Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(truputukas @ 2008 02 25, 10:13)
Kiek zinau, tai beveik visi dermatologai mano, kad AD neturi itakos maistas. Man prof. Beleviciene ir sake, kad vagyciau viska, nes tai su maistu nesusije. Taciau as labiau pasitikiu alergologe, tik vat reikia surasti pati ta alergizuojanti produkta.
Ziurekit, mielosios mamytes, o jusu vaikuciams kakliukas ir raudonas???O kaktyte?
Nes maniskiui visas kaklas ir kakta ir kur "bakinbarda" raudoni(bet nesausa) doh.gif


As irgi norejau pasitiketi alergologe, bet kad jai priziurint ne kiek ne geriau buvo. Kad ji bent kazkokiu vaistu ar tyrimus butu siuntusi daryt, o ji man tik laikykites dietu. As i ta dermatologa irgi ispradziu labai itartinai ziurejau ir as juo visai nepasitikejau, juk ejom tik "o jeigu", bet kada vaistukai padejo tai thumbup.gif .
O beje ta produkta rasti taip sunku, mes taip ieskojom gana ilgai ir dar dabar i maista itariai ziuriu, bet jau bent kazka daugiau galiu duot.
Atsakyti
sveikos mamytės
seniai rašiau 5-6 puslapyje jeigu įdomu, noriu atkreipti dėmesį dėl gydymo pas dermatologus mes 3 mėn. kreipėmės į Prof Balevičienę mus gydė Fucicortu sakė kad alergija ne nuo maisto po to vargom siaubingai beveik tris metus (nenoriu kartotis rašiau anksčiau) ir tik dabar šiam forume išgirdau apie Kuzminskienę nukeliavom išsityrėm laikomės dietos ir gyvenimas šviesėja aišku prireikė beveik 800lt, bet buvo verta pasirodo mūsų didžiausia bėda- pienas, visa kita ne taip baisiai alergizuoja, bet vartoti retai .Dermatologai gydo odą antibijotikais tam kartui padeda, o ilgainiu vistiek vartojant alergizuojančius produktus viskas baigiasi žarnyno alergija su vėmimu viduriavimu pilvo pūtimu siaubingu prakaitavimu ir t.t. taip mums ir atsitiko, todėl siūlau nesidžaiugti kad nuo fucidino bemat viskas praeina šie antibijotikai iš išorės alergija "sukiša "į vidų, o problemos neišspręndžia tik žymiai pablogina, todėl iš savo patirties norėčiau patarti, kad ir labai gaila mažiukų daryti tyrimus tai yra odos mėginiai ir veninio kraujo( nors užtektų tik pastarojo nes odos-labai netikslūs, o baimės daug) ir kuo greičiau sužinoti kas alergizuoja beje darėme antaklnio alergologiniame ir "Grybe" tai tyrimai visai skirtingi todėl manau, kad verta daryti Grybe nes ten naudojami naujausi diagnostikos metodai todėl ir tiksliausi o be to ten taip profesionaliai ima veninį kraują kad aš buvau sužavėta.
Taigi sėkmės visiems, o mes tikimės, kad tik gerėsim.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
mano dukryte atopiniu dermatitu serga nuo 1,5 menesio. Dabar jai 6 metai, musu situacija zenkliai pagerejo rolleyes.gif Iki metu ji galejo valgyti tik grikiu kose ir bulves. Buvo isberta nuo galvos iki koju ir miegojo su uzsiutom rankovem. Mes gulejome ligonineje, daremes visoje Lietuvoje iv. tyrimus, bet niekas mums padeti negalejo. Buvo israsyta l.daug vaistu, nemazai is ju hormoniniu, kuriu net nenaudojau, nes zinojau ju pasekmes. Vienintelis mums tikes tyrimas, pagal kuri pati parinkinejau maista, tai alergologijos centre atliekama Mantu ir kraujo tyrimas alergenams pagal pasirenkta panele. Jo kaina 150 lt, paskutini karta dareme praeitais metais. Pagrindinis musu priesas buvo pienas, kaiusiniai, siandien jau geriam Actimel, kartais valgom jogurta su sumazintu laktozes kiekiu ir valgom sumustinius su sviestu. Kazkaip susigyvenom ir pripratom prie sios ligos. anksciau neimanoma buvo nei i svecius nei i kelione isvaziuoti, visur su savo maistu ir puodais doh.gif Linkiu visiems stiprybes, jeigu turesite kokiu klausimu - rasykite. Svarbiausia neuzmaitinkite vaiku vaistais! unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bigliuke @ 2008 02 27, 14:53)
Sveikos mamytes,
mano dukryte atopiniu dermatitu serga nuo 1,5 menesio. Dabar jai 6 metai, musu situacija zenkliai pagerejo  rolleyes.gif Iki metu ji galejo valgyti tik grikiu kose ir bulves. Buvo isberta nuo galvos iki koju ir miegojo su uzsiutom rankovem. Mes gulejome ligonineje, daremes visoje Lietuvoje iv. tyrimus, bet niekas mums padeti negalejo. Buvo israsyta l.daug vaistu, nemazai is ju hormoniniu, kuriu net nenaudojau, nes zinojau ju pasekmes. Vienintelis mums tikes tyrimas, pagal kuri pati parinkinejau maista, tai alergologijos centre atliekama Mantu ir kraujo tyrimas alergenams pagal pasirenkta panele. Jo kaina 150 lt,  paskutini karta dareme praeitais metais. Pagrindinis musu priesas buvo pienas, kaiusiniai, siandien jau geriam Actimel, kartais valgom jogurta su sumazintu laktozes kiekiu ir valgom sumustinius su sviestu. Kazkaip susigyvenom ir pripratom prie sios ligos. anksciau neimanoma buvo nei i svecius nei i kelione isvaziuoti, visur su savo maistu ir puodais  doh.gif  Linkiu visiems stiprybes, jeigu turesite kokiu klausimu - rasykite. Svarbiausia neuzmaitinkite vaiku vaistais! unsure.gif

