Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

QUOTE(Neryte @ 2006 03 27, 18:23)
Pasidalinkit patirtim,kaip susiradot viena ar kita chirurga,ka gero ar blogo girdejot apie viena ar kita  ax.gif Niekaip neapsisprendziu pas ka eiti Kaune  g.gif


As tai per google pasiieskojau, biografijas paskaiciau, nes kiekvienos klinikos puslapyje yra ideta, parasiau laiskiuku ir issirinkau. Aisku ir operaciju kainas palyginau skirtingose klinikose. Svarbu, kad chirurgas keltu pasitikejima ir butu malonus paciai. Siaip atsiliepimu gali ir cia auksciau paskaityt, apie kai kuriuos raso. As dar skundai.lt radau visokiu atsiliepimu, tiek geru tiek blogu. Net bijojau paskui eiti operuotis, kai prisiskaiciau, kad jis zaizdu siut nemoka, gumbus palieka ir dar ten visokiu fintu. Bet man viska padare gerai. Na aisku palyginti jo darbo su kitais negaliu,gal kitam butu ir geriau pasiseke biggrin.gif As tai ausytes dariausi, tai kirpeja sake, kad randuku nelabai matos palyginus su kitom jos klientem, nes sake, kad ateina nemazai moteru, tokias operacijas apturejusiu.
Atsakyti
as irgi noriu darutis nosies operacija, bet kazkaip paskaiciau as ta estetik.lt ir man kazkaip keista, kodel ten taip pigu? g.gif
Dabar nezinau pas ka geriau ar pas Viksraiti ar ten...
Atsakyti
QUOTE(Giedrut @ 2006 03 31, 13:17)
as irgi noriu darutis nosies operacija, bet kazkaip paskaiciau as ta estetik.lt ir man kazkaip keista, kodel ten taip pigu? g.gif
Dabar nezinau pas ka geriau ar pas Viksraiti ar ten...


Na ausu operaciju kainos tai visur daug maz tokios pat. Kai kalbejau tel man sake,kad kainuos 1000 lt o po konsultacijos kaina pakilo iki 1200 g.gif Manau cia tik toks triukas cool.gif Buciau zinojusi,kad kainuos 1200 gal buciau arciau namu esancia ,,Motinos ir vaiko,, klinika pasirinkus g.gif O siaip man toj klinikoj visai patiko ax.gif
Atsakyti
Tai as ir sakau, kad jie vistiek turbut ima ta max kaina, tik raso nuo 600 simtu, kai paklausiau, kodel man 1200, paaiskino, kad dvieju pjuviu reikia. Pasakiau, kad man brangoka, tai liudna mina nutaises pasake, kad pigiau negali.
Vat ir norejau paklausti kiek reikes apuokui moketi, nes kazkaip nujauciau, kad taip visiems sako. O cia tau tik opracija 1200 ar jau su medikamentais visais? Nes jie dar +145lt man kainavo.
Na, bent jau mano siules labai grazios, per rauksle eina, tai beveik nieko nesimato, anadien stovedama eileje pas viena panele visai netycia pastebejau uz ausyciu siules. Tai jos labai ryskios, grynai matosi,kad pjauta ir sudygsniuota.(aisku jos nepazystu ir nezinau pas ka daresi)
Siaip dar idomu butu pas ji paklausti, jei nepatenkinta butum darbu, ka jis darytu, ar atitaisytu koki broka nemokamai ar kaip. Man kazka uzsimines buvo, kad jei koks guziukas butu is anos puses, tai galima dar daryt pataisyma,idomu kiek kainuotu?
P.s. as cia kalbejau apie papecki is estetik jei ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 03 31, 22:13)
Tai as ir sakau, kad jie vistiek turbut ima ta max kaina, tik raso nuo 600 simtu, kai paklausiau, kodel man 1200, paaiskino, kad dvieju pjuviu reikia. Pasakiau, kad man brangoka, tai liudna mina nutaises pasake, kad pigiau negali.
Vat ir norejau paklausti kiek reikes apuokui moketi, nes kazkaip nujauciau, kad taip visiems sako. O cia tau tik opracija 1200 ar jau su medikamentais visais? Nes jie dar +145lt man kainavo.
Na, bent jau mano siules labai grazios, per rauksle eina, tai beveik nieko nesimato, anadien stovedama eileje pas viena panele visai netycia pastebejau uz ausyciu siules. Tai jos labai ryskios, grynai matosi,kad pjauta ir sudygsniuota.(aisku jos nepazystu ir nezinau pas ka daresi)
Siaip dar idomu butu pas ji paklausti, jei nepatenkinta butum darbu, ka jis darytu, ar atitaisytu koki broka nemokamai ar kaip. Man kazka uzsimines buvo, kad jei koks guziukas butu is anos puses, tai galima dar daryt pataisyma,idomu kiek kainuotu?
P.s. as cia kalbejau apie papecki is estetik jei ka  biggrin.gif


Na taip, medikamentai dar + prie 1200 unsure.gif bet ka ten galima pirkti uz 145??? g.gif Zinoma gaila tu 200lt priaugusiu, bet juk rezultatas man svarbiausias...Tam reikalui buvau sukaupusi 1500 tai isgirdusi 1000 labai apsidziaugiau, na ir su 1200 susitaikiau greit. dar medikamentai,konsultacija- atiduosiu viska ka turejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 01, 11:27)
Na taip, medikamentai dar + prie 1200  unsure.gif  bet ka ten galima pirkti uz 145???  g.gif  Zinoma gaila tu 200lt priaugusiu, bet juk rezultatas man svarbiausias...Tam reikalui buvau sukaupusi 1500 tai isgirdusi 1000 labai apsidziaugiau, na ir  su 1200 susitaikiau greit. dar medikamentai,konsultacija- atiduosiu viska ka turejau  verysad.gif

Na tai turbut ten visus bintus skaiciuoja, nuskausminamuosius, dar kazkoki adrenalina suleidzia tai matyt taip ir gaunasi. g.gif As irgi tikejausi, kad man pigiau bus, nes atrode ir tos ausytes netokios labai jau baisiai atlepe, bet va... g.gif Tie 1200 turbut tik uz darba skaitosi. Isvis idomiai jie skaiciuoja, kad atskirai dar ir siulu traukimas 15lt, o jei dar perristi reikia dar atskirai moket. Galetu buti viskas i bedra kaina itraukta. Na bet klinika privati, tai ko noret. Dar po operacijos traumelio nuo tinimo israsys ir antibiotiku atrodo duraceft vadinasi apie 25lt. Zodziu is smulkmeneliu sumele susidaro, bet verta thumbup.gif Nes bent jau as daugybes kitu problemu atsikraciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Na merginos, gal kuri cia netycia daretes pilvuko operacija 4u.gif Laaabai noreciau tokia pasidaryti, nes po gimdymo tokia nepatraukli skura liko. Bet idomu kaip butu jei antro vaikelio uzsimanyciau biggrin.gif Gal butu tik i bala ismesti pinigai??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 03, 12:57)
Na tai turbut ten visus bintus skaiciuoja, nuskausminamuosius, dar kazkoki adrenalina suleidzia tai matyt taip ir gaunasi.  g.gif  As irgi tikejausi, kad man pigiau bus, nes atrode ir tos ausytes netokios labai jau baisiai atlepe, bet va...  g.gif Tie 1200 turbut tik uz darba skaitosi. Isvis idomiai jie skaiciuoja, kad atskirai dar ir siulu traukimas 15lt, o jei dar perristi reikia dar atskirai moket. Galetu buti viskas i bedra kaina itraukta. Na bet klinika privati, tai ko noret. Dar po operacijos traumelio nuo tinimo israsys ir antibiotiku atrodo duraceft vadinasi apie 25lt. Zodziu is smulkmeneliu sumele susidaro, bet verta  thumbup.gif Nes bent jau as daugybes kitu problemu atsikraciau  mirksiukas.gif


Nagi pasipasakok kokia grazi sau atrodei po operacijos smile.gif) as negaliu patiketi, kad veidas bus kitas... kaip ir visais gyvenimo atvejais, sakoma ,kad tai supranta tik tai patyres zmogus... mano drauges sako: kam tau to reikia ! mes gyvenime nematem tavo atlepusiu ausyciu ! o as sakau ar matete mane graziai susisukavusia? unsure.gif Man tai didziulis kompleksas... nors as visada vaikstau jas pridengusi, bet vistiek ziuriu ir pavydziu toms kurios be problemu, viesoj vietoj gali pasitvarkyti plaukus, nusimti kepure ir t.t. atrodo juokinga, bet iki to priveda kazkokie trukumai... ir ka cia dar sakyti,kad kievienas isskirtinis ir zavus toks koks yra... gal tam tiktu akiu spalva, plaukai, bet tik ne trukumai... Issiliejau nes labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti


aš už plastines operacijas thumbup.gif tikiuosi ateityja gal reiks pasinaudoti jei kas nepatiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 05, 08:02)
Nagi pasipasakok kokia grazi sau atrodei po operacijos smile.gif) as negaliu patiketi, kad veidas bus kitas...  kaip ir visais gyvenimo atvejais, sakoma ,kad tai supranta tik tai patyres zmogus... mano drauges sako: kam tau to reikia ! mes gyvenime nematem tavo atlepusiu ausyciu ! o as sakau ar matete mane graziai susisukavusia?  unsure.gif Man tai didziulis kompleksas... nors as visada vaikstau jas pridengusi, bet vistiek ziuriu ir pavydziu toms kurios be problemu, viesoj vietoj gali pasitvarkyti plaukus, nusimti kepure ir t.t. atrodo juokinga, bet iki to priveda kazkokie trukumai... ir ka cia dar sakyti,kad kievienas isskirtinis ir zavus toks koks yra... gal tam tiktu akiu spalva, plaukai, bet tik ne trukumai... Issiliejau nes labai dziaugiuosi  4u.gif



Na po operacijos tai labai grazi nebuvau lotuliukas.gif visa savaite su tokiom ausinem vaiksciojau ir visokiais budais bandziau jas maskuoti biggrin.gif draugas net juokesi, kad isikisk du laidukus ir vaizduok, kad muzikos klausaisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif siaip tai susigarbanojau plaukus, kad kuo daugiau atrodytu, uzsivyniojau skarele ant tu bintu kaip koki turbana, prisidaziau ryskiau nei betkada ir variau sau atrodydama kaip is kokio mulenruzo, o daugelis draugu galvojo, kad cia taip turi but, naujas mano stilius lotuliukas.gif lotuliukas.gif kai nueme tvarscius, tai ausytes baisokos buvo, istine labai ir melynos, bet gydytojas ramino kad tuoj praeis ir viskas bus visai kitaip. Dar truputi su juostele pavaiksciojau, o paskui jau prasidejo: auskarai, lankeliai, segtukai ir t.t. Mano veidas labai jau kazkaip ir nepasikeite, gal kiek siauresnis atrodo. Dabar jau kai pripratau tai ir neisivaizduoju kaip ten anksciau atrode, atrodo kad taip ir buvo visada. Na nera jos tokios labai jau idealios, dabar tai daznai, net tokia kaip paranoja buna, o gal cia atsoko biski, lygtais netaip buvo ir panasiai, kai jau isistebeiliju i veidrodi, tada nueinu paklausiu ar ir draugui taip atrodo, jis nuramina, kad viskas gerai. biggrin.gif
Man irgi buvo tas pat su kaikuriais zmonem, sake, kad nesupranta kodel dariau, viskas buvo ir taip gerai, bet man gerai nebuvo.schmoll.gif Vien jau vasaros labai laukiu, kad ramiai galesiu susiristi plaukus pleze, o ir siaip vejui paputus galvos jau sukti i sona ar lenkti zemyn nebereikia. Anksciau reikejo kasdien plauti galva, doh.gif nes niekad plauku nesirisdavau. Na pamatysi kaip visas gyvenimas pasikeicia thumbup.gif Na as tikrai labai dziaugiuosi atsikraciusi savo didziausio komplekso thumbup.gif
Atsakyti
Su tom plastinėm operacijom gerai kai viskas baigiasi gerai. Aš tai prisiskaičiau visokiausių (ne pačių geriausių) nuomonių www.skundai.lt, tai dabar bijau. Gal kas galėtų parekomenduoti kokį nors gydytoją Kaune dėl nosies operacijos - pas mane nosies pertvara krieva.
Atsakyti
As apie riebalu nusiurbimus papasakosiu:
mano drauge daresi kuno konturu korekcija, is liemens surbe, i uzpakali suleido.

po operacijos atrode daug geriau, bet veliau, po keliu men., liemuo (sonai) vel pastambejo, nors nepasieke pradinio lygio. Liko vos matomos kaniules ejimo zymes- idubimai, o kur suleido riebalus - duobeles kaip celiulitas, tik stambesnes.

Mano nuomone, be reikalo daresi.

Atsakyti