Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

aš daryčiau,oi daryčiau,viską didinčiau ir platinčiau,kad tik kuo daugiau laugh.gif rolleyes.gif

ne,nu aš rimtai čia
Atsakyti
ne nedaryciau..zmogus yra toks koks yra,ne isore svarbiausia...
Ir siaip nemanau, kad man reikia ka tai didinti ar mazini..bent jau kol kas ne.. laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
jei pati nuo to jausciausi geriau ir finansai leistu, tai tikrai daryciausi smile.gif krutines, veido... bet siek tiek neestetiskai atrodo veidas ka tik po tempimo...brrrr.... blink.gif
Atsakyti
oi as irgi daryciaus,bet ne viso kuno laugh.gif
kiek ausytes, nosyte:) ir man jau visai gerai tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
As daryciausi po gimdymo pilvas labai baisiai atrodo , o vyras sake kai bus pinigu tai ir krutine padidintu rolleyes.gif ir dar nuo kaikuriu vietu nusiurbciau riebaliuku ,bet mani mani reikia g.gif bet dar pries visa sita dabar lasinius metu laugh.gif
Atsakyti
Nesidaryčiau jokiais būdais, juk tai chirurginė intervencija unsure.gif ir tuo pačiu rizika... Man rodos, jei esi sveikas, reikia tuo džiaugtis, aišku būna išimtiniai atvejai pvz. randai po avarijų ir t.t. - tuo atveju daryčiausi.
Atsakyti
as taip pat daryciaus, t.y jei leistu galimybe, tai tikrai pakorereguociau krutines forma, jos nedidinciau,nes uztenka ir B, bet noreciau kad forma butu dailesne.

o apie tai kad ka dievas dave tas ir gerai nesutinku, nes vistik tai mes ir dietu laikomes ir dazomes plaukus ir depiliuojames ir pagaliau ta pati veida paisomes laugh.gif taigi nevaikstome kaip dievulis sutvere.

Si tema ne apie butinybes, po avariju ir pan, o galimybes, jei pvz darytu uz dyka arba jos butu labai pigios.
Papildyta @ [mergetime]1098183230[/mergetime]
nu ka ...viena paskola butui pasieme, dabar reikes krutu formai dailinti pasiimti antra paskola, laugh.gif laugh.gif laugh.gif idomu kaip banke sureaguotu jei suzinotu kam paskola imu g.gif laugh.gif
Atsakyti
Nors esu kai kuriom savi vietom nelabai patenkinta, bet plastinės operacijos nesidaryčiau. Rekia saugoti savo individualumą wink.gif
Vienintelis dalykas apie kurį svajoju, tai nerealaus grožio ir baltumo dantys. bet tai jau nesiskaito plastine operacija
Atsakyti
Ne. Aš nedaryčiau, sėkmingai išsiverčiu su tuo ką turiu : užtenka padažyt, paslėpt, parodyt. wink.gif Jei kam reikia tegu darosi, aš nerėkauju kad tik už natūralumą ar panašiai, bet man to nereikia.
O jei vyras dar pradėtų reguliuot kad jam pvz.kad jam patiktų didesnė krūtinė tai iš vis.... dry.gif
Atsakyti
planavau pasidaryti dar siemet,bet pastojau ir tenka atideti.Turbut idomu kokia tai butu operacija?Visu pirma susimazinciau krutine,nes ji labai didele ir man trukdo gyventi patogiau,nors vyras grieztai tam priestarauja.Jei po gimdymo nepavyktu numesti svorio,tai dar nusisiurbciau riebalus.Ir dar patobulinciau akis,nes jos labai mazos.
Atsakyti
Mirabela, o kokio dydzio tavo krutine? Mano tai D ir dabar yra viskas gerai. Bet kai po gimdymo ta D krutine pritvinko pirno ir kai papai net i e liemenukus nebetilpo, tai jau buvo blogai. Per karscius susdavo, po krutimis nuo trynimosi budavo zaizdos iki kraujo ohmy.gif Taip kad kas per daug, tas irgi nesveika.

O mano nosis truputi ilgoka, kaip pas Buratina. reiktu koki puse cm nurezt. Ir nuo senatves jau akiu vokai krenta ant blakstienu, reiktu juos pakelt. Mimikos rauksles labai ryskios, bet kadangi meteliu dar nedaug, uztektu jas paslifuot su lazeriu.

Bet pirmas punktas butu vis tik pilvas. Ir as ji nusipjausiu vis tiek kada nors. Jei reiks, tam reikalui net paskola is banko paimsiu.
Atsakyti
As daryciausi! Va kai baigiau maitint kudiki buvau uzsidegusi pasidaryti krutines operacija. Bet ne pasididint, o forma pataisyt. Nes atsirado striju ir t.t. Bet... gal kada nors ir pasidarysiu laugh.gif rolleyes.gif
Atsakyti