Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ką manote apie plastinę chirurgiją?
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kūno priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*lovely*
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 28, 18:49)
Jauciuosi grazuole  ax.gif nors melsvoka, bet niekis  biggrin.gif Zinai liepe ir man po menesio pasirodyti  g.gif Sako uzsiregistruok ir apziureism  smile.gif O del pjuviu tai net nezinau... Man neminejo, kad du pjuviai bus,sake virsuneles tvarkyti reikia,bet siule ir pas mane iki apacios  g.gif
*

Ot kazkodel ir nujauciau, kad turejo dar syki pakviesti apziurejimui. O nesake, mokama bus ar ne ta apziura? Jauciu reikia gal man paskambint jam ir pasiklausti kaip cia yra. O dave jis tau koki raisti dar panesioti ar ne? Nes man tai nedave nieko, gal pas mane gerai jau sugija buvo g.gif
Apuokas
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 28, 19:14)
Ot kazkodel ir nujauciau, kad turejo dar syki pakviesti apziurejimui. O nesake, mokama bus ar ne ta apziura? Jauciu reikia gal man paskambint jam ir pasiklausti kaip cia yra. O dave jis tau koki raisti dar panesioti ar ne? Nes man tai nedave nieko, gal pas mane gerai jau sugija buvo  g.gif
*

Nieko nedave, liepe juostele nesioti tai nusipirkau elastini tvarsti ir susisiuvau biggrin.gif Apie dar viena mokesti tai nieko nesake, jauciu,kad jis dar karta nufotografuos mane g.gif tai jau gal pinigu nebeims... blink.gif As klausiau del ko reikia dar ateiti, tai sake paziureti kaip gyja g.gif
Matilda1
Apsisprendžiau pasidaryti nosies operaciją.
Dabar naršau po internetą ieškau info.
Iš tiesų problematiška. blink.gif Tų klinikų ne tiek ir daug, ypač Vilniuje. Į Kauną važiuot matyt neapsimokės - kaip nukakti į perrišimus, vyras ir taip nesužavėtas mano idėja, o pati tai tikrai nevairuosiu.
Reklamose surašytos chirurgų pavardės, kai kur nuotraukos, kainos ir viskas. Rinkis. doh.gif

Tikiuosi gal čia kas užklys turėjęs tokių operacijų ir pasidalins patirtim.

Lyg ir žinomas iš televizijos Radzevičius, bet būtent tai ir atbaido. Kiek mačiau per teliką jo tvarkytas nosis, man nepaliko įspūdžio. Gal kai daro veltui tai nieko, bet kai moki didelius pinigus tikiuosi įspūdingesnių rezultatų. O ten vos įžiūrimai tos nosys patrumpėjo.

Dar iš žiniasklaidos žinoma E. Knėpienė - bet bijau kad reklamos daugiau nei profesionalumo.

Gal dar kas pažers kokių atsiliepimų, lauksiu. Operaciją galvoju darytis rugpjūčio gale, kad nereiktų pusę vasaros su fanarais vaikščiot.
Bitch_Intriguer
O as dariausi plastinę pernai rudenį. Koregavausi nosį. Žinokit likau labai patenkinta, o ir sumokėjau nelabai daug - 3500l Lt. Bet čia už pilną korekciją ir pertvaros sutvarkymą plius. Dariausi pas Gintarą Papečkį Kaune, tikrai liuks.
O va galit ir rezultatus pažiūrėti:
Čia prieš operaciją:
user posted image
O čia tokia kokia esu dabar:
user posted image

blush2.gif 4u.gif
Vat ir viskas, aš esu tik už tokias operacijas, jei tik žmogui to reikia smile.gif
Papildyta:
Matilda1,
tikrai siūlau darytis pas G. Papečkį, nuostabus gydytojas, labai rūpestingas. Labai paiso klientų norų, bet ir pasako kas įmanoma ir ko ne, parodo kaip atrodys po operacijos ant kompo, viską derina su klientu, ir kaip jau sakiau jei klientas nori neimanomo iskart perspeja. arba jei bus negražu kaip klientas nori irgi perspėja. Pvz aš norėjau tik kuprelę nuimti, ir daugiau nieko nedaryti, tai man aip parodė kaip atrodytų mano nosis jei būrų darę tik pagal mano pageidavimus...tai blink.gif , palausiau jo patarimo daryti pilną korekciją.
O Radzevičius - jis daro grynai ko nori klientas, ir net nesistengia patarti kaip atrodys gražiau, geriau. Pasakysi nuimt kuprelę - nuims tik kuprelę, o kad nosis bus ilga ir nukabus kažkiek nes nieko daugiau nebuvo daryta - jam pofig.
Pas G. Papečkį perrišimų už kuriuos reikės mokėti po 15 ar 20 Lt bus tik du - pirmas kai išims siūlus ir reikės perdėti didelį gipsą, antras kai reikės perdėti mažą gipsą. Visi tvarkymai, tamponų keitimai ir panašiai - atliekami kol guli klinikoje ir jie nėra mokami. Paleidžia tada kai nustoja kraujuoti iš nosies - kai išima tamponus ir nebėra kraujavimo. Mane paleido po paros. Gipsas išviso nešiojamas 10 - 12 dienų, tam laikotarpy ir bus tie du perrišimai.
Dėl kontaktų ir smulkesnės info rašyk až.
smile.gif
Matilda1
Oi ačiū Simulcika už informacija. Tikrai tokie pavyzdžiai įkvepia. Super atrodai. thumbup.gif
As jau taip pavargau kompleksuoti dėl savo nosies, kad dabar jau niekas nesulaikys.

Bandysiu kol kas pasieškoti gydytojų Vilniuje. Gerai jei viskas čiki, o jei kas ne visai, tai gali tekti ir dažniau apsilankyti.
Gal kas ką girdėjot ar teko susidurti su "Estetinės plastinės chirurgijos centru". (pamėnkalnio g). Man jis toks gan rimtas atrodo.
Bitch_Intriguer

Aj tiesa, ko nepaminėjau, buvo šiaip tokių nepatogumų po operacijos. Visų pirma - pirmus pora menesių nosies galiukas kaip aptirpęs ir nejautrus.. čia išssigąst nereikia, viskas normalu, po 2 mėnėsių nutirpimas ima nykti.
Antra - pirma mėnėsį po operacijos būna labai sausa nosies gleivinė - būtina tepti specialiu aliejuku su vitaminu A ir nosytę bent jau ryte vakare isvalyti.
Trečia - nepatariu darytis šaltuoju metų laiku. Nes jei šalčiau bus, skaudės nosytęs vidų, paskui kitos žiemos būna nieko baisaus. Tu nuo aplinkinių sleptis turėsi max 2 savaites. (aš jau po 5 dienų, kai didelį gipsą pakeitė mažu šuoliavau į paskaitas ir šiurpinau grupiokus ir dėstytojus)
Ketvirta - mėlynės, tinimai - man absoliučiai pranyko po dviejų savaičių. Bent jau pirmą savaitę reiėjo gert Traumeel tabletkes ir tepliotis traumeel tepalu.
Penkta - kol neišima siūlų - juos išima po 5 dienų po operacijos - tenka gerti ketanova ir pastoviai tepliotis tuo aliejuku, nes labai nemalonus jausmelis - niezti, tempia, man atrodė kad net ir dantis tempia biggrin.gif ir dar tas 5 dienas tes gerti antibiotikus - gydytojas išrašys kokius.
Šešta - paskui galimos smulkios korekcijos, ypač jei nosis buvo didelė ar itin kreiva (mano tokia buvo) . dažniausiai apsieinama be operaciju pakartotinių, tiesiog į koreguotinas vietas suleidžia specialios medžiagos. korekcijos mokamos (sumokėti reikia už medžiagas, bet neitin daug kainuoja kiek girdejau). Korekcijos atliekamos praėjus metams po operacijos ir tik jei yra reikalas arba klientas to labai pageidauja. Man rudenį nusimato korekcija, nes tiesiog yra mazyte duobutė kauliuke nosies. Nepavojinga, iš principo galima ir nieko nedaryt, bet aš eisiu, gydytojas sakė, kad geriau užpildyti tą duobelę.
Septinta - už 3 mėnėsių po operacijos viską užmiršti ir džiaugiesi nauja nosyte, nes
galiukas nebenutirpęs, nosytė nebėra patinus ir keičiasi nežymiai po to, ir nelabai reikia ją saugoti.
Bitch_Intriguer
Nereikės koreguoti tikrai, nebent norėsi dar operuotis, nu kaip Dzeksonas biggrin.gif
Taigi čia ne papai. Nosies operacija yra tai, kad tiesiog šalina kaulą , jei implantų jokių dėt nenori tai ir neteks koreguoti pastoviai. Šiaip nelabai implantus deda čiuju, nebent nosis kaip saga ar kokia forma ypatinga nori. biggrin.gif
Nusiramink, nosies operacija - kartą visam gyvenimui mirksiukas.gif
Matilda1
Simulcika dar vienas klausimukas. ax.gif Kaip suprantu iš tavo parašo prieš ir po operacijos draugavai su tuo paciu žmogum. Kaip jis reagavo.