Vargsiukai console.gif
Atsakyti
mano suneliui labaiusiai padeda kremukas Cuti baza,o kur israse alergologe kazkoki hemeopatini tepala,tai isvis net nereaguoja ir dar toks smirdantis.
O siaip esam alergiski pieniskiems produktams ir kiausiniui.
Atsakyti
QUOTE(zzuzza @ 2008 03 07, 10:12)
mano suneliui labaiusiai padeda kremukas Cuti baza,o kur israse alergologe kazkoki hemeopatini tepala,tai isvis net nereaguoja ir dar toks smirdantis.
O siaip esam alergiski pieniskiems produktams ir kiausiniui.


o koks tikslus kremo pavadinimas ir sudetines dalys?
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mes taip pat norim prie jusu prisijungti, nes taip pat turim AD verysad.gif Siaip labai dziaugiuosi atradus si foruma, nes cia labai daug geros informacijos 4u.gif
Noreciau mamyciu paklausti, kurios turi daugiau patirties, kaip jus gydote slapiuojancias demeles, apart hormoniniu kremu? Is anksto labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriste01 @ 2008 03 07, 16:31)
Sveikos mamytes,

Mes taip pat norim prie jusu prisijungti, nes taip pat turim AD verysad.gif Siaip labai dziaugiuosi atradus si foruma, nes cia labai daug geros informacijos 4u.gif
Noreciau mamyciu paklausti, kurios turi daugiau patirties, kaip jus gydote slapiuojancias demeles, apart hormoniniu kremu? Is anksto labai dekinga smile.gif

Tepam Fuxini tirpaliuku. Atrodo negražiai, nes raudonos jis spalvos, bet labai gerai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natali @ 2007 10 14, 21:54)
Bandau atidaryti trečią temą...  blush2.gif

sena tema čia http://www.supermama...howtopic=150798

Moderatoriai, gal galima uždėti šią temą su ženklu svarbu?

sveikos mamytes,esu naujoke forume,gyvenu Ispanijoje,turiu dukryte ,kuriai neuzilgo sueis 9 menesiai,nuo 3 menesiuku kankinames su sia prakeikta liga.anksciau berdavo kojytes,rankytes,dabar persimete i veiduka ir kaires rankos nyksti.vargstam baisiai.as norejau paklausti,ar Lietuvos gydytojai visada sia liga tapatina su alergijom?nes mes cia lankomes pas dermatologa ir jis man sako kad tai grynai odos liga ir alergija cia ne prie ko.nezinau,esu pasimetus,baisu ziureti i vargstanti vaika,menesi,tepem kortisonus,aisku buvo labai pagereje,bet dabar vel baisu.apie homeopatus nebuvau iki siol nieko girdejusi.
Atsakyti
Sveikutes,

Del to kiek AD su alergijomis susijes ir ne, galiu spresti tik is savo patirties...Mano manymu, AD susijes tiek, kad alergija dar labiau sia liga paastrina pvz. jeigu vaikas alergiskas pieno produktams, tai AD dar labiau sustipres jo uzvalgius, vaikui labiau niezes, dar labiau bers. Bet jeigu vaikiukas turi AD, tai nera jokio reikalo ieskoti to "stebuklingo produkto" , kuris atseit yra AD kaltininkas. Vaikas gali buti ir nealergiskas nei vienam produktui, bet tureti AD. As savo mazute maitinau MP, valgiau TIK avizine kose (taip nutiko ieskant "kaltu" produktu), o mano mazylei ne tik negerejo, bet tik blogejo...kol 5 men. situacija pasidare kritiska, ka bedarytume. Dabar mums jau 1.7 men. situacija daug daug geresne, bet tai sieju su isaugimu ir , musu atveju, klimatu. Aisku, iki galimybes ragauti peino produktus ar zuvi oi, dar kaip toli....

QUOTE(truputukas @ 2008 02 25, 13:13)
Ziurekit, mielosios mamytes, o jusu vaikuciams kakliukas ir raudonas???O kaktyte?
Nes maniskiui visas kaklas ir kakta ir kur "bakinbarda" raudoni(bet nesausa) doh.gif

kakliukas pas mus buvo raudonas, slapiavo..tik negaliu duoti patarimo, nes mums niekas nepadejo... verysad.gif jokiu spalvu tepalai (nekalbu apie hormonus, kurie visada "padeda"), naminiai budai (zoles, kaitintas linas ir ttt.),zodziu, niekas.
Papildyta:
QUOTE(bigliuke @ 2008 02 27, 17:53)
Sveikos mamytes,
mano dukryte atopiniu dermatitu serga nuo 1,5 menesio. Dabar jai 6 metai, musu situacija zenkliai pagerejo  rolleyes.gif Iki metu ji galejo valgyti tik grikiu kose ir bulves. Buvo isberta nuo galvos iki koju ir miegojo su uzsiutom rankovem. Mes gulejome ligonineje, daremes visoje Lietuvoje iv. tyrimus, bet niekas mums padeti negalejo. Buvo israsyta l.daug vaistu, nemazai is ju hormoniniu, kuriu net nenaudojau, nes zinojau ju pasekmes. Vienintelis mums tikes tyrimas, pagal kuri pati parinkinejau maista, tai alergologijos centre atliekama Mantu ir kraujo tyrimas alergenams pagal pasirenkta panele. Jo kaina 150 lt,  paskutini karta dareme praeitais metais. Pagrindinis musu priesas buvo pienas, kaiusiniai, siandien jau geriam Actimel, kartais valgom jogurta su sumazintu laktozes kiekiu ir valgom sumustinius su sviestu. Kazkaip susigyvenom ir pripratom prie sios ligos. anksciau neimanoma buvo nei i svecius nei i kelione isvaziuoti, visur su savo maistu ir puodais  doh.gif  Linkiu visiems stiprybes, jeigu turesite kokiu klausimu - rasykite. Svarbiausia neuzmaitinkite vaiku vaistais! unsure.gif

Sveikute, labai gerai suprantu...Miglei jau 1.7men. o ji vis dar miega musu lovoje ir su pirstinemis....(kurias per nakti 10 kartu jai uzdedu, nes nusiima)
Atsakyti
sveikos mamytes,norejau paklausti ar si liga isvis isgydoma,ar tik apgydoma?nerandu senu temu apie AD,gal galetumet atsiust nuorodas,jai jos dar yra,is anksto aciu....mano suneliui 9men.taip pat isbertos kojytes,rankytes,zandukai,tokiais lopais siurkciais,neysivaizduoju kur vezti tyrtis ir kuom gydytis,visos skirtingai rasot.esu panikoj unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Uzsukau padekoti jums 4u.gif 4u.gif zinokit mums tas Aveeno kremukas thumbup.gif (tfu tfu tfu) po 3-ju dienu praejo tas ilgai gydytas zidinys ax.gif buvo dar ant kaktytes irgi pradeje rysketi doh.gif ,bet patepliojau ir pranyko bigsmile.gif

siaip mus labai beria visos tyreles is parduotuves ir baby rice unsure.gif musu gydytoja sako,kad cia nuo tu visokiu priedu/konvervantu doh.gif tai viska vien pati gaminu rolleyes.gif ner galimybiu patinginiaut blush2.gif
Atsakyti