Burokeliu

user posted image

Pupeliu

user posted image

Agurkine

user posted image
4u.gif
MAMICY
guminius pomidorus labai pataiso uzpilas čia
Camea
QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 13:25)
Sveikos,
*

parduotuveje jau tokio ir nerasite g.gif cia man mama perdave, pirkome labai labai seniai rolleyes.gif
Owly
QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 17:20)
kepiau neuzdengus , 400 karshtumo orkaitej, bet  g.gif galima ir mazesnio karshtumo kepti..
*

Šonkauliukai išties labai gundančiai atrodo net ir po sočios vakarienės bigsmile.gif essen.gif Dėkui, nežinojau, kad druską reik pabaigoj bert, reiks pabandyt rolleyes.gif

Tik dėl temperatūros noriu pasitikslint, kokiais vienetais pas tave? ax.gif Įtariu, kad ne Celsijais ax.gif Greičiausiai Farenheitais? mastau.gif Kelvinais labai mazai gautus mastau.gif
Nerytė
QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 05:06)
*

Labai skaniai atrodo, ypac patiko bulvytes rolleyes.gif

QUOTE(gija23 @ 2007 11 15, 11:25)
Sveikos,
*

manau, kad gali paieskoti visokiose mugese ar per visokias sventes kai privaziuoja amatininkai wink.gif Man rodos per kazkuria Kaziuko muge maciau tokiu irankiu g.gif

QUOTE(Laurita* @ 2007 11 15, 11:36)
dariau vakar  ax.gif labai skanu  tongue.gif tik aš valgiau su tuo krapiniu užpilu, o MB valgė su majonezu, sakė jam taip lietuviškiau  hihihi.gif
*

thumbup.gif smagu, kad patiko wink.gif
6663
QUOTE(Owly @ 2007 11 15, 21:39)
Šonkauliukai išties labai gundančiai atrodo net ir po sočios vakarienės  bigsmile.gif essen.gif  Dėkui, nežinojau, kad druską reik pabaigoj bert, reiks pabandyt  rolleyes.gif

Tik dėl temperatūros noriu pasitikslint, kokiais vienetais pas tave?  ax.gif  Įtariu, kad ne Celsijais  ax.gif  Greičiausiai Farenheitais? mastau.gif  Kelvinais labai mazai gautus mastau.gif
*

smile.gif aciu.
Del druskos - jei norit, kad butu sultinga mesa, visada beriam gale gaminimo..Taip ir pvz kepant bulves- barstom druska gale, tada jos nesubyra 4u.gif

Taip - ash randuosi JAV, tai vienetai skiriasi..pamirshau blush2.gif
Owly
QUOTE(6663 @ 2007 11 15, 21:50)
Taip - ash randuosi JAV, tai vienetai skiriasi..pamirshau blush2.gif
*

Viskas gerai, tik pasitikslinau 4u.gif
BloodBlondie

Agurkine

user posted image
4u.gif
*

[/quote]

notworthy.gif noriu 4u.gif labai skanu bigsmile.gif
Aster
QUOTE(Mama_Tania @ 2007 10 15, 09:14)
4u.gif
Apkepta jūros lydeka su sūrio padažu ir pomidorais

user posted image

Sudėtis:

Jūros lydekų filė – 100 g
citrinpipirių  – 0,5 g
vegetos – 2 g
nat. spaustų citrinų sulčių – 4 g
miltų – 15 g
kiaušinių – 1 vnt.
aliejaus – 20 g
fermentinio sūrio – 20 g
majonezo „Hamker” – 40 g
pomidorų – 70 g

Atšildytą jūros lydekų filė apibarstykite vegeta, citrinpipiriais, apšlakstykite citrinų sultimis ir marinuokite apie 6-12 val. Marinuotą žuvį pavoliokite miltuose, kiaušinio pakinyje ir kepkite keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai pagels. Ant apkeptos jūros lydekos dėkite tarkuoto fermentinio sūrio, sumaišyto  su majonezu, ir kepkite orkaitėje +180 °C temperatūroje apie 3-5 min., po to ant apkeptos žuvies dėkite 3 mm storio pomidorų pusžiedžių ir dar kepkite orkaitėje +180 °C temperatūroje apie 3 min.
*

Vakar kepiau saldyta rudagalviu menkiu file pagal si recepta. Maniau, kad butent is sios saldytos zuvies nieko gero tiketis negalima. Bet buvo labai skanu!!! thumbup.gif Ypac tinkamas patiekalas vakarienei - nesunkus!

Patiekiau su ryziais ir padazu (pakepinti ant sviesto porai, kapareliai, zalymunai ir grietinele, siek tiek sojos padazo).
Nerytė
kaip skaniai ta zuvyte atrodo... super! reiks pabandyti! ax.gif
Lakūdra
QUOTE(egleegle @ 2007 11 16, 09:03)
Vakar kepiau saldyta rudagalviu menkiu file pagal si recepta. Maniau, kad butent is sios saldytos zuvies nieko gero tiketis negalima. Bet buvo labai skanu!!!  thumbup.gif  Ypac tinkamas patiekalas vakarienei - nesunkus!

Patiekiau su ryziais ir padazu (pakepinti ant sviesto porai, kapareliai, zalymunai ir grietinele, siek tiek sojos padazo).
*

o mums nepatiko. schmoll.gif
tik dabar "užkrito" žuvies pavadinimas, kurią kepiau doh.gif
bet esmė tame, kad buvo per riebu.
nors ir kyla minčių, kad tai nuo žuvies (+Sūris) bet bandyt su kita žuvim, kažkaip irgi rankos nekyla blush2.gif
6663
Labai greita ir visai skanu:
Karshti sumushtiniai - duona ar batonas (batono neturejau smile.gif ), aptepam majonezu ar sviestu, dedam deshrytes (ash dejau virtos mesos, nes jos radau shaldytuve), svoguno ir pomidoro riekeles, marinuotas agurkas, pomidoru padazas ir suris..
4u.gif
user posted image
user posted image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.