As cia vyrui pranesiau savo sprendima, tai jis matyt pagalvojo kad juokauju.
Tipo gerai, gerai - fantazuok. bigsmile.gif
Bet manau turėtų būti šaunu kai tavo mylimas žmogus pagražėja. Kiek nori gali bubnyti kam to reikia, aš tave myliu ir tokią, bet giliai širdyje vistiek maloniau šalia savęs matyti simpatingą moterį.

Ir dar - o paskui paso keisti nereikia.
Bitch_Intriguer
QUOTE(Matilda1 @ 2006 06 01, 00:12)
Simulcika dar vienas klausimukas.  ax.gif Kaip suprantu iš tavo parašo prieš ir po operacijos draugavai su tuo paciu žmogum. Kaip jis reagavo.

As cia vyrui pranesiau savo sprendima, tai jis matyt pagalvojo kad juokauju.
Tipo gerai, gerai - fantazuok. bigsmile.gif
Bet manau turėtų būti šaunu kai tavo mylimas žmogus pagražėja. Kiek nori gali bubnyti kam to reikia, aš tave myliu ir tokią, bet giliai širdyje vistiek maloniau šalia savęs matyti simpatingą moterį.

Ir dar - o paskui paso keisti nereikia.
*

Šiaip jis aiškino, kad jam jokio skirtumo, bet iš elgesio matėsi kad tai jį paveikė - ir į teigiamą pusę. Dabar daug švelnesnis, atidesnis wub.gif thumbup.gif
O kas liečia reakciją tai net neprieštaravo. Sakė, kad jei dėl to būsiu laimingesnė tai ir jam bus geriau. Aišku sakė kad jam gerai ir taip, bet suprato kad man negerai ir kad man bus geriau kai susitvarkysiu. taip kad su juo nebuvo jokiu bėdų.
Ai dar, kai tik paleido iš klinikos tai atrodžiau baisiai, melynės ištino veidas,įtvaras per pusę veido, aš apsibliovus visa. Bet tai jis tik mane guode ir aiškino kokia aš graži būsiu ir kaip džiaugsiuos po savaitės ar poros. Ir neklydo thumbup.gif 4u.gif
O paso keisti nereikia.
O ir tu, manau, operuotis nori ne dėl vyro o dėl savęs. O jei jis daug aiškins kad jam ir taip gerai, tai gali sakyt kad ne dėl jo čia žadi gultis po skalpeliu o tik dėl savęs. Turėtų nurimti.
Šiaip jei nelabai turi finansų, tai siūlau operuotis ten kur ir aš. Nu tikrai daktaras nebrangininkas, o rūpestis pacientu ir darbo kokybė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Be to jis turi daugiau patirties ir už tą išgirtajį Radzevičių, Aštrauską, Vitkų ar kaip ten.. Jo stažas virš 20 metų berods. Ir jei kas neramina, bet kada gali pasiskambinti, pasakyti kas neramina. Nes dažnai būna, kad neramina tokie dalykai, kurie būna natūralūs. O iš vilniaus į kauną tai kas čia yra nuvažiuoti.

Aiva.
pritariu plastinei chirurgijai, jei tai daroma su saiku. labai noriu pasididint krutine, nors kartais buna baisoka, pergyvenu del pasekmiu. visgi manau, kad mano didelis noras nugales ax.gif
Matilda1
Na va, apsilankiau Estetinės plastinės chirurgijos centre (Vilniuje, Pylimo g), pas chirurgą Balaišį.
Nežinau, kažkaip pasimečiau, buvau tokia tikra, kad noriu operuotis, bet po konsultacijos, kurios metu daktaras tik mestelėjo žvilgsnį į mano nosį ir pasakė, kad biški patrumins, pasiaurins na kas gausis tas gausis, suabejojau ar noriu pas jį operuotis. g.gif

Gal kam teko pas jį operuotis, gal kas pakomentuotų. O gal dar paieškoti kito gydytojo. Nu susimėčiau nerealiai. Kažkaip rimčiau įsivaizdavau visą procesą.
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 03 28, 12:06)
Mano ausytes operuos balandzio 21 diena  biggrin.gif  galetu dienos greiciau begti...  rolleyes.gif
*

Sveikute,

Mano ausu operacija liepos 5 d. ir noriu ir bijau. Gal galetum man smulkiau papasakoti kaip ten kas vyksta. Mano vestuves uz pusantro menesio ar jau nesimatys patinimo? Aciu
Mano el.pastas jei ka ausra_mk@yahoo.com
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 06 30, 20:53)
Sveikute,

Mano ausu operacija liepos  5 d. ir noriu ir bijau. Gal galetum man smulkiau papasakoti kaip ten kas vyksta. Mano vestuves uz pusantro menesio ar jau nesimatys patinimo? Aciu
Mano el.pastas jei ka ausra_mk@yahoo.com
*

