Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

QUOTE(norma @ 2006 07 06, 15:59)
SVEIKA,
Pirma naktis tai kazkoks kosmaras...... Neissimiegojau. Nors ausis nelabai skaudejo, bet niekaip negalejau isitaisyti - atsigulu ant sono - baisu, kad nuspausiu ar dar kazka padarysiu, o atsigulu ant nugaros, niekaip negaliu uzmigti. Ar ir tau taip buvo? Kada jau bus galima normaliai miegoti?
Siandien ryte buvau, kad perristu. Kai istrauke tas drenas, tai baisiai pradejo kraujas begti. Atejau su balta bliuskute, tai isejau kai kokia skerdike apsikraujavus  doh.gif  Bet viskas gerai.
Dar norejau paklausti. Kada jau naturaliai pradejai jaustis po siulu isemimo? Nes isivaizduoju, kad bus baisu - kad neuzkabintum, kad neuzlinktu ir t.t.


Dar norejau paklausti. Ar jums taip nebuvo, kad jautet jog viena ausis labiau patinus? Man viena ausis daugiau patinus, net toj pusej veidas patino ir pastoviai pulsuoja. Net nezinau ar praeis ar reikia nerimauti? Dar norejau paklausti, kokius vaistus geret ar tepet melynems ir patinimui sumazinti? Bet tai tokius vaistus reikia vartot turbut, kai siulus isima?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2006 07 07, 21:49)
Dar norejau paklausti. Ar jums taip nebuvo, kad jautet jog viena ausis labiau patinus? Man viena ausis daugiau patinus, net toj pusej veidas patino ir pastoviai pulsuoja. Net nezinau ar praeis ar reikia nerimauti? Dar norejau paklausti, kokius vaistus geret ar tepet melynems ir patinimui sumazinti? Bet tai tokius vaistus reikia vartot turbut, kai siulus isima?


Nelabai man patinka tai ka tu aprasei..Temperaturos turi ? Jei daugiau, nei 38, tai jau butu rimtas signalas, kad kazkas negerai. O tu antibiotikus geri ? Jei ne, tai greitai nusipirk stipresniu ir gerk 5 dienas. Aisku, nera gerai tie antibiotikai, bet as tai jau tikrai nerizikuociau. Zaizda tept koki tepala tai nezinau ar cia reikia, taciau praplaut kazkuo gal ir vertetu. As nosiai praplauti naudojau toki fiziologini purskala. Turetu ir ausims kazkas panasaus but.
Atsakyti
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 07, 22:16)
Nelabai man patinka tai ka tu aprasei..Temperaturos turi ? Jei daugiau, nei 38, tai jau butu rimtas signalas, kad kazkas negerai. O tu antibiotikus geri ? Jei ne, tai greitai nusipirk stipresniu ir gerk 5 dienas. Aisku, nera gerai tie antibiotikai, bet as tai jau tikrai nerizikuociau. Zaizda tept koki tepala tai nezinau ar cia reikia, taciau praplaut kazkuo gal ir vertetu. As nosiai praplauti naudojau toki fiziologini purskala. Turetu ir ausims kazkas panasaus but.


man daktaras nesake jokiu antibiotiku gert - keista man pasirode g.gif bet...... o kokius reiktu antibiotikus gert? pavadinima parasyk.aciu. nors labai stipriu tai nenoriu....
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2006 07 07, 22:45)
man daktaras nesake jokiu antibiotiku gert - keista man pasirode  g.gif  bet...... o kokius reiktu antibiotikus gert? pavadinima parasyk.aciu. nors labai stipriu tai nenoriu....


Labai keista kad nesake. Vis del to tai rizika. Stebek temperatura, tai geriausiais rodiklis. Ir siaip nesidrovek jei ka paskambinti savo gydytojui. Geriau be reikalo paskambinesi, nei po to problemu turesi. Jei itari infekcija, patarciau Ospamox 500 3xd, arba Ospamox 1000 2xd. Tik ne visose vaistinese antibiotikus parduoda be recepto.
Atsakyti
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 07, 23:26)
Labai keista kad nesake. Vis del to tai rizika. Stebek temperatura, tai geriausiais rodiklis. Ir siaip nesidrovek jei ka paskambinti savo gydytojui. Geriau be reikalo paskambinesi, nei po to problemu turesi. Jei itari infekcija, patarciau Ospamox 500 3xd, arba Ospamox 1000 2xd. Tik ne visose vaistinese antibiotikus parduoda be recepto.


Aciu tau. Siandien pasiskambinau daktarui ir vaziavau i klinika. Pats daktaras negalejo, bet atvaziavo asistente - labai maloni moteris. Tai gerai, kad pasiskambinau. Kai po operacijos ivede drenas, tai is vienos ausies isbego kraujas, o kitoj uzsistovejo, taigi, uzkresejo ir pradejo tinti. Istino visas zandas, o ir limfmazgiai sureagavo - uztino visas kaklas.
Siaubas...... kaip skaudejo, kai minke ta ausi, kad krauja visa uzsistovejusi paleistu verysad.gif Maniau apsi......ysiu rolleyes.gif Uzdejo kompresa ir dar visokiu vaistu pridejo, dave antibiotiku ir isleido. Ryt vel vaziuosiu. Taigi, dziaugiuosi kad paskambinau daktarui.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2006 07 07, 12:23)
Jei tureciau be galo atlepusias ausis, sulauzyta nosi, kuri trukdytu kvepuot normaliai ar koki kitoki defekta, kuris kenktu mano sveikatai, be abejo plastine chirurgija butu iseitis. Bet tampyti veido, kad rauksliu nebutu, siurbti riebalus, kurios galima sutvarkyt fitneso pagalba ar didinti krutine, nes taip "graziau atrodo" nesiryzciau. Vis tik kiekviena operacija yra intervencija i kuna, net steriliausiomis salygomis yra tikimybe uzkresti krauja (nesijuokit, taip vis dar pasitaiko), o kartais nepatyres chirurgas gali dar labiau subjauroti nei pagrazinti. Taupydamos pinigus klientes pasirenka pigesne klinika, o iseina nepataisomai subjaurotos. Maciau nemazai tokiu variantu, atmuse bet koki nora tokiu budu "pasigrazinti". Apskritai, jei moteris istempe veida, po to "pastate" krutine, po  to nusiurbe riebalus nuo pilvo, po to - nuo slaunu .... mano supratimu, jau yra ligone. Priklausomybe nuo grozio industrijos.


Gaila, bet taip kaip tu mananciu cia labai nedaug verysad.gif As gal pries savaite pabandziau paziureti ka merginos mano apie plastine chirurgija (t.y. nuo kokio amziaus galima pradeti apie tai galvoti ir ar is vis verta), bet prisipazinsiu likau baisiai nusivylus g.gif Vieninteles populiarios zinutes siame forume noriu nauju ausyciu, nosytes, slaunyciu... g.gif Kazkaip tos musu lietuvaites labai jau i amerikietes (plastic fantastic) panasios darosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida Kraus @ 2006 07 08, 17:15)
Gaila, bet taip kaip tu mananciu cia labai nedaug verysad.gif  As gal pries savaite pabandziau paziureti ka merginos mano apie plastine chirurgija (t.y. nuo kokio amziaus galima pradeti apie tai galvoti ir ar is vis verta), bet prisipazinsiu likau baisiai nusivylus g.gif  Vieninteles populiarios zinutes siame forume  noriu nauju ausyciu, nosytes, slaunyciu... g.gif  Kazkaip tos musu lietuvaites labai jau i amerikietes (plastic fantastic) panasios darosi ax.gif


Žinot, aš manau, kad pvz mano atveju objektyviai patarti, operuoti man nosį ar ne, galėjo tik tokią pačią problemą turintis žmogus.
Savo ruožtu, aš būdama liekna galiu aiškinti, kaip man keistai atrodo, kad moterys nusisiurbia riebalus užuot pasportavusios. Bet aš žalio supratimo neturiu, kiek ta konkreti moteris padėjo pastangų, ir ką ji iš tikro išgyvena.
Todėl neteiskime kitų nesuvokdamos jų problemų, o pasistenkime būti tolerantiškomis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esoteric: 08 liepos 2006 - 16:27
Na, as pasakysiu tik tiek, kad gydytojo visko reikia klausti. Papeckio as irgi klausiau, smulkiai klausinejau, prasiau kad man ant kompo parodytu kaip ten gausis, kad parodytu kitu pacientu nuotraukas. Na, is pradziu, prisipazinsiu jis biski vangiai bendravo, bet paskui jau normaliai, pats daug pasakojo, daug aiskino. Reikia klausti, klausti ir dar karta klausti. Ne visi zmones susipranta kad pacientas nori zinoti viska.
O kaip jau ateidavau pasirodyti kas kelis menesius jam, kaip nosis gyja. tai tuoj kavute ant stalo, ir pora valandu plepam smile.gif Nors ateidavau tik pasirodyt kaip nosis gyja.
Atsakyti
QUOTE(Esoteric @ 2006 07 08, 17:26)
Žinot, aš manau, kad pvz mano atveju objektyviai patarti, operuoti man nosį ar ne, galėjo tik tokią pačią problemą turintis žmogus.
Savo ruožtu, aš būdama liekna galiu aiškinti, kaip man keistai atrodo, kad moterys nusisiurbia riebalus užuot pasportavusios. Bet aš žalio supratimo neturiu, kiek ta konkreti moteris padėjo pastangų, ir ką ji iš tikro išgyvena.
Todėl neteiskime kitų nesuvokdamos jų problemų, o pasistenkime būti tolerantiškomis  4u.gif


Niekas neteisia tu, kuriems tai butinybe!!!!!! Bet mano galva yra neitiketina , kai 17 metu panele budama 180cm. ugio ir kokiu 58-60 kg svorio darosi riebalu atsiurbimo operacija doh.gif Ir ta kuri isdrys pasakyti, kad tai normalu turetu pasidaryti smegenu persodinimo operacija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida Kraus @ 2006 07 08, 17:35)
Niekas neteisia tu, kuriems tai butinybe!!!!!! Bet mano galva yra neitiketina , kai 17 metu panele budama 180cm. ugio ir kokiu 58-60 kg svorio darosi riebalu atsiurbimo operacija doh.gif  Ir ta kuri isdrys pasakyti, kad tai normalu turetu pasidaryti smegenu persodinimo operacija blink.gif


Na šitam forume mes operuojamės pagrinde tik kuprotas nosis ir atlėpusias ausis biggrin.gif Berods, taip ir neatsirado nei vienos, kuri pasakytų nusisiurbusi riebalus. O nesveikų žmonių visur yra, bet juk negalima dėl to smerkti plastinės chirurgijos apskritai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2006 07 08, 11:55)
Aciu tau. Siandien pasiskambinau daktarui ir vaziavau i klinika. Pats daktaras negalejo, bet atvaziavo asistente - labai maloni moteris. Tai gerai, kad pasiskambinau. Kai po operacijos ivede drenas, tai is vienos ausies isbego kraujas, o kitoj uzsistovejo, taigi, uzkresejo ir pradejo tinti. Istino visas zandas, o ir limfmazgiai sureagavo - uztino visas kaklas.
Siaubas...... kaip skaudejo, kai minke ta ausi, kad krauja visa uzsistovejusi paleistu verysad.gif  Maniau apsi......ysiu  rolleyes.gif Uzdejo kompresa ir dar visokiu vaistu pridejo, dave antibiotiku ir isleido. Ryt vel vaziuosiu. Taigi, dziaugiuosi kad paskambinau daktarui.


Eik tu sau kaip baisu blink.gif man tai israse antibiotikus duraceft, ir dar traumeli liepe gerti ir ketanova jei skaudetu, kiek zinau ir apuokui, nesuprantu kodel tau ne g.gif gal cia nuo daktaro priklauso. Na bet gal jau dabar gerai bus, sekmes tau gydytis!
Atsakyti
Man 21 metai.nesu dariusis jokios operacijos.Operacija=stresas+kosmaras+man nereikia.Jei kada nors prireiks darysiuos,manau jei yra rimta problema,kuri trugdo laimei,tai ja reikia spresti.O kolkas jokiu pjaustymusi tongue.gif
Atsakyti