Labas 4u.gif Gerai, kad nutarei tai padaryti... As dziaugiuosi kasdien ziuredama i veidrodi. thumbup.gif O jau daugiau kaip 2 menesiai praejo. Ar operacija vyks pas daktara Papecki? Na tiesiog nezinau nei ka papasakot.Svarbiausia ka galiu pasakyti tai, kad tikrai nera taip baisu, kaip belaukiant atrodo.Sunkiausia isbuti su ,,ausinem,, savaite laiko.Nepatogu miegoti,baisu,kad nenuslystu ir t.t. Niesti ax.gif O pati operacija tai baisi iki tol kol supranti,kad jau viskas vyksta o tu nieko nejauti... Skauda tik kol leidzia vaistus, bet juk ne karta turbut esi gavusi adatele biggrin.gif pacios operacijos metu as net snaudziau.Gydytojas su sesele kalbejo kazka, o mane snaudulys eme. Radija dar grojo wink.gif Po operacijos jauciausi labai gerai,bet dar liepe paguleti palatoje koki pusvalandi del viso pikto. Siaip ta diena buvau suplanavusi praleisti kaip didziausias ligonis,bet jauciausi lyg ant sparnu.O ryte pries operacija net kilo minciu neiti blush2.gif galvojau buvo nebuvo to 100 lt avanso... Dziaugiuosi,kad ejau thumbup.gif Ir tu dziaugsies clap.gif
As dar ir dabar jauciu,kad ausytes jautresnes. O melsvumas panasiai menesi laikesi.Patinimas gal kiek maziau.Na jeigu ka, tai vestuvem biskuti papudruosi nail.gif
Nezinau ka dar papasakot rolleyes.gif Klausk tu 4u.gif
o jeigu nesugalvosi, tai sekmes ir butinai lauksiu naujienu rolleyes.gif
Baisa
QUOTE(Simulcika @ 2006 06 01, 02:08)
Šiaip jis aiškino, kad jam jokio skirtumo, bet iš elgesio matėsi kad tai jį paveikė - ir į teigiamą pusę. Dabar daug švelnesnis, atidesnis  wub.gif  thumbup.gif
O kas liečia reakciją  tai net neprieštaravo. Sakė, kad jei dėl to būsiu laimingesnė tai ir jam bus geriau. Aišku sakė kad jam gerai ir taip, bet suprato kad man negerai ir kad man bus geriau kai susitvarkysiu. taip kad su juo nebuvo jokiu bėdų.
Ai dar, kai tik paleido iš klinikos tai atrodžiau baisiai, melynės ištino veidas,įtvaras per pusę veido, aš apsibliovus visa. Bet tai jis tik mane guode ir aiškino kokia aš graži būsiu ir kaip džiaugsiuos po savaitės ar poros. Ir neklydo  thumbup.gif  4u.gif
O paso keisti nereikia.
O ir tu, manau, operuotis nori ne dėl vyro o dėl savęs. O jei jis daug aiškins kad jam ir taip gerai, tai gali sakyt kad ne dėl jo čia žadi gultis po skalpeliu o tik dėl savęs. Turėtų nurimti.
Šiaip jei nelabai turi finansų, tai siūlau operuotis ten kur ir aš. Nu tikrai daktaras nebrangininkas, o rūpestis pacientu ir darbo kokybė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Be to jis turi daugiau patirties ir už tą išgirtajį Radzevičių, Aštrauską, Vitkų ar kaip ten.. Jo stažas virš 20 metų berods.  Ir jei kas neramina, bet kada gali pasiskambinti, pasakyti kas neramina. Nes dažnai būna, kad neramina tokie dalykai, kurie būna natūralūs. O iš vilniaus į kauną tai kas čia yra nuvažiuoti.
*

As taip pat buvau del nosytes pas dr. Papecky konsultuotis pries 5 metus, likau labai nepatenkinta, man jis nepatiko nei kaip zmogus, nei kaip tos srities zinovas... Skubinosi tik greiciau data nustatyt kada atleksiu operuotis, nei ka labai paaiskino, nei parode kokia ta nosis bus, taip ir atshalde mano nora operuotis pas ji. Viena drauge pas jy krutine daresi, liko taip pat nepatenkinta... Nors gal pasikeite per tiek metu, nezinau. O man geriausias sios srities specas atrodo dr.Vitkus, jo stazas daugiau nei 30 metu, tik aisku kainos labai kandziojasi, bet manau pasitikeciau tik juo. Dabar vel pradejau galvot apie operacija, ypac kai pamatai tokius stebukliukus kaip tavo atveju...nosyte nuostabi 4u.gif
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 06 30, 22:12)
Labas  4u.gif Gerai, kad nutarei tai padaryti... As dziaugiuosi kasdien ziuredama i veidrodi.  thumbup.gif O jau daugiau kaip 2 menesiai praejo. Ar operacija vyks pas daktara Papecki? Na tiesiog nezinau nei ka papasakot.Svarbiausia ka galiu pasakyti tai, kad tikrai nera taip baisu, kaip belaukiant atrodo.Sunkiausia isbuti su ,,ausinem,, savaite laiko.Nepatogu miegoti,baisu,kad nenuslystu ir t.t. Niesti  ax.gif O pati operacija tai baisi iki tol kol supranti,kad jau viskas vyksta o tu nieko nejauti... Skauda tik kol leidzia vaistus, bet juk ne karta turbut esi gavusi adatele  biggrin.gif pacios operacijos metu as net snaudziau.Gydytojas su sesele kalbejo kazka, o mane snaudulys eme. Radija dar grojo  wink.gif Po operacijos jauciausi labai gerai,bet dar liepe paguleti palatoje koki pusvalandi del viso pikto. Siaip ta diena buvau suplanavusi praleisti kaip didziausias ligonis,bet jauciausi lyg ant sparnu.O ryte pries operacija net kilo minciu neiti  blush2.gif galvojau buvo nebuvo to 100 lt avanso... Dziaugiuosi,kad ejau  thumbup.gif Ir tu dziaugsies  clap.gif
  As dar ir dabar jauciu,kad ausytes jautresnes. O melsvumas panasiai menesi laikesi.Patinimas gal kiek maziau.Na jeigu ka, tai vestuvem biskuti papudruosi  nail.gif
Nezinau ka dar papasakot  rolleyes.gif Klausk tu  4u.gif
o jeigu nesugalvosi, tai sekmes ir butinai lauksiu naujienu  rolleyes.gif
*

Aciu uz padrasinima. As didele baile........ Labai noriu, bet bijau tos operacijos. As suprantu, kad nieko nejausiu, bet buciau ne pries, jei visai uzmigdytu smile.gif
Darysiesiu pas Viksraiti. Po operacijos bus praeje 6 savaites iki mano vestuviu, tikiuosi, kad nebus meleynos smile.gif)))) Nes jau taip noriu susikelti plaukus. As spejau ir ausis prasidurti su ta pacia mintim smile.gif O skauda po operacijos? Kokius liepe vaistus gerti jei skaudes?
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 07 01, 17:58)
Aciu uz padrasinima. As didele baile........ Labai noriu, bet bijau tos operacijos. As suprantu, kad nieko nejausiu, bet buciau ne pries, jei visai uzmigdytu smile.gif
Darysiesiu pas Viksraiti. Po operacijos bus praeje 6 savaites iki mano vestuviu, tikiuosi, kad nebus meleynos smile.gif)))) Nes jau taip noriu susikelti plaukus. As spejau ir ausis prasidurti su ta pacia mintim smile.gif O skauda po operacijos? Kokius liepe vaistus gerti jei skaudes?
*

Na as esu kantri siaip ax.gif Bet TIKRAI man neskaudejo po operacijos. Tik niesti tai jau labai... doh.gif Na gal kazkiek dilgciojo karts nuo karto. O del bailumo tai as velniskai bijojau, kad man nebutu silpna. Jau kai ima krauja is venos alpstu... blush2.gif Pries operacija diena geriau raminancius vaistus jo paskirtus, pries kokia valanda dar gavau i uzpakaliuka adatele ir buvau rami smile.gif Nors kazkokio slopinimo tai irgi nejauciau g.gif Kazkaip pagailejau 200lt ant pilnos anestezijos, bet nesigailiu ne kiek. cool.gif Jeigu skaudetu israse kazkokius vaistus, bet neprisimenu pavadinimo. Isgeriau viena tablete,nes maniau nustos veikti nuskausminimas ir skaudes, bet taip neatsitiko.Dar reikejo gerti antibiotiku,kad gytu geriau ir homeopatiniu vaistuku nuo melyniu ir patinimu.
Manau 6 savaites po operacijos jau tikrai leis susikelti plaukus thumbup.gif Nors man daktaras patare nerodyti dar ausyciu kai nueme tvarsti, bet as jau kita diena ejau i darba su nauja sukuosena tongue.gif Ir niekas kas nezinojo nepastebejo jokio melynumo nei patinimo schmoll.gif Pats pjuvis dabar is nugaros atrodo labai graziai ( mane nufotografavo vyras,kad matyciau kaip atrodo) ,tiesiog jis per pat galvos ir ausies susijungima (oi gerai aiskinu lotuliukas.gif )
O del daktaro Papeckio tai neturiu ka blogo pasakyti. g.gif
Ingrida Kraus
Nepykit merginos, bet as manau, kad dauguma daromu operaciju yra musu igeidziai, o ne butinybe ax.gif Is mano 5 draugiu 3 nori persidaryti krutine schmoll.gif Manau, kad nedidele krutine daug elegantiskiau ir graziau nei Pamelos Anderson balionai... O dar norejau paklausti ar jums per konsultacijas pasako, kad per visa gyvenima ideta silikona teks keisti dar pora kartu?
Dar viena istorija... Pazystu 17 metu brazile (ne pakartojamo grozio), kuri budama 16-kos pasidare riebaliuku atsiurbima nuo uzpakalio g.gif Ka manote apie tai? Kada jusu nuomone laikas pradeti galvoti apie plastines operacijas?
Jurgytė
Na visiškai nieko baisaus ta ausų operacija irnesakyk.gif
Na, aš esu kantruolė: net dantų nesu taisiusi su nuskausminimu. Viską kenčiu.

Po operacijos man pradėjo skaudėti, kai baigėsi vaistų veikimas: naktį. Bet išgėriau 1 tabletę ir viskas. Kitą dieną nebeskaudėjo.
Man buvo keista, kad po to, kai vaikščiojau persiriški ausis, jas visą laiką laikė sausai: jokių plovimu peroksidu ar pan.

Bet, bet... Nebuvau visiškai patenkinta, nes nuėmus tvarsčius pamačiau, kad ausys ne visai priplotos, o tik šiek tiek labiau prigludusios nei buvo. Labai pergyvenau: pasiryžau operacijai, ji padaryta, o rezultatas ne toks, kokio norėjau. Manau, tiesiog reikia aiškiai pasikalbėti su gydytoju, ko nori. Kartais gydytojai vadovaujasi standartais: jie žinoi, kiek anatomiškai teisingai ausys turi būt atlinkusios nuo galvos ir pan.
Taigi, po pusės metų pasiryžau antrai operacijai. Na, skausmelis po operacijos buvo dvigubas. Juk pjovė jautresnes ausis blink.gif Beje, pinigų už antrąją operaciją neėmė.
*lovely*
QUOTE(Apuokas @ 2006 06 30, 21:12)
Labas  4u.gif Gerai, kad nutarei tai padaryti... As dziaugiuosi kasdien ziuredama i veidrodi.  thumbup.gif O jau daugiau kaip 2 menesiai praejo. Ar operacija vyks pas daktara Papecki? Na tiesiog nezinau nei ka papasakot.Svarbiausia ka galiu pasakyti tai, kad tikrai nera taip baisu, kaip belaukiant atrodo.Sunkiausia isbuti su ,,ausinem,, savaite laiko.Nepatogu miegoti,baisu,kad nenuslystu ir t.t. Niesti  ax.gif O pati operacija tai baisi iki tol kol supranti,kad jau viskas vyksta o tu nieko nejauti... Skauda tik kol leidzia vaistus, bet juk ne karta turbut esi gavusi adatele  biggrin.gif pacios operacijos metu as net snaudziau.Gydytojas su sesele kalbejo kazka, o mane snaudulys eme. Radija dar grojo  wink.gif Po operacijos jauciausi labai gerai,bet dar liepe paguleti palatoje koki pusvalandi del viso pikto. Siaip ta diena buvau suplanavusi praleisti kaip didziausias ligonis,bet jauciausi lyg ant sparnu.O ryte pries operacija net kilo minciu neiti  blush2.gif galvojau buvo nebuvo to 100 lt avanso... Dziaugiuosi,kad ejau  thumbup.gif Ir tu dziaugsies  clap.gif
  As dar ir dabar jauciu,kad ausytes jautresnes. O melsvumas panasiai menesi laikesi.Patinimas gal kiek maziau.Na jeigu ka, tai vestuvem biskuti papudruosi  nail.gif
Nezinau ka dar papasakot  rolleyes.gif Klausk tu  4u.gif
o jeigu nesugalvosi, tai sekmes ir butinai lauksiu naujienu  rolleyes.gif
*

Smagu girdeti, apuokai, kad patenkita operacija ir savo ausytem esi! 4u.gif O norma, tikrai labai tave palaikau ir kaip raginau apuoka, taip ir tave raginu operuotis, tikrai nesigailesi, nes tikrai labai gera atsikratyti kompleksu. thumbup.gif O ta operacija tikrai nebaisi, juk net vaikai ja istveria, visas skausmas tai tik kai leidzia tuos vaistus i uzpakali, (adrenalina ir dar ten kazka) ir pats nuskausminimas, o paskui tai tik maloni siluma ausytese ir viskas. Po operacijos irgi ramiai miegojau, tik tas tvarstis erzina, smunka.
As labai dziaugiuosi, kad ryzausi operuotis, man jau beveik 5men po operacijos, ausytes dar vis truputi jautrios ir ( o toliau jau ne prie agitacijos lotuliukas.gif ) vietom nejautrios biggrin.gif tai supratau po incidento su uodu lotuliukas.gif dabar juokinga, bet buvau nejuokais isigandus, net nepajutau kai jis isisiurbe i pacia ausies virsunele, ir jau gerokai pasiurbusi uzreskiau, o kaip istino visa ausis nemoku papasakoti, net atlepo,ta pjuvio vieta iskilo, zodziu uz ausies buvo pilna jau galvojau viskas, vel reikes operuot, bet po poros dienu atsistate atgal aciu dievui. doh.gif Anksciau buvau skaicius, kad retais atvejais gali vel atsokti ausys, bet dabar kazkaip daro, kad jau tikrai neatsoks, tai va po to uodo tuo isitikinau blush2.gif
Apuokas
QUOTE(*lovely* @ 2006 07 03, 02:20)
Smagu girdeti, apuokai, kad patenkita operacija ir savo ausytem esi! 4u.gif  O norma, tikrai labai tave palaikau ir kaip raginau apuoka, taip ir tave raginu operuotis, tikrai nesigailesi, nes tikrai labai gera atsikratyti kompleksu. thumbup.gif  O ta operacija tikrai nebaisi, juk net vaikai ja istveria, visas skausmas tai tik kai leidzia tuos vaistus i uzpakali, (adrenalina ir dar ten kazka) ir pats nuskausminimas, o paskui tai tik maloni siluma ausytese ir viskas. Po operacijos irgi ramiai miegojau, tik tas tvarstis erzina, smunka.
As labai dziaugiuosi, kad ryzausi operuotis, man jau beveik 5men po operacijos, ausytes dar vis truputi jautrios ir ( o toliau jau ne prie agitacijos  lotuliukas.gif ) vietom nejautrios  biggrin.gif tai supratau po incidento su uodu  lotuliukas.gif  dabar juokinga, bet buvau nejuokais isigandus, net nepajutau kai jis isisiurbe i pacia ausies virsunele, ir jau gerokai pasiurbusi uzreskiau, o kaip istino visa ausis nemoku papasakoti, net atlepo,ta pjuvio vieta iskilo, zodziu uz ausies buvo pilna jau galvojau viskas, vel reikes operuot, bet po poros dienu atsistate atgal aciu dievui.  doh.gif  Anksciau buvau skaicius, kad retais atvejais gali vel atsokti ausys, bet dabar kazkaip daro, kad jau tikrai neatsoks, tai va po to uodo tuo isitikinau blush2.gif
*

Na man is kart po tvarscio nuemimo jos buvo labiau prigludusios g.gif Bet as nesiskundziu schmoll.gif Einu iskelusi galva ir leidziu plaukams plaikstytis i sonus ax.gif O del jautrumo tai taip, jautrokos... Nelabai galiu padeti galva vyrui ant peties blush2.gif
LEDINE20
As uz jei tikrai reikia ir zmogus gali sau tai leisti!!!
Esoteric
QUOTE(Simulcika @ 2006 05 31, 21:33)
Aj tiesa, ko nepaminėjau, buvo šiaip tokių nepatogumų po operacijos. Visų pirma - pirmus pora menesių nosies galiukas kaip aptirpęs ir nejautrus.. čia išssigąst nereikia, viskas normalu, po 2 mėnėsių nutirpimas ima nykti.
Antra - pirma mėnėsį po operacijos būna labai sausa nosies gleivinė - būtina tepti specialiu aliejuku su vitaminu A ir nosytę bent jau ryte vakare isvalyti.
Trečia - nepatariu darytis šaltuoju metų laiku. Nes jei šalčiau bus, skaudės nosytęs vidų, paskui kitos žiemos būna nieko baisaus. Tu nuo aplinkinių sleptis turėsi max 2 savaites. (aš jau po 5 dienų, kai didelį gipsą pakeitė mažu šuoliavau į paskaitas ir šiurpinau grupiokus ir dėstytojus)
Ketvirta - mėlynės, tinimai -  man absoliučiai pranyko po dviejų savaičių. Bent jau pirmą savaitę reiėjo gert Traumeel tabletkes ir tepliotis traumeel tepalu.
Penkta - kol neišima siūlų - juos išima po 5 dienų po operacijos - tenka gerti ketanova ir pastoviai tepliotis tuo aliejuku, nes labai nemalonus jausmelis - niezti, tempia, man atrodė kad net ir dantis tempia  biggrin.gif ir dar tas 5 dienas tes gerti antibiotikus - gydytojas išrašys kokius.
Šešta -  paskui galimos smulkios korekcijos, ypač jei nosis buvo didelė ar itin kreiva (mano tokia buvo) . dažniausiai apsieinama be operaciju pakartotinių, tiesiog į koreguotinas vietas suleidžia specialios medžiagos. korekcijos mokamos (sumokėti reikia už medžiagas, bet neitin daug kainuoja kiek girdejau). Korekcijos atliekamos praėjus metams po operacijos ir tik jei yra reikalas arba klientas to labai pageidauja. Man rudenį nusimato korekcija, nes tiesiog yra mazyte duobutė kauliuke nosies. Nepavojinga, iš principo galima ir nieko nedaryt, bet aš eisiu, gydytojas sakė, kad geriau užpildyti tą duobelę.
Septinta - už 3 mėnėsių po operacijos viską užmiršti ir džiaugiesi nauja nosyte, nes
galiukas nebenutirpęs, nosytė nebėra patinus ir keičiasi nežymiai po to, ir nelabai reikia ją saugoti.
*

Hm..aš ketvirta diena po nosies operacijos, tik pas Vikšraitį, tai man neminėjo, kad kokie tai siūlai viduje būtų, ar kad juos traukti reikėtų..Tik liepė atvykt po 10 dienų, kiek suprantu, nuimt gipsa. Ir tas gipsas tik vienas, ir visai nedidelis, nosies galiukas išlindęs.. g.gif Gal pas mane tie siūlai kokie, kur savaime rezorbuojasi, tikiuos..Kažkaip nesijaučia, kad tokie būtų apskritai unsure.gif
marinulia
QUOTE(Ingrida Kraus @ 2006 07 02, 18:52)
Nepykit merginos, bet as manau, kad dauguma daromu operaciju yra musu igeidziai, o ne butinybe ax.gif  Is mano 5 draugiu 3 nori persidaryti krutine schmoll.gif  Manau, kad nedidele krutine daug elegantiskiau ir graziau nei Pamelos Anderson balionai... O dar norejau paklausti ar jums per konsultacijas pasako, kad per visa gyvenima ideta silikona teks keisti dar pora kartu?
Dar viena istorija... Pazystu 17 metu brazile (ne pakartojamo grozio), kuri budama 16-kos pasidare riebaliuku atsiurbima nuo uzpakalio g.gif  Ka manote apie tai? Kada jusu nuomone laikas pradeti galvoti apie plastines operacijas?
*

Jei kas mano kad spanielio ausis po dveju vaiku tai grazu,tai labai klista schmoll.gif Noreciau tureti naturalia,nors ir maza bet grazia,o ne du kabancius maisialius doh.gif Del to kad reikia keisti ja, tai NETIESA schmoll.gif aPIE TAI KAD NEREIKIA KEISTI GIRDEJAU IR IS PAZISTAMU KURIE PADARE SAU OPERACIJOS IR SKAICIAU SIO MENESIO COSMOPOLITANE YRA STRAIPSNIS GYDYTOJOS. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Laikas galvoti kiekvienam savas,bet tam turi buti pilnametis,arba butinybe mirksiukas.gif g.gif
adrija
Turėčiau pinigų,pasidaryčiau ir aš keletą operacijų.O kodėl gi ne?Juk tai mano kūnas ir jei jis pasidarė ne toks,kokio noriu ir yra galimybė tai pakeisti,tai kodėl gi ne?
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 03, 09:53)
Na man is kart po tvarscio nuemimo jos buvo labiau prigludusios  g.gif Bet as nesiskundziu  schmoll.gif Einu iskelusi galva ir leidziu plaukams plaikstytis i sonus  ax.gif O del jautrumo tai taip, jautrokos... Nelabai galiu padeti galva vyrui ant peties  blush2.gif
*

Sveikutes, mergaites,

Ryt mano didzioji diena smile.gif bijau bijau bijau....... jau naktim sapnuoju.......
Gal galit papasakoti, kaip ta operacija vyksta? Paguldo ar pasodina? Reikia kazka persirengti? Ar reikia kazka turet, kad susikelt plaukus? O ar reikia issiimti auskarus? Bijau, kad neuzsitrauktu skyles, nes prasidurus nepilnai pries menese....
Aciu JUMS VISOMS UZ PALAIKYMA.Jis tikrai reikalingas.
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 07 04, 12:02)
Sveikutes, mergaites,

Ryt mano didzioji diena smile.gif bijau bijau bijau....... jau naktim sapnuoju.......
Gal galit papasakoti, kaip ta operacija vyksta? Paguldo ar pasodina? Reikia kazka persirengti? Ar reikia kazka turet, kad susikelt plaukus? O ar reikia issiimti auskarus? Bijau, kad neuzsitrauktu skyles, nes prasidurus nepilnai pries menese....
Aciu JUMS VISOMS UZ PALAIKYMA.Jis tikrai reikalingas.
*

Labas 4u.gif
Turbut bus skirtumu del to, kad gydytojas ne tas pats. Bet papasakosiu kaip man buvo. Daktaras man dave tokia atmintine ka, kada ir kaip daryti pries operacija. Ten nurode gerti vaistukus raminancius na ir tokias smulkmenas kaip nevartoti alkoholio ir aspirino, kad galiu netureti savo pizamos nes viska ka reikia duos ir t.t. Taip ir buvo,apvilko mane ilgais marskinukais, suriso plaukus jau pacioj operacinej,auskariukus tai tikrai lieps issiimti, man net minties nebuvo pasilikti ju g.gif bet cia del skyluciu uzaugimo kitas reikalas blink.gif Operacija vyko gulom, sakiau snaudulys eme doh.gif Pagulde ant nugaros ir pasuko galva ant zanduko,kad gerai prieistu prie vienos ausies.Paskui apsuko ir dirbo prie kitos. Vienai ausytei mazdaug 40 min darbelio.
Nakti ir as sapnavau pries operacija biggrin.gif Labai dvejojau ryte, maniau niekur neisiu blush2.gif Bet kojos pacios nunese i klinika lotuliukas.gif
Na dar turi laiko, klausk kas domina smile.gif
AZURA
As irgi uz plastines operacijas thumbup.gif
Jei zmogus turi kokiu problemu ar kokiu kompleksu, ir jei tik kisene leidzia - tai pirmyn !!! Kaip sakoma: jei mylesi save - myles tave ir kiti mirksiukas.gif
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 04, 12:24)
Labas  4u.gif
Turbut bus skirtumu del to, kad gydytojas ne tas pats. Bet papasakosiu kaip man buvo. Daktaras man dave tokia atmintine ka, kada ir kaip daryti pries operacija. Ten nurode gerti vaistukus raminancius na ir tokias smulkmenas kaip nevartoti alkoholio ir aspirino, kad galiu netureti savo pizamos nes viska ka reikia duos ir t.t. Taip ir buvo,apvilko mane ilgais marskinukais, suriso plaukus jau pacioj operacinej,auskariukus tai tikrai lieps issiimti, man net minties nebuvo pasilikti ju  g.gif bet cia del skyluciu uzaugimo kitas reikalas blink.gif Operacija vyko gulom, sakiau snaudulys eme  doh.gif Pagulde ant nugaros ir pasuko galva ant zanduko,kad gerai prieistu prie vienos ausies.Paskui apsuko ir dirbo prie kitos. Vienai ausytei mazdaug 40 min darbelio.
Nakti ir as sapnavau pries operacija  biggrin.gif Labai dvejojau ryte, maniau niekur neisiu  blush2.gif Bet kojos pacios nunese i klinika  lotuliukas.gif
Na dar turi laiko, klausk kas domina  smile.gif
*

Aisku, iskart po operacijos auskarus neis isiverti atgali ir dar savaite neiseis. Taip? Nes viskas bus apibintuota.
O man tai nieko nedave - jokio saraso smile.gif))) Mannyciau, kad irgi viska duos. O jau kita diena ar galima rodytis zmonese? smile.gif) Galvoju, ar ne baisiai atrodys? Nes liksiu namie viena kelioms dienoms, tai ir suni pavedziot reikes, ir i parduotuve nuvaziuot.
Aciu
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 07 04, 14:04)
Aisku, iskart po operacijos auskarus neis isiverti atgali ir dar savaite neiseis. Taip? Nes viskas bus apibintuota.
O man tai nieko nedave - jokio saraso smile.gif))) Mannyciau, kad irgi viska duos. O jau kita diena ar galima rodytis zmonese? smile.gif) Galvoju, ar ne baisiai atrodys? Nes liksiu namie viena kelioms dienoms, tai ir suni pavedziot reikes, ir i parduotuve nuvaziuot.
Aciu
*

Na, as nedrisau zmonese pasirodyt ax.gif Savaitei atsiprasiau is darbo, ir nosi lauk iskisau tik vaziuodama nuimti tvarsti. Ir buvau su skarele. Gal tavo daktaras kaip nors kitaip bintuos. Bet vistiek tvarstis per visa galva juk ir ant ausyciu tokios nemazos pagalves lotuliukas.gif Na vaizda ne koks doh.gif Galva neplauta... hihihi.gif Bet su skarele- puse velnio suni pavedzioti mirksiukas.gif
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 04, 14:09)
Na, as nedrisau zmonese pasirodyt  ax.gif Savaitei atsiprasiau is darbo, ir nosi lauk iskisau tik vaziuodama nuimti tvarsti. Ir buvau su skarele. Gal tavo daktaras kaip nors kitaip bintuos. Bet vistiek tvarstis per visa galva juk ir ant ausyciu tokios nemazos pagalves  lotuliukas.gif Na vaizda ne koks  doh.gif Galva neplauta...  hihihi.gif Bet su skarele- puse velnio suni pavedzioti  mirksiukas.gif
*

smile.gif smile.gif smile.gif aciu. Jau isivaizduoju kaip atrodysiu su tais visais tvarsciais doh.gif Siaubas, ir galva neplauta savaite laiko smile.gif As plaunu kartais kasdieni, o kartais kas antra diena. Nu, ka, nieko cia nepadarysi smile.gif
As irgi pasiemiau atostogu ir neisiu i darba dvi savaites. Niekam darbe nesakiau, kad operuosiesiu - niekas nemate mano ausu, tai net nesupras.....
Dar norejau paklausti, ar po savaites dvieju, bus galima lepintis saules voniom? Ar eit i soliariuma? Nes rugpjuti mano vestuves, tai noreciau truputi lygiau idegti.

Aciu
craizy
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 03, 22:37)
Hm..aš ketvirta diena po nosies operacijos, tik pas Vikšraitį, tai man neminėjo, kad kokie tai siūlai viduje būtų, ar kad juos traukti reikėtų..Tik liepė atvykt po 10 dienų, kiek suprantu, nuimt gipsa. Ir tas gipsas tik vienas, ir visai nedidelis, nosies galiukas išlindęs.. g.gif Gal pas mane tie siūlai kokie, kur savaime rezorbuojasi, tikiuos..Kažkaip nesijaučia, kad tokie būtų apskritai unsure.gif
*

siaip jei trumpinai ar siaurinai nosi, tai siulai tikrai yra, bet ju imt nereikia, jie rezorbuojasi, taip kad gali nebijot mirksiukas.gif
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 07 04, 14:33)
smile.gif smile.gif smile.gif aciu. Jau isivaizduoju kaip atrodysiu su tais visais tvarsciais  doh.gif Siaubas, ir galva neplauta savaite laiko smile.gif As plaunu kartais kasdieni, o kartais kas antra diena. Nu, ka, nieko cia nepadarysi smile.gif
As irgi pasiemiau atostogu ir neisiu i darba dvi savaites. Niekam darbe nesakiau, kad operuosiesiu - niekas nemate mano ausu, tai net nesupras.....
Dar norejau paklausti, ar po savaites dvieju, bus galima lepintis saules voniom? Ar eit i soliariuma? Nes rugpjuti mano vestuves, tai noreciau truputi lygiau idegti.

Aciu
*

Na del saules ir soliariumo tai tik daktaras tau pasakys... g.gif
Tai sekmes ryt friends.gif Susirasysim kai busi apibintuota ir laiminga biggrin.gif
Bajm
kiek kainuoja atlėpusių ausių operacija?
Apuokas
QUOTE(Bajm @ 2006 07 05, 08:54)
kiek kainuoja atlėpusių ausių operacija?
*

As uz viska sumokejau mazdaug 1400 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(norma @ 2006 07 04, 22:31)
ok. Ryt operacija 14.00, tai grisiu kaip paskaiciavau gal apie 17.00 ir iskart parasysiu.
thumbup.gif
*

Na na lotuliukas.gif Maziau skaiciuok laika biggrin.gif Man i operacija liepe atvykti 11 val o operuoti pradejo 13,30 doh.gif Jau namiskiai buvo issigande kodel taip ilgai mobilus isjungtas blink.gif Tiesiog daktarui uzsitese pries mane vykusi operacija rolleyes.gif Tas laukimas name nervino... cool.gif
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 05, 12:03)
As uz viska sumokejau mazdaug 1400  smile.gif
Papildyta:
Na na  lotuliukas.gif Maziau skaiciuok laika  biggrin.gif Man i operacija liepe atvykti 11 val o operuoti pradejo 13,30  doh.gif Jau namiskiai buvo issigande kodel taip ilgai mobilus isjungtas  blink.gif Tiesiog daktarui uzsitese pries mane vykusi operacija  rolleyes.gif Tas laukimas name nervino...  cool.gif
*

sveika,

as jau su ausinem smile.gif
dabar laikau leda prie ausu, taip liepe daktaras. Tikrai nebuvo ko bijot - tik tie garsai....... kai pjauste smile.gif o gale parode kaip ausys atrode, tai dar turejo taisyti, nes man viena atrode per daug atlepus. Siaip super viskas. Laukiu kada atsileis vaistai...... bijau kad skaudes, bet dave vaistu jei ka.
Apuokas
QUOTE(norma @ 2006 07 05, 17:01)
sveika,

as jau su ausinem smile.gif
dabar laikau leda prie ausu, taip liepe daktaras. Tikrai nebuvo ko bijot - tik tie garsai....... kai pjauste smile.gif o gale parode kaip ausys atrode, tai dar turejo taisyti, nes man viena atrode per daug atlepus. Siaip super viskas. Laukiu kada atsileis vaistai...... bijau kad skaudes, bet dave vaistu jei ka.
*

Sveikinu drinks_cheers.gif
O man ledus laike tik klinikoj apie puse valandos. Ir ausu nerode schmoll.gif Bet jos buvo vienodai prigludusios biggrin.gif Siaip gerai,kad parode, ypac jei taisyti reikejo g.gif
Na dabar jau gyk 4u.gif
sol_brillante
QUOTE(Apuokas @ 2006 07 05, 22:53)
Sveikinu  drinks_cheers.gif
O man ledus laike tik klinikoj apie puse valandos. Ir ausu nerode  schmoll.gif Bet jos buvo vienodai prigludusios  biggrin.gif Siaip gerai,kad parode, ypac jei taisyti reikejo  g.gif
    Na dabar jau gyk  4u.gif
*

SVEIKA,
Pirma naktis tai kazkoks kosmaras...... Neissimiegojau. Nors ausis nelabai skaudejo, bet niekaip negalejau isitaisyti - atsigulu ant sono - baisu, kad nuspausiu ar dar kazka padarysiu, o atsigulu ant nugaros, niekaip negaliu uzmigti. Ar ir tau taip buvo? Kada jau bus galima normaliai miegoti?
Siandien ryte buvau, kad perristu. Kai istrauke tas drenas, tai baisiai pradejo kraujas begti. Atejau su balta bliuskute, tai isejau kai kokia skerdike apsikraujavus doh.gif Bet viskas gerai.
Dar norejau paklausti. Kada jau naturaliai pradejai jaustis po siulu isemimo? Nes isivaizduoju, kad bus baisu - kad neuzkabintum, kad neuzlinktu ir t.t.
jbm
Jei tureciau be galo atlepusias ausis, sulauzyta nosi, kuri trukdytu kvepuot normaliai ar koki kitoki defekta, kuris kenktu mano sveikatai, be abejo plastine chirurgija butu iseitis. Bet tampyti veido, kad rauksliu nebutu, siurbti riebalus, kurios galima sutvarkyt fitneso pagalba ar didinti krutine, nes taip "graziau atrodo" nesiryzciau. Vis tik kiekviena operacija yra intervencija i kuna, net steriliausiomis salygomis yra tikimybe uzkresti krauja (nesijuokit, taip vis dar pasitaiko), o kartais nepatyres chirurgas gali dar labiau subjauroti nei pagrazinti. Taupydamos pinigus klientes pasirenka pigesne klinika, o iseina nepataisomai subjaurotos. Maciau nemazai tokiu variantu, atmuse bet koki nora tokiu budu "pasigrazinti". Apskritai, jei moteris istempe veida, po to "pastate" krutine, po to nusiurbe riebalus nuo pilvo, po to - nuo slaunu .... mano supratimu, jau yra ligone. Priklausomybe nuo grozio industrijos.
sol_brillante
QUOTE(norma @ 2006 07 06, 15:59)
SVEIKA,
Pirma naktis tai kazkoks kosmaras...... Neissimiegojau. Nors ausis nelabai skaudejo, bet niekaip negalejau isitaisyti - atsigulu ant sono - baisu, kad nuspausiu ar dar kazka padarysiu, o atsigulu ant nugaros, niekaip negaliu uzmigti. Ar ir tau taip buvo? Kada jau bus galima normaliai miegoti?
Siandien ryte buvau, kad perristu. Kai istrauke tas drenas, tai baisiai pradejo kraujas begti. Atejau su balta bliuskute, tai isejau kai kokia skerdike apsikraujavus  doh.gif  Bet viskas gerai.
Dar norejau paklausti. Kada jau naturaliai pradejai jaustis po siulu isemimo? Nes isivaizduoju, kad bus baisu - kad neuzkabintum, kad neuzlinktu ir t.t.
*

Dar norejau paklausti. Ar jums taip nebuvo, kad jautet jog viena ausis labiau patinus? Man viena ausis daugiau patinus, net toj pusej veidas patino ir pastoviai pulsuoja. Net nezinau ar praeis ar reikia nerimauti? Dar norejau paklausti, kokius vaistus geret ar tepet melynems ir patinimui sumazinti? Bet tai tokius vaistus reikia vartot turbut, kai siulus isima?
Esoteric
QUOTE(norma @ 2006 07 07, 21:49)
Dar norejau paklausti. Ar jums taip nebuvo, kad jautet jog viena ausis labiau patinus? Man viena ausis daugiau patinus, net toj pusej veidas patino ir pastoviai pulsuoja. Net nezinau ar praeis ar reikia nerimauti? Dar norejau paklausti, kokius vaistus geret ar tepet melynems ir patinimui sumazinti? Bet tai tokius vaistus reikia vartot turbut, kai siulus isima?
*

Nelabai man patinka tai ka tu aprasei..Temperaturos turi ? Jei daugiau, nei 38, tai jau butu rimtas signalas, kad kazkas negerai. O tu antibiotikus geri ? Jei ne, tai greitai nusipirk stipresniu ir gerk 5 dienas. Aisku, nera gerai tie antibiotikai, bet as tai jau tikrai nerizikuociau. Zaizda tept koki tepala tai nezinau ar cia reikia, taciau praplaut kazkuo gal ir vertetu. As nosiai praplauti naudojau toki fiziologini purskala. Turetu ir ausims kazkas panasaus but.
sol_brillante
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 07, 22:16)
Nelabai man patinka tai ka tu aprasei..Temperaturos turi ? Jei daugiau, nei 38, tai jau butu rimtas signalas, kad kazkas negerai. O tu antibiotikus geri ? Jei ne, tai greitai nusipirk stipresniu ir gerk 5 dienas. Aisku, nera gerai tie antibiotikai, bet as tai jau tikrai nerizikuociau. Zaizda tept koki tepala tai nezinau ar cia reikia, taciau praplaut kazkuo gal ir vertetu. As nosiai praplauti naudojau toki fiziologini purskala. Turetu ir ausims kazkas panasaus but.
*

man daktaras nesake jokiu antibiotiku gert - keista man pasirode g.gif bet...... o kokius reiktu antibiotikus gert? pavadinima parasyk.aciu. nors labai stipriu tai nenoriu....
Esoteric
QUOTE(norma @ 2006 07 07, 22:45)
man daktaras nesake jokiu antibiotiku gert - keista man pasirode  g.gif  bet...... o kokius reiktu antibiotikus gert? pavadinima parasyk.aciu. nors labai stipriu tai nenoriu....
*

Labai keista kad nesake. Vis del to tai rizika. Stebek temperatura, tai geriausiais rodiklis. Ir siaip nesidrovek jei ka paskambinti savo gydytojui. Geriau be reikalo paskambinesi, nei po to problemu turesi. Jei itari infekcija, patarciau Ospamox 500 3xd, arba Ospamox 1000 2xd. Tik ne visose vaistinese antibiotikus parduoda be recepto.
sol_brillante
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 07, 23:26)
Labai keista kad nesake. Vis del to tai rizika. Stebek temperatura, tai geriausiais rodiklis. Ir siaip nesidrovek jei ka paskambinti savo gydytojui. Geriau be reikalo paskambinesi, nei po to problemu turesi. Jei itari infekcija, patarciau Ospamox 500 3xd, arba Ospamox 1000 2xd. Tik ne visose vaistinese antibiotikus parduoda be recepto.
*

Aciu tau. Siandien pasiskambinau daktarui ir vaziavau i klinika. Pats daktaras negalejo, bet atvaziavo asistente - labai maloni moteris. Tai gerai, kad pasiskambinau. Kai po operacijos ivede drenas, tai is vienos ausies isbego kraujas, o kitoj uzsistovejo, taigi, uzkresejo ir pradejo tinti. Istino visas zandas, o ir limfmazgiai sureagavo - uztino visas kaklas.
Siaubas...... kaip skaudejo, kai minke ta ausi, kad krauja visa uzsistovejusi paleistu verysad.gif Maniau apsi......ysiu rolleyes.gif Uzdejo kompresa ir dar visokiu vaistu pridejo, dave antibiotiku ir isleido. Ryt vel vaziuosiu. Taigi, dziaugiuosi kad paskambinau daktarui.
Ingrida Kraus
QUOTE(jbs @ 2006 07 07, 12:23)
Jei tureciau be galo atlepusias ausis, sulauzyta nosi, kuri trukdytu kvepuot normaliai ar koki kitoki defekta, kuris kenktu mano sveikatai, be abejo plastine chirurgija butu iseitis. Bet tampyti veido, kad rauksliu nebutu, siurbti riebalus, kurios galima sutvarkyt fitneso pagalba ar didinti krutine, nes taip "graziau atrodo" nesiryzciau. Vis tik kiekviena operacija yra intervencija i kuna, net steriliausiomis salygomis yra tikimybe uzkresti krauja (nesijuokit, taip vis dar pasitaiko), o kartais nepatyres chirurgas gali dar labiau subjauroti nei pagrazinti. Taupydamos pinigus klientes pasirenka pigesne klinika, o iseina nepataisomai subjaurotos. Maciau nemazai tokiu variantu, atmuse bet koki nora tokiu budu "pasigrazinti". Apskritai, jei moteris istempe veida, po to "pastate" krutine, po  to nusiurbe riebalus nuo pilvo, po to - nuo slaunu .... mano supratimu, jau yra ligone. Priklausomybe nuo grozio industrijos.
*

Gaila, bet taip kaip tu mananciu cia labai nedaug verysad.gif As gal pries savaite pabandziau paziureti ka merginos mano apie plastine chirurgija (t.y. nuo kokio amziaus galima pradeti apie tai galvoti ir ar is vis verta), bet prisipazinsiu likau baisiai nusivylus g.gif Vieninteles populiarios zinutes siame forume noriu nauju ausyciu, nosytes, slaunyciu... g.gif Kazkaip tos musu lietuvaites labai jau i amerikietes (plastic fantastic) panasios darosi ax.gif
Esoteric
QUOTE(Ingrida Kraus @ 2006 07 08, 17:15)
Gaila, bet taip kaip tu mananciu cia labai nedaug verysad.gif  As gal pries savaite pabandziau paziureti ka merginos mano apie plastine chirurgija (t.y. nuo kokio amziaus galima pradeti apie tai galvoti ir ar is vis verta), bet prisipazinsiu likau baisiai nusivylus g.gif  Vieninteles populiarios zinutes siame forume  noriu nauju ausyciu, nosytes, slaunyciu... g.gif  Kazkaip tos musu lietuvaites labai jau i amerikietes (plastic fantastic) panasios darosi ax.gif
*

Žinot, aš manau, kad pvz mano atveju objektyviai patarti, operuoti man nosį ar ne, galėjo tik tokią pačią problemą turintis žmogus.
Savo ruožtu, aš būdama liekna galiu aiškinti, kaip man keistai atrodo, kad moterys nusisiurbia riebalus užuot pasportavusios. Bet aš žalio supratimo neturiu, kiek ta konkreti moteris padėjo pastangų, ir ką ji iš tikro išgyvena.
Todėl neteiskime kitų nesuvokdamos jų problemų, o pasistenkime būti tolerantiškomis 4u.gif
Bitch_Intriguer
Na, as pasakysiu tik tiek, kad gydytojo visko reikia klausti. Papeckio as irgi klausiau, smulkiai klausinejau, prasiau kad man ant kompo parodytu kaip ten gausis, kad parodytu kitu pacientu nuotraukas. Na, is pradziu, prisipazinsiu jis biski vangiai bendravo, bet paskui jau normaliai, pats daug pasakojo, daug aiskino. Reikia klausti, klausti ir dar karta klausti. Ne visi zmones susipranta kad pacientas nori zinoti viska.
O kaip jau ateidavau pasirodyti kas kelis menesius jam, kaip nosis gyja. tai tuoj kavute ant stalo, ir pora valandu plepam smile.gif Nors ateidavau tik pasirodyt kaip nosis gyja.
Ingrida Kraus
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 08, 17:26)
Žinot, aš manau, kad pvz mano atveju objektyviai patarti, operuoti man nosį ar ne, galėjo tik tokią pačią problemą turintis žmogus.
Savo ruožtu, aš būdama liekna galiu aiškinti, kaip man keistai atrodo, kad moterys nusisiurbia riebalus užuot pasportavusios. Bet aš žalio supratimo neturiu, kiek ta konkreti moteris padėjo pastangų, ir ką ji iš tikro išgyvena.
Todėl neteiskime kitų nesuvokdamos jų problemų, o pasistenkime būti tolerantiškomis  4u.gif
*

Niekas neteisia tu, kuriems tai butinybe!!!!!! Bet mano galva yra neitiketina , kai 17 metu panele budama 180cm. ugio ir kokiu 58-60 kg svorio darosi riebalu atsiurbimo operacija doh.gif Ir ta kuri isdrys pasakyti, kad tai normalu turetu pasidaryti smegenu persodinimo operacija blink.gif
Esoteric
QUOTE(Ingrida Kraus @ 2006 07 08, 17:35)
Niekas neteisia tu, kuriems tai butinybe!!!!!! Bet mano galva yra neitiketina , kai 17 metu panele budama 180cm. ugio ir kokiu 58-60 kg svorio darosi riebalu atsiurbimo operacija doh.gif  Ir ta kuri isdrys pasakyti, kad tai normalu turetu pasidaryti smegenu persodinimo operacija blink.gif
*

Na šitam forume mes operuojamės pagrinde tik kuprotas nosis ir atlėpusias ausis biggrin.gif Berods, taip ir neatsirado nei vienos, kuri pasakytų nusisiurbusi riebalus. O nesveikų žmonių visur yra, bet juk negalima dėl to smerkti plastinės chirurgijos apskritai 4u.gif
*lovely*
QUOTE(norma @ 2006 07 08, 11:55)
Aciu tau. Siandien pasiskambinau daktarui ir vaziavau i klinika. Pats daktaras negalejo, bet atvaziavo asistente - labai maloni moteris. Tai gerai, kad pasiskambinau. Kai po operacijos ivede drenas, tai is vienos ausies isbego kraujas, o kitoj uzsistovejo, taigi, uzkresejo ir pradejo tinti. Istino visas zandas, o ir limfmazgiai sureagavo - uztino visas kaklas.
Siaubas...... kaip skaudejo, kai minke ta ausi, kad krauja visa uzsistovejusi paleistu verysad.gif  Maniau apsi......ysiu  rolleyes.gif Uzdejo kompresa ir dar visokiu vaistu pridejo, dave antibiotiku ir isleido. Ryt vel vaziuosiu. Taigi, dziaugiuosi kad paskambinau daktarui.
*

Eik tu sau kaip baisu blink.gif man tai israse antibiotikus duraceft, ir dar traumeli liepe gerti ir ketanova jei skaudetu, kiek zinau ir apuokui, nesuprantu kodel tau ne g.gif gal cia nuo daktaro priklauso. Na bet gal jau dabar gerai bus, sekmes tau gydytis!
Malena
Man 21 metai.nesu dariusis jokios operacijos.Operacija=stresas+kosmaras+man nereikia.Jei kada nors prireiks darysiuos,manau jei yra rimta problema,kuri trugdo laimei,tai ja reikia spresti.O kolkas jokiu pjaustymusi tